Milk Therapy Chocolatte Saç Köpüğü 200 ml - Besleyici, Koruyucu Etki Alınmaya Değer Mi ?

Sevda

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
557
0
0
Milk Therapy Chocolatte Saç Köpüğü 200 ml - Besleyici, Koruyucu Etki Ürün Alınmaya Değer Mi?
Milk Therapy Chocolatte Saç Köpüğü 200 ml - Besleyici, Koruyucu Etki Anlık Fiyatı 328.56 Tl'den Satılmaktadır.

Milk Therapy Chocolatte Saç Köpüğü 200 ml - Besleyici, Koruyucu Etki Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Milk Therapy Chocolatte Saç Köpüğü 200 ml - Besleyici, Koruyucu Etki Hakkında yaklaşık 1885 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Milk Therapy Chocolatte Saç Köpüğü 200 ml - Besleyici, Koruyucu Etki Teknik Açıklamalar

Morfose Milk Therapy Çift Fazlı Fön Sütü Ne İşe Yarar?_x000D_
Sıcak havalara, güneşin zararlı ışınlarına, deniz suyunun yıpratıcı etkisine ve nem karşıtı çevresel faktörlere karşı saç sağlığını korumaya yardımcı olur. _x000D_
Amino asit içerikleri sayesinde ısı gerektiren işlemlerden önce ve işlem sırasında saç tellerini ağırlaştırmadan koruma altına alır. _x000D_
Süt proteini ile saçlarınızın nemini kaybetmesini engeller. Saçlarınıza şekil verme işlemini kolaylaştırır. _x000D_
Canlı ve parlak saç görünümü destekler. _x000D_
Morfose Milk Therapy Çift Fazlı Fön Sütü En İyi Nasıl Kullanılır?_x000D_
Fön öncesi nemli saça veya parlaklık ve yumuşaklık kazandırmak istediğiniz kuru saça uygulayabilirsiniz. _x000D_
Kuru ve kırılgan saç tipi için idealdir. _x000D_
Saçlarınıza 5-10 cm uzaktan Morfose Milk Therapy Çift Fazlı Fön Sütü’nü sıkın. _x000D_
Durulamaya gerek kalmaksızın saç şekillendirme işlemine geçin. _x000D_
Morfose Milk Therapy Saç Köpüğü Chocolate 200 ml_x000D_
Saçı canlandıran,onaran ve yoğun bakım sunan benzersiz bir üründür.Süt proteini,kuru ve cansız saçları besleyerek eski gücüne kavuşturur._x000D_
Amino asit karışımı, içerdiği 15 farklı amino asit ile saçtaki keratin dokusuna etki ederek uzun süreli nem ve boya koruması sağlarken, yıpranmış saçı onarır ve saç yapısını güçlendirir._x000D_
Özel formülü boyalı, işlem görmüş ve yıpranmış saçlara yumuşaklık,parlaklık ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Saçın elastikiyetini arttırarak saç kırıklarını onarır._x000D_
Morfose Milk Therapy Saç Köpüğü Chocolate 200 ml Nasıl Kullanılır?_x000D_
Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. _x000D_
Ters çevirerek avucunuza bir miktar sıkınız. _x000D_
Nemli yada kuru saça eşit miktarda yayarak uygulayınız. _x000D_
Durulamayınız. _x000D_
Dilediğiniz gibi şekillendiriniz. _x000D_
_x000D_
_x000D_

Milk Therapy Chocolatte Saç Köpüğü 200 ml - Besleyici, Koruyucu Etki Ürününün Satıcısı, Morfose Milk Therapy Chocolatte Saç Köpüğü 200 ml - Besleyici, Koruyucu Etki ürününü 328.56 Tl'den Satılmaktadır.

Milk Therapy Chocolatte Saç Köpüğü 200 ml - Besleyici, Koruyucu Etki Kullanıcı Değerlendirmeleri
328.56 Tl ye satışta olan Milk Therapy Chocolatte Saç Köpüğü 200 ml - Besleyici, Koruyucu Etki Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1885 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Sürekli kullandığım bir ürün,bittikçe stokluyorum,banyodan sonra saçlarıma sürüyorum,hem elektriklenmeyi alıyor hem de mis gibi kokuyor.Kesinlikle tavsiye ederim sorunsuz elime ulaştı Satıcıya çok teşekkür ederim
İsim: Berrin T.
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Mayıs 2023
Satıcı: MORFOSE

Yorum: bayılıyorum bunlara onlarsız olmuyor sürekli kullandigim saçımı yumuşacık yapan bir urun o yüzden sürekli stokluyorum
İsim: G** Ö**
Tarih: 22 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: arkadaşımın tavsiyesi ile aldım o kadar harika ki kokusu muhteşem saçımı yumuşacık yaptı doğumdan sonra keçe gibi olan saçlarım bunu kullanınca yumuşacık oldu
İsim: h** a**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: kokularina bayildim. butun gun sacimda kaliyo. yumusacik bir his veriyor saclara
İsim: G** E**
Tarih: 16 Eylül 2022
Satıcı: COSSOP

Yorum: İkisi de harika kokuyor. Saçlarıma hacim verdi buklelerim güzelleşti ve yumuşacık
İsim: E** A**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: kızım için aldım çok beğendi
İsim: A** M**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: Vazgeçilmezim diyebilirim saçı muhteşem yumuşatıyor mis kokusu var
İsim: G** Y**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: Stok yapmalık bir ürün alın aldırın saçınızı topluyorsanız efso bir ürün
İsim: G** V**
Tarih: 25 Kasım 2023

Yorum: İşlem görmüş saçımı yumuşacık yapıyor, mis gibi kokuyor 😍
İsim: B** D**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: Çok seviyorum .Saçlarımı yumuşacık ve çok güzel bukleler yapıyor
İsim: **** ****
Beden: 08 Aralık 2022

Yorum: ürün elime ulaştı kullandım ve çok memnunum paketlenmesi falanda çok iyi kıvırcık ve düz saçlara kulanilabilir
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel tutuyor diğerini de ablama verdim harika
İsim: B** B**
Beden: 01 Mayıs 2023

Yorum: Kokusuna bayıldım ve saçları yumuşacık misss gibi yapıyor. Alınnn aldırınnn ❤❤
İsim: C** A**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: İkisi de misss gibi kokuyor saçlarımı yumuşacık yapıyor 🙏🏻
İsim: Ö** Ç**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: gayet uygun fiyata stok yaptım çikolatalısı güzel kokuyor fakat bazen bayıyor bu yüzden elim diğerine daha çok gidiyor
İsim: U** T**
Tarih: 01 Ekim 2023

Yorum: Morfose başlı başına stok yapmalık bir marka zaten, daha önce saç köpüklerini kullanmıştım.
İsim: B** Ç**
Tarih: 28 Kasım 2023

Yorum: Mükkemmel bir ürün bu markanın tüm serisine bayılıyorum , kokuları mükemmel
İsim: G** E**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Sürekli stokluyorum saçlarımı yumuşacık yapıyor
İsim: D** O**
Tarih: 30 Kasım 2023

Yorum: Ayyyy saçlarım pamuk gibi oluyor harika sürekli alacağım.
İsim: A** A**
Tarih: 17 Mayıs 2023

Yorum: Çok sevdiğim bir ürün. Deniz den çıktığımda da sürüyorum, saçımı yumuşacık yapıyor
İsim: Z** E**
Tarih: 17 Şubat 2023

Yorum: harikaaa kokuları o kadar güzel ki ilk kullanimda ymuşaklığı hissediyosunuz indirime girdikçe stok yapilmali kesinlikle
İsim: Tuğçe A.
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: Stok için aldım severek kullanıyorum
İsim: S** Y**
Beden: 08 Kasım 2023

Yorum: Kokular harika
İsim: B** T**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: Sürekli kullandığım ürünler ilk kez burdan alıyorum güzeldi paketleme teşekkür ederim ☺ Birde hediye için teşekkür ederim ☺
İsim: D** Ç**
Beden: 16 Nisan 2022

Yorum: bence gayet iyi stoklanmalıdır ve beklediğimden daha hızlı geldi paketlenmesi gayet iyiydi alın aldırın mümkünse o kadar çok güzel sabitliyor ki kalıcılığı çok iyi
İsim: Zümra u.
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: süper bir ürün kokularina bayıldım bitti aynı satıcıdan ikici kez alıyorum tereddüt etmeden iki adet sipariş verdim sorunsuz geldi
İsim: s** ç**
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: Kızıma aldım kokularına bayıldı. Kahve gibi
Tarih: 26 Şubat 2023

Yorum: Kokusu hoş ve tatlıydı gerçekten. Hem kuru ve hem ıslak saçlara sürülebilmesi bu yönünü iyi kılıyor. Saçları parlak yapıyor ve uzun süre saçta kokusu kalıcı oluyor. Teşekkür ederiz.
Tarih: 14 Mayıs 2022

Yorum: Saçlarım kıvırcık çok güzel şekil veriyor buklelere.gün boyu etkisi geçmiyor.kokusu çok güzel indirim oldukça stok yapacağım
İsim: Güngör G.
Tarih: 12 Temmuz 2023

Yorum: ürünleri daha denemedim ancak paketlenmesi oldukça iyiydi.
Tarih: 05 Eylül 2024

Milk Therapy Chocolatte Saç Köpüğü 200 ml - Besleyici, Koruyucu Etki Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Erkek kullanımına uygun mu? Durulama gerektiriyor mu?
Cevap: Merhabalar. Erkekler için, uygundur, durulama gerektirmemektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sevgiler ✨🌷

Soru: şekil verirmi
Cevap: Merhaba, Morfose Milk Therapy Saç Köpüğü saçı canlandıran, onaran ve yoğun bakım sunan benzersiz bir üründür. Saçlarınızı şekillendirmekle kalmaz, aynı zamanda besler ve koruma altına alır. Parlaklık ve hacim verir. Kabarma ve elektriklenmeyi önler. Güçlü tutuş sağlayan yumuşak dokusuyla saç şeklinizi uzun süre korur. Ağırlaştırmaz, sertleştirmez ve ilk yıkamada saçtan kolaylıkla arındırılır. Enfes süt kokusu ile fark yaratır. İyi günler dilerim.

Soru: Merhaba ikisinin arasında ki fark ne
Cevap: Merhabalar.İçerik farkı vardır. İyi günler dileriz.

Soru: kıvırcık yapiyomu veya dağanik ve gün boyu ıslak görünüm saliyomu
Cevap: Merhabalar. Ürünümüzün bukle belirginleştirici özelliği vardır. Islak görünüm sağlamaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: nasıl kullanilir?
Cevap: Merhaba, Kullanmadan önce şişeyi çalkalayın. Ters çevirerek avucunuza bir miktar sıkın. Nemli ya da kuru saça eşit şekilde yayarak uygulayın. Islak görünüm ya da belirgin bukleler, saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirin. İyi günler dilerim.

Soru: Merhaba çikolatalı olan ısıya karşı koruyucu değil mi?
Cevap: Merhabalar. Evet ısıya karşı koruması vardır. İyi günler dileriz.

Soru: ikisini aynı andamı kullanıyoruz veya nasıl kullanılmalı
Cevap: Merhaba, Kullanmadan önce şişeyi çalkalayın. Ters çevirerek avucunuza bir miktar sıkın. Nemli ya da kuru saça eşit şekilde yayarak uygulayın. Islak görünüm ya da belirgin bukleler, saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirin. İyi günler dilerim.

Soru: saçın kabarmasini karşı etkili mi
Cevap: Merhabalar. Evet saçın kabarmasına karşı etkilidir. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba kullanım şekli nasil mesele kıvırcık yapmak istesem
Cevap: Merhabalar. Vigo başlığı ile dağınık dalgalı bir görüntü elde edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: bunların farkı nedir?
Cevap: Merhabalar. Kokuları bakımından farklıdır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sevgiler✨🌷

Soru: Merhabalar, ürün ne işe yarıyor ve nasıl uygulanıyor?
Cevap: Merhaba, Sıcak havalara, güneşin zararlı ışınlarına, deniz suyunun yıpratıcı etkisine ve nem karşıtı çevresel faktörlere karşı saç sağlığını korumaya yardımcı olur.Amino asit içerikleri sayesinde ısı gerektiren işlemlerden önce ve işlem sırasında saç tellerini ağırlaştırmadan koruma altına alır.Süt proteini ile saçlarınızın nemini kaybetmesini engeller. Saçlarınıza şekil verme işlemini kolaylaştırır.Canlı ve parlak saç görünümü destekler.Kullanmadan önce şişeyi çalkalayın. Ters çevirerek avucunuza bir miktar sıkın. Nemli ya da kuru saça eşit şekilde yayarak uygulayın. Islak görünüm ya da belirgin bukleler, saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirin. İyi günler dilerim.

Soru: hangi kargoyla çalışıyorsunuz
Cevap: Merhabalar, Trendyol Express ve Aras kargo ile gönderim yapmaktayız. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Soru: Merhaba, Çikolatalı olan kıvırcık saçlar için mi düz saçlar için mi ? Yoksa ikisi de aynı işlevi görüp sadece koku olarak mı ayrı ?
Cevap: Merhabalar. Sadece koku olarak ayrıdır. İyi günler dileriz.

Soru: Saçlarım boyalı ve sürekli maşa yaptığım için kötü durumda hangi ürünleri kullanmalıyım
Cevap: Merhabalar. Milk Therapy Setimizi veya Argan içerikli setimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sevgiler✨🌷

Soru: Merhaba ürün gluten içeryomu acabaa
Cevap: Merhaba, İçerik bilgisi: Aqua, Butane, Propylene, Glycol, Propane, Amodimethicone, Isobutane, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium chloride, parfum, glycerin, cetrimonium chloride, laureth-4, Cocamidopropyl Betaine, Dimethicone, Isopropyl Alcohol, Trideceth-12, DMDM Hydantoin, Sodium Benzoate, Alanine, Arginine, Aspartic acid, Benzly Alcohol, Glycine, Histidine, Hydrolyzed Milk Protein, Isoleucine, Lactose, PCA, Phenoxyethanol, Phenylalanine, Potassium Sorbate, Proline, Serine, Sodium Lactate, Sodium PCA, Threonine, Tocopherol, Valine. Mutlu günler dileriz.✨🌷

Soru: saç şekillendirici
Cevap: Merhaba, Morfose Milk Therapy Saç Köpüğü saçı canlandıran, onaran ve yoğun bakım sunan benzersiz bir üründür. Saçlarınızı şekillendirmekle kalmaz, aynı zamanda besler ve koruma altına alır. Parlaklık ve hacim verir. Kabarma ve elektriklenmeyi önler. Güçlü tutuş sağlayan yumuşak dokusuyla saç şeklinizi uzun süre korur. Ağırlaştırmaz, sertleştirmez ve ilk yıkamada saçtan kolaylıkla arındırılır. Enfes süt kokusu ile fark yaratır. İyi günler dilerim.

Soru: paketlenmiş haliyle ürün kaç gr?
Cevap: Merhabalar. Ürünümüz paket haliyle 400 gr'dır. İyi Günler Dileriz.

Soru: iki urun de sac kopugu mu?
Cevap: Merhabalar. Evet iki üründe köpüktür. İyi günler dileriz

Soru: Kullandıktan sonra maşa kullanılır mı?ısıdan korur mu ve saç dibine kullanılır mı

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhabalar, Trendyol Express ve Aras kargo ile gönderim yapmaktayız. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Milk Therapy Chocolatte Saç Köpüğü 200 ml - Besleyici, Koruyucu Etki Resim Galerisi

Milk Therapy Chocolatte Saç Köpüğü 200 ml - Besleyici, Koruyucu Etki En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü