Miav Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit - Normal Kesim 067153-70722 En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Aynur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
543
0
0
Miav Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit / Normal Kesim 067153-70722 Bu Ürünü Almalı Mı?
Miav Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit / Normal Kesim 067153-70722 Mevcut Fiyatı 299.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Miav Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit / Normal Kesim 067153-70722 Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Miav Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit / Normal Kesim 067153-70722 Hakkında yaklaşık 2077 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Miav Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit / Normal Kesim 067153-70722 Ürün Açıklaması

Miav Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit / Normal Kesim 067153-70722 Ürününün Satıcısı, Mavi Miav Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit / Normal Kesim 067153-70722 ürününü 299.99 Tl'den Satılmaktadır.

Miav Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit / Normal Kesim 067153-70722 Ürün Hakkındaki Yorumlar
299.99 Tl ye satışta olan Miav Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit / Normal Kesim 067153-70722 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2077 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: bir beden küçük alinabilir.
İsim: D** A**
Tarih: 15 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Mavi

Yorum: cok beğendim tam beden alınabilir
İsim: S** K**
Tarih: 11 Haziran 2023

Yorum: Mavi kalitesi der susarım ❤ bir beden küçük alınabilir
İsim: S** E**
Tarih: 05 Mayıs 2023
Beden: Boy:159cm

Yorum: Çok güzeldi kendi bedeninizi alın
İsim: **** ****
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel ve kaliteli bir ürün tavsiye ederim tam beden alabilirsiniz
İsim: M** Y**
Tarih: 30 Haziran 2023

Yorum: Çok beğendim tam beden alın
İsim: R** U**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Nisan 2023

Yorum: çok güzel tam beden
İsim: h** s**
Beden: 15 Mayıs 2023

Yorum: Ürünü gerçekten çok beğendim çok hoşuma gitti 1.84 boy 74 kg M beden tam oldu teşekkürler MAVİ
İsim: Ali S. A.
Tarih: 18 Eylül 2023
Beden: Boy:184cm

Yorum: Bir beden küçük alınmalı
İsim: Z** T**
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: bı beden küçük alınabilir onun dışında güzel
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: Bir beden büyük alın
Tarih: 28 Mart 2024
Beden: Boy:171cm

Yorum: Ürün gayet kaliteli bedeninizi alın
İsim: E** A**
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: oldukca guzel begendim bedeninizde alin
İsim: m** a** s**
Tarih: 24 Mayıs 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: yegenime aldim cok guzel oldu
İsim: Z** A**
Tarih: 14 Mayıs 2023

Yorum: 170 95 kilo 2xl aldım hafif bol oldu gayet güzel ve kaliteli
İsim: Z** G** B**
Tarih: 27 Mayıs 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Kalitesi güzel tam bedeninizi alın
İsim: N** A** Y**
Tarih: 07 Mayıs 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Güzel babam aldım ama bedenimizin bir büyüğünü alın
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: Tam beden alabilirsiniz
İsim: Ömer K. K.
Tarih: 29 Mayıs 2023
Beden: Boy:174cm

Yorum: Mavi kalitesi bir beden küçük alın
İsim: S** B**
Beden: 24 Mart 2024

Yorum: Sevgilime Aldım Tam bedenini almanızı tavsiye ederim. Rengi bi tık koyu
İsim: N** İ**
Tarih: 05 Mayıs 2023
Beden: Boy:166cm

Yorum: ürün mükemmel tam beden alın mavi kalitesi🩵🩵
İsim: M** ö**
Tarih: 18 Haziran 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: güzel ürün bedeninizi alın
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: mavi kalitesi.. tam bedeninizi alın
İsim: A** I**
Tarih: 25 Mart 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: Vendora Mağazacılık

Yorum: Tam beden alabilirsiniz
İsim: k** s**
Tarih: 28 Haziran 2023

Yorum: abim için aldım tam bedenini seçtim mavi kalitesi hiç şaşmaz
İsim: C** M** K**
Tarih: 25 Nisan 2023
Beden: Boy:174cm

Yorum: S bedenim normalde salaş durması için M aldım rengi de çok güzel alabilirsiniz
İsim: Z** D** g**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: Çok beğendik kendime s (1.63 67 kg)benden eşime xl (1.85 95 kg) beden aldık tam oldu
İsim: T** Y**
Tarih: 23 Temmuz 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: kardeşime doğum günü hediyesi aldım. çok beğendik. m beden
İsim: H** c**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: tam kalip cok guzel
İsim: S** T**
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: 174 boy 87 kiloya M beden ALMAYIN KÜÇÜK GELİYOR. L Alın
Tarih: 02 Mayıs 2023

Miav Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit / Normal Kesim 067153-70722 Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 1.70 87 kilo ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: 175 boy 60 kilo hangi beden olur salaş durmasin
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: 178 60 kilo
Cevap: merhabalar,S beden uygun olur efendim

Soru: Sizden ricam trendyol expres ile gönderir misiniz
Cevap: Merhaba öyle göndeeiyoruz

Soru: suda çekermi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Yıkama talimatlarına uygun olarak işlem uygulandığında ürün üzerinde sorun yaşanmayacaktır. Saygılarımızla.

Soru: boy 180 kilo 67 hangi bende olur

Soru: manken üzerindeki kaç beden
Cevap: Merhabalar , L beden

Soru: 73 kilo boy 178 beden
Cevap: Merhabalar, M beden uygun olur

Soru: 42 kg 155 boy?

Soru: 1. 78 boy 66 kg hangi beden
Cevap: Merhaba S beden uygundur

Soru: 172Boy 55Kilo hangi beden olur?
Cevap: merhabalar s beden öneririz

Soru: iyi günler acaba bu ürünün XL si gelir mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şu anda mevcut stoklardan yararlanabilirsiniz. Stok/ürün güncellemesi belirli aralıklarla sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Aralıklarla Trendyol 'u ziyaret etmenizi öneririz. Saygılarımızla.

Soru: mavi nin xL bedeni tahminen ne kadar sürede tekrar stoğu gelir ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şu anda mevcut stoklardan yararlanabilirsiniz. Stok/ürün güncellemesi belirli aralıklarla sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Aralıklarla Trendyol 'u ziyaret etmenizi öneririz. Saygılarımızla.

Soru: 1.87 boy kilo 72 hangi beden olur bana

Soru: 175 boy 115 kiloya kaç beden uygun olur
Cevap: Merhaba 3 xl uygundur

Soru: boy 186 kilo 90

Soru: Boy 1.74 kilo 108 kaç beden olur

Soru: 1.60 boy 66 kg

Soru: 3xl ne zaman gelir

Soru: baskisi kadife mi ¿
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz kısım transfer baskıdır. Saygılarımızla.

Miav Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit / Normal Kesim 067153-70722 Detaylı Fotoğraflar

Miav Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit / Normal Kesim 067153-70722 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü