Mavi Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama İpi En Ucuzu Nerede Bulunur

Seyda

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
269
0
0
Mavi Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama İpi En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Mavi Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama İpi Güncel Fiyatı 69.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Mavi Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama İpi Kullanıcılar Memnun Mu?

Mavi Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama İpi Hakkında yaklaşık 617 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Mavi Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama İpi Ürün Açıklaması

Uzunluğu ayarlanabilir.Rulman mekanizması sayesinde ip kolayca dönebilir ve düğüm olmaz.Termoplastik saplar ve siyah kordon ile hafif ve kullanımı kolaydır. Vücudun aerobik kondisyonunu iyileştirir.Kırmızı, mavi, siyah, fuşya ve turuncu olmak üzere 5 ayrı renk seçeneği bulunmaktadır.Atlama ipinin tutamakları siyah renklidir. Toplam Kablo Uzunluğu : 2,55 mBoy Yükseliği : 1,9 mİp çapı : 4,5 mm. >_x000D_

Mavi Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama İpi Ürününün Satıcısı, Delta Mavi Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama İpi ürününü 69.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Mavi Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama İpi Kullanıcı Geri Dönüşleri
69.0 Tl ye satışta olan Mavi Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama İpi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
617 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: kızıma aldım çok memnun teşekkürler
İsim: Neval S.
Tarih: 02 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Delta Spor

Yorum: Kızıma aldım çok beğendi
İsim: n** U**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: cok ii geldi oglum kullanio
İsim: C** Ç**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: oğlum için aldim kullanışlı
İsim: Dilek Y.
Tarih: 25 Haziran 2023

Yorum: kız kardeşim aldı begendi
İsim: N** K**
Tarih: 01 Mart 2023
Satıcı: ÖZGÜR SPOR

Yorum: Ürün sorunsuz elimize ulaştı standart ip
İsim: R** Ş**
Tarih: 15 Ocak 2022

Yorum: öğrencilerime aldı. çok güzel
İsim: s** k**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Ocak 2023

Yorum: Ürünü kızıma aldım, memnun kaldım.Güzel
İsim: **** ****
Tarih: 22 Ağustos 2022

Yorum: kullanışlı, bahçede, parkta yanımda hep çantamda, aklıma geldikçe, hep ip atlıyorum, işime yarıyor..
İsim: H** K**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel geldi gözünüz kapalı alın derim
Tarih: 23 Nisan 2022

Yorum: Sağlamlıklık tamdır
İsim: G** Y**
Tarih: 10 Aralık 2022

Yorum: saatlik indirimden aldım çok uygun fiyata geldi, kaliteli tavsiye ederim
İsim: E** M** S**
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: gayet başarılı paketi falan teşekkür ederim ilginiz için
İsim: A** k**
Tarih: 22 Kasım 2022

Yorum: tam resimde oldugu gibi geldi 7 yaşında oglum 8cin aldik kuryerler güler yüzlü sicakda Allah onlarada kolaylık versin biz memnun kaldık
İsim: Rena M.
Tarih: 16 Temmuz 2022

Yorum: Hızlı teslimat ve kaliteli ipler için çok teşekkür ederim
İsim: E** K**
Tarih: 04 Nisan 2022

Yorum: Çok güzel çok beğendik kızlarla akşam yürüyüşlerinde parkta kullanıyoruz
İsim: S** G**
Beden: 30 Aralık 2022

Yorum: Sağ olun teşekkürler
Tarih: 08 Aralık 2022

Yorum: çocuklara aldim azcik uzun geliyor ama sıkıntı yok gayet iyyiiii
İsim: c** y**
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: Güzel paketleme. Kaliteli
İsim: B** B**
Tarih: 11 Kasım 2022

Yorum: Hediye almıştım çok güzel
İsim: L** K**
Beden: 18 Ağustos 2022

Yorum: cokkk teşekkürler 🥰 ba yıl dim , kızlarım da sevdiler
İsim: i** ç**
Tarih: 11 Nisan 2023
Satıcı: AKSA SPOR

Yorum: Teşekkür ederim
İsim: B** İ**
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: Ürün 24 saatten kısa sürede geldi ve sağlam geldi. Teşekkürler.
İsim: E** Y**
Tarih: 08 Ocak 2022

Yorum: Dayanıklı ürün
Tarih: 19 Şubat 2023
Satıcı: pacific sport

Yorum: Ürünün hem fiyatı uygun hemde kaliteli ben 1.69 boyundayım benim boyuma anca oldu ama oldu yani biraz daha uzun olsaydı iyi olurdu benim için sıkıntı yok ben ürünü beğendim ama alacak olanlarada yardımcı olmak istedim bu ürün standart bir ürünse yani herkese gönderdikleri ürünün boyu benimkisi ile aynı ise boyu 1.70 üstünde olanlara kısa kalabilirDevamını Oku
Tarih: 19 Temmuz 2022

Yorum: Çok iyi. Kardiyo yaparken bazen canım sıkılınca ağırlıkçı kardeşimi korkutmak için kırbaç niyetine de kullanıyorum. Tavsiye ederim. Muhteşem bir kalite
İsim: Çiçek M. G.
Tarih: 28 Temmuz 2022

Yorum: çok güzeller ve kullanislı . tavsiye ediyorum..
İsim: N** Y**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: cocuklarin rahatlikla tutabilecegi cok hafif atlama ipi cok begendim
İsim: S** İ**
Tarih: 06 Haziran 2022
Satıcı: pacific sport

Yorum: Spor yapmaya başlamanın zamanı gelmişti:)Kaliteli ve kullanışlı.Tavsiye ederim.
İsim: N** B**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: ürün resimdeki gibi çocuklar çok beğendi renkler istediğim gibi geldi teşekkür ederim
İsim: E** T**
Tarih: 03 Ağustos 2024
Satıcı: AKSA SPOR

Mavi Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama İpi Akıllarda Kalan Sorular

Soru: İp esnek midir?
Cevap: Merhaba, Esnekliği tatmin edici seviyede şeklinde sorunuzu yanıtlayabiliriz. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Soru: kaç qram acaba?
Cevap: merhaba muhtemelen 150 grm dır

Soru: kac cm ip ?
Cevap: Merhaba, Toplam kablo uzunluğu 255 cm ‘dir. 190 cm boya kadar kullanıcılar için uygundur. İlginize teşekkürlerimizle…

Soru: 1.50 boy için ne kadar uzunluk uygundur?
Cevap: Merhaba, Evet, gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. İlginize çok teşekkür ederiz. Delta Spor

Soru: hangi kargo ile geliyor
Cevap: Merhaba, MNG, Aras ve bazı bölgelerde Trendyol Ekpress Kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır. Kargo firması seçeneği, Trendyol tarafından otomatik olarak belirlenmektedir. Buna ek olarak masa tenisi masası gibi büyük hacimli ürünlerimizin gönderimlerini Horoz Kargo ile gerçekleştirmekteyiz. Delta Spor

Soru: Mavi rengi nasıl sipariş edebilirim mavi gönderin
Cevap: Merhaba, siparişlerinize ait renk seçimini sizler gerçekleştirmektesiiz. Mavi rengin üzerine tıklayarak ürünü açabilir devamında siparişinizi oluşturabilirsiniz. Teşekkürler. Delta Spor

Soru: Merhaba uzunluğunu nasıl ayarlıyoruz.
Cevap: Merhaba, Tutamaçlardaki baş kısmını çıkararak, ipi istediğiniz ölçüde ayarlayıp, tutamaç içine saklayınız ve başlığı yeniden kapatınız. Delta Spor

Soru: her iki urunude sizden aldim gereken ozeni gosterceginize inaniyorum saygilar
Cevap: Merhaba, tüm siparişler özen ve titizlikle hazırlanıp taahhüt edilen süre içerisinde sıralı bir şekilde kargoya teslim edilmektedir. İlginize teşekkür ederiz. Delta Spor...

Soru: Kargo bedava yazıyor ama sepete ekleyince kargo ücreti ekleniyor neden ?
Cevap: Merhaba, Sepetinizi 50 tl 'ye tamamlamanız durumunda kargo ücreti alınmamaktadır. 49.99 tl ve altı siparişlerde kargo ücreti mevcuttur. İlginize çok teşekkür eder; sağlıklı günlerde keyifle spor yapmanızı dileriz... Delta Spor

Soru: Merhaba çocuklar için uygun mudur (boy 120 cm)
Cevap: Merhaba, evet efendim uyundur

Soru: merhabalar, bana fazladan 1 tane fazladan atlama ipi yollamışsınız. Iban alabilir miyim size parasını ödemek istiyorum.
Cevap: Merhaba, konu ile ilgili Trendyol Asistan ile iletişime geçebilirsiniz. Teşekkürler, Delta Spor.

Soru: Ürünü satın aldım rica etsem trendyol express ile gönderir misiniz ?
Cevap: Merhaba, Sipariş gönderimlerinin çok büyük çoğunluğu Trendyol Express Kargo ile sağlanmaktadır. Trendyol Express'in henüz hizmet vermediği noktalar ile bazı hacimli ürünlerde gönderimler MNG Kargo ile yapılmaktadır. Masa tenisi masası gibi çok büyük hacimli istisnai bazı ürünlerde kargo hizmeti Horoz Kargo ile verilmektedir. Sipariş vermeniz durumunda, kargo firmanız Trendyol tarafından siparişiniz ile eş zamanlı olarak belirlenmektedir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Soru: boyum 1.72 ben kullanabilirmiyim?
Cevap: Merhaba. Rahatlıkla kullanabilirsiniz efendim

Soru: merhabalar.1.73 boyundayım bu ipi satın alabilir miyim, ip atlarken sorun yaşar mıyım.
Cevap: Merhaba, Sizin için uygundur. Boyunuza göre ayarlayabilirsiniz. İpin tutamaçlarındaki başlıklarını çıkarınız. Devamında ipi istediğiniz ölçüde ayarlayarak, fazla kısmı tutamaçlar içine saklayınız. Sonrasında yeniden başlıkları tutamaçlara takınız. Teşekkürler, Delta Spor

Soru: 3 adet almıştık 2 adet geldi acil cevap bekliyoruz
Cevap: Merhaba, Konu ile ilgili Trendyol müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek eksik ürün kaydı oluşturmanızı rica ederiz. Delta Spor

Soru: kaç gr bu ya
Cevap: Merhaba, Konu ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için çalışma saatlerimiz içerisinde (hafta içi 09:00 - 17:00) bizimle tekrar iletişime geçmenizi rica ederiz. İlgili ekibimiz sizinle detaylı bilgi paylaşımı gerçekleştirecektir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Soru: Boyum 1.85 ip kısa gelir mi?
Cevap: Merhaba, Herhangi bir sorun yaşayacağınızı düşünmemekteyiz. Tercih edebilirsiniz. İlginize çok teşekkür ederiz. Delta Spor

Soru: ürün fitnes için uygun mu?
Cevap: Merhaba uygundur

Soru: merhaba ürünün kısaltma aparatı var mi ? ipin boyu ne kadardir
Cevap: Merhaba, İpin boyu 2.55 metredir. Tutamaç kısmındaki kapağı çıkarıp ayarlayabilirsiniz. İlginize teşekkürler, Delta Spor.

Soru: Merhaba, boy kac olmali maksimum rahat atlaya bilmek icin?
Cevap: Merhaba, "Boy 183 tam oluyor boyu daha uzun olanlara kısa gelebilir ip" şeklinde görüş paylaşmış bir müşterimiz.. 185 cm 'e kadar kullanan müşterilerimiz var. Kişiden kişiye bu rahatlık anlayışı değişebiliyor bu elbette. Daha kısa boylu kullanılar, ipi boyunu kısaltarak kullanabiliyorlar. İlginize çok teşekkür eder; sağlıklı günlerde keyifle spor yapmanızı dileriz... Delta Spor

Mavi Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama İpi Ürünün Fotoğrafları

Mavi Uzunluğu Ayarlanabilir Deluxe Atlama İpi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü