Maruderm Karma Ve Yağlı Ciltlere Özel Salisilik Asit Yüz Temizleme Jeli 200 ml Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Bengu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
323
0
0
Maruderm Karma Ve Yağlı Ciltlere Özel Salisilik Asit Yüz Temizleme Jeli 200 ml Fiyatına Göre Alınır Mı?
Maruderm Karma Ve Yağlı Ciltlere Özel Salisilik Asit Yüz Temizleme Jeli 200 ml Güncel Fiyatı 124.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Maruderm Karma Ve Yağlı Ciltlere Özel Salisilik Asit Yüz Temizleme Jeli 200 ml Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Maruderm Karma Ve Yağlı Ciltlere Özel Salisilik Asit Yüz Temizleme Jeli 200 ml Hakkında yaklaşık 2315 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Maruderm Karma Ve Yağlı Ciltlere Özel Salisilik Asit Yüz Temizleme Jeli 200 ml Ürün Açıklaması

Maruderm Karma Ve Yağlı Ciltlere Özel Salisilik Asit Yüz Temizleme Jeli 200 ml Ürününün Satıcısı, Maru.Derm Maruderm Karma Ve Yağlı Ciltlere Özel Salisilik Asit Yüz Temizleme Jeli 200 ml ürününü 124.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Maruderm Karma Ve Yağlı Ciltlere Özel Salisilik Asit Yüz Temizleme Jeli 200 ml Kullanıcı Geri Dönüşleri
124.9 Tl ye satışta olan Maruderm Karma Ve Yağlı Ciltlere Özel Salisilik Asit Yüz Temizleme Jeli 200 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2315 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Maru dermin yağ bazlı temilzeyicisiyle birlikte aldım çift aşamalı temizlik için kullanıyorum çoookkk beğendim tamamen arındırdığını hissediyorum ve cilt bakımı yaptırmışım gibi cildim yumuşacık gergin ve parlak oluyor alın aldırın sonuna kadar tavsiye ediyorum 😍
İsim: N** A** T**
Tarih: 02 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MaruDerm

Yorum: her ay aldığım indirimlerde stokladığm ürün 2 aşamalı temizlemede kullanıyorum çok memnunum
İsim: S** d** a**
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: Katma ciltliyim,Sabah akşam kullanıyorum ve ilk defa bu kadar temiz hissediyorum başarılı bir ürün stoklayacağım
İsim: A** Ş** A**
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: makyajdan cildi mi derinlemesine arındırıyor çok memnun kaldım cildime aydınlatmasını da ayrıca çok beğendim sizlere de tavsiye ederim
İsim: b** ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Eylül 2023

Yorum: Akneye meyilli bir cildim var şu ana kadar kullandığım en iyi temizleme jellerinden yaklaşık 3 dakika cildim de bekletiyorum sivilcelerimde azalma yaşadım çok sevdim
İsim: **** ****
Beden: 28 Eylül 2023

Yorum: Cildimi temizlenmiş hissediyorum
İsim: T** Y**
Tarih: 04 Kasım 2023

Yorum: markanın bir çok ürününü kullanıyorum hepsindende aşırı memnun kaldım.. cildimi kurutmuyor ayrıca canlı bakımlı bir görünüm kazandırıyor..çok memnun kaldım..
İsim: h** t**
Tarih: 10 Ekim 2023

Yorum: Çok beğenerek kullandığım bir ürün kesinlikle çok memnunum ayrıca paketlemesi gayet iyiydi
İsim: A** A**
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: Cildim yağlı ve severek kullanıyorum sabah akşam düzenli kullanıyorum çok güzel bir ürün
İsim: G** P**
Tarih: 05 Ekim 2023

Yorum: yagli cildim oldugu icin kullanmaya basladim cildimin nem oranini dengeliyor kullanmaya devam edicem mutlaka
İsim: G** a**
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: Ben cilt doktorumun önerisiyle aldım çok şirin duruyorlar ambalajlarının rengi çok hoşuma gitti test edip yazıcam memnuniyetimi tekrardan💞
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: yüz yıkama jeli makyajdan sonra kullandığım güzel bir temizleyici cildimin derinlemesine temizleyip arındırdı çok beğendim Jelin kıvamı mükemmel
İsim: B** e** t**

Yorum: Çom memnun kaldım stok yapmalı
İsim: F** S**
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: İndirimdeyken kaçırmak istemedim harika ürün
İsim: D** K**
Tarih: 07 Kasım 2023

Yorum: cildim çok yağlı ne kullanırsam kullanayım bir türlü sonuç alamamıştım ve bu yıkama jeli sayesinde cildim daha parlak duruyor gözeneklerimin sıkılaştığını hissediyorum
Tarih: 29 Eylül 2023

Yorum: salisilik asitli temizleme jeli ilk kez gördüm genelde tonik serumlar vardı severek kullandığım bir asit olunca temizleme jelini almak istedim çok çok iyi yağı kiri aldı kullanıp üzerine makyaj yaptım gözeneklerim sanki daha az gibi oldu çok sevdim
İsim: e** k**
Tarih: 02 Ekim 2023

Yorum: Ürünü 2 haftadır sabah ve akşam olmak üzere aynı markanın yağ bazlı temizleyicisi ile birlikte düzenli kullandım. Çok memnum kaldım. Hiçbir serum krem vs. kullanmama rağmen sivilce izlerimin rengini açtığını gözlemledim. İlk başta kokusu ağır gelebilir ama bu tamamen parfümüz olduğundan. Düzenli güneş kremi de sürmeyi ihmal etmemek de gerekiyor. ReDevamını Oku
İsim: H** N** G**
Tarih: 27 Kasım 2023

Yorum: Baya etkisini gördüm sürekli kullanacağım teşekkürler
İsim: Ş** K**

Yorum: Salisilik asit içeriği güzel. Cildimi güzel arındırdı. Karma cildim var. Beğendim çok kaliteli kesinlikle tekrar alacağım
İsim: K** Ş**
Tarih: 08 Ekim 2023

Yorum: Aynı markanın yağ bazlı temizleyicisini kullanıyorum memnunum ilk kullanımımda memnun kaldım teşekkür ederim
İsim: E** E**
Beden: 05 Mart 2024

Yorum: cildim. çok yağlı bu ürünü kullanmaya başladım çok iyi geldi sabah akşam yıkıyorum yağlanma gitti
İsim: E** D** g**
Tarih: 09 Ekim 2023

Yorum: yüz yıkama jelinin içeriğini çok beğendim gerçekten cildimi derinlemesine temizlik sağlıyor
İsim: F** A**

Yorum: Ürün sağlam şekilde elime ulaştı güzel temizliyor cildimin siyah noktalarımda azalma oldu bu ürüne bağladım. çok fazla köpürmüyor ürün
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: müthiş bir ürün devamlı kullandığım indirim deyken hemen aldım. tavsiye ederim.
İsim: M** S** A**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: zaten kullandığım bir ürün indirimde hemen aldım
İsim: Z** K**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: omuz ve kol sivilcelerim için almıştım, duzenli olarak kullandim kesinlikle etkisini gordum. umutsuz yaklasmistim oysaki bekledigimin aksi cikti. yuzume de kullandim ama yuzu kurutuyor biraz kuru/karma ciltliyseniz yuze onermem
İsim: n** y**
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: Maru.Derm in sarı renkte ki yüz yıkama jelini de kullanıyorum bunu da denemek istedim. Makyaj yapmayı seviyor cildinizi de korumak istiyorsanız öneririm
İsim: B** D**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: ürünü kullanmaya başladığım ilk birkaç gün cildimi kuruttu fakat sonrasında cildimin daha temiz ve yumuşak olduğunu hissettim. sabah ve akşam olmak üzere birer kez kullanıyorum ve işe yaradığını söyleyebilirim. bu ürünle beraber maruderm’in hyalüronik asitli serumunu da kullanıyorum. ikisi benim için süper ikili oldu 😊👍✨
İsim: Z** B**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: Ürünün boyutu küçük fakat ilk deneme için gayet uygun. Paketlemeside gayet özenliydi. 1 hafta kullandım ve bende extra bir sivilce oluşturmadı. Sivilce çıkması sadece ürünle alakalı değildir besininizlede alakalıdır. Karma ciltliyim ve cildimi kurutmadı. Sivilcelerim gözle görülür şekilde azaldı ve sivilce lekelerimdede azalma gördüm. Gayet güzel bDevamını Oku
Tarih: 14 Şubat 2024

Yorum: Yüz yıkama jeli arayışına girmiştim. Bu Ürünü temin ettim. Cilt yapım yağlı. Tam bana göre.

Maruderm Karma Ve Yağlı Ciltlere Özel Salisilik Asit Yüz Temizleme Jeli 200 ml Merak Edilen Konular

Soru: şimdiden urunu almak istiyorum da açılmadan örneğin 7 ay falan durur mu? sıkıntı olur mu, üründe bozulma vs meydana gelir mi
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünü açmadığınız sürece 2026 yılına kadar kullanım süresi bulunmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba karma yagli cildim , alnimda cok fazla komedon var ve cenemde sık sık sivilce çıkıyor. her sabah kullanim icin uygun mu , fayda saglar mi ? cildimi kurutur mu bir de , surekli cok iyi diye tavsiye edilen bircok marka hep kuruttu yuzumu
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünümüz günlük kullanıma uygundur. Sabah ve akşam kullanabilirsiniz. Yüz yıkama jelimiz ile bha toniğimizi birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba vücuttaki sırt ve koldaki sivilceler için kullanılır mı
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet efendim uygundur. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Sırttaki sivilceler için banyoda kullanılır mı
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet efendim kullanıma uygundur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: yağ bazlı mı su bazlı mı
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünümüz su bazlıdır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: iyi günler benim cildim hafiften gün içinde yağlanıyor bu ürünü kullanabilir miyim
Cevap: Merhabalar, evet efendim kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: İçerisinde sülfat var mı
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün içeriği açıklama kısmında yer almaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Bu ürün su bazlımı acaba
Cevap: Merhabalar, efendim ürünümüz şu bazlıdır. Sağlıklı günler dileriz

Soru: yağ bazlımi
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünümüz su bazlıdır.

Soru: siyah noktalarım derim ve uzun süredir var bunlan etki görebilirmiyim
Cevap: Merhabalar, efendim bha tonigimiz ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba, göz makyajı için uygun mudur? Gözüm yanar mı?
Cevap: Merhabalar, efendim makyaj temizliği Çift aşamalı temizlik gerektirmektedir. Yağ bazlı temizliyicimiz ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz. Göze kacirmadiginiz sürece göz yakmaz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Kullandığımda cildim soyuldu normalmi?
Cevap: Merhabalar , ekonomik hareket @ mağazamıza hoşgeldiniz efendim. Hangi aralıklarla kullandığınız burda önemli , cildinizde ki soyulma oranı da. Ürüne ara verip birkaç gün sonra tekrar denemenizi tavsiye ederiz. Üründe asit bazlı özellik olduğundan cildiniz tepkime vermiş olabilir. Sağlıklı günler diliyoruz.

Soru: Hangi kargo
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TrendyolExpress ile gönderim sağlanmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba, vucut temizliği için uygun mudur? Duş jeli olarak da kullanılabilir mi?
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet efendim kullanıma uygundur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: akneli ve kuru cildim var uygun mudur ?
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet kullanıma uygundur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar urün koltuk altı kararma larini gidermek için uygun mu
Cevap: Merhabalar, efendim glikolik asit tonigimiz ile mor olan leke kremimizi öneririz

Soru: Kullandığım farklı bir ürün yok. Zaten bu ürünlerden kaynaklandığına emin olmasam buraya böyle bir şey yazmazdım. Birkaç gün cildimi dünlendirip tekrar denedim yine aynısı oldu ve belirttiğim gibi farklı bir cilt bakım ürünü veya nemlendirici kullanmıyorum. Ki ayrıca yeni bir ürüne başlarken başka bir şeyle aynı anda kullanmam zaten yani ben sorunun bu ürünlerden olduğuna eminim. İnsanların şikayetlerini dile getirdiği bir sayfa var adını vermeyeceğim. Sorundan sonra oraya baktığımda benzer şikayetler gördüm, size de bakmanızı tavsiye ederim hiçbirine yanıt vermememişsiniz çünkü. Ürünleriniz böyle bir etki de yaratabiliyormuş demek ki...
Cevap: Her urun her ciltte farkli bir etki yaratabilir. Dogru kullanim yapiyorsaniz ve urun kaynakli oldugunu dusunuyorsaniz kullanim kesilebilir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba sırt kol ve popoda oluşan sivilceler için ne kullanabilirim
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu ürünümüz kullanıma uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Salisilik asit oranı nedir
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. % 1.5 oranındadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: su bazlı mı
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet efendim ürünümüz su bazlıdır. Sağlıklı günler dileriz.

Maruderm Karma Ve Yağlı Ciltlere Özel Salisilik Asit Yüz Temizleme Jeli 200 ml Ürüne Ait Fotoğraflar

Maruderm Karma Ve Yağlı Ciltlere Özel Salisilik Asit Yüz Temizleme Jeli 200 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü