Mineli Altın Kaplama Damla ile İnce Zarif Kolye İle Tasarlanmış Kadın Çelik Kolye Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Aybike

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,081
0
15
Mineli Altın Kaplama Damla ile İnce Zarif Kolye İle Tasarlanmış Kadın Çelik Kolye Tavsiye Eder Misiniz?
Mineli Altın Kaplama Damla ile İnce Zarif Kolye İle Tasarlanmış Kadın Çelik Kolye Şu Andaki Fiyatı 201.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Mineli Altın Kaplama Damla ile İnce Zarif Kolye İle Tasarlanmış Kadın Çelik Kolye Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Mineli Altın Kaplama Damla ile İnce Zarif Kolye İle Tasarlanmış Kadın Çelik Kolye Hakkında yaklaşık 11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Mineli Altın Kaplama Damla ile İnce Zarif Kolye İle Tasarlanmış Kadın Çelik Kolye Teknik Detaylar

Mineli Altın Kaplama Damla ile İnce Zarif Kolye İle Tasarlanmış Kadın Çelik Kolye Ürününün Satıcısı, Karflake Mineli Altın Kaplama Damla ile İnce Zarif Kolye İle Tasarlanmış Kadın Çelik Kolye ürününü 201.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Mineli Altın Kaplama Damla ile İnce Zarif Kolye İle Tasarlanmış Kadın Çelik Kolye Ürünü Kullananların Görüşleri
201.0 Tl ye satışta olan Mineli Altın Kaplama Damla ile İnce Zarif Kolye İle Tasarlanmış Kadın Çelik Kolye Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
11 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: paketlemesi cok tatliydi kolye cok zarif gercekten bayildimm
İsim: z** a**
Tarih: 27 Haziran 2024
Beden: Beden:45 cm
Satıcı: Karflake

Yorum: Güzel bir şekilde paketli geldi beğendim. Kararıp kararmama konusunu sonra güncellerim
İsim: Ö** A**
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: bayıldımmmmm
İsim: S** D**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: çok beğendim
İsim: E** K**
Tarih: 17 Ağustos 2024
Beden: Beden:60 cm

Yorum: Severek takıyorum
İsim: E** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Ağustos 2024

Yorum: taşı birazdwn
İsim: B** i**
Tarih: 10 Eylül 2024
Beden: Beden:60 cm

Yorum: Görseldekinin aynısı geliyor. Hafif ve şık bir ürün
İsim: G** D**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel bir kolye çok sağlam paketleme ile geldi memnun kaldım
İsim: N** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Eylül 2024
Satıcı: Mercy Aksesuar

Mineli Altın Kaplama Damla ile İnce Zarif Kolye İle Tasarlanmış Kadın Çelik Kolye Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: kararma olur mu
Cevap: Merhabalar zincirimiz çeliktir kolye ucumuz altın kaplamadır kolye uçlarımızı için krem duş parfüm gibi etkiler önermiyoruz zincirindesiniz problem yaşamazısnız

Soru: merhaba 50 cm veya 55 cm olanı var mı? 60 cm çok uzun
Cevap: Merhabalar maalesef yoktur 45 cm ve 60 cm dir

Soru: damla figürünün boyutu nedir
Cevap: Merhabalar bir santimetredir boyutu

Soru: figür kaç cm
Cevap: Merhabalar damla şekli minimalist dir 2 mm dir

Soru: Sadece kolye ucunu satışa koyma ihtimaliniz var mı
Cevap: Merhabalar hemen yapamayız fakat ilerleyen zamanda tabiki koyarız

Soru: zincir boyunu 60 cm olarak sectim en kisa hali kac cm dir 60 cmlik zincirin
Cevap: Merhabalar 45 cm uzunluğu en kısa zincirimiz

Mineli Altın Kaplama Damla ile İnce Zarif Kolye İle Tasarlanmış Kadın Çelik Kolye Resim Galerisi

Mineli Altın Kaplama Damla ile İnce Zarif Kolye İle Tasarlanmış Kadın Çelik Kolye En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü