Men Scalp Pro Güçlendirici Şampuan X2 ve Güçlendirici Serum Saç Dökülmesine Kepeğe Karşı Alınması Gereken Bir Ürün Mü

Zeliha

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
609
0
0
Men Scalp Pro Güçlendirici Şampuan X2 ve Güçlendirici Serum Saç Dökülmesine Kepeğe Karşı En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Men Scalp Pro Güçlendirici Şampuan X2 ve Güçlendirici Serum Saç Dökülmesine Kepeğe Karşı Şu Anki Satış Fiyatı 407.92 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Men Scalp Pro Güçlendirici Şampuan X2 ve Güçlendirici Serum Saç Dökülmesine Kepeğe Karşı Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Men Scalp Pro Güçlendirici Şampuan X2 ve Güçlendirici Serum Saç Dökülmesine Kepeğe Karşı Hakkında yaklaşık 227 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Men Scalp Pro Güçlendirici Şampuan X2 ve Güçlendirici Serum Saç Dökülmesine Kepeğe Karşı Ürün Hakkında Bilgi

MPİ’nin 22.02.2024 tarihli ve E-58259698-255.01.0252716 sayılı izniyle 24.02.2024 (Saat:09:00)-09.03.2024 (Saat:23:59) tarihleri arasında gerçekleşecektir. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Ayrıntılı kampanya katılım ve UEFA ikramiye kullanım koşullarına adresinden ulaşabilirsiniz. >_x000D_

Men Scalp Pro Güçlendirici Şampuan X2 ve Güçlendirici Serum Saç Dökülmesine Kepeğe Karşı Ürününün Satıcısı, Clear Men Scalp Pro Güçlendirici Şampuan X2 ve Güçlendirici Serum Saç Dökülmesine Kepeğe Karşı ürününü 407.92 Tl'den Satılmaktadır.

Men Scalp Pro Güçlendirici Şampuan X2 ve Güçlendirici Serum Saç Dökülmesine Kepeğe Karşı Kullanıcı Geri Dönüşleri
407.92 Tl ye satışta olan Men Scalp Pro Güçlendirici Şampuan X2 ve Güçlendirici Serum Saç Dökülmesine Kepeğe Karşı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
227 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: çocuklarım için aldım ilk defa deneyecekler memnun kalacaklarını inanıyorum
İsim: F** Ö**
Tarih: 08 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Unilever

Yorum: eşim için aldım çok memnun saç dökülmesi kesildi
İsim: V** C**
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: ürün çok iyi saçlarımı yumuşak yapıyor kepek sorunu ortadan kalkti kargo paketleme çok iyi kesinlikle tavsiye ederim
İsim: T** a**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: Flash indirim ile aldım baya uyguna geldi ürünler biraz akmıştı ama abartılacak kadar değil güzel paketlenmesine rağmen neden akmış anlamadım sanırım ürünün kapağında sorun var daha kullanmadım umarım etkisini görürüm
İsim: T** S**
Tarih: 16 Aralık 2023

Yorum: Önceden davines kullanıyordum malum fiyatlar tavan yaptı.Kerastese denedim o çok döktü. Bir çok marka şampuan denedim ama bu saçıma iyi geldi. Dökülmeler azaldı ve saçım hacimlendi.Her saç yapısı farklı o yüzden her saçta işe yaramayabilr. Serum ile birlikte kullanıyorum. Haftada 2 kez serumu kullanın.
İsim: M** K**
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: Hızlı ve sağlam geldi teşekkürler ✅İNŞALLAH saç dökmeyi durdurur parasına bakılırsa eğer🤩
İsim: R** A**
Tarih: 07 Ekim 2023

Yorum: teşekkür ederim 🙏🙏🙏🙏🙏
İsim: Y** K**
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: eşim için aldık çok memnun dökülmesi çok azaldı
İsim: N** E**
Tarih: 19 Aralık 2023

Yorum: Her iki ürünüde yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. Şampuan saça güzel hacim veriyor, serumun etkilerini yeni görmeye başladım. Günlük dökülen saçlarımda azalmalar olduğunu söyleyebilirim.
İsim: E** A**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: Başarılı bir ürün tavsiye ediyorum özellikle tedarikçiye teşekkür ederim özenle paketlenmiş.
İsim: E** K**

Yorum: Anlatılmaz yaşanır hediye için teşekkür ederim saygılar 🙏
İsim: C** A**
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: ürün gayet güzel ve işe yarar bı kere yine vemistim ama kırdığım 2 puanın sebebi kutu açılmıştı uğrasmak istemedim diye iade etmedim
İsim: E** A** A**
Satıcı: ANKUVA KOZMETİK

Yorum: hediye için teşekkürler paketlemede harikaydı
İsim: m** k** k**

Yorum: Güzel ürün
İsim: İ** K**

Yorum: çok iyi kullanışlı
İsim: E** K**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: İkinci kez sipariş veriyorum ve çok memnun kaldım. Ürünler gerçekten harika, kalite çok güzel. Tavsiye ederim!
İsim: l** e**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Eylül 2024

Yorum: Bu ürünü kullanmaya başlamadan önce saçım çok dökülüyordu 4 aydır kullanıyorum gerçekten dökülmeler çok azaldı kesinlikle tavsiye ederim inşallah bu şampuanında diğerleri gibi zamanla içeriğiyle oynayıp değiştirmezler
İsim: Y** A**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Saçları güçlü ve canlı kılıyor dökülmeleri yavaşlatıyor gayet iyi 👏🏻
İsim: M** N** F**
Tarih: 21 Kasım 2023

Yorum: Mən Bakıdan sifariş etdim,çox gözəl Təşəkkür ederim.Hədiyyə üçün minnətdaram.
İsim: **** ****
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Kaliteli ürün yeni kullanmaya başladım spreyi ile birlikte daha etkili 5 kez kullanımdan sonra anlaşırmış umarım aradığımı bulurum hediyegüzel teşekkürler 👍
İsim: C** E** B**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: Paketleme özenliydi. İlk defa kullanacağız. Market de daha pahalı.
İsim: Ö** A**
Tarih: 27 Aralık 2023

Yorum: Çok hızlı geldi beğenerek kullandığım bi ürün
İsim: S** S**
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: Mükemmel kalite ürün teşekkürler ediyorum 🙏🙏 hediye için teşekkürler ediyorum
İsim: P** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Kasım 2023

Yorum: On numara tavsiye ederim
İsim: O** P**
Tarih: 04 Aralık 2023

Yorum: güzel tavsiye ederim
İsim: O** p**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: Teşekkür ederim, hediye içinde ayrı teşekkür ederim
İsim: Abdurrahman Ş.
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: güzel paketleme için yazıyorum. teşekkür ederim
İsim: V** Ö**
Tarih: 19 Kasım 2023

Yorum: sağlam geldi içi yarım yarım
İsim: O** A**
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: İyi güzel oldu kullanışlı kargo kötü geldi sadece
İsim: B** G**

Yorum: damat bohcasina aldım hediye içinde teşekkür ederim
İsim: Ö** A**
Tarih: 29 Mart 2024

Men Scalp Pro Güçlendirici Şampuan X2 ve Güçlendirici Serum Saç Dökülmesine Kepeğe Karşı Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: tarak hediyesi varmı
Cevap: Değerli tüketicimiz , SET.UNİ.4937 set ürün içeriğinde 2 adet Clear Men Scalp Pro Güçlendirici Şampuan Saç Dökülmesine ve Kepeğe Karşı Etkili 300 ml ve 1 adet Clear Men Scalp Pro Güçlendirici Serum Saç Dökülmesine Karşı 70 ml ve Promosyon Clear Scalp Tarak bulunmaktadır.

Soru: sipreyi kuru sacamı ıslak halde mi uygulamak gerek sorunlu bölgeye kaç kere sıkmamız gerek en iy sonuç için
Cevap: EFENDİM ÜZELERWEK BELİRTMELİYİM Kİ YASA GEREĞİ ŞÖYLE YADA BÖYLE KULLANILIR DİYEMİYORUZ ÜRETİCİ FİRMANIN DANIŞMA HATTINI ARAMANIZDA FAYDA VAR ( SAÇINIZI YIKADIKTAN SONRA SORUNLU BÖLGELERE ODAKLANARAK DOĞRUDAN SAÇ DERİSİNE UYGULAYIN :) ) ANCAKN BU KADAR CEVAP VEREBİLİYORUZ KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER

Soru: merhaba şampuanın ph değeri nedir ve saç ekimi yapan kişiler için uygun mudur
Cevap: Değerli tüketicimiz, İçindekiler: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Dimethiconol, Cocamidopropyl Betaine, Dimethicone, Parfum, Sodium Chloride, Piroctone Olamine, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Carbomer, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, TEA-Dodecylbenzenesulfonate, Sodium Sulfate, TEA-Sulfate, Trehalose, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Hydroxide, Laureth-23, Poloxamer 407, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Zinc Sulfate, Laureth-4, PEG-4, Xanthan Gum, PPG-9, Hydrolyzed Yeast Protein, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool. Kullanım için doktorunuza danışmanızı öneririz

Soru: merhaba. tarak hediye devam ediyor mu.
Cevap: Değerli tüketicimiz , SET.UNİ.4937 set ürün içeriğinde 2 adet Clear Men Scalp Pro Güçlendirici Şampuan Saç Dökülmesine ve Kepeğe Karşı Etkili 300 ml ve 1 adet Clear Men Scalp Pro Güçlendirici Serum Saç Dökülmesine Karşı 70 ml ve Promosyon Clear Scalp Tarak bulunmaktadır.

Soru: bu sıprey kutlandıktan sonra tekrar yıkamak gerekir mi peki
Cevap: Değerli Tüketicimiz, ürünlerimiz sitede görüntülendiği şekildedir. Mağazamızı takip ederek, güncel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Soru: tarağı nasıl kullaniyoruz bilgi verebilir misniz
Cevap: Değerli Tüketicimiz, ürünlerimiz sitede görüntülendiği şekildedir. Mağazamızı takip ederek, güncel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Soru: tarak varmı?
Cevap: Değerli Tüketicimiz, setlerimiz sitede görüntülendiği şekildedir. Mağazamızı takip ederek, güncel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Soru: Tarak ile beraber gelecek değil mi
Cevap: Değerli tüketicimiz , SET.UNİ.4937 set ürün içeriğinde 2 adet Clear Men Scalp Pro Güçlendirici Şampuan Saç Dökülmesine ve Kepeğe Karşı Etkili 300 ml ve 1 adet Clear Men Scalp Pro Güçlendirici Serum Saç Dökülmesine Karşı 70 ml bulunmaktadır.

Soru: kadinlarda kullanabilirmi
Cevap: Değerli Tüketicimiz, Mağazamız resmi satıcı rozetine sahiptir. Ürün arkasında yazan Unilever Danışma hattını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Soru: hediye saç masaj tarağı da gelecek mi ?

Soru: Merhaba genetik saç dökülmesini engeller mi?

Soru: merhabalar tarak hediyesi mevcutmu.

Soru: serumu kuru saça mı uygulamak daha iyi yoksa nemli saça mı kullanma talimatında bununla ilgili bı bilgi yok sizden ogrenebilirmiyim

Soru: Set halinde mi geliyor bu yoksa tek şampuan mı
Cevap: Değerli tüketicimiz , SET.UNİ.4937 set ürün içeriğinde 2 adet Clear Men Scalp Pro Güçlendirici Şampuan Saç Dökülmesine ve Kepeğe Karşı Etkili 300 ml ve 1 adet Clear Men Scalp Pro Güçlendirici Serum Saç Dökülmesine Karşı 70 ml bulunmaktadır.

Soru: hediyeniz hala devam ediyor mu acaba
Cevap: Değerli Tüketicimiz, setlerimiz sitede görüntülendiği şekildedir. Mağazamızı takip ederek, güncel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Soru: ŞAMPUAN KAÇ GRAM

Soru: Merhaba tarak hediyesi gönderilecek mi

Soru: saçları yumuşatır mı?
Cevap: Evet efendim ve daha hacimli olmasını sağlamakyadır

Soru: Tarak hediyesi varmı
Cevap: Tarak yok efendim saç yıkama aparatı gönderiyorum

Soru: Merhaba ürünü kadınlar kullanabilir mi ?
Cevap: Değerli Tüketicimiz, Mağazamız resmi satıcı rozetine sahiptir. Ürün arkasında yazan Unilever Danışma hattını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Men Scalp Pro Güçlendirici Şampuan X2 ve Güçlendirici Serum Saç Dökülmesine Kepeğe Karşı Resim Ve Fotoğraflar

Men Scalp Pro Güçlendirici Şampuan X2 ve Güçlendirici Serum Saç Dökülmesine Kepeğe Karşı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü