Matara 600 ml Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Su Matarası Okulda Sporda Kampta.bpa Içermez Tavsiye Edilen Yer Neresi

Sirin

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
805
0
15
Matara 600 ml Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Su Matarası Okulda Sporda Kampta.bpa Içermez En Düşük Fiyat Nerede?
Matara 600 ml Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Su Matarası Okulda Sporda Kampta.bpa Içermez Güncel Fiyatı 295.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Matara 600 ml Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Su Matarası Okulda Sporda Kampta.bpa Içermez Memnuniyet Durumu Nedir?

Matara 600 ml Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Su Matarası Okulda Sporda Kampta.bpa Içermez Hakkında yaklaşık 46 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Matara 600 ml Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Su Matarası Okulda Sporda Kampta.bpa Içermez Ürün Açıklaması

Matara 600 ml Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Su Matarası Okulda Sporda Kampta.bpa Içermez Ürününün Satıcısı, Bienly Matara 600 ml Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Su Matarası Okulda Sporda Kampta.bpa Içermez ürününü 295.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Matara 600 ml Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Su Matarası Okulda Sporda Kampta.bpa Içermez Hakkında Yapılan Yorumlar
295.0 Tl ye satışta olan Matara 600 ml Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Su Matarası Okulda Sporda Kampta.bpa Içermez Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
46 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Ürünü satıcı çok hızlı bir şekilde gönderdi iletişime geçince hediye paketiyle gönderdi çok teşekkür ederim 10 yıldız olsa onu bile verirdim emeğinize sağlık
İsim: S** K** Y**
Tarih: 13 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: BİENLY

Yorum: Harıka çıktı paketleme güzel di
İsim: g** d**
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: İlk aldığım gri renkli olana göre çok güzel boyası aşinmiyor akıtmiyor
İsim: A** Y**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: Kızıma aldım çok kullanışlı
İsim: Y** B**
Tarih: 24 Haziran 2024

Yorum: Kaliteli ürün
İsim: S** A**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: ilkokula giden kızım için aldım. içi çelik, pipetli. gayet güzel. istediğim gibi.
İsim: E** A** E**
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: ürünü çok beğendim bu fiyata dandik plastik suluk alınıyor . kapağı kapalıyken su sızıntısı yok kontrol ettim ama açık olduğunda ters dönünce akıtıyor ona da dikkat etmek lazım . Bunu deneme için almıştım beğendim ve bir tane daha sipariş verdim uzun süreli kullanacağımızı ümit ediyorum
İsim: m** Ö**
Tarih: 01 Aralık 2023

Yorum: Çok güzel beğendik
İsim: M** B** İ**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Mart 2024

Yorum: Ürünler çok kaliteli tavsiye ederim
İsim: Y** Ç**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Satıcı çok ilgili hiç düşünmeden sipariş verebilirsiniz her türlü sıkıntıda yardımcı oluyorlar
İsim: m** a**
Tarih: 10 Ocak 2024

Yorum: Ürün gayet güzel, satıcı çok ilgili.
İsim: M** A**
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: Ürün tam beklediğimiz gibi geldi.rengi fotoğraflarda değişik gözükse de tamamen mor.bol kazançlar diliyorum
İsim: **** ****
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: asla koku yok. Harika. Kızım aylardır kullanıyor. kaç kere yere düştü. sağlam. ezilme olmadı.
İsim: İ** K** E**
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: çok güzel çok beğendim. güncelleme; kapağı kırıldı ücretli olarak almak istedim. satıcı ücretsiz olarak gönderdi harika ilgi.
İsim: D** A** G**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: tek kelimeyle mükemmel teslimat hızlı ürün ler kaliteli satıcıya çok teşekkür ederiz
İsim: Y** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Mart 2024

Yorum: Çok beğenerek kullaniyoruz! Teşekkürler
İsim: Deniz K.
Tarih: 10 Mart 2024

Yorum: 2 adet aldım mor ve lacivert.bu fiyata iyi ürün.
İsim: F** Ö**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: ürün görseldeki gibi geliyor, güzel paketlenerek gönderilmiş,pipet kısmı çok güzel kaliteli akitmiyor fiyatina göre gayet kaliteli bir tane daha alacam
Tarih: 05 Aralık 2023

Yorum: güzel ürün koku yapmıyor kaliteli
İsim: A** Y**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: rengi çok güzel
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: Kızım çok begendı Çelik olması iyi
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: F-P ürünü fena değil
İsim: R** K**
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: ürünü teslim almadığım halde teslim almışım gibi gözüktü ben ürünü teslim almadım,kim bu konuda bilgi verebilir.
İsim: Ş** Y**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: Ürün orta kalite sayılır
İsim: H** y**
Tarih: 18 Aralık 2023

Yorum: birkaç gündür kullanıyoruz sızdırma vs yok gayet güzel bir ürün teşekkürler
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: urun güzel kaliteli fakat burda rengi daha fuşyaya yakın gibi ama gelen daha mor. resim biraz farkli
İsim: S** M**
Tarih: 14 Ocak 2024

Yorum: güzel fena değil alt kısmından boyası atmaya başladı bir de sızdırıyor kapağı tam oturmuyor
İsim: E** Y**
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: bir puanı renkten kırdım çocuklarda hayal kırıklığı oldu resmen👎 gelen mor arkadaşlar ışıktan birebir görünmese de fotoğrafları ekliyorum asla pembe değil. akıtma yapmadı kontrol ettim. içimi güzel ve kalitesi iyi. paketleme de güzeldi tek sorun renk..pembe diye güvenip almayın ama çok fark etmez diyenlere tavsiye ederim güzel suluk👍 bir haftalıDevamını Oku
İsim: S** Ç**
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: damlatıyor
İsim: f** a**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: Ürün cok kötü kimseye tavsiye etmem icindeki su hemen ısınıyor kesinlikle celik olduğuna inanmıyorum ve suyu hemen kokutuyor
Tarih: 27 Ağustos 2024

Matara 600 ml Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Su Matarası Okulda Sporda Kampta.bpa Içermez Merak Edilenler

Soru: Kaç ml acaba 500 mü
Cevap: 600 ml paslanmaz çelik su matarasıdır.

Soru: Çocuk için uygun mu
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz çocuklar kullanımı için uygundur.

Soru: Merhaba ürünün ölçüleri nedir?
Cevap: merhaba ürün 8 cm çap cm yüksekliğindedir.

Soru: çelik değeri kaçtır
Cevap: Merhaba, ürünlerimizde kullandığımız paslanmaz çelik 304 kalite 18/10 CR Ni Paslanmaz Çelik dir.

Soru: merhaba suluk okul çantasının yan tarafında ki suluk yerine sığar mı acama kızım elde taşımayı sevmiyor çünkü
Cevap: Merhaba, ürünün boyu 22 cm çapı da 7 cm .

Soru: Merhaba akıtma yapıyor mu
Cevap: Merhabalar, ürünlerimiz sızdırmaz özelliktedir.

Soru: kapağında minik delik neden var ters çevirince o delikten su çıkıyor
Cevap: Merhaba. Bu ürunumuz ilkokul ve sonrası yaslar kullanımı içindir. Pipetle ürün içindeki suyu çekerken içeriye hava girmesini sağlayarak daha rahat içim sağlaması için tasarlanmıştır.

Soru: Merhaba sopuk tutuyor mu?
Cevap: Merhaba ürünümüzde yalıtım özelliği yoktur.Diğer tek katmanlı mataralara göre daha yalıtımlıdır.Metal oldupu için

Soru: İyi günler. Pipet kısmı bpa içerir mi ve plastik numarası kaçtır
Cevap: Merhaba Plastik numarası 5, BPA içermez

Soru: govde celik kapakta celikmi kactane aldim krildi yorumlardan sizin sayfaniza geldim yedek kapaği varmiii yada sonradan alabiliyormuyuz
Cevap: Merhaba, ürünümüzün kapağı PP dir. Yedek parçası bolca mevcut.

Soru: merhaba bu suluklar kaç saat suyu sıcak tutuyor
Cevap: Merhaba, Mataralarımız tek katlı ürünlerdir. sıcak kullanım için uygun değildir.

Soru: Mataranın iç kısmında da pipet bulunuyor mu? yoksa sadece ağız kısmında görünen mi var?
Cevap: Merhaba, iç kısmında pipet bulunmaktadır. Ağızlık silikondur.

Soru: suluk ipi buluyor mu?
Cevap: Merhaba, İlgilendiğiniz ürün için suluk ipi mevcut değildir ancak kapağın arka kısmında suluk ipi veya anahtarlık gibi isteğe bağlı harici aksesuarlar takabilmeniz için askı bölmesi mevcuttur.

Soru: İyi günler bu suluklarınızdan aldık memnunda kaldık ancak kapağındaki aç kapa kısmı kırıldı acaba bu suluklarınızın başlık kısmını ayrı olarak satıyor musunuz
Cevap: Merhaba, Kırım kısım ile ilgili görsel iletebilir misiniz lütfen. Yardımcı olmaya çalışalım.

Soru: merhaba ürün akıtma yapıyor mu ?
Cevap: Merhaba. gönül rahatlığıyla ürünümüzü kullanabilirsiniz. Kalite standarlları ve yüksek hedefleri olan bir firmayız. Sızdırmazlık garantili bir üründür. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba yedek kapak alıcam ama bu modele uyumlu mu
Cevap: Merhaba, mağazamızda ki satışa sunulan kapaklar tüm BİENLY marka matara ve suluklarla uyumludur.

Soru: Hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Şu an PTT ile çalışıyoruz

Soru: merhaba, pipetli çelik suluk arayışındayim pipetli bulsam boyunda taşımak için asma yeri yok asma yeri olanda da pipet yok yada var ben mi goremedim yardımcı olur musunuz insalalh vardır
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz pipetli ve taşıma askısı için kapağın arka kısmında askı aparat bölmesi bulunuyor. Dilerseniz ürünün videosundan askı aparat bölmesini görebilirsiniz.

Soru: merhaba urunun tutma yeri yokmu
Cevap: Merhaba kulp soruyorsanız,malesef yok şimdilik.fakat elde taşımaya uygun büyüklükte bir üründür.

Soru: merhaba yedek pipet temin edebiliyormuyuz kuflendi ici ne yapabiliriz?
Cevap: Merhaba, dilerseniz Trendyol mağazamız üzerinden yeni yedek kapak satın alabilirsiniz. Yedek kapaklar pipetli şekilde gönderilmektedir.

Matara 600 ml Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Su Matarası Okulda Sporda Kampta.bpa Içermez Ürün Görselleri

Matara 600 ml Paslanmaz Çelik Otomatik Pipetli Kapak Su Matarası Okulda Sporda Kampta.bpa Içermez En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü