Maruderm Yağ Bazlı Temizleyici 200 ml - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı 200 ml Alınmaya Değer Mi

Hande

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
612
0
0
Maruderm Yağ Bazlı Temizleyici 200 ml - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı 200 ml Alınmaya Değer Mi?
Maruderm Yağ Bazlı Temizleyici 200 ml - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı 200 ml Güncel Satış Fiyatı 239.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Maruderm Yağ Bazlı Temizleyici 200 ml - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı 200 ml Memnuniyet Oranı Nedir?

Maruderm Yağ Bazlı Temizleyici 200 ml - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı 200 ml Hakkında yaklaşık 3559 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Maruderm Yağ Bazlı Temizleyici 200 ml - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı 200 ml Teknik Bilgiler

Maruderm Yağ Bazlı Temizleyici 200 ml - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı 200 ml Ürününün Satıcısı, Maru.Derm Maruderm Yağ Bazlı Temizleyici 200 ml - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı 200 ml ürününü 239.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Maruderm Yağ Bazlı Temizleyici 200 ml - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı 200 ml Hakkında Yapılan Yorumlar
239.9 Tl ye satışta olan Maruderm Yağ Bazlı Temizleyici 200 ml - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı 200 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3559 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Zaten kullandığım bir şeydi indirime girince stokladım
İsim: İ** C** Ç**
Tarih: 12 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MaruDerm

Yorum: bittikçe stokluyorum alın aldırın.
İsim: B** y**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: gunes kremini cildimden gercekten guzelce cikartiyor ve hic makyaj kalintisi birakmiyor. cildimi yakmadi ve gozlerime zarar vermedi cok memnunum urun gercekten cildi guzel temizliyor ben bunun ustune baska bi markanin tonigini kullanip rutini tamamliyorum
İsim: G** S**
Tarih: 11 Ekim 2023

Yorum: güzel stokluyorum
İsim: S** B**
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: Çok beğendim bir ürün oldu stokluyorum 🍀
İsim: O** A**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: makyaji ciltten cok guzel arindiriyor uygun fiyatli stok yapmalik bir urun bence
İsim: **** ****
Tarih: 11 Şubat 2024

Yorum: Makyaj sonrası ve her gece yatmadan mutlaka kullandığım bir urun cildi çok iyi temizliyor ve nemlendiriyor tavsiye ederim
İsim: M** E**
Tarih: 04 Ekim 2023

Yorum: Önceden makyaj temizleyici kullanıp ardından yüz temizleyici kullanıyordum bu ürünü ikisi bir arada olduğu için aldım ve gerçekten çok işime yaradı birazcık elime alıp göz makyajımı dahi tamamen çok kolay çıkarabiliyorum sonrası yıkıyorum tertemiz yapıyor yağ bazlı olduğu için kurutmuyorda çok beğendim ürünü kesinlikle tavsiye ederim 🌸👍🏻
Tarih: 30 Eylül 2023

Yorum: Tek kelimeyle muhteşem özellikle göz makyajı ni tekseferde çıkardı en önemli si gözlerimi yakmadı..çok beğendim...
İsim: h** t**
Tarih: 10 Ekim 2023

Yorum: Yüzü çok güzel parlatıyor hemen stok yapacağım
İsim: M** A**
Tarih: 22 Ocak 2024

Yorum: cildime en ağır makyajdan çok güzel bir şekilde arındırıyor ve yumuşacık yapıyor çok beğenerek kullanıyorum derinlemesine temizlik sağlıyor
İsim: b** ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Eylül 2023

Yorum: cildim çok yağlı ne kullanırsam kullanayım bir türlü sonuç alamamıştım ve bu yıkama jeli sayesinde cildim daha parlak duruyor gözeneklerimin sıkılaştığını hissediyorum
Tarih: 29 Eylül 2023

Yorum: Yağ bazlı olduğu için cildim asla kurutmıyor kullanımını çok sevdim cildim yumuşacık ve pürüzsüz oluyor. Ayrıca kalıcı makyaj bile temizliyor harika
İsim: s** u**
Tarih: 09 Ekim 2023

Yorum: İlk kez yağ bazlı temizleyici aldım iyi ki almışım. Çok iyi çıktı. Çok güzel temizliyor. Cildi yormuyor
İsim: K** Ş**
Tarih: 08 Ekim 2023

Yorum: urun kopurmuyor diye biraz tereddut etmistim ilk kullanimda ama makyaji cok iyi cikartiyor yuzde temizlenme hissini aliyorum ztn cift asamali temizlik icin bir haftadir kullaniyorum sivilce fln. da yapmadi indirimde stoklanabilir
İsim: N** T**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: paketlemesi baya iyiydi ben çok severek kullanıyorum fiyatı düştüğünde kesinlikle stok yapacağım bir ürün
İsim: e** b** b**
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: Yüz temizleme jeli olarak aldım baya ferahlatıyor yılar yıkamaz anlıyorsunuz o temizlik hissini tavsiye ederim herkese bayıldım 🥰
İsim: Ş** K**
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: çift aşamalı cilt temizliğimin olmazsa olmazı.Yüzünüzdeki makyajı,yağı,kiri tek seferde temizleyen efsane bir cilt temizleme yağı.Gramajı da çok ideal.
İsim: E** I**
Tarih: 26 Eylül 2023

Yorum: Şahane bir ürün HASSAS BİR CİLDİM var öyle çok ünlü markaların hiçbirini kullanamam yüzümü hep yakar. Buradan hassas ciltli kızlarıma sesleniyorum aşklar alın aldırın stok yapın. Derinlemesine temizlik yapıyor, yapış yapış bir hissi yok Maru.Derm Aşk bahçem 😚
İsim: A** B** G**
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: ürün çok güzel makyajımı temizliyor ve cildim sonrasında nemli gibi yumuşacık çok beğendim ürünü kullanmaya başladım makyaj temizleyici kullanmıyorum.bu ürün favorim oldu 💫
İsim: F** B**
Beden: 04 Ekim 2023

Yorum: Yağ bazlı olupta cildi yağlandırmadan temizleyen gönül rahatlığıyla kullandığım çok güzel bir temizleyici
Tarih: 05 Ekim 2023

Yorum: cok guzel bir urun makyaji da cok iyi temizliyor
İsim: A** Ç**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: cok iyi stokladım
İsim: H** Ç**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: İndirimde kaptım :)
İsim: D** M** İ**
Tarih: 06 Ekim 2023

Yorum: makyajımi çıkarmada aşırı başarılı bir ürün en ağır makyajı bile çıkartır muhteşemsin marudermm
İsim: e** G**
Tarih: 30 Eylül 2023

Yorum: Bayılarak kullanıyorum 3 al 2 ödeden kaptım 🫶 mis gibi kutuda göndermişler helal olsun 🙏
İsim: N** Y** ş**
Tarih: 05 Ekim 2023

Yorum: Yeni basladim kullanmaya ya bundan ya da marunun gunes kreminden bilmiyorum yuzum bi yumusadi tek basmayla gelen bile yetiyor
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: cildime çok iyi geldi özellikle bacaklarımın yağ dengesi çok güzel dengeledi. kokusu dokusu yumusacık
İsim: N** A**
Beden: 29 Eylül 2023

Yorum: bitirmek üzereyim indirime girince büyük boyunu da alacağım
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Gayet güzel çıkarıyor makyajı
İsim: z** k**
Tarih: 03 Eylül 2024

Maruderm Yağ Bazlı Temizleyici 200 ml - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı 200 ml Merak Edilen Konular

Soru: salisilik asit içeren yıkama jeli bumudur? siyah noktaları temizlemekte etkilimidir?
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Salisilik asit yeşil renkli efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Hangi kargo
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TrendyolExpress ile gönderim sağlanmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba, güneş kremini de iyi arındırıyor mu yağ bazli temizleyici olarak?
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet efendim su bazlı temizleyicimizle birlikte kullanmanızı öneririz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Yüzümü temizlemek için sadece bu ürünü kullansam yeterli olur mu?
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Su bazlı temizleyicimizle birlikte kullanmalısınız. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba sadece bu ürünü kullansak yeterli mi güneş kremi temizliği için
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Su bazlı temizleyicimizle birlikte kullanmanızı öneririz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba sonrasında su bazlı temizleyici kullanmazsak ne sakıncası var komedon gibi mi?🌸
Cevap: Merhabalar,öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Su bazlı temizleyicimizle birlikte kullanmanızı öneririz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: içeriği nedir
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün içeriği açıklama kısmında yer almaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba. Hassas ve karma ciltliyim. Gözenek, siyah nokta problemim var. Bu ürününüzle birlikte hangi jeli, toniği ve kreminizi almalıyım?
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu ürünümüz ile salisilik asit içeren jelimiz ile bha toniğimizi niacinamide kremimizi öneririz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar. burnumdaki gözeneklerin yüzeyini azaltmada hangi ürününüzü tavsiye edersiniz?
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bha toniğimizi öneririz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: kuru ciltler için hangi yıkama ürünü onerirsiniz
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Salisilik asit içeren jelimizi öneririz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürün içeriği nedir?
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün içeriği açıklama kısmında yer almaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba, makyaj kalintilarini cikarirmi?
Cevap: Merhabalar, efendim makyaj temizliği Çift aşamalı temizlik gerektirmektedir. Su bazlı temizliyicimiz ile birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: merhaba, hem bu ürünü hem de mavi paketli su bazlı temizleyiciyi yaklasık 1 aydır kullanıyorum. İlk kullanışımdan itibaren ürün iki elimin arasında sakızımsı bir hal alıyor ve uzuyor. bu durum normal midir yoksa bir sorun mu var? kolay gelsin iyi günler
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet efendim bu durum normaldir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Hangi kargo sürat kargo gelmiyor semtime
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. TrendyolExpress ile gönderim sağlanmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhabalar efendim yüzümüze kullandığımız maskeleri çıkarmak için de kullanılır mı? Yoksa yeşil olan mı kullanılmalı?
Cevap: Merhabalar, efendim yeşil olan yüz yıkama jelimizi öneririz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: kendi s¡t𝚝𝚎𝚗¡𝚣𝚍𝚎 200 ml neden yok
Cevap: Merhabalar, stoklarımız en kısa sürede güncellenecektir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba, sivilce yok ama siyah nokta problemim var. yağ bazlı ile birlikte kullanmak için hangi jeli önerirsiniz?
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Salisilik asit içeren jelimiz ile bha toniğimizi öneririz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba cildim yağlı ve makyaj yapmıyorum haftalık bakımda kullanmak için uygun mudur yağlı cilde
Cevap: Merhabalar öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet efendim uygundur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhabalar su bazlı temizleyiciniz de varmı
Cevap: Merhabalar, evet efendim salisilik asit içeren jelimiz ile hassas ciltler için olan yüz yıkama Jelimiz su bazlı efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba suya dayanıklı rimeli çıkartabilir mi acaba
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet efendim makyaj temizliği için şu bazlı temizleyicimizle birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

Maruderm Yağ Bazlı Temizleyici 200 ml - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı 200 ml Ürünün Fotoğrafları

Maruderm Yağ Bazlı Temizleyici 200 ml - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı 200 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü