Meme Kanseri Farkındalık Bilekliği - Lenf Ödem Bilekliği - Yasaklı Kol Uyarı Bilekliği - Metal Bu Ürünü Almalı Mı ?

Dilan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,210
0
0
Meme Kanseri Farkındalık Bilekliği - Lenf Ödem Bilekliği - Yasaklı Kol Uyarı Bilekliği - Metal Alınmaya Değer Mi?
Meme Kanseri Farkındalık Bilekliği - Lenf Ödem Bilekliği - Yasaklı Kol Uyarı Bilekliği - Metal Şu Andaki Değeri 199.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Meme Kanseri Farkındalık Bilekliği - Lenf Ödem Bilekliği - Yasaklı Kol Uyarı Bilekliği - Metal Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Meme Kanseri Farkındalık Bilekliği - Lenf Ödem Bilekliği - Yasaklı Kol Uyarı Bilekliği - Metal Hakkında yaklaşık 10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Meme Kanseri Farkındalık Bilekliği - Lenf Ödem Bilekliği - Yasaklı Kol Uyarı Bilekliği - Metal Teknik Açıklamalar

Meme Kanseri Farkındalık Bilekliği - Lenf Ödem Bilekliği - Yasaklı Kol Uyarı Bilekliği - Metal Ürününün Satıcısı, fırsatlar diyarı Meme Kanseri Farkındalık Bilekliği - Lenf Ödem Bilekliği - Yasaklı Kol Uyarı Bilekliği - Metal ürününü 199.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Meme Kanseri Farkındalık Bilekliği - Lenf Ödem Bilekliği - Yasaklı Kol Uyarı Bilekliği - Metal Kullanıcı Geri Bildirimleri
199.0 Tl ye satışta olan Meme Kanseri Farkındalık Bilekliği - Lenf Ödem Bilekliği - Yasaklı Kol Uyarı Bilekliği - Metal Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Annem için aldım meme kanseri ameliyatı olduğu için koluna işlem uygulanmaması için Hızlı kargo kaliteli ürün yanındaki ufak hediyeler içinde tşk ederim
İsim: Z** S**
Tarih: 09 Ağustos 2024
Beden: Beden:22 cm
Satıcı: Fırsatlar Diyarı

Yorum: Ürün çok güzel bileğe göre ayarlanabiliyor bu yüzden kullanışlı sadece malzeme biraz sert bu yüzden ince bilekte biraz kaba duruyor gibi geldi bana bunun dışında sorun yok. Ayrıca hediyeler için çok teşekkür ederim.
İsim: F** A**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: çok beğendim. iki rengini de aldım. küçük hediyeler için de teşekkürler. bileğime göre küçüktebilir miyim acaba?
İsim: **** ****
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: beğendim severek kullanacağım görselde göründüğü gibi geldi paketlenmesi özenli teşekkür ederim. Bileklik boyunu küçültme kolaylıkla yapabilirsiniz .teşekkür ederim
İsim: N** U**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Ürünü beğendim hediye için teşekkür ederim
İsim: Serap O.
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Güzel beğendim hediye için tşk
İsim: S** Ş**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: Çok teşekkürler. Esprili kart ve şeker çok hoştu. 👍🏻
İsim: E** A**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Meme Kanseri Farkındalık Bilekliği - Lenf Ödem Bilekliği - Yasaklı Kol Uyarı Bilekliği - Metal Ürüne Dair Sorular

Soru: merhabalar ekstradan yazı yazdırabiliyormuyu yasaklı kolun üst kısma isim soyisim kan grubu gibi
Cevap: malesef, görseldeki hazır yazılı sekilde gelir

Soru: daha geniş boyu yok mudur? bileği kalın olanlar için?
Cevap: mrb. malesef efendim tek ebattir.

Soru: Merhaba pembe rengi varmı
Cevap: mrb. bu modelde yoktur, dilerseniz pembe silikon modelimiz mevcuttur

Soru: Merhaba keşke bu modelin pembesini çalışsanız.Model çok güzel ama uluslararası rengi pembe olduğu için bunu acil durumda fark etmeyebilirler.
Cevap: mrb.şu an mevcut olanlar satıştadır. pembe olarak silikon bilekliklerimiz mevcuttur.

Soru: Merhaba bu metal bileklikler çok güzel ama metal bu kola metal takmak yasak olarak biliyorum bu konuyla bir açıklık getirebilir misiniz
Cevap: mrb. bende uzun suredir bu bilekliklerden kullaniyorum , hic bu tur yasakla ilgili birsey duymadim ve bir sorunla karsilasmadim.

Soru: Yazı yazılan kısım çelik mi elimizi yıkadıgımız zaman paslanır mı yazılar silinir mi efendim
Cevap: mrb. bujiteri ürünü ve suni deridir. su detarjan vs. gibi maddelerden korumanız gerekmektedir. yazılar lazer kazıma olduğundan silinmez

Meme Kanseri Farkındalık Bilekliği - Lenf Ödem Bilekliği - Yasaklı Kol Uyarı Bilekliği - Metal Detaylı Fotoğraflar

Meme Kanseri Farkındalık Bilekliği - Lenf Ödem Bilekliği - Yasaklı Kol Uyarı Bilekliği - Metal En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü