Mela Anatomik Ortopedik Comfort Rahat Taban Kadın Sandalet Terlik Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Sedef

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
275
0
0
Mela Anatomik Ortopedik Comfort Rahat Taban Kadın Sandalet Terlik Alınır Mı?
Mela Anatomik Ortopedik Comfort Rahat Taban Kadın Sandalet Terlik Şu Andaki Değeri 499.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Mela Anatomik Ortopedik Comfort Rahat Taban Kadın Sandalet Terlik Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Mela Anatomik Ortopedik Comfort Rahat Taban Kadın Sandalet Terlik Hakkında yaklaşık 164 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Mela Anatomik Ortopedik Comfort Rahat Taban Kadın Sandalet Terlik Teknik Bilgiler

Mela Anatomik Ortopedik Comfort Rahat Taban Kadın Sandalet Terlik Ürününün Satıcısı, Khayt Mela Anatomik Ortopedik Comfort Rahat Taban Kadın Sandalet Terlik ürününü 499.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Mela Anatomik Ortopedik Comfort Rahat Taban Kadın Sandalet Terlik Kullanıcı Geri Bildirimleri
499.9 Tl ye satışta olan Mela Anatomik Ortopedik Comfort Rahat Taban Kadın Sandalet Terlik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
164 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Güzel ve şık duruyor Kesinlikle bir numara büyük alınmalı
İsim: **** ****
Tarih: 04 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Oncaürün

Yorum: anneme aldim cok sik ve begendi
İsim: Dilan E.
Tarih: 06 Haziran 2023

Yorum: Çok güzel çok rahat ama bir beden büyük alınmalı. 37 giyiyorum aldım olmadı 38 aldım tam oldu
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: anneme almıştım severek kullanıyor
İsim: B** Ç**
Tarih: 10 Eylül 2023
Beden: Beden:38

Yorum: Çok güzel ve kaliteli anneme hediye almıştım küçük geldi bir büyüğünü almak için iade ettim
İsim: N** A**
Tarih: 15 Temmuz 2023
Beden: Boy:157cm

Yorum: çok rahat ve çok güzel teyzeme aldım çok beğendi
İsim: S** i**
Tarih: 13 Kasım 2023
Beden: Beden:40

Yorum: bir beden buyuk alın
İsim: N** G** Ç**
Tarih: 06 Ağustos 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Tam bedenimi aldım.37 numara tam oldu.Çok rahat ,kalite için yorum yapmıyorum.
İsim: a** g**
Tarih: 29 Nisan 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Annem için aldım çok beğendi kargo hızlıydı teşekkürler
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: Anneme küçük geldi malesef İade edip bi numara büyüğünü alcaz.
İsim: M** Ö**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: Çok rahat tavsiye ederim
İsim: Ş** Ş**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: anneme 38 numara aldim dar geldi bir numara büyük alin iade
İsim: H** A**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: 38numara, tam oldu.
İsim: Ş** A**
Tarih: 03 Haziran 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: anneme aldık rahat olduğunu söylüyor. güzel kullanışlı
İsim: S** N** Ç**
Tarih: 15 Temmuz 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: 39 numara almıştım benim ayağıma dar geldi. 38 numara giyen anneme ise çok yakıştı. ayakkabı göründüğü gibi güzel ama kalıbı taraklı ayaklara göre değil.
İsim: Serap A.
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: Anneme aldım. kendi numarası tam oldu. günlük kullanıma uygun ve çok rahat olduğunu söyledi
Tarih: 24 Haziran 2024

Yorum: Anneme aldık çok beğendik
İsim: A** A**
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: Bir Br büyük aldım ve tam oldu.
İsim: B** G**
Tarih: 14 Mayıs 2024

Yorum: annem için aldık baya sevdi
İsim: m** k**
Tarih: 10 Haziran 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: anneme aldım çok beğendi çok rahat olduğunu söyledi tam kalıp kendi numaranızı alabilisiniz
İsim: s** C**
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: çok rahat yumuşak tavsiye ederimm
İsim: h** k**
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: Anneme hediye olarak aldım, çok beğendi. Giydiğiniz numarayı sipariş verebilirsiniz.
İsim: Z** E**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel bir sandalet ama kalıbı biraz küçük gibi 1 beden büyük alınsa daha iyi olur
İsim: Y** Ç**
Tarih: 26 Eylül 2023
Beden: Beden:39

Yorum: Ürün güzeldi, ama numarası küçük geldi, bir numara büyük alınabilir
İsim: Z** C**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: annem için aldim. çok severek kullanıyor. ayağında topuk dikeni olmasına rağmen çok rahat olduğunu söylüyor.
İsim: Z** S**
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: Annem için almıştım ortopedik çok rahat bi ayakkabı
İsim: M** O**
Tarih: Elite Üye
Beden: 31 Temmuz 2024

Yorum: Anneme aldım çok beğendi duruşu çok şık ve zarif.❤
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: anneme aldım çok beğendi
İsim: s** A**
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel çok beğendim 40 numara olmasına rağmen çok kibar duruyor hızlı karğo
İsim: T** Ü**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Temmuz 2024

Yorum: beyendim.iyuki bir razmer büyük aldım.insanların yazdığını okudum.onları dinledim.37 giyinirem amma 38 aldım.
Tarih: 25 Haziran 2024

Mela Anatomik Ortopedik Comfort Rahat Taban Kadın Sandalet Terlik Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: merhaba 38,5 olmuyormu
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, buçuk olarak numaramız yoktur. Saygılarımızla Oncaurun D001

Soru: üstü cırtlımı
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünümüz cırt cırtlıdır. Saygılarımızla Oncaurun D001

Soru: Sanddaletinnnn kalıbı darmı
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünümüz standart kalıptır. Saygılarımızla Oncaurun D001

Soru: 35 numarası varmı
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, maalesef 35 numarası bulunmamaktadır. Saygılarımızla Oncaurun D001

Soru: meraba topuk dikeni icin Uygun mu bu ayakkabı
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünümüzde yumuşak taban özelliği vardır. Topuk dikeni sorunu yaşayan müşterilerimiz tercih etmektedir. Saygılarımızla Oncaurun S001.

Soru: 39 gelecek mi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünü favorilerimize alarak stoklaraımız yenilendiği anda haberdar olabilirsiniz. En kısa süre içerisinde stoklarımız yenilenecektir. Saygılarımızla Oncaurun D001

Soru: ortopedik mi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünümüz ortopedikdir. Saygılarımızla Oncaürün R001

Soru: mrb 40 numara bılek kayış kaç santım acaba
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, cırt boyu 16 cm dir . Saygılarımızla Oncaurun D001

Soru: 40 no gelecek mi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, En yakın sürede stoklarımıza girecektir. Favorilerinize eklemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla Oncaürün F001

Soru: Günaydın sandaletin ön parçası cırt cırtlımı yoksa sabit dikişimi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünün ön parçası sabittir. Saygılarımızla Oncaurun D001

Soru: yuksekligi kaç cm?
Cevap: 4 cm efendim.

Soru: selam tarakli ayaklara olurmu
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Evet Saygılarımızla Oncaurun V001

Soru: Ortopedik mı bıde tabanı yumuşak mı acaba
Cevap: Evet yarı ortopedik bir üründür tabanıda yumuşaktır.

Soru: Bu sandaletin beyazı tükendi mi acaba bulamadım
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz. Stoklarımız en kısa sürede yenilenecektir. Ürünü favorilerinize ekleyerek stok güncellemelerinden ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Saygılarımızala Oncaürün S001.

Soru: 9 cm topuklu varmi
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, talebinizi veya sorunuzu daha açıklayıcı yazarsanız memnuniyetle sizlere yardımcı olmak isteriz. Sağlıklı Günler Dileriz. Oncaürün V001

Soru: Merhaba başka rengi varmı?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürününümüzün diğer renklerinin stokları şuanda yoktur maalesef. Saygılarımızla Oncaürün A001

Soru: 39 numarası ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, bugün stoklar yenilenecektir, ürünü favorilerinize eklerseniz stoklara girdiği an haberdar olabilirsiniz. Saygılarımızla Oncaurun D001

Soru: merhaba 38 numaraya tam uyqunmu yoksa 1 numara boyuk alak
Cevap: Merhaba tam kalıptır efendim. Bedeninizi tercih edebilirsiniz.

Soru: Merhabalar. Bel fıtığı için uygun mudur?
Cevap: Merhaba sorunuz yanıtlanmıştır.

Soru: Tam net olarak topuk boyu?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, seçmiş olduğunuz ürünümüzün net olarak taban yüksekliği 5 cm dir. Saygılarımızla Oncaürün R001

Mela Anatomik Ortopedik Comfort Rahat Taban Kadın Sandalet Terlik Ürün Resimleri

Mela Anatomik Ortopedik Comfort Rahat Taban Kadın Sandalet Terlik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü