Milky Jelly Doğal Görünüm Dudak ve Yanak Renklendirici Allık Böğürtlen (Berry) 5 GR Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Ceren

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
518
0
0
Milky Jelly Doğal Görünüm Dudak ve Yanak Renklendirici Allık Böğürtlen (Berry) 5 GR En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Milky Jelly Doğal Görünüm Dudak ve Yanak Renklendirici Allık Böğürtlen (Berry) 5 GR Şuanki Fiyatı Ne Kadar 399.0 Tl'den Satılmaktadır.

Milky Jelly Doğal Görünüm Dudak ve Yanak Renklendirici Allık Böğürtlen (Berry) 5 GR Kullanıcılar Memnun Mu?

Milky Jelly Doğal Görünüm Dudak ve Yanak Renklendirici Allık Böğürtlen (Berry) 5 GR Hakkında yaklaşık 851 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Milky Jelly Doğal Görünüm Dudak ve Yanak Renklendirici Allık Böğürtlen (Berry) 5 GR Ürünün Detayları

Milky Jelly Doğal Görünüm Dudak ve Yanak Renklendirici Allık Böğürtlen (Berry) 5 GR Ürününün Satıcısı, PROCSIN Milky Jelly Doğal Görünüm Dudak ve Yanak Renklendirici Allık Böğürtlen (Berry) 5 GR ürününü 399.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Milky Jelly Doğal Görünüm Dudak ve Yanak Renklendirici Allık Böğürtlen (Berry) 5 GR Yorum Ve Değerlendirmeler
399.0 Tl ye satışta olan Milky Jelly Doğal Görünüm Dudak ve Yanak Renklendirici Allık Böğürtlen (Berry) 5 GR Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
851 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: bu zamana kadar neden çıkmamış, nerelerdeymiş bu harika ürün dediğim bir renklendirici 👌🏻 jel görüntüsü, tatlımsı kokusu ve saatlerce cildimde kalmasıyla benim gönlümü fethetti. 🍒 tonları tam kiraz tonlarda, bu rengi ben dudaklarimda tercih ediyorum sanki dudağınızda kiraz yemişsiniz de rengi kalmış gibi tatlı bir görüntü oluşuyor. doğal bir dolDevamını Oku
İsim: gizemadinda
Tarih: Fenomen
Beden: 21 Haziran 2024
Satıcı: Procsin

Yorum: 3 rengini de kaptım, ben zaten Procsin pink güneş kremini kullanıyorum, onu sürünce cilt tonunu eşitliyor cam cilt görüntüsü veriyor , üzerine de allık ve dudakları jelly ile renklendiriyorum aşırı bakımlı , doğal , temiz bir görüntü veriyor . Çantamın temel elemanı oldu , her yerde pratik bir şekilde makyaj yapıyorum bayıldım 🌟🌟🌟
İsim: Y** Ç**
Tarih: 07 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: cok guzel duruyor dudakta, hem dogal bir renk hem de gloss kadar olmasa da bir parlaklik veriyor, ben cok begendim..Yanaklarımda da daha naturel oluyor sürüyorum pıt pıt parmaklarımla yaydırıyorum hop mükemmel yanaklar oluyor. İçeriğide temiz ve nemlendirmesi dudaktada harika. Gün boyu kurutmuyor elimin sürekli gittiği jelly lipsticikim.
İsim: **** ****
Tarih: 10 Haziran 2024

Yorum: kizim için almıştım çok beğendi sürekli çantasında taşıyor aşırı kalıcı ve çok doğal bir ürün
İsim: M** C**

Yorum: procsin' in ürünlerini çok beğeniyorum. Her zamanki gibi yine çok kaliteli bir ürün olmus kalıcılığı ve çok amaçlı oluşu çok iyi allık olarakta kullanılıyor olması detayı mükemmel çantaya allikta atmak zorunda kalmıyorum. iyiki almışım kucuk cantalarda kurtarici her rengini aldım bütün renkleri güzel dört rengine aynı yorumu yapicam hangisinde görDevamını Oku
İsim: ü** ç**

Yorum: çok güzeller her rengini aldım kızıma sınav hediyesi hediye için de ayrıca teşekkür ederim
İsim: S** Ö**
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: Bu nasıl güzel bir şeydir ki iyi ki tanıştım aldım ve kullanıyorum. Rengine resmen aşık oldum hemen diğer renklerini de deneyeceğim. Uygulaması çok rahat yüzde dudakta asla ağırlık yapmıyor yokmuş gibi. Çok doğal duruyor ve cebinizde bile taşıyabilirsiniz. Bu yaz herkezin bi jellysi olmalı
İsim: s** s**
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: tabiki de en iyisi her ürününe bayılıyorum renk pigmenti vs her özelliği harika asla ağırlık yapmıyor kolayca ugulanıyor boyu çantam hiç çıkarmayacak olduğum efsane ürün
İsim: d** n** ç**

Yorum: Jelly bayıldımm her kadının elinde olması gereken bir ürün. Bir günde elime ulaştı ve hediye için çok teşekkür ederim 💐

Yorum: Yazın favori ürünüm oldu. Hem dudağıma hem yanağıma uygulayabiliyorum. Renkleri çok güzel 3 renginide aldım. uzun süre kalıcı olması sürekli makyaj tazelenmesinden kurtardı😍 Jel olması sayesinde kullanımı kolay. Ciltte doğal bir görünüm sağlıyor
İsim: İ** Ç**

Yorum: rengine bayıldım çok güzel görünüyor yanak ve dudakta hem dudak renklendiricisi olarak kullanıyorum hemde yanağıma allık olarak kullanıyorum çantamda çok rahat taşıyabiliyorum dışarı çıkarken
İsim: ş** y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Haziran 2024

Yorum: Çok harika bir ürün aşırı doğal bir rengi var hem allık hem dudak içinde kullanım sağlaması kurtarıcı oluyor tek bir ürünü çantana at ve çık tek kelime ile mükemmel ❤
İsim: f** C**
Tarih: 09 Haziran 2024

Yorum: tek kelimeyle harika bayildim allık olarak kullanıyorum ve yüzümde çok güzel durdu çok belirgin değil dudaklarımı çok güzel nemlendiriken hafif ışıltı kattı diğer renklerinde merak ettim hemen sipariş verdim bu fiyata bu kalite çok iyi

Yorum: Yaptığım makyajlarda favorim bu tintler oldu. Bir ürünle makyajınızı yapabiliyorsunuz. Aşırı pratik ve baya kalıcı gün boyu bozulmuyor. Doğal bir görünüm sağlıyor. Ciltte makyaj yapmış hissi bırakmıyor ıslak bitişli. Bu yaz elim başka ürüne gitmeyecek belli oldu. Rengide çok doğal ve tatlı duruyor. Görünüş olarakta çok tatlı.
İsim: İ** M**

Yorum: tam da üstünde yazdığı gibi böğürtlen tadından ve renginde çok tatlı çok şık. rengine bayıldım dokusuna bayıldım kokusuna bayıldım tadına bayıldım fiyatına bayıldım aynı ürünle hem dudaklarıma doğal bir görünüm verip hem de yanaklarımda tatlı bir pembelik vermesine bayıldım. ne anlatılabilir ki her şey çok güzel.
İsim: Ç** N** Ç**
Tarih: 09 Haziran 2024

Yorum: Diğer renklerini almıştım çok beğendiğim için bu rengini sipariş verdim çok tatlı dudaklarıma sürdüm yanaklarımı sürdüm o kadar güzel oldu ki hem doğal hem de makyajlı görüntü veriyor boyutu da ideal çantam'dan ayırmayacağım
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: Ürünü o kadar beğendim ki anlatmaya kelimelerim yetmiyor. Kalıcılığı çok iyi ve sürümü çok kolay. Niacinamide ve Aloe Vera içermesi de çok iyi. Rengi, kokusu, dokusu gerçekten çok iyi. Özellikle de yapısına bayıldım. Allık olarak da dudakta da kullandım ve ikisinde de çok iyi ve çok doğal duruyor. Çantamda sürekli taşıyorum ve asla ayırmayı düşünmüDevamını Oku
İsim: S** B**

Yorum: Ürün elime güzelce paketlenmiş halde ulaştı, indirimden yararlanıp kırmızı rengini de sipariş ettim. Ayrıca hediye olarak saç bakım ürünü de koymuşlar, çok teşekkür ederim. Renkler harika.♥
İsim: M** C**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Yaz makyajında favorim bu tintler oldu. Bir ürünle tüm makyajınızı tamamlayabiliyorsunuz. Doğal bir görünüm sağlıyor. Ciltte makyaj yapmış hissi bırakmıyor. Ambalaj olarak aşırı güzel bayıldım. Rengide çok doğal duruyor. Bu yaz elim başka ürüne gitmeyecek gibi ❤
İsim: I** M**

Yorum: Rengi kokusu harika sürdüğünüzde kadife bir his bırakıyor kurumuş dudaklarım için çok iyi bir bakım sağladı hem kalıcığı hemde nemli bitişi beni çok memnun etti kuru bi cildim var en çok dudaklarımdan rahatsız oluyorum gün boyu nemli hissi sürdü yenileme ihtiyacı hissetmedim diğer renklerinide mutlaka deneyeceğim hem küçük her çanta için çok idealDevamını Oku
İsim: M** Ö**

Yorum: Doğal aynı zamanda tenimi nemlendiriyor ve görüntü muhteşem daha ne olabilir ki. Ben özellikle birkaç yerde kullanılıyor olmasına bayıldım. Çantama atıyorum şipşak hem dudaklarımda hem allık olarak hemde far olarak kullanıyorum. Kalite zaten markadan da anlaşıldığı gibi muhteşem. Kendimi barbie bebek gibi hissettiriyor 👌
İsim: Hulya G.

Yorum: yapısına rengine bayıldım tek kelime çok hoş oldu direk allık olarak denedim o kadar doğal durdu ki çok beğendim artık bundan başka allık kullanmam çok güzel durdu farklı renklerinide alıcam
İsim: g** k**

Yorum: Önceden geçmeyen rujlar olurdu resmen öyle sürüyorum ve asla çıkmıyor çok doğal bi görüntü veriyor bayıldım kesinlikle tavsiye ederim alın aldırın
İsim: B** Ç**

Yorum: O kadar tatlısın ki seni yiyesim geldi . Gelir gelmez denedim çok fresh bir hava kattı cildime bebeksi görüntü sağladı . Aşırı cici bi allık aynı zaman da ruj . Diğer rengini de alacağım benden geçerli not aldı 😍 kalıcılığına diyecek yok efsane
Tarih: 14 Haziran 2024

Yorum: Gerçekten çok pratik bir ürün. Hem allık Hem de ruj olarak kullanıyorum, sürümü çok rahat yanaklarıma dokundurup fırça yardımı ile dağıttım, gün boyu dağılmadan kaldı ruj olarak da hiç bulaşmadı, bütün renklerinden alacağım .
İsim: Ş** Ş**

Yorum: Türkanngramm sayesinde öğrendik böyle harika birşeyi iyiki önermiş dudaklarımın çatlaması tamamen yok oldu ve ruj sürmeye kesinlikle gerek yok çok tatlı bir rengi var yaz günü için kurtarıcı çantanada al çık muhteşem ötesi
İsim: E** H**

Yorum: Rengine bayıldım geldiği gibi açıp denedim çok tatlı bir rengi var ve toz allıklar gibi geçmiyor, uçmuyor. Gün boyu yanağımda ve dudağımda kaldı. Diğer renklerini de sipariş verdim oldukça kullanışlı ürünler
İsim: B** D** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Haziran 2024

Yorum: Rengin tatlılığı şaka mııı ,çok güzel yumuşacık kıvamı var ,hemde kalıcılık çok başarılı ,gerçekten doğallığı o duruşu muhteşem
İsim: B** S**

Yorum: Harika bir ürün çok beğendim hediyeniz için teşekkür ederim
İsim: S** A**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: hem nemli nemli duruyor yanaklarım dudaklarım hemde harika tonu ile cildime ayri bir renk katiyor
İsim: A** Ü**

Milky Jelly Doğal Görünüm Dudak ve Yanak Renklendirici Allık Böğürtlen (Berry) 5 GR Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Akıtıyor mu
Cevap: Merhaba, ürünü serin yerde ya da çanta içinde muhafaza etmenizi öneririz. Sevgiler

Soru: Merhabalar coral rengi tükendi sanırım . Ne zaman gelecek?
Cevap: Merhaba. Üretici firma olmamız nedeniyle tüm stok ve kampanyalar anlık olarak güncellenmektedir. Trendyol mağazamızı bildirimleri aktif hale getirmenizi ve takipte kalmanızı tavsiye ediyoruz. Sevgiler. 🌿

Soru: merhaba 3 al 2 öde kampanyanız bitti mi
Cevap: Merhaba. Üretici firma olmamız nedeniyle tüm stok ve kampanyalar anlık olarak güncellenmektedir. Trendyol mağazamızı bildirimleri aktif hale getirmenizi ve takipte kalmanızı tavsiye ediyoruz. Sevgiler. 🌿

Soru: coral rengi ne zaman gelecek

Soru: Şeftali tonu ne zaman satışta olacak?

Soru: pink rengi ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba haftasonu stok açmaya çalışacağız

Soru: İçindekiler kısmını paylaşır mısınız?
Cevap: Merhaba, ürün içerik listemizi sizlerle paylaşıyoruz. Sevgiler Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Sorbitol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Agarose, 1,2-hexanediol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Niacinamide, Fragrance, Ppg-26-buteth-26, Glyceryl Acrylate / Acrylic Acid Copolymer, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Pvm/ma Copolymer, Allantoin, Citric acid, Sodium Hyaluronate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lycium Chinense Fruit Extract, Hydroxyacetophenone, +/-(May Contain): CI 17200, CI 45410, CI 45380, CI 15985, CI 16035.

Soru: Merhaba! 4 renk görünüyor ama satın almak istediğimde sadece tek bir renk var stoklarmı bitti

Soru: alliklarda 3 al 2 ode kampanyasi tekrardan olcak mi ??

Soru: Mercan yine mi bitti ne zaman geliyor

Soru: Merhaba pink rengi stokta mevcut değil mi acaba
Cevap: Merhaba pink rengi temmuz ayında stokta olacak

Soru: Mercan rengi ne zaman stoklarda olur acaba

Soru: Merhaba içerik bilgisi alabilir miyim?
Cevap: Merhaba ürün içeriğimizi sizlerle paylaşıyoruz. Sevgiler. Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Sorbitol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Agarose, 1,2-hexanediol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Niacinamide, Fragrance, Ppg-26-buteth-26, Glyceryl Acrylate / Acrylic Acid Copolymer, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Pvm/ma Copolymer, Allantoin, Citric acid, Sodium Hyaluronate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lycium Chinense Fruit Extract, Hydroxyacetophenone, +/-(May Contain): CI 17200, CI 45410, CI 45380, CI 15985, CI 16035.

Soru: 2. renk başka ton olamıyor mu
Cevap: Merhaba, diğer renklerimizde de kampamyamız geçerlidir. Sevgiler.

Soru: merhaba son kullanma tarihi nedir?
Cevap: Merhaba, Ürünlerimiz yeni üretilmektedir, ambalajları açılmadıkça 3 yıl, açıldıktan sonra en geç 1 yıl kullanım tarihlerine sahiptir. 🌸 Sevgiler

Soru: Üretim yeri neresi
Cevap: merhaba, üretim yeri Türkiyedir, saygılar

Soru: 3 al 2 öde var mı hala ya da ne zaman gelecek

Soru: Coral rengi sanırım ondan kalmadı mı?

Soru: Merhab bu 4 renk dışında kahve tonları gibi bir renk üretilecek mi🥰
Cevap: Merhaba üretilecek

Soru: gratis vb. mağazalarda hangilerinde var acaba??
Cevap: Merhaba sadece Procsin mağazaları ve trendyolda

Milky Jelly Doğal Görünüm Dudak ve Yanak Renklendirici Allık Böğürtlen (Berry) 5 GR Görsel Galerisi

Milky Jelly Doğal Görünüm Dudak ve Yanak Renklendirici Allık Böğürtlen (Berry) 5 GR En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü