Mekanizmalı Cüzdan Erkek Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel Alanlar Memnun Mu ?

Mehtap

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
490
0
0
Mekanizmalı Cüzdan Erkek Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Mekanizmalı Cüzdan Erkek Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel Güncel Satış Fiyatı 124.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Mekanizmalı Cüzdan Erkek Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Mekanizmalı Cüzdan Erkek Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel Hakkında yaklaşık 1196 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Mekanizmalı Cüzdan Erkek Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel Detaylı Açıklama

Mekanizmalı Cüzdan Erkek Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel Ürününün Satıcısı, YNS LEATHER Mekanizmalı Cüzdan Erkek Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel ürününü 124.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Mekanizmalı Cüzdan Erkek Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel Kullanıcı Yorumları Nasıl?
124.99 Tl ye satışta olan Mekanizmalı Cüzdan Erkek Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1196 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: eşime h diye aldım çok memnun kaldık. ayrıca sizede çok geçmiş olsun hep yanınızdayiz 🌹
İsim: **** ****
Tarih: 08 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DERİSİPARİS

Yorum: Hediye olarak aldım gayet kullanışlı beğendim 1 tanede kendime aldım kargo ve paketleme de gayet iyiydi emeği geçenlere teşekkürler
İsim: Davut S.
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: cüzdanı çok beğendim.göründüğü gibi.derisi de gayet iyi.guzel paketlenmisti.mekanizmasi da gayet iyi çalışıyor. tavsiye edilir.ben çok beyendim ve bu yüzden 2 tane sipariş verdim.esime hediye aldım ve severek kullanıyor.isim yazılmasıda ayrı bir güzel
İsim: y** c**
Tarih: 22 Ocak 2023

Yorum: Ürün guzel ve kullanışlı hızlı cevap hizli gonderim Hem oğluma hem kendime aldım pakatlemede çok güzeldi teşekkür ederim ilginiz içinde
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: erkek arkadaşıma aldım çok güzel beğendi teşekkür ederim
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: hediye olarak herkesin çok beğenecegi bir cüzdan bayildim teşekkürler
İsim: C** a**
Tarih: 09 Aralık 2022

Yorum: satıcıya çok teşekkür ederim ürün çok şık bir ürün gönül rahatligiyla alabilirsiniz
İsim: F** Y**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: Nişanlıma aldım ve çok beğendim ve çok hızlı teslim oldu kalitesi de her şeyi çok güzel
İsim: Z** T**
Tarih: 06 Mart 2023

Yorum: Kalitenin adresi diyebilirim orda yazılan tarihte geldi çok teşekkür ederim güzel hizmetinizden ötürü
İsim: U** t**
Tarih: 19 Eylül 2022

Yorum: gercekten cok guzel cok kullanışlı yazı açısından tereddüt yasadim ama cok begendim sorunsuz elime ulasti hediye paketinle gelmesi cok hos bi düşünce tesekkurleeerrr
İsim: Alisveris D.
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: sorunsuz ulasti hediye olarak aldim cok kaliteli ve guzel teşekkür
İsim: d** k**
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: harika bu fiyata böylesi tereddüt etmeden alabilirsiniz paketlemede harika teşekkürler 🙏
İsim: B** N** E**
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: Bir adet sipariş verdim gerçekten çok güzel ve özenle hazırlanmış. Fiyatının çok çok üstünde bir ürün. Bugün bir adet daha sipariş verdim hiç düşünmeden alınabilecek çok kaliteli bir ürün. Ellerimize sağlık🙏🏻
İsim: ç** Ç**
Tarih: 16 Aralık 2022

Yorum: Sevgilime hediye olarak almıştım. Çok beğendi. İsim sorunsuz olarak cüzdana işlenmiş. Hızlıca da tarafıma ulaştı.
İsim: M** Ç**
Tarih: 30 Ocak 2023

Yorum: harika geldi teşekkürler 😊 hediye paketi yapılmış
İsim: E** G**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: Ürün çok güzel ve uygun hediye paketi yapıp göndermiştiler çok teşekkür ederim
İsim: M** B**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: ürünüm elime sorunsuz ulaştı ben çok beğendim. Gönül rahatligi ile sipariş verebilirsiniz çok buyuk bir sey beklemeyin ama çok kibar
Tarih: 24 Kasım 2022

Yorum: erkek arkadaşım için aldım çok begendi kullanışlı ve şık
Tarih: 01 Ekim 2022

Yorum: eşime hediye aldım kalitesi güzel beğendim hızlı kargo yapıldı
İsim: N** A**
Tarih: 20 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel eşim için hediye almıştım çok beğendi teşekkür ederiz
İsim: K** Ş**
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: İki cüzdan sipariş ettim ikiside çok güzel hediye paketi yapmışlar birde çok teşekkür ederim
İsim: e** k**
Tarih: 27 Ocak 2023

Yorum: babama aldm çok beğendi teşekkür ederim trentyol ailesi 😘
İsim: a** e**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: Ürün çok güzel olmuş tavsiye ederim
İsim: e** ö**
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: gayet güzel hediye aldım. çok beğendi arkadaşım.
İsim: sadettin k.
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Paketleme özenliydi hediye olarak aldım çok kullanışlı tavsiye ederim.
İsim: E** n** B**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: Eşime ve Oğluma aldım fiyatına göre çok çok güzel hediye paketi içinde ayrıca teşekkür ederim 👍
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: Tek kelimeyle bayıldım.Ellerinize sağlık 🙏
İsim: S** Y**
Tarih: 22 Ekim 2022

Yorum: Babama hediye aldım , çok sevdi. Gayet güzel sadece boyutu beklediğimden küçük geldi , onun harici kullanışlı bir cüzdan.
İsim: Ş** A**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel hediye almıştım çok beğenildi
İsim: C** Y**
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: çok güzel eşim için aldm severek kullanıyor.
Tarih: 17 Ocak 2023

Mekanizmalı Cüzdan Erkek Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: onaylıyorum
Cevap: Notunuz alinmistir Mağazamızı takip etmeyi ve değerlendirme yapmayı unutmayın Siz değerli müşterilerimizin mağazamıza yapacağınız yorum ve değerlendirmeler bizler için çok değerlidir desteklerinizi bekliyoruz bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz magazamızdan satın almış olduğunuz ürünleri güzel günlerde kullanmanız diliyoruz İyi günler

Soru: Teşekkürler hayırlı müşteriler dilerim 🌸🤌🏻🤲🏻
Cevap: Teşekkürler efendim

Soru: Gerçek derimi
Cevap: 1. sınıf vegan deri efendim.

Soru: ürün görsellerde çıtçıtlı biri görünüyor ancak kapanacak karşılığı gorunmuyor???
Cevap: Hayır efendim görünmüyor

Soru: mrb ürünüm geldi ama isim üzerinde yoktu yazdirmicaktiniz neden ürünü gönderdiniz
Cevap: İsim baskısı bir süre yapılamıyor efendim.

Soru: isim yazıyorsunuz dimi
Cevap: evet efendim

Soru: Ürün mekanizmalımı
Cevap: evet efendim

Soru: Tamamdır dimi?
Cevap: Kontrol ediyorum

Soru: Onaylıyorum
Cevap: Notunuz alinmistir Mağazamızı takip etmeyi ve değerlendirme yapmayı unutmayın Siz değerli müşterilerimizin mağazamıza yapacağınız yorum ve değerlendirmeler bizler için çok değerlidir desteklerinizi bekliyoruz bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ediyoruz magazamızdan satın almış olduğunuz ürünleri güzel günlerde kullanmanız diliyoruz İyi günler

Soru: İsim yazdırsak istanbula kaç güne gelir
Cevap: 2-4 gün arası efendim.

Soru: işte bende onu soruyorum çıtçıtin karşılığı olmadan citcit nasil kapanacak diyorum?? bilmem anlatabildim mi?
Cevap: Efendim cüzdanın iç kısmında

Soru: yazısız alabiliyor muyuz
Cevap: Tabi efendim

Soru: mekanizma icinde kartlarin girecegi yerler var mi girintisi cikintisi ve fren sistemi var mi ters cevrildiginde dusmemesi icin
Cevap: Merhaba efendim var evet

Soru: boyutu çok büyük mü?
Cevap: Büyük değil efendim. bir kredi kartından az büyük.

Soru: Merhabalar. Mekanizma kısmına kaç kart sığıyor ?
Cevap: 6 kart efendim

Soru: Sayı yazıyormusunuz
Cevap: evet efendim.

Soru: Merhaba soru sormak istiyorum
Cevap: Merhaba buyurun.

Soru: isim kismini altin renk yaza bilirmisiniz?
Cevap: Maalesef efendim.

Soru: Onayliyorum

Soru: onaylıyorum

Mekanizmalı Cüzdan Erkek Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel Fotoğraf Ve Görseller

Mekanizmalı Cüzdan Erkek Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü