Milk Therapy Kuru Şampuan 200 ml - Besleyici, Hacim Veren, Temiz Görünüm Sağlayan Güçlü Saç Etkisi Satın Alır Mısınız ?

Merve

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
531
0
5
Milk Therapy Kuru Şampuan 200 ml - Besleyici, Hacim Veren, Temiz Görünüm Sağlayan Güçlü Saç Etkisi Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Milk Therapy Kuru Şampuan 200 ml - Besleyici, Hacim Veren, Temiz Görünüm Sağlayan Güçlü Saç Etkisi Güncel Fiyatı 105.25 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Milk Therapy Kuru Şampuan 200 ml - Besleyici, Hacim Veren, Temiz Görünüm Sağlayan Güçlü Saç Etkisi Gerçekten İyi Mi?

Milk Therapy Kuru Şampuan 200 ml - Besleyici, Hacim Veren, Temiz Görünüm Sağlayan Güçlü Saç Etkisi Hakkında yaklaşık 1863 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Milk Therapy Kuru Şampuan 200 ml - Besleyici, Hacim Veren, Temiz Görünüm Sağlayan Güçlü Saç Etkisi Ürün Tanıtımı

Milk Therapy Kuru Şampuan 200 ml - Besleyici, Hacim Veren, Temiz Görünüm Sağlayan Güçlü Saç Etkisi Ürününün Satıcısı, Morfose Milk Therapy Kuru Şampuan 200 ml - Besleyici, Hacim Veren, Temiz Görünüm Sağlayan Güçlü Saç Etkisi ürününü 105.25 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Milk Therapy Kuru Şampuan 200 ml - Besleyici, Hacim Veren, Temiz Görünüm Sağlayan Güçlü Saç Etkisi Ürünü Kullananların Görüşleri
105.25 Tl ye satışta olan Milk Therapy Kuru Şampuan 200 ml - Besleyici, Hacim Veren, Temiz Görünüm Sağlayan Güçlü Saç Etkisi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1863 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: aldığım en iyi kuru şampuan kokusu yapısı harika benim gibi saçları hemen yağlanan kişiler rahatlıkla kullanabilir stok yapacağım harika bir ürün kesinlikle denenmeli beyazlık ya da kalıntı bırakmıyor
İsim: S** E** İ**
Tarih: 06 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MORFOSE

Yorum: tam fiyat performans ürünü ve o kadar hafif ve doğal bir görünüm veriyor ki alın aldırın 2 tane aldım keske daha fazla stoklasaydım
İsim: a** k**
Tarih: 31 Mart 2024
Satıcı: lilamorkozmetik

Yorum: çok memnunum stok yaptım 🤭
İsim: A** S** T**
Tarih: 15 Kasım 2023

Yorum: @merimeyo bitanem sayesinde aldım. Önerdiği bütün ürünler bu kadar mı güzel olur ya. Çok güzel bir şekilde saçın yağ görüntüsünü engelliyor ve yok ediyor beyazlık asla bırakmıyor
İsim: D** B**
Tarih: 30 Kasım 2023

Yorum: çok güzel. Azərbaycana sifariş verdim paketleme çok iyiydi. tam stoklanmali bir ürün
İsim: **** ****
Tarih: 04 Kasım 2023

Yorum: Çooookkkk güzel her gün yıkamak zorunda kaldığım saçımı ertesi gün de bile kullanabiliyorum ,gayet bereketli bir ürün 1 ayı geçt bitmedi ve haftaiçi her gün kullandım. Meri tavsiyesi ile aldım gözüm kapalı güveniyorum ona 💖
İsim: M** Y**
Tarih: 29 Aralık 2023

Yorum: @merimeyo önerisiyle aldım aşk kadın zaten hiçbir önerisi kötü çıkmıyor saçlarım aşırı yağlı bunu bir sıkıyorum hem mis gibi kokuyor hem de bütün yağı kiri alıp gidiyor bayılıyorummmm.
İsim: H** K**
Tarih: 25 Kasım 2023

Yorum: Harika bir ürün. Normalde 2.ci gün saçım yağlanıyor o yüzden işime çok yaradı
İsim: N** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Aralık 2023

Yorum: İlk defa kuru şampuan kullandım.Saçlarım 7-8cm uzunluğunda vardır.Aşırı yağlı bir cilt tipim ve saçım var.Bu üründen önce her gün saçımı yıkar öyle dışarı çıkardım. Sabah saçımı yıkıyorum günü geçiriyorum ,akşam yatmadan önce 6-7 fıs saçıma sıkıp yediriyorum. Bir sonraki günü yıkamadan geçirebiliyorum. Farkedilir bir pudra,beyaz gibi bir tortu bıraDevamını Oku
İsim: Engin Y.
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: 94 liraya aldım indirimde yine indirim olsun meri paylaştı diye uçtu fiyatı çok sinir oldum. Marsmallow gibi kokuyor saç yağını çok iyi aşıyor ama böyle fiyat artışı devam ederse başka alternatif arayacağım 3 adet almıştım 1 tane kaldı :(
İsim: E** Z**
Beden: 09 Ocak 2024

Yorum: sorunsuz elime ulaştı 👍 çok memnun kaldık kızım için almıştım
İsim: Nisa I.
Tarih: 20 Mart 2024
Satıcı: aleynakozmetik

Yorum: Aşşşırı qəşəng iyi var endirimə girsə stoklayacam
İsim: A** G**
Tarih: 16 Kasım 2023

Yorum: Annem saçın bisküvi kokuyor dedi tatlış hhah
İsim: M** Ö**
Tarih: 16 Kasım 2023

Yorum: kokusu muhteşem saçlarımı duzlestirdikten sonra akşama kadar söndüğü zaman canlandirmak için kullanıyorum çok memnun kaldım.
İsim: K** D**
Tarih: 27 Kasım 2023

Yorum: ürünü çok beğendim saçıma çok güzel hacim de verdi.
İsim: N** K**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: her zaman kullandığım ürün sağlam ve çabuk geldi
İsim: N** Ü**
Beden: 01 Şubat 2024

Yorum: Çok memnunum önce bir mağazadan aldım, piyasadaki diğer kuru şampuanlar gibi adi bir parfüm kokusu yok, süt reçeli gibi kokuyor, önce beyazlık bırakıyor sonra biraz emince beyazlık geçiyor, o kadar beğendim ki zam gelmeden stok yaptım
İsim: B** Y**
Tarih: 25 Temmuz 2023

Yorum: Kız kardeşim için aldım beğenerek kullanıyor güzel bir kurtarıcı
İsim: C** K** Ö**
Tarih: 24 Ocak 2024
Satıcı: KimeNeLazim

Yorum: Gelir gelmez denedim .Gayet güzel bu markanın fön suyunu kullanıyordum kuru şampuanı ilk kez denedim..
İsim: S** D**
Beden: 01 Şubat 2024

Yorum: hayatımda kullandığım en mükemmel şey yani nasıl tarif edilir bilmiyorum benim gibi banyo ettikten 1 gün sonra akşamına yağlanan saçlar için harikaa kokusu da o kadar güzel ki
İsim: E** S** A**
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: İlk defa kuru şampuan kullanacağım. Morfose'a güvendiğim için bunu tercih ettim. Çok güzel kokuyor yiyesiniz geliyor resmen. Güzel bir ürün
İsim: S** R** F**
Tarih: 16 Eylül 2023

Yorum: hayatımda kullandığım en harika kuru şampuan diyebilirim azıcık sıkmama rağmen canlı ve dolgun görünüm verdi bayıldım
İsim: F** E**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: hayatimda aldığım en iyii sey olabilir kokusu asiri derecede iyi saglam paketlenmis hakkini veriyor 5 yildizi :))
İsim: F** Y**
Tarih: 08 Eylül 2023
Satıcı: aleynakozmetik

Yorum: kardeşime aldım çok güzel ürün tavsiye ederim
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: Tam bir kurtarıcı 👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻
İsim: M** Ç**
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: Kullandığım en iyi kuru şampuan
İsim: G** D**
Tarih: 22 Ocak 2024

Yorum: Diğer markaların kuru saç şampuanını da denemiş biri olarak ucuz ıslak mendil gibi kokmayan tek ürün. :)
İsim: Ş** V**
Tarih: 25 Şubat 2024
Satıcı: BİRSAM

Yorum: Milk terapinin o mükemmel süt kokusu tüm ürünlerini seviyorum bu da gayet iyi
Tarih: 07 Ocak 2024
Satıcı: KimeNeLazim

Yorum: kullandığım en iyi kuru şampuan
İsim: Z** Ç**
Tarih: 11 Aralık 2023

Yorum: kullanamadim ama kokusu çok güzel
İsim: S** T**
Tarih: 29 Ağustos 2023

Milk Therapy Kuru Şampuan 200 ml - Besleyici, Hacim Veren, Temiz Görünüm Sağlayan Güçlü Saç Etkisi Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: merhaba beyazları kapatıyor mu
Cevap: Merhabalar. Ürün kuru şampuandır. Beyazları kapatma gibi bir özelliği yoktur. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba içerisinde tuz var mı
Cevap: Var efendim

Soru: Merhaba, Elinizdeki Morfose kuru sampuanlar koruma bantlı mı? Bazı satıcılar koruma bandı olmayanları yolluyor.
Cevap: Koruma bandı bulunmamaktadır. Üretimi bu şekildedir.

Soru: içerik listesini öğrenebilir miyim
Cevap: Merhabalar. İçerik bilgimiz: Ingredients: Butane, Alcohol Denat, Propane, Isobutane, Oryza Sativa Starch, parfum, Isopropyl Myristate, Cetrimonium Chloride, Hydrolyzed Milk Protein, Aqua, Propylene Glycol , Calcium Pantothenate, Niacin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomilla Recutita flower Extract, Panicum Miliaceum Seed Extract, Equisetum Arvense Extract, Salvia Officinalis leaf Extract, Urtica Dioica leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Arctium Lappa Root Extract, Lawsonia Inermis Extract, Humulus Lupulus Extract, Biotin, Butylene Glycol, Lysine, Histidine, Arginine, Aspartic acid, Threonine, Serine, Glutamic Acid, Proline, Glycine, Alanine, Valine, Isoleucine, Leucre, Tyrosine, Phenylalanine, Coumarin. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sevgiler✨🌷

Soru: Hamileler kullanabilirmi
Cevap: Merhabalar. Doktorunuza danışarak kullanmanızı tavsiye ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba saçim yağlanmaq şampun bu
Cevap: Merhaba, sorunuzu anlayamadık.

Soru: merhaba hangi kargo
Cevap: Aras ve trenyol ekspres efendim

Soru: kıvırcıklar saclara etkisi ne olur peki
Cevap: Hacimlendirir ve bukleleri belirginleştirir efendim

Soru: bu ürün saçı sabitliyormu ayni zamanda
Cevap: Merhaba. Ürünümüzde böyle bir özellik bulunmamaktadır. İyi Günler Dileriz.

Soru: renk koruyucu için uygunmi
Cevap: Merhabalar. Ürünün renk koruyucu özelliği bulunmamaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: Saç diplerine mi uygulanıyor ? Dökülme yapar mı ?
Cevap: Hayır efendim 10 cm mesafeden uygulanıyor dökülme yapmaz saçlarınızı besler ve arındırır yağlı saçları ise duştan çıkmış gibi yapar

Soru: yağli saçi normal saça mi çeviriyor?
Cevap: Evet efendim ayrıca saçlarınıza hacim kazandırır

Soru: nasıl kullanılır
Cevap: Kirli saçlara sıkılır ve elle veye tarakla karıştırılır saçlar.sonra saçlar fırçalanır o kadar

Soru: Kepek yapıyor mu?
Cevap: Merhabalar. Ürünümüzün böyle bir özelliği yoktur. İyi günler dileriz.

Soru: Kullanımı hakkında bilgi verebilir misiniz
Cevap: Merhabalar. Kullanmadan önce ürünü iyice çalkalayınız. Saçınızı parça parça ayırarak 20-25 cm uzaklıktan saç diplerinize doğru uygulayınız. Parmak uçlarınızla hafifçe masaj yaparak ürünü saç diplerine yedirin. Saçınızı tarayarak fazlalığı hafifçe temizleyin. İyi günler dileriz.

Soru: icinde tuz var mi
Cevap: Merhabalar. İçerik bilgisi şu şekildedir; Butane, Propane, Alcohol Denat, Isobutane, Oryza Sativa Starch, Parfum, Isopropyl Myristate, Cetrimonium Chloride, Hydrolyzed Milk Protein, Aqua, Propylene Glycol, Calcium Pantothenate, Niacin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Leaf Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Panicum Miliaceum Seed Extract, Equisetum Arvense Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Arctium Lappa Root Extract, Lawsonia Inermis Extract, Humulus Lupulus Extract, Biotin, Butylene Glycol, Lysine, Histidine, Arginine, Aspartic Acid, Threonine, Serine, Glutamic Acid, Proline, Glycine, Alanine, Valine, Isoleucine, Leucine, Tyrosine, Phenylalanine, Coumarin. Detaylı kontrol sağlayabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Sprey şeklinde değil mi?
Cevap: Merhabalar. Ürün sprey formdadır. İyi günler dileriz.

Soru: Mrh bu ürün saçtaki beyazlarıda kapatıyor mu?
Cevap: Merhaba, ürün saç boyası değildir efendim. İyi günler dileriz.

Soru: nasıl kullanılıyor
Cevap: Merhaba, gün içinde yağlanan saçlara belli bir mesafeden sıkıp dalgalandırıyorsunuz. Resimlerin olduğu kısımda uygulama videosu mevcut.

Soru: Merhaba yağlanmış. Kirli saç görüntüsünü yok edip saçı kupkuru gösteriyor mu
Cevap: Kupkuru göstermez ama yağlanmış saç görüntüsünü ortadan kaldırır

Milk Therapy Kuru Şampuan 200 ml - Besleyici, Hacim Veren, Temiz Görünüm Sağlayan Güçlü Saç Etkisi Ürünün Fotoğrafları

Milk Therapy Kuru Şampuan 200 ml - Besleyici, Hacim Veren, Temiz Görünüm Sağlayan Güçlü Saç Etkisi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü