Maruderm Leke Karşıtı Cilt Beyazlatıcı Bakım Kremi 200 ml En Ucuzu Nerede Bulunur

Hulya

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,045
0
35
Maruderm Leke Karşıtı Cilt Beyazlatıcı Bakım Kremi 200 ml Tavsiye Eder Misiniz?
Maruderm Leke Karşıtı Cilt Beyazlatıcı Bakım Kremi 200 ml Şu Anki Fiyatı 309.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Maruderm Leke Karşıtı Cilt Beyazlatıcı Bakım Kremi 200 ml Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Maruderm Leke Karşıtı Cilt Beyazlatıcı Bakım Kremi 200 ml Hakkında yaklaşık 7617 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Maruderm Leke Karşıtı Cilt Beyazlatıcı Bakım Kremi 200 ml Detaylı Açıklama

Maruderm Leke Karşıtı Cilt Beyazlatıcı Bakım Kremi 200 ml Ürününün Satıcısı, Maru.Derm Maruderm Leke Karşıtı Cilt Beyazlatıcı Bakım Kremi 200 ml ürününü 309.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Maruderm Leke Karşıtı Cilt Beyazlatıcı Bakım Kremi 200 ml Yorumlar Ve Değerlendirmeler
309.0 Tl ye satışta olan Maruderm Leke Karşıtı Cilt Beyazlatıcı Bakım Kremi 200 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7617 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Harika bir ürün, her kampanyada yedekliyorum. Karma bir cildim var, nemlendirmesi yeterli geldi. Lekeler için de düzenli kullanımda etkisi görünüyor
İsim: **** ****
Tarih: 14 Eylül 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MaruDerm

Yorum: Ben ozellikle koltuk alti dirsek ve genital bölgedeki kararmalarim icin kullaniyorum gayet basarili bir ürün.Gun asiri duslarin sonunda kullanıyorum buduendeki kullanimda bir ayda fark gozle goeulur oluyor❤
İsim: S** Ç** S**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: Bayılarak kullanıyorum ve sürekli stokluyorumm
İsim: B** A**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: Cilt lekelerim için aldım düzenli kullanımda etkisini gördüm cildim aydınlandı lekelerimde gözle görünür derecede açılma oldu.
Tarih: 30 Ekim 2023

Yorum: Stok yapmak için aldım çok güzel yapıyor cildi . Yüzüm parladı resmen
İsim: A** g** D**
Tarih: 01 Eylül 2023

Yorum: Vazgeçilmezim 3 tane stokladım. İndirimde 63 TL ye aldım
İsim: D** K**
Tarih: 04 Kasım 2022

Yorum: Stokladığım mükemmel bir ürün
İsim: H** Y**
Tarih: 11 Kasım 2022

Yorum: Cildimi aydınlatan daha parlak görünüm.veren tonik. alin aldırın stok yapın. herkese tavsiyemdir...
İsim: S** D**
Tarih: 31 Ekim 2023

Yorum: çok severek kullanıyorum, cildim yağlı minnacık almak yüzüme yetiyor
İsim: B** Ç**
Tarih: 12 Ekim 2022

Yorum: maruderm başlı başına harika bir nemlendirici bu benim 3 kutum 4 sünü sipariş verdim vaz gecilmezim oldu indirime girdikçe stokluyorum
İsim: S** Ç**
Tarih: 01 Ağustos 2023

Yorum: Cilt tonumda açılma sağladı ayrıca cildimdeki lekelerin giderilmesinede yardımcı oldu.nemlendirmesi de çok başarılı.herkese tavsıye ederım
Tarih: 31 Ekim 2023

Yorum: makyaj oncesi yuzumu nemlendiriyorum yatmadan once ve Sabah kalkinca efsane bi urun
İsim: Ş** A**
Tarih: 05 Aralık 2022

Yorum: Düzenli kullanımda lekelerim azalmaya başladı bile cildimin rengini de açtı çok beğendim tavsiye ederim.
İsim: T** A**
Tarih: 01 Kasım 2023

Yorum: maru.derm in nemlendiricilerine bayılıyorum. benim cildimle gayet iyi anlaşıyorlar. pahalı markalardansa hep bu markayı alıyorum, stok yapıyorum indirimlerde
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: duzenli kullanimda etkili
İsim: M** B**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: Çisem Çakır yine yanıltmadı onun tavsiyesiyle aldım harika bir ürün 2.ürün 1 tl kampanyasıyla 2 tane aldım iyikide almışım cildim karmadan yağlıya dönük cildime çok iyi geldi tavsiye ediyorum.
İsim: R** K**
Tarih: 14 Haziran 2022

Yorum: indirimdeyken stok yapılması gereken bir ürün nemlendirmesinden çok memnun kaldım
İsim: n** a**
Tarih: 09 Nisan 2023

Yorum: cilt rengime eşitlemesini çok seviyorum cildime ayrıca aydınlık gösteriyor ve cilt tonumu eşitliyor severek kullanıyorum
İsim: b** ç**

Yorum: Nemlendirmesi çok güzel, düzenli kullanmadığım için tam sonuç alamam muhtemelen ama bundan sonra düzenli kullanacağım ben en çok bikini ve koltukaltı için aldım dirsekte de işe yarayacak bence, çok minnoş bir ürün
İsim: A** A**
Tarih: 08 Ağustos 2023

Yorum: Ciltte hemen emiliyor ve yumşakcık oluyor. Bu zamana kadar kullandığım en en iyi krem kesinlikle.
İsim: H** G**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: annem için aldım cildinde lekeler vardı düzenli kullanmaya başladı annem lekeler azalma oldu cildi canlandı yumuşacık oldu tavsiye ediyoruz
İsim: l** g**
Tarih: 05 Kasım 2023

Yorum: Yüzümde sonradan oluşan lekeler için kullanıyorum düzenli kullanımda etkisini gösteren bir ürün mutlaka şans verin
İsim: G** Ç**
Tarih: 18 Ağustos 2022

Yorum: severek kullanıyorum düzenli kullanımda faydasi var bence
İsim: E** A**
Tarih: 04 Ocak 2024

Yorum: Çok bereketli bir ürün. Yumuşacık yapıyor cildimi çok beğendim
İsim: Y** Ü**
Tarih: 06 Mayıs 2022

Yorum: Yağmur Vardarın tavsiyesi üzerine aldım.Denedikce güncellerim.Boyutu 200ml o yüzden vücudumda da kullanmayı düşünüyorum.Guzel paketlenmisti.Teşekkürler 🌸
İsim: R** Y**
Tarih: 13 Şubat 2022

Yorum: Su bazlı bir nemlendirici cildime çok iyi geldi yumuşacık yapıyor çok memnunum.
İsim: A** K**
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: koltuk altı kararmaları için aldım düzenli kullanımda çok faydasını gördüm Kesinlikle tavsiye ederim Teşekkürler
İsim: e** A**

Yorum: ürün indirime girdikçe stokluyorum. temiz içerikli su bazlı bir nemlendirici. ben gündüz kullanıyorum yeterli oluyor(karma-yağl) ml açısından çok olduğu için uzun ömürlü oluyor. tam bir f/p ürünü
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: daha fazla yıldız olsa veririm hak ediyor çünkü nemlendirmesi çok çok iyi stok yapilasi bı ürün lekelerede iyi geliyor teşekkürler tavsiye ederim alın aldırın
İsim: Cnn b.
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: gayet güzel nemlendirici
İsim: m** S** K**
Tarih: 25 Ocak 2023

Maruderm Leke Karşıtı Cilt Beyazlatıcı Bakım Kremi 200 ml Merak Edilen Konular

Soru: hangi kargo
Cevap: Aras kargo ile calisiyoruz

Soru: merhabalar, c vitamini serumu ve bakuchiol serumunundan sonra kullanılabilir mi?
Cevap: Merhabalar. C vitaminiyle kullanmanızda herhangi bir sorun teşkil etmemekte olup, bakuchiol ürünümüz bulunmayıp net bilgi sahibi değiliz. Doktorunuza danışarak kullanmanızı tavsiye ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: içeriğinde neler var?
Cevap: Merhaba, Tam içerik bilgisi açıklamalar kısmında yer almaktadır Keyifli alışverişler dileriz,

Soru: goz altına kullanabilirmiyim
Cevap: Merhabalar efendim. Göze temas ettirmeden kullanıma uygundur. Sevgiler.

Soru: ürün orijinal mi
Cevap: Evet efendim

Soru: Merhabalar. Kargom yoğunluktan dolayı aksaklığa uğradı ve iki kere teslim edilmedi. Şu an çıkış şubesine geri gönderiliyor. Artık ürünleri alma imkanım yok, lütfen anlaştığınız kargo firması ile görüşün ve bu durum kimsenin başına gelmesin mümkün olduğu kadar. İyi günler dilerim
Cevap: Merhabalar, yaşamış olduğunuz sorun için özür diliyoruz. Tabi ki gerekli uyarılar sağlanacaktır.

Soru: merhaba içeriğinde arbutin ve niasinamid var mı varsa yüzde kaç olarak var teşekkürler 👍
Cevap: İyi günler efendim.%5 niacinamid %2 Alpha arbutin.

Soru: merhaba hangi kargo acaba
Cevap: Aras kargo

Soru: merhaba bikini ve koltuk diz dirsek için uygun mu
Cevap: Merhaba, ürün yüz içindir efendim.

Soru: meraba ürünün içerik listesinde ki parkii butter komedojenik etki yapar mı cildimize
Cevap: Merhabalar bunun icin yuksek oranda olmasi gerekiyor. Hayir yapmaz

Soru: merhabalar ürün tam olarak nemlendirici mi yoksa Beyazlatıcı krem mi ya da sabah akşam nemlendirici niyetine kullanılsa bir sıkıntı olur mu
Cevap: Merhabalar, asıl nemlendirici olan krem hyaluronic asid krem olup bu ürününde nemlendirici etkisi mevcuttur. Beyazlatıcı krem olarak etkilidir. Sabah akşam kullanabilirsiniz.

Soru: Hangi kargo
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TrendyolExpress ile gönderim sağlanmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Hangi kargo firmasıyla gönderim yapıyorsunuz?
Cevap: Tex efendim teşekkürler

Soru: Merhaba cilt bakımı yapan biriyim ve cilt bakımından sonra her gün üzerine kullanabilir miyim
Cevap: Merhabalar, günlük kullanıma uygundur. Sağlıklı günler dileriz

Soru: nemlendirmesi kuru cilt için yeterli olur mu
Cevap: Merhabalar yeterli olacağını düşünüyoruz çok kuru bir cildiniz yoksa.

Soru: Merhaba, yüz için günlük nemlendirici olarak kullanıma uygun mudur?
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet, uygundur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Nemlendirici özelliği var mı
Cevap: Merhabalar evet nemlendiricidir

Soru: Merhaba, içeriği paylaşabilir misiniz ?
Cevap: Merhabalar içerik açıklamalar kısmındadır

Soru: bu kremi leke serumu ile kullanabilir miyim
Cevap: Merhabalar, kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz
Cevap: Aras kargo ile çalışıyoruz

Maruderm Leke Karşıtı Cilt Beyazlatıcı Bakım Kremi 200 ml Ürünün Fotoğrafları

Maruderm Leke Karşıtı Cilt Beyazlatıcı Bakım Kremi 200 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü