Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Satın Alır Mısınız ?

Gulhan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Tavsiye Eder Misiniz?
Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Şu Anki Değeri 449.9 Tl'den Satılmaktadır.

Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Hakkında yaklaşık 98 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Ürün Bilgisi

Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Ürününün Satıcısı, LİVAMOD Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı ürününü 449.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Hakkında Yapılan Yorumlar
449.9 Tl ye satışta olan Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
98 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: kızıma aldım begendik küçük hediye için de teşekkürler
İsim: G** t**
Tarih: 20 Mart 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: LİVAMOD

Yorum: Aşırı tatlı ve kibar ben bir numara büyük tercih ettim satıcı da çok ilgili dün sipariş verdim bugün geldi . Bayıldımm
İsim: Hanife Y.
Tarih: 02 Nisan 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Rahat ve çok şık gerçekten.Tam kalıp.
İsim: B** U**
Tarih: 04 Nisan 2024
Beden: Beden:36

Yorum: küçük geldı iade ettm malesef fiyatını arttırmıslar tekrar alamadım kısa sürede 150 tl fark uzdu
İsim: **** ****
Tarih: 24 Nisan 2024
Beden: Beden:39

Yorum: kızım için aldım tam ayak numaranizi alabilirsiniz biz çok beğendik minik hediyeniz için teşekkür ederiz
İsim: N** B**
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: Harika, tam numara alınabilir.
Tarih: 10 Nisan 2024

Yorum: Ayakkabı çok rahat ve şık. Kendi ayakkabı numarama uygun oldu. Firma da hem özenli hem hızlı bir şekilde ürünleri ulaştırdı. Kutunun içine de pek nazik not ve bileklik hediye bırakmışlar 🫶🏼 bu zamanda böyle tatlılık zor bulunur
İsim: P** I**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: Kendi numaranızı alabilirsiniz. Ben beğendim. Sorunsuz geldi.
İsim: E** K**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Satıcı: TUSEM MODA AYAKKABI

Yorum: bayıldım bu ayakkabıya, her şeye para harcıyorsun diyen annem bile bu kadarını beklemiyordum keşke ben de alsaydım dedi. çok kaliteli duruyor pıtı pıtı bir şey. uzun süre giymedim ama denediğimde rahatsız etmedi ayakkabı. kemerin uç kısımları lastikli o bakımdan da rahat. kötü bir durum olursa güncellerim
İsim: N** d**
Tarih: 14 Şubat 2024
Beden: Beden:40

Yorum: aşırı rahat
İsim: K** A**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: gayet güzel ve rahat bir ayakkabı
İsim: S** B**

Yorum: Ayaklarım taraklı bu yüzden bu ayakkabılar olmaz diye düşünmüştüm ama tam numaramı aldım oldu .Sadece küçük parmağımı biraz sıktı ama ayağınız taraklıysa spor ayakkabı hariç her şey ayağınızı sıkar zaten .Ben çok beğendim.Tam hanım hanımcık kız ayakkabısı 😘 Yanında hediye bileklik de göndermişler teşekkür ederim çok naziksiniz
İsim: S** Ö**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: Ürüne bayıldım gayet güzel tam beden aldım istediğim gibi geldi hatta beklentimin birtık daha üstü olabilir
İsim: A** P**
Tarih: 14 Haziran 2024

Yorum: Aşırı tatlı tam beden
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Anneme aldım taraklı ayaklara çok rahat oluyor kendi numaranızı almanızı tercih ederim
İsim: Melisa İ.
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: ayakkabı çok guzel di ama benim ayaklarım taraklı olduğu için bende çok hoş durmadi üzülerek iade
İsim: N** T**
Tarih: 11 Eylül 2024
Satıcı: MAYASHOES

Yorum: çok rahat ve şık
İsim: Y** İ**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Mükemmellll
İsim: Ş** N** C**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Ayakkabım geldi çoook güzel tam numaranızı alabilirsiniz hediyeniz içinde teşekkür ederim😊
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: Çok tşk ederim çok rahat çok beğendim tam kalıp 36 numara
İsim: D** G**
Tarih: 16 Temmuz 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Severek gıyorum
İsim: M** B**
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: rahat ve yumuşak 👏
İsim: H** K**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: Ay çok güzel çok kibar duruyor ❤ Kargoda sağlam geldi minik hediyeniz içinnde çok teşekkür ler🙏
İsim: N** B**
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: edit: ayakkabı çok fena bir şekilde ayağımı vurdu. beğenmedim

Yorum: beklediğimden daha sık ve rahat
İsim: E** B** A**
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: Beklediğimin çok üstünde. hiç tereddüt etmeden kendi ayakkabı numaranızı alabilirsiniz 🫴🏻
İsim: B** B**
Tarih: 03 Haziran 2024

Yorum: tam kalıp , kendi numaranızı alabilirsiniz. çok beğendik satıcıya teşekkür ediyorum.
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: Fiyatına göre bi ayakkabı görüntüsü hoş . Benim ayaklarım ince ve 38 giyiyorum . Ona rağmen 39 sipariş ettim rahat oldu.✅
İsim: S** S**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: Tam oldu, numaranıza göre alın.
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: Çok kullanışlı ve bir okadar rahat tam kalip👍
Tarih: 08 Haziran 2024

Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: tam kalıp mı
Cevap: Evet efendim tam karıptır

Soru: 38 numara kaç cm
Cevap: Ürünlerimiz tam kalıptır efendim

Soru: 38numara kaç cmdir
Cevap: 24,3 efendim

Soru: kalıbı dar mı acaba
Cevap: Merhaba efendim ürününüz tam kalıptır

Soru: 38 ne zaman gelir
Cevap: Merhabalar efendim en kısa sürede güncelenecektir atoklarımız

Soru: 37 numara kaç cm
Cevap: merhabalari 23.1 cm 🌸

Soru: merhaba ürünün satıcı olarak sizden yorum bulamdm lütfen dikkatli olurmusunuz
Cevap: Tabikide efendim şüpheniz olmasın .

Soru: topuk boyu için 3,5-4, 5 gibi farklı yanıtlar verilmiş tam olarak kaç
Cevap: merhabalr efendim 4 cm dir.

Soru: normalde 38.5 giyiyorum
Cevap: 39 öneririm efendim

Soru: Markası nedir
Cevap: Livemod efendim

Soru: 24.5 cm ayak için 38 numara sıkar mı
Cevap: ayak numaranız kaç normalde efendim

Soru: Merhaba ürünü bugün alsam cuma gününe kadar gelir mi acaba istanbul sultanbeylideyim
Cevap: Yetişir diye umuyoru genel olarak yetişiyor efendim .🌸

Soru: en ölçüdsü nedir
Cevap: Merhaba efendim en ölçüsü olmuyor Sadece boydan ölçü alabiliyoruz

Soru: İzmirden istanbula cuma gününe kadar gelir mi acaba ona göre alacağım, ayakkabının aciliyeti olduğu için sormak istedim
Cevap: Merhaba cuma gününe yetişir efendim

Soru: İyi günler 36.5 giyiyorum ayağım biraz tarakla 37 büyük olurmu acaba?
Cevap: Merhaba evet 37 alabilirsiniz 🌸

Soru: merhabalar 38 numara ne zaman güncellenir acaba
Cevap: Merhaba efendim bayramlar hemen sonra stoklar güncellenecek

Soru: Merhaba hangi Kargo ile çalışıyorsunuz acaba?
Cevap: Merhabalar efendim trendyol exspress ile gönderim sağlıyoruz

Soru: merhabalar ayaklarım çok hassas her ayakkabıyı giyemiyorum acaba tabanı yumuşak mı, tık tık sert ses geliyor mu ayakkabıdan
Cevap: Merhaba efendim Bu ayakkabılar biraz sert olur taban kısmı niyolit olduğu için ses gelebilir

Soru: İstanbul'dan mı gönderim yapıyorsunuz?
Cevap: İzmir'den efendim

Soru: merhaba bant kısmı gümüş mü altın rengi mi acaba? ilandaki gümüş ama satıcı değerlendirmelerinde hem gümüş hem altın rengi gördüm fotoğrafları.
Cevap: Merhaba efendim genel olarak gold rengi geliyor

Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı Resim Galerisi

Mary Jane Kadın Rugan Arkası Kapalı Çift Bant Kare Burun Kısa Blok Topuklu Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü