Mina Anatomik Ortopedik Çift Bantlı Topuk Dikeni Tavsiyeli Medikal Sabo Kadın Terlik Sandalet Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Tugce

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
525
0
0
Mina Anatomik Ortopedik Çift Bantlı Topuk Dikeni Tavsiyeli Medikal Sabo Kadın Terlik Sandalet En Düşük Fiyat Nerede?
Mina Anatomik Ortopedik Çift Bantlı Topuk Dikeni Tavsiyeli Medikal Sabo Kadın Terlik Sandalet Şuanki Fiyatı Ne Kadar 599.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Mina Anatomik Ortopedik Çift Bantlı Topuk Dikeni Tavsiyeli Medikal Sabo Kadın Terlik Sandalet Kullanıcılar Memnun Mu?

Mina Anatomik Ortopedik Çift Bantlı Topuk Dikeni Tavsiyeli Medikal Sabo Kadın Terlik Sandalet Hakkında yaklaşık 398 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Mina Anatomik Ortopedik Çift Bantlı Topuk Dikeni Tavsiyeli Medikal Sabo Kadın Terlik Sandalet Ürün Tanıtımı

Mina Anatomik Ortopedik Çift Bantlı Topuk Dikeni Tavsiyeli Medikal Sabo Kadın Terlik Sandalet Ürününün Satıcısı, Khayt Mina Anatomik Ortopedik Çift Bantlı Topuk Dikeni Tavsiyeli Medikal Sabo Kadın Terlik Sandalet ürününü 599.9 Tl'den Satılmaktadır.

Mina Anatomik Ortopedik Çift Bantlı Topuk Dikeni Tavsiyeli Medikal Sabo Kadın Terlik Sandalet Kullanıcı Değerlendirmeleri
599.9 Tl ye satışta olan Mina Anatomik Ortopedik Çift Bantlı Topuk Dikeni Tavsiyeli Medikal Sabo Kadın Terlik Sandalet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
398 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: rahat bir sandalet tam ayak numarami aldim
İsim: n** y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Temmuz 2023
Satıcı: Oncaürün

Yorum: ürünü çok ama çok begendim ama bir numara büyük alınmalı bence o yüzden bi numara büyük almak için iade ettim ayakta yok gibi
İsim: b** b**
Tarih: 28 Nisan 2022
Beden: Beden:38

Yorum: çok çok rahat kesinlikle tereddüt etmeyin ben ayaklarından rahatsızım sürekli çatlayıp kanıyor ve rahat bir ayakkabı yada sandalet bulamıyorum ama bu ürün gerçekten harika. kendi numaramı aldım tam oldu. çok teşekkür ederim.
İsim: Sevgi S. K.
Tarih: 08 Nisan 2022
Beden: Beden:36

Yorum: tarakli ayağım olduğu için aldığım sandeletler olmuyordu bunu çok beğendim ayağımda yok gibi ben kendi ayak numaramdan bir beden büyük aldım gayet güzel oldu tavsiye ederim 👍🏻
İsim: H** Ç**
Tarih: 05 Temmuz 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Numara tam oldu çok beğenerek aldım
İsim: Ş** B**
Tarih: 14 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: yorumlara bakıp 1 numara büyük aldım 2 numara büyük daha iyk olurdu.model olaraq güzel beyendim
İsim: **** ****
Tarih: 09 Temmuz 2023

Yorum: ayakkabı kalitesi rahatlığı süper sadece 38 yerine 37 vermişim siparişi değisim rica ettim ayak numaranızı alın emeği geçen herkeze çok teşekkür ederim kazancınızın beretini görûn saygılarımla
İsim: M** K**
Beden: Boy:140cm

Yorum: beğendim tam numara alınmalı kalıbı küçük satıcıya teşekkürler
İsim: S** D**
Tarih: 26 Haziran 2023

Yorum: Ürün çok kaliteli eşime aldım çok memnun olduğunu ifade etti çok teşekkür
İsim: m** E**
Tarih: 28 Mayıs 2023

Yorum: Gayet rahat tam numaramı aldım
İsim: Ş** D**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: çok rahat ve şık numarası küçük geldiği için iade ettim 1buyuk noyu aldım çok rahat ve cirtlardan ayarlanması da çok iyi
İsim: S** K**
Tarih: 31 Mayıs 2022

Yorum: annem için aldık muhteşem ötesi rahat tavsiye ederim 🙏
İsim: o** K**

Yorum: Satıcıya bayram öncesi siparişimi ulaştırdığı için teşekkür ederim. Çarşamba kargoya verildi cuma teslim aldım. ayakkabı çok rahat ev içinde denedim. Taraklı bir ayağa sahibim uzun yürüyüşlerde nasıl olur bilmiyorum ama güzel ve rahat görünüyor tavsiye ederim. Ayrıca çikolata için teşekkürler.
İsim: m** k** ö**
Tarih: 29 Nisan 2022
Beden: Beden:39

Yorum: 41 aldim ama kucuk geldi kaliteli guzel
İsim: Ş** b**
Tarih: 22 Haziran 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Güzel çok kaliteli bir ayakkabı. çıt çıtlarıyla boyutunu ayarlamak oluyor annem için aldım 41 almama rağmen 38 giyen , bana bile oldu çıt çıtlarıyla boyutunu ayarladım. Ama annemin ayakkabısı olduğu için ben giyinemiyorum malesef O yüzden yakında kendim içinde almayı düşünüyorum. ((O kadar kaliteli ürün ki annem 2 aydır kullanıyor her gün işe gitDevamını Oku
İsim: Ulviyya F.
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: çok rahat sadece kalıp küçük bir numara büyük alın
İsim: sebia ö.
Tarih: 16 Mayıs 2022
Beden: Beden:37

Yorum: Azərbaycandan siparis verdim cok beğendim çok rahat 1 numara buyuk almaginizi tavsiyye ediyorum
Tarih: 22 Temmuz 2023
Beden: Boy:184cm

Yorum: ürün çok güzel çok beğendim fakat dar kalıp mümkünse bir beden büyük tavsiye ederim cirtlar tam nizami kapanmadı geri iade etmedim değişim için 37 beden aldım 38 ancak tam olurdu
Tarih: 14 Mayıs 2022

Yorum: Harika bir ürün bayıldım kendi numaramı istedim tam oldu çok rahat teşekkürler
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: Çok beğendim Ayaklarımda sorun ödem oluşuyor çok rahat bir ayakkabı kesinlikle tavsiye ederimDoktor yumuşak tabanı önermişti iki çift aldım teşekkür ediyorum
İsim: g** a**
Tarih: 24 Haziran 2023

Yorum: ürün kucuk geldi 40 nmara istemişim 36 geldi actigim gibi kapadim iade olusturfum
İsim: Seher A.
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: geçecekten güzel ortopedik tam ayağıma laayik hediyeniz için teşekürler:)))
İsim: Sibel R.
Tarih: 20 Nisan 2022
Beden: Beden:36

Yorum: kargo sorunsuz geldi.bir numara büyük aldım ancak oldu,rahat bir ayakkabi birkaç gün ev içinde deneyeceğim büyük kalıba içime sinerse sorun yok
İsim: A** K**
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: eşime hediye olarak aldım çok rahat olduğunu söyledi sorunsuz teslim aldık çok teşekkür ederiz
İsim: Bedirhan s.
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Çok rahat sandalet başka reklerinide alcam
İsim: Z** T**
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: Boyut iki beden çok küçüktü. çok çok küçük
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: ürünü anneme hediye olarak aldım kesinlikle tavsiye ediyorum o kadar rahat o kadar kullanışlı ki ayakta yokmuş hissi veriyor resmen annelere alınacak en kullanışlı hediyelerden birisi olabilir
İsim: n** k**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Yorumlara bakıp kendi ayak numaramı alıp almamakta tereddüt etmiştim ama kendi numaramı almakla iyi yapmışım. Rahat bir ayakkabı, umarım uzun senelerce kullananileceğim sağlamlıktadır.
İsim: ş** ö**
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: ............
İsim: A** Ç**
Tarih: 26 Ağustos 2024
Beden: Beden:39

Yorum: annem için aldık çok begendik kaliteli
İsim: hatice o.
Tarih: 22 Haziran 2023

Mina Anatomik Ortopedik Çift Bantlı Topuk Dikeni Tavsiyeli Medikal Sabo Kadın Terlik Sandalet Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: bide hafifmi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünümüz kategorisinde hafif olarak üretilmiştir. Saygılarımızla Oncaürün A001

Soru: 38 numarası gelecekmi
Cevap: Merhaba, Maalesef ürünümüzun stokları tükenmiştir dilerseniz farklı sandalet modellerimize göz atabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz Oncaürün G001

Soru: 38 numarası gelicekmi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, yakın zaman içerisinde stoklarımız yenilenecektir. Ürünü favorilerinize ekleyerek stok geldiğinde haberdar olabilirsiniz. Saygılarımızla Oncaurun D001

Soru: tabanı kayıyor mu
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, kaygan-ıslak seramik zemin haricinde ürün kaydırmaz tabandır. Islak Seramik üstünde hiçbir tabanın tutuculuğu yoktur. Evde ve dışarıda rahatlıkla kullanılabilecek bir sandalettir. İlginiz için teşekkür ederiz. Oncaürün D001

Soru: merhaba, ürünün taban kısmı siyah mı beyaz mı?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, Siyahtır. Saygılarımızla Oncaürün F001

Soru: 38 numara gelirmi acaba
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünümüz en kısa sürede stoklarımıza girecektir. Takibinizi rica ederiz. Sağlıklı günler dileriz. Oncaürün R001

Soru: Merhaba ürünün 38-39 numarası ne zaman stokta olur? Bu sandaleti almak istiyorum.
Cevap: Merhaba efendim, haftaya stoklarımızda girecektir. İlginiz için çok teşekkür ederiz. Oncaürün

Soru: 38 numara güncellenir mi ?
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünümüz en kısa sürede stoklarımıza girecektir. Ürünü favorilerinize ekleyerek staoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Oncaürün A001

Soru: Ark desteği var mı
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, sorunuzu daha detaylı açıklarsanız sizlere yardımcı olabilirim. Saygılarımızla oncaurun D001

Soru: 38 numarası gelirmi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, en yakın sürede gelecektir ürünü favorilerinize alarak stoklara geldiği anda bilgi alabilirisiniz. Saygılarımızla Oncaurun D001

Soru: topuk dikenine uyumlumudur
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz , Evet topuk dikeni için uygundur. Saygılarımızla Oncaurun V001

Soru: merhaba topuk boyu kaç ?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürün topuk boyu 5 cm'dir. Saygılarımızla Oncaürün

Soru: 38 numarası kaç cm acaba
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, 24.0 cm : 38 Numara şeklindedir. Saygılarımızla Oncaurun D001

Soru: elinizde varmı 38 numar
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, evet stoklarımıda 38 numara mevcuttur. Saygılarımızla Oncaurun D001

Soru: Merhaba numaraları gelecek mi acaba
Cevap: Evet efendim bayramdan hemen sonra gelecektir. İlginiz için teşekkür ediyoruz. Oncaürün H001

Soru: merhaba 37 nomerasi gelicekmi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, favorilerinize ekleyerek stoklardan haberdar olabilirsiniz. En kısa süre içerisinde stoklarımız yenilenecektir. Saygılarımızla Oncaurun D001

Soru: bu urun rahatmi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünümüz gerçek anlamda rahat konforlu bir üründür. Denetimlerde bunu göstermektedir. İlginiz için teşekkür ediyoruz. Oncaürün H001

Soru: usteki cirt cirtlari ayarlamalimi
Cevap: Merhaba Efendim. Evet ayarlı. Saygılarımızla

Soru: erkeklere de uygun mu acaba?
Cevap: Merhaba Efendim, ürünün üretim amacı ortopedik rahatlığı ve şıklık ile birlikte yüksek tabanda sağlayarak müşterilerimize sunmaktır. Yüksek dolgu taban seviyor iseniz ortopedik ve rahatlığı yakalamak adına tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. Oncaürün S001

Soru: Merhabalar.Kemik çıkıntısı için uygun mudur acaba.Teşekürler.
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ayak baş parmak haluks kemiğinin yeri ayak yapınızın sandalete göre değerlendirecek olursak bu konuda net birşey söyleyemeyiz. Resimde de görünen iki bant arasına dahi denk gelme durumu olasılığı var ise kısmen rahat edilebilir öte yandan kapalı alandır. Saygılarımızla Oncaurun D001

Mina Anatomik Ortopedik Çift Bantlı Topuk Dikeni Tavsiyeli Medikal Sabo Kadın Terlik Sandalet Ürün Resimleri

Mina Anatomik Ortopedik Çift Bantlı Topuk Dikeni Tavsiyeli Medikal Sabo Kadın Terlik Sandalet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü