Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel Satın Alır Mısınız ?

Pinar

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,204
0
0
Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel Şu Anki Değeri 124.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel Hakkında yaklaşık 201 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel Ürün Hakkında Bilgi

Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel Ürününün Satıcısı, YNS LEATHER Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel ürününü 124.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel Kullanıcı Yorumları
124.9 Tl ye satışta olan Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
201 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: kızım için aldım çok beğenerek kullanıyor
İsim: Hatice T.
Tarih: 10 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DERİSİPARİS

Yorum: Arkadaşlar alın aldırın aşırı kaliteli kullanışlı bayıldım. Afet bölgesindeki satıcılara destek olalım hep beraber. Ürün çok kaliteli satıcı çok ilgili ve çok kısa sürede geldi çok teşekkür ederim hem kendime hemde nişanlıma aldım çok çok çok güzel sağolun
İsim: İ** M**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: Ürun güzel yapışkanı cok kaliteli görunmesede çok şık görünüyor. Satıcıdan hediye paketi yapılmasını rica etmistik ama yapılmamıstı
İsim: G** Ş**
Tarih: 16 Mayıs 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Eşime hediye aldım çok beğendi isim yazması da ayrı bir cool luk katıyor teşekkürler 👏🏻
İsim: Seher A.
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: tavsiye ederim çocuklarım için aldım çok şık ve kaliteli duruyor satıcıya teşekkür ederim
İsim: F** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Temmuz 2024

Yorum: paketleme de, cuzdan da sahane dusunmeden alabilirnisiz..cuzdanin kendisi zaten cok kullanisli.benim aynisindan wardi arkadasima werdim.karsimada boyle isim yazilanindan cikinca dusunmeden almak istedimrengide ayni gkrseldeki gibi hic bi farklilik yok tesekkur ederim...parasida bol olur ins.🙏🙈mine ölmez yesill yada mor cuzdan alin diyo daha onceDevamını Oku
İsim: o** s**
Tarih: 28 Temmuz 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: eşim ve kendim için aldım. isimler doğru ve renkleri fotoğraftaki gibi geldi. çok memnun kaldım.
İsim: **** ****
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: kendim için aldım çok hoş teşekkür ederim
İsim: M** K**
Tarih: 07 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel tatlı geldi beğendim
İsim: güneş t.
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Tüm aldıklarım ayrı ayrı hediye paketi yapılmış 🥰 göründüğü gibi harikaa 🎊
İsim: S** G**
Tarih: 18 Kasım 2023

Yorum: Çok şık bayıldım herkese tavsiye ederimm
İsim: S** N** S**
Tarih: 09 Kasım 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: Yurt disinan siparis ettim. Adimi dogru yazacaklar mi diye çok merak ettim. Dogru be guzel ❤Çok harika bir ürün. Daha siparis edecem hediye olarak kardeslerime. Çok tesekkür ederim ❤
İsim: M** S**
Tarih: 28 Haziran 2023

Yorum: bu benim ikinci siparişim kendime ve yeğenime aldım bu sefer bayıldım yine teşekkür ederim yetkili satıcıda çok ilgili
İsim: **** ****
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel, çok kullanışlı hem kızıma hem eşime hediye olarak aldım, Düşünmeden alabilirsiniz.
İsim: A** D**
Tarih: 03 Haziran 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Kardeşime hediye aldım çok beğendi teşekkürler satıcıya isim yazması daha bir hoş oluyor
İsim: Ş** G** K**
Tarih: 16 Aralık 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: kendim için aldım dı çok beğendim
İsim: S** Ç**
Tarih: 04 Temmuz 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: tek kelimeyle bayıldım elinize emeğinize sağlık çok güzeller eşime ve kendime sipariş verdim ve yogenlerime de 2 tane hediye siparis girdim ... helal olsun aldığınız para
İsim: T** D**
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: Eşime doğum günü hediyesi olarak aldım kendime de küçük çantalarda rahat olacağını düşünerek aldım iyiki de almışım paketlemesi kargonun hızlı olması ve kullanım rahatlığı süper beğendik herkese tavsiye ederim
İsim: Emine U.
Tarih: 24 Kasım 2023

Yorum: rengine bayildim isim yazmasi harika mekanizmasi biraz takiliyor belki ben tam yapamadim oglumdaki rahat calisiyor kibar bi cuzdan ayrica cok hizli kargolandi hemen hazirlandi hediye paketinde geldi tavsiye ederim rahatlikla alabilirsiniz
İsim: H** A**
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: Ürün tatlış iş görür isim baskısı gayet hoş ama mor benim rengim değilmiş 😃 Ellerinize emeklerinize sağlık.
İsim: Sevgi C.
Beden: 16 Eylül 2024

Yorum: f/p urunu. fotograftaki gibi gayet guzel
İsim: A** K**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: hem eşime hem kendime aldım gerçekten güzel beğendim. satıcıya teşekkürler güzel ve özenli paketlemişlerdi.
İsim: F** d** Y**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Bayıldımmm hızlı teslimat çok güzel kullanışlı birçok sipariş verdim
İsim: M** D**
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: Ürün çok kullanışlı isim için paket için teşekkürler.
İsim: C** G**
Tarih: 01 Ekim 2023
Beden: Boy:190cm

Yorum: beklediğimden küçük geldi tek gözlü.paketlemesi güzel kargo hızlıydı
İsim: Z** B**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: Şiddetle tavsiye ederim, o derece mükemmel yani 💜 özenli paketleme için ayrıca teşekkür ederim.
İsim: N** M**
Beden: 16 Ağustos 2024

Yorum: çok beğendim küçük ama kullanışlı . küçük el çantalarına çok rahat sığıyor.
İsim: T** K**
Tarih: 11 Ağustos 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: Çok güzel ürün. Satıcı çok hızlı ve ilgili. Kargo çok iyiydi. 6 yıldız olsa verirdim.
İsim: Ö** Ç**
Tarih: 21 Mayıs 2023

Yorum: Ürün kalitesi ve rengi ile muhteşem. Ben diğer renklerini de aldım. birisine ismini yazdırıp hediye etmek için ideal. on yidiz olsa üstüne bir de ben on yildiz ekleyip verirdim. düşünmeden alın.
İsim: İ** A**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: ürünleri çok güzel paketlenmiş severek kullanıyorum fiyatına göre baya iyi kalitesi falan 4tane birden aldım sıkıntı yaşamadım teşekkürler
İsim: E** Y** A**
Tarih: 12 Şubat 2024

Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel Ürüne İlişkin Sorular

Soru: küçük yazabiliyormusunuz
Cevap: hepsi büyük harf olarak yazıyorum

Soru: İsimsiz istiyorum zaten
Cevap: Tamamdır efendim.

Soru: turuncu varmi
Cevap: Maalesef taba renk mevcut turuncuya yakın biraz sayfamızda

Soru: Kolay gelsin
Cevap: sağolun efendim

Soru: hangi renkler mevcut
Cevap: Lila gri siyah kahverengi

Soru: merhaba siyah veya yeşil renk var mı ve adı soyadı yazılıyor mu
Cevap: Merhaba siyah renk mevcut sayfamızda.

Soru: ismimizi yazdirmasakta oluyomu
Cevap: Olur tabi efendim

Soru: Kaç kart sığdırabiliyoruz
Cevap: 10 adet civarı

Soru: ??? Doğru yazdın mı?
Cevap: Evet efendim

Soru: merhaba kolay gelsin
Cevap: Merhaba efendim

Soru: hangi kargoyla gönderim yapiyosunuz
Cevap: Trendyol ekspres ile gönderim yapıyoruz.

Soru: merhaba urun gercek derimi
Cevap: maalesef suni deri.

Soru: mavi kalp basabiliyomusunuz
Cevap: Kndi renginde basabilirim lila sıcak baskı

Soru: merhaba, para koyma yeri var mı acaba
Cevap: Kağıt para koyma bölümü mevcut

Soru: yusuf çelik paketlensin lütfen
Cevap: Tamamdır efendim siparişiniz hazırlanıp hediye paketi yapılıp yarın gün içinde kargoya verilecektir. Güzel yorumlarınızı bekliyor olacağız. Lütfen bu andan itibaren siparişinizi iptal etmeyin. Teşekkürler.

Soru: merhaba kağıt parayı uzun şekilde koyma kısmı var mı?
Cevap: Evet efendim var

Soru: Ben kendime aldım çevremdekiler de çok beğendi son sipariisim onlara lütfen yazılara dikkat edin
Cevap: Tamamdır efendim siparişiniz hazırlanıp hediye paketi yapılıp pazartesi gün içinde kargoya verilecektir. Güzel yorumlarınızı bekliyor olacağız. Lütfen bu andan itibaren siparişinizi iptal etmeyin. Teşekkürler.

Soru: lila renginde kağıt para bölümü var mı
Cevap: Evet efendim var

Soru: doğru düzgün yazıyorum reddediliyor
Cevap: İsimden veya soy isimden kaynaklı aralarına boşluk koyarak yazar mısınız

Soru: Başka renk varmı seçeneklerde kadına uygun liladan başka renk göremedim ama
Cevap: Sadece lila mevcut efendiim

Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel Resim Ve Fotoğraflar

Mekanizmalı Cüzdan Kartlık Cüzdan Isim Baskılı Kişiye Özel En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü