Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Elif Su

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
304
0
0
Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Güncel Fiyatı 438.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Hakkında yaklaşık 73 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Ürün Açıklaması

Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Ürününün Satıcısı, LİVAMOD Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı ürününü 438.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı En Son Yapılan Yorumlar
438.0 Tl ye satışta olan Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
73 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Kendi numaramı aldım tam oldu çok şık bir ayakkabı ve rahatsız etmedi çok rahat
İsim: E** N** S**
Tarih: 05 Nisan 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: LİVAMOD

Yorum: Çok kaliteli ve çok şık bi ayakkabıı😍 tam numarasınızı alın.. hediye bilekliler için de çok teşekkürler 🍀
İsim: Rojda K.
Tarih: 01 Haziran 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Ayağım 38.5 daha önce aynı ayakkabının 39 numarasını denedim ama büyük oldu o yüzden bu satıcıdan 38 numarasını sipariş ettim. Çok çok az sıktı ama açılacağını düşünüyorum. Kızlaar ayakkabı MÜ KEM MELLL alırken hiç tereddüt etmeyin tam kalıp dediğim gibi ben 38 tercih ettim ayaklarım ince olduğu için gayet rahat oldu süper bir ayakkabı.Ayrıca satıcDevamını Oku
İsim: e** ö**
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: Ürün çok güzel 38 numara giyiyorum tam kalıp oldu. Bununla birlikte giyeceğim elbiseyi iade ettiğim için bunu da iade etmek zorunda kaldım. Kombin yapabilenlere öneririm harika rahatlıkta
İsim: S** D**
Tarih: 04 Eylül 2024
Satıcı: Mc Vay Shoes

Yorum: Çok şirin duruyor. 36 giyiyorum 36 tam oldu. 2 günde çok hızlı bir şekilde elime ulaştı. Teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 28 Mart 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Çok güzel ve kaliteli. Ayrıca miss lavanta kokuları arasında gelen ayakkabım ve hediyeniz için çok teşekkürler ☺
İsim: Nesrin A.
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: Çok hoş görünüyor, normalde 37 giyiyorum ama topuklu ayakkabılarda 36 giydiğim için 36 aldım sıkmadı ama zamanla biraz açılırsa daha rahat olur diye düşünüyorum
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: Cok begendim çok şık ve zarif duruyor
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: hediyeniz için çok teşekkür ederim ürün rahat ve tam istediğim gibi geldi
İsim: s** a**
Tarih: 20 Şubat 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Kibar duruyor,beğendim.
İsim: E** C**
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: tam ölçü alldım çok güzeş
Tarih: 31 Ağustos 2024
Satıcı: MAYASHOES

Yorum: Sipariş sonrası bir günde elime ulaştı rengi tam bordo değil vişne çürüğü renginde kalıp olarak biraz geniş rahat ve şık bir ayakkabı
İsim: N** K**
Tarih: 04 Eylül 2024
Satıcı: HÜMA SHOES

Yorum: Çok beğendim . Kendi numaramı aldım tam oldu , çok güzel şık bir ayakkabı
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Çok beğendim tavsiye ederim
İsim: B** T** K**
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: Çok şık duruyor
İsim: B** D**
Tarih: 07 Mayıs 2024
Beden: Beden:37

Yorum: daha giyme firsatim olmadi ama cok tatlisslar bi numara buyuk almistim kendi numarami alsam sıkarmıs onun disinda bayildim
İsim: B** A**
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: Merhaba görselde ki gibi geldi. Tam ayağınızın numarasını alın. Ben mennun kaldım çok şık bir ayakkabı kargo da hızlı bir şekilde elime ulaştı.
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: Gayet güzel ve zarif duruyor ayakta. Kızım için aldım çok beğendi.
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: Aşırı güzel bir ayakkabı bayıldım. Rengi resimdekiyle aynı geldi çekim ışığından dolayı biraz tereddütte kalmıştım ama tam istediğim gibi geldi. Topuk boyu da ideal benim icin. Henüz giymedim ama rahat görünüyor. Ayrıca minik hediyeniz için de teşekkür ederim.Memnun kalırsam ayakkabılarımı burdan alacağım artık
İsim: N** D**
Tarih: 22 Haziran 2024

Yorum: Çok güzel şık bir ayakkabı göründüğü gibi hediyeniz ve güzel notunuz için teşekkür ederim :)
İsim: G** B**
Tarih: 16 Haziran 2024

Yorum: Beklediğimden çok daha iyi başta kargoyu açınca beğenmedim ama ayağımda deneyince çok beğendim çok tatlı
İsim: R** B**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Satıcı: TUSEM MODA AYAKKABI

Yorum: Muazzam, bir numara büyük almanızı tavsiye ederim daha rahat edersiniz🌺🌸
İsim: S** Ö**
Tarih: 17 Ağustos 2024
Satıcı: HÜMA SHOES

Yorum: İndirimden baya uyguna aldım, rahat ve şık bir ayakkabı tam beden alınabilir
İsim: ş** ü**
Tarih: 02 Mayıs 2024

Yorum: Ayakkabılar çok güzel yanında da yeşil bileklik hediye etmişlerdi çok beğendim 😇
İsim: M** M** Ö**
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: Acaip kaliteli bir ayakkabı,fotoğrafta ki geliyor içiniz rahat olsun ve müthiş şık❤
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: guzel gorunuyor daha denemedim
İsim: g** k**
Tarih: 27 Nisan 2024

Yorum: idare eder ama büyük beklentiler içinde almayın
İsim: T** E** Ö**
Tarih: 05 Eylül 2024
Satıcı: TUSEM MODA AYAKKABI

Yorum: Beğendim teşekkür ederim
İsim: S** V**
Tarih: 18 Mayıs 2024

Yorum: çok rahat, kalıp olarak bedeninizi alınız, şık
Tarih: 16 Haziran 2024

Yorum: kızlarr çok beğendim tüm akşam ayağımdaydı hiç vurmadı çok tatlı duruyor
İsim: A** K**
Tarih: 07 Temmuz 2024

Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: ilginize teşekkürler
Cevap: Biz teşekkür ederiz keyifli alışverişler dilerim

Soru: bir ricam var bazı alıcılara ayakkabının ip bağlantı kısımları gümüş gitmiş ben gold detaylı istiyorum dikkat edebilir misiniz lütfen
Cevap: Gold gelicektir efendim ilk üretim gümüştü müşteri talepleri üzerine gold üretime başladık şüpheniz olmasın .

Soru: bu hangi renk
Cevap: merhabalar, bordo renk

Soru: kahvesi gelir mi acaba
Cevap: Merhaba efendim siyah bordo bir de krem rengi gelecek

Soru: 41 i gelir mi
Cevap: Maalesef efendim 40 ile 36 numara arası üretim yapıyoruz

Soru: merhaba stoklar ne zaman güncellenecek
Cevap: ürün son stokları girilmişti efendim

Soru: merhaba, 36 numarası ne zaman güncellenir acaba?
Cevap: Merhaba efendim Pazartesi günü stoklarımız güncellenecek

Soru: topuk boyu ne kadar?
Cevap: merhabalar efendim 4,5 cm'dir . :)

Soru: ürün bordo değil mi? bordo renk istiyorum
Cevap: Merhaba efendim ürünlerimizin rengi bordodur keyifli alışverişler dilerim

Soru: Krem ya da bej rengi yok mu?
Cevap: Evet efendim mağazayı ziyaret edip göz atabilirsiniz mevcuttur

Soru: Kalıpları nasıl acaba 38 ve 39 numara uzunluk ölçüleri kaç cm
Cevap: Merhabalar efendim, 38 numara 24,3 cm. 39 numara ise 24,9 cm. İyi alışverişler dileriz. 🌸

Soru: ayağım 24.5 cm taraklı değil kaç numara olur
Cevap: merhaba 39 numara 🌸

Soru: 38i ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhabalar, stoklar yakında güncellenecek isterseniz bildirimleri açabilirsiniz 🌸

Soru: merhaba bordo, vişne çürüğü rengi ne zaman gelir fava atmıştım ama tükenmiş hemen
Cevap: Stoklarımız her zaman güncelleniyor takipte kalabilirsiniz

Soru: Merhaba giydikçe açma yapar mı acaba
Cevap: merhaba evet

Soru: Merhaba topuk boyu kaç cm
Cevap: Merhaba 3-4 cm

Soru: Merhaba kolay gelsin ayakkabı yazlık mı kışlık mı acaba?
Cevap: Merhaba efendim görseldeki ürünümüz yazlıktır Keyifli günler dilerim

Soru: 36 nuranın topuğu kaç cm?
Cevap: Merhaba topuk boyu 4 cmdir. Tam kaliptir. Tarakli ve bucuklu ayaklar 1 no buyuk almalidir.

Soru: Merhaba ayakkabının kalıbı dar mı acaba? Ayağım 40 numara da olur mu bilemedim.
Cevap: Merhaba efendim ayakkabının kalıbı tamdır

Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Detay Resimler

Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü