Men Erkek Özel Bölgeler İçin Tüy Dökücü Krem Seti Tüm Cilt Tipleri İçin 100 + 50 ml Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Aysun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
573
0
0
Men Erkek Özel Bölgeler İçin Tüy Dökücü Krem Seti Tüm Cilt Tipleri İçin 100 + 50 ml Alanlar Memnun Mu?
Men Erkek Özel Bölgeler İçin Tüy Dökücü Krem Seti Tüm Cilt Tipleri İçin 100 + 50 ml Güncel Fiyatı 316.5 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Men Erkek Özel Bölgeler İçin Tüy Dökücü Krem Seti Tüm Cilt Tipleri İçin 100 + 50 ml Kaç Kişi Memnun?

Men Erkek Özel Bölgeler İçin Tüy Dökücü Krem Seti Tüm Cilt Tipleri İçin 100 + 50 ml Hakkında yaklaşık 2483 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Men Erkek Özel Bölgeler İçin Tüy Dökücü Krem Seti Tüm Cilt Tipleri İçin 100 + 50 ml Ürün Hakkında Bilgi

Men Erkek Özel Bölgeler İçin Tüy Dökücü Krem Seti Tüm Cilt Tipleri İçin 100 + 50 ml Ürününün Satıcısı, Veet Men Erkek Özel Bölgeler İçin Tüy Dökücü Krem Seti Tüm Cilt Tipleri İçin 100 + 50 ml ürününü 316.5 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Men Erkek Özel Bölgeler İçin Tüy Dökücü Krem Seti Tüm Cilt Tipleri İçin 100 + 50 ml Yorum Ve Değerlendirmeler
316.5 Tl ye satışta olan Men Erkek Özel Bölgeler İçin Tüy Dökücü Krem Seti Tüm Cilt Tipleri İçin 100 + 50 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2483 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: oğlum için aldım ürün tam istediğimiz gibi kaliteli
İsim: n** e**
Tarih: 09 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: facedermo

Yorum: Çok beğendim. Oldukça rahat kullanışlı bir ayakkabı.Teşekkürler.Ayakkabı numaranızı almanızı tavsiye edrim.Hemen.giydim .sokağa çıktım
İsim: A** Ş**
Tarih: 20 Ocak 2023
Satıcı: Defne E-Ticaret

Yorum: eşim icin almıştım. hassas cilt tipleri icin cok uygun
İsim: C** E**
Tarih: 28 Ocak 2023
Satıcı: Click&Buy

Yorum: Eşime aldım aşırı beğendi diğerlerine göre daha yumuşak olduğunu söyledi teninin
İsim: Z** C**
Tarih: 05 Haziran 2022
Satıcı: GENCERLER MAĞAZACILIK

Yorum: Eşim için aldım. Güzel bir ürün.. Kargo sağlam şeklide geldi
İsim: M** G**
Tarih: 19 Mart 2023
Satıcı: VEET

Yorum: Oğlum için almıştım çok etkili. Hassas ciltler için mükemmel
İsim: n** c**
Tarih: 20 Ekim 2023
Satıcı: Happy Center

Yorum: Eşim için alıyorum gayet memnun alerjik bir yapısı var bu ürün iyi geldi
İsim: **** ****
Tarih: 02 Ağustos 2023
Satıcı: ÇAVDAR TİCARET

Yorum: Kardeşime alıyorum çok memnun
İsim: P** B**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: Eşim için aldım çok memnun
İsim: Lube Y.
Tarih: 23 Mayıs 2023
Satıcı: Mutlu Fiyatlar

Yorum: Eşim için aldık memnun kaldık
İsim: A** Ö**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Yeni ergen oğluma aldım. Cildi hassas olmasına rağmen çok rahat kullanıyor. Teşekkür ediyorum.
İsim: G** A** E**
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: Eşim için aldım memnun kaldı
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: daha önce kullaniyordum indirim den tekrar aldim kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: cem b.
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: Kardeşim için aldım iyi kullanıyor
İsim: t** b** ü**
Tarih: 31 Ocak 2023
Satıcı: Pharmasu

Yorum: oğlum için aldım gayet memnun kaldı
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: eşime aldım memnunum kaldı
İsim: İ** D**
Tarih: 26 Şubat 2023

Yorum: Eşim için almıştım kullanışlı bir ürün
İsim: E** D**
Tarih: 07 Aralık 2022

Yorum: harika bir ürün direk cözüm sagliyor tavsiye ederim
İsim: S** E**
Tarih: 15 Nisan 2022
Satıcı: GENCERLER MAĞAZACILIK

Yorum: her zaman kullandigim bir ürün..iclikofte icin harika..
İsim: n** b**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: superrr baya uyii
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Eşim için almıştım memnun kaldı
İsim: F** R** A**
Tarih: 14 Nisan 2023
Satıcı: Durex

Yorum: oğlum için aldım çok memnun kaldı
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: Erkek arkadaşım için aldım çok memnun
İsim: H** G**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: kendim için aldım memnun kaldım
İsim: A** B**
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: oğlum için aldim efsane bir ürün. Bir kullanimda kerede bile %95 temizledi.kesinlikle tavsiye ederim.
Tarih: 24 Mayıs 2024
Satıcı: Happy Center

Yorum: 10 yıldız verme imkanım olsa 10 yıldız da verirdim. En en en hassas bölgeleri bile acısız, kokusuz, yanmasız ve pürüssüz bir şekilde alıyor. Mucizevi bir ürün gerçekten ve sipariş verdiğim günün ertesi günü elimdeydi. Teşekkürler Veet ve dağıtımcı firma.
Tarih: 14 Nisan 2022

Yorum: Eşim için aldım memnun kaldı
İsim: K** Ç**
Tarih: 01 Eylül 2023
Satıcı: Rammar

Yorum: Gayet başarılı bir ürün. İlk izlenimim süper. Kilo ve yaşlılık nedeniyle eziyet olan bir iş mükemmel bir şekilde çözüldü. Teşekkürler. Kargo paketleme herşey çok güzel.
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: Eşime aldım memnun kaldı
Tarih: 24 Nisan 2023

Yorum: oğluma aldım inşallah cildi hassas tahriş etmez
İsim: B** A**
Tarih: 18 Şubat 2023

Men Erkek Özel Bölgeler İçin Tüy Dökücü Krem Seti Tüm Cilt Tipleri İçin 100 + 50 ml Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhaba. Hediye paketleme var mı?
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, hediye paketi şeklinde paketlememiz bulunmamaktadır. Standart paketleme yapılmaktadır. Müşteri ayrımımız bulunmamaktadır. Teşekkür ederiz.

Soru: mrblar hangi kargo firması ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Aras kargo ile efendim

Soru: merhaba kolay gelsin hangi kargo ile gönderim yapıyoruz
Cevap: Merhaba, Trendyol Express ile çalışmaktayız.

Soru: Genital bölge için uygunmudur
Cevap: Merhaba, sorunuzu yanıtlayamadığımız için üzgünüz, sağlık ürünlerinde kullanım bilgisi, tavsiye, ürün karşılaştırma vb konularda görüş bildirmemiz yasalar ve platform kuralları gereği yasaklanmıştır, doktorunuz veya eczacınıza danışmanızı rica ederiz, anlayışınız için teşekkür ederiz, iyi günler dileriz.

Soru: bacak için uygun mudur
Cevap: Merhabalar rahatlıkla kullana bilirsiniz.

Soru: merhaba kalcadan ameliyatim var bu krem uygun mudur temizlik icin
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, hassas bir konu olduğu için öneride bulunamamaktayız. Dilerseniz doktorunuza danışarak kullanım sağlayabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: ürün içeriği nedir
Cevap: İÇİNDEKİLER: Aqua, Dimethicone, Tüy Alımı Sonrası Balsam: Octyldodecanol, Butylene Glycol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Phenoxyethanol, Sorbitan Isostearate, Polysorbate 60, Ethylhexylglyce- rin, Bisabolol, Parfum, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Propylene Glycol, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Potassium Sorbate, Sodium

Soru: merhabalar bu ürün sadece özel bölgeleremi uygulanır yoksa heryeremi uygulanır birde kaşinti yaparmı
Cevap: Merhaba, kasık, kasık bölgesi, skrotum ve kalçalar, göğüs, sırt, kollar, bacaklar ve koltuk altlarında kullanıma uygundur.

Soru: Erkek genital bölge için uygunmudur bi etki yan etki zararı varmıdır ?
Cevap: merhaba. özle bölge içindir ürün

Soru: Kullandıktan sonra tekrar kıl çıkar mı acaba
Cevap: Merhaba, belli bir süre sonrasında tekrar tüyleriniz çıkmaktadır.

Soru: Merhaba! Erkek için tüm vücud için mi
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, ürünümüz sırt bölgesinde, göğüste, kollarda, koltuk altlarında ve kasık bölgesinde kullanıma uygundur. Teşekkür ederiz.

Soru: merhaba ürünün kulanımı nasıldır.El ilemi sürülür yoksa kendi içersinde spatula varmıdır.Etkiso kaç defadan sonra ortaya çıkar
Cevap: Merhaba, paket içerisinde spatula bulunmakta. Spatula ya da eliniz ile sürebilirsiniz. Etkisi ilk kullanımdan itibaren ortaya çıkmakta. Paket üzerindeki kullanma talimatları ile daha sağlıklı bir kullanım yapabilirsiniz.

Soru: kotu bir kokusu var mi
Cevap: Merhaba,ilgili konu hakkında markaya ait müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: erkek bacak kılı için de uygun mu acaba
Cevap: Merhaba Genellikle özel bölgeler için kullanılmakta

Soru: son kullanma tarihi nedir ve açıldıktan sonra ne kadar süresi var
Cevap: Merhaba, son kullanma tarihi en düşüğü 03/2026. Ürün açıldıktan sonra 12 ay süresi var.

Soru: Erkek özel bölge için uygunmudur
Cevap: Merhaba, evet

Soru: 14 yaş için uygunmudur
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz üründe yaş sınırlaması bulunmamaktadır. teşekkür ederiz.

Soru: merhaba kolay gelsin hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Trendyol express

Soru: ürün kullanımı nasıl olmalı?
Cevap: Kremi sürdükten sonra 5 10 dakka arasında bekleyerek sonrasında su ile yıkanacak

Soru: merhaba 12 yaş için uygun mudur
Cevap: Efendim bu üründe herhangibir yaş sınırlaması yoktur

Men Erkek Özel Bölgeler İçin Tüy Dökücü Krem Seti Tüm Cilt Tipleri İçin 100 + 50 ml Ürün Resimleri

Men Erkek Özel Bölgeler İçin Tüy Dökücü Krem Seti Tüm Cilt Tipleri İçin 100 + 50 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü