Mineral 89 Fortifying & Plumping Günlük Nemlendirici Serum 50 ml Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Nilgun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
504
0
0
Mineral 89 Fortifying & Plumping Günlük Nemlendirici Serum 50 ml Tavsiye Eder Misiniz?
Mineral 89 Fortifying & Plumping Günlük Nemlendirici Serum 50 ml Mevcut Fiyatı 1363.5 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Mineral 89 Fortifying & Plumping Günlük Nemlendirici Serum 50 ml Memnuniyet Durumu Nedir?

Mineral 89 Fortifying & Plumping Günlük Nemlendirici Serum 50 ml Hakkında yaklaşık 1176 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Mineral 89 Fortifying & Plumping Günlük Nemlendirici Serum 50 ml Teknik Bilgiler

İçeriğindeki %89 oranında Vichy 15 Mineralli Termal Suyu ve Doğal Kaynaklı Hyalüronik Asit ile Cildi Nemlendirir, Güçlendirir ve Cilde Canlı Görünüm Kazandırır. ;Ürün %100 orijinaldir;Ambalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. >

Mineral 89 Fortifying & Plumping Günlük Nemlendirici Serum 50 ml Ürününün Satıcısı, Vichy Mineral 89 Fortifying & Plumping Günlük Nemlendirici Serum 50 ml ürününü 1363.5 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Mineral 89 Fortifying & Plumping Günlük Nemlendirici Serum 50 ml Kullanıcı Değerlendirmeleri
1363.5 Tl ye satışta olan Mineral 89 Fortifying & Plumping Günlük Nemlendirici Serum 50 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1176 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Çok güzel bir ürün, ilk kullanımda bile yüzüm yumuşacık oluyor. Ben sabah akşam düzenli kullanıyorum. Kesinlikle indirimde stok yapılması gereken bir ürün. Satıcıya da çok teşekkür ediyorum 1 günde elime ulaştı
İsim: Z** E**
Tarih: 07 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Cosmolog

Yorum: annem için aldık. annemin cildi aşırı hassas, en temiz ürünlere karşı dahi reaksiyon gösteriyor fakat bu üründen bir şikayeti olmadı. şimdilik bizim için önemli olan buydu. yaşlanma karşıtı etkilerini zaman içerisinde göreceğiz. özenli paketleme ve teslimat için de teşekkürler.
İsim: İ** K**
Tarih: 25 Eylül 2021

Yorum: Hem temiz içerikli hem yumuşacık yapıyor. Neme doymuş cilt 👌🏻
İsim: D** U**
Tarih: 27 Ocak 2023
Satıcı: Sachane

Yorum: Cildimsayesinde harika
İsim: E** D**
Tarih: 10 Ekim 2021

Yorum: Hızlı teslimat satıcıya teşekkür ederim
İsim: Z** K** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Mart 2023
Satıcı: komşu eczanem

Yorum: Ürün zaten çok güzel ek olarak paketlemesi de çok iyiydi teşekkürler trendyol
İsim: S** B** Ç**
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: çok güzel stok için indirimleri takip ediyorum
İsim: Y** U**
Tarih: 25 Nisan 2023
Satıcı: Eczacım Göndersin

Yorum: Harika bir ürün mutlaka alın ve cildinizde ki farkı görün.
İsim: ş** a**
Tarih: 06 Ekim 2021
Satıcı: eczanesepeti

Yorum: çok memnunum
İsim: S** A**
Tarih: 20 Mart 2023
Satıcı: Eczafix

Yorum: Denemedim ama paketleme çok güzeldi satıcı çok ilgili
İsim: G** G**
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: Yumuşacık yapıyor güzel nemlendiriyor
İsim: B** B**
Beden: 16 Mayıs 2023

Yorum: Uzun süredir kullanıyorum. Karma cildim var, yağlı olduğunda sadece bu serumu sürüyorum kurumaya başladığında nemlendirici ile birlikte kullanıyorum. Kesinlikle dolgunluk veriyor ve cildi yumuşacık yapıyor. Bittikçe alacağım bir ürün.
İsim: S** C** F**
Tarih: 08 Şubat 2022

Yorum: Çok güzel nemlendiriyor cildi Işıl Işıl gösteriyor. Şu an memnunum. Fiyatı fazla ama üzün sürecek bir ürün. Nokta kadar almak yetiyor
İsim: s** b**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: Bu bitirdiğim kaçıncı şişe bilmiyorum. Cildim anında emiyor yumuşacık oluyor. Kolay sivilcelenen bir cildim olmasına rağmen hiç sivilce yapmadı
İsim: P** A**
Beden: 28 Mart 2023
Satıcı: Sachane

Yorum: Kaç şişe oldu bilmiyorum. Sabahları nemli cildime sürüyorum. Cildim daha aydınlık oluyor. Tavsiye ederim.
İsim: N** u**
Tarih: 26 Mayıs 2022

Yorum: cildin neme doymasini istiyorsanız kesinlikle tavsiyedir
İsim: A** İ**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Harikaaaa😍 yumuşacık ve dolgun yaptı cildimi. Cildim akneye meyilli hatta akneli ve karma. Sivilce yapmadı. Cildime çok iyi geldi tavsiye ederim herkese. Parasını kesinlikle hak ediyor. Elimde kalan serum bile elimi yumuşacık yapıyor.
İsim: H** Ö**
Tarih: 01 Şubat 2022

Yorum: Beğenerek kullandığım kaliteli bir ürün.cilde yağlılık görüntüsü ve hissi vermeden nemlendiriyor özellikle yağlı cilde sahip olanlara öneririm
İsim: **** ****
Tarih: 15 Kasım 2021
Satıcı: FARMAKOZMETİK

Yorum: Her zaman 10 numara
İsim: Anastasiia P.
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: Teslim aldığımdan bu yana 3 kere kullandım, yumuşacık yapıyo. Cildimi temizledikten sonra kullanıyorum, cildim karma ve bir problem yaşanmadım
İsim: E** Ş**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: Severek kullandığım bir serum
İsim: G** Ö**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: İlaç tedavim süresince cildim aşırı kuruyor yorumlara güvenip bi şans vermek istedim inanılmaz beğendim müthiş nemlendiriyor asla yapış yapış his yok ve gün içinde yenileme gerektirmiyor ❤ 👌
İsim: D** Y**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Güzel beğendim
İsim: g** g**
Tarih: 16 Eylül 2024
Satıcı: Vichy

Yorum: güzel
İsim: c** m**
Tarih: 29 Şubat 2024
Satıcı: ELA SAĞLIK

Yorum: Cildim hafif ıslakken uyguluyorum bir iki dakika bekleyip üstüne nemlendirici krem sürüyorum cildim daha uzun süre nemli kalıyor memnunum
İsim: H** E** B**
Tarih: 28 Ekim 2023
Satıcı: Kırmızı Beyaz

Yorum: Bende sivilce yaptı kardeşim çok beğendi ciltten cilde değişiyor olabilir önce küçük boyunu alıp deneyin
İsim: g** t**
Tarih: 09 Aralık 2022

Yorum: Çok güzel bir ürün kullanım sonrası ciltte yapış yapış hissi asla olmuyor karma bir çilt tipim var ve çok memnunum ayrıca hızlı kargo paketleme de güzeldi
İsim: Sümeyye Ç.
Beden: 22 Mart 2023

Yorum: Severek kullandığım bir ürün ikinci şişeyi aldım .Cildin en ihtiyaç duyduğu nemlendici kesinlikle vichy😊😊
İsim: **** ****
Tarih: 20 Temmuz 2022
Satıcı: DERMOJET

Yorum: Yıllardır kullandığım herkese aldırdığım bir mucize 😍 kargolamada çok iyiydi patpata da sarılmıştı 👍
İsim: h** D**
Tarih: 09 Mayıs 2022

Yorum: Roaccutune tedavi sürecimde yüz yıkamadan sonra kullanıyorum sabah ve akşam olmak üzere derimin nemini koruyor böylelikle cildim çatlamıyor ilacın pul pul etkisini ortadan kaldırıyor kuru bi cildiniz varsa üstüne nemlenditici kreminizi de kullanabilirsiniz karmaysa size sadece bu serum da yetebilir anında emiliyor çok kaliteli
İsim: Z** Ö**
Tarih: 15 Aralık 2022

Mineral 89 Fortifying & Plumping Günlük Nemlendirici Serum 50 ml Merak Edilen Konular

Soru: Merhaba bu serumu cildimize krem sürdükten sonra mı yoksa krem sürmeden önce mi kullanmalıyız?
Cevap: Merhaba, serum formundaki ürünler cilt temizlendikten sonra kullanılır. Ondan sonra üzerine krem uygulanır.

Soru: Son kullanma tarihi nedir
Cevap: Selamlar 02/25

Cevap: 2025 yılıdır efendim.

Soru: Göz çevresine sürülüyor mu
Cevap: Merhaba, Ürün göz çevresi için uygun olmamaktadır. Sevgiler

Soru: kuru cilt için uygun mu yoksa ne önerirsiniz
Cevap: MERHABA. KURU CİLT İÇİN KULLANIMA UYGUNDUR.

Soru: Ürünün skt’si nedir
Cevap: 2024 efendim

Soru: kuru ciltler kullanabilir mi
Cevap: EVET TÜM CİLTLERE UYGUNDUR

Soru: Meraba c vitamini serumdan sonra kullanılır acaba
Cevap: Değerli müşterimiz, bana verilen ürün bilgileri doğrultusunda sizi yönlendirecek bilgiye maalesef ulaşamadım. Ancak detaylı bilgi için Loreal müşteri hizmetlerine danışmanızı rica ederiz.Genel ürün detayları hakkında ki bilgilere ürün açıklama kısımından ulaşabilirsiniz.Sizlere bu konuda yardımcı olamadığımız için kusurumuza bakmayın. Sevgiler

Soru: 30 ml i gelecek mi ?
Cevap: Merhaba, 50 ml olmaktadır. Sevgiler

Soru: 23 yaş kullanım için tavsiye eder misiniz ?
Cevap: Merhaba Kullanıma uygundur. iyi günler dileriz.

Soru: Kuru ve hassas ciltler için kullanımı uygun değil mi?
Cevap: Merhaba, Uygundur. Sevgiler

Soru: Non komodojenik midir ürününüz
Cevap: Merhabalar; Vichy mineralli termal suyu, Fransa volkanlarının derinliklerinden gelerek 15 mineral ile zenginleştirilmiştir. %98 oranında mineral su içerir. Hyaluronic asit ile birleşerek cilt bariyerini güçlendirir. Hava kirliliği, stres gibi çevresel faktörlere karşı cildin daha dayanıklı olmasını sağlar. Cildi nemlendirir ve güçlendirir. Cilt daha dolgun görünür. Günden güne sağlıklı bir ışıltıya sahip olur. Uygulama Sabah veya akşam, cildinizi temizledikten sonra cilt bakım rutininizin ilk adımı olarak 2 damla uygulayabilirsiniz.

Soru: Ürün egzamali ciltlerde de kullanilabilir mi?
Cevap: Hayir efendim

Soru: Merhaba, emzirme döneminde kullanılabiliyormu acaba ?
Cevap: merhaba cilt bakım ürünlerini emzirme döneminde kullabım sağlayabilirsiniz.

Soru: sadece karma ve yağlı ciltler için mi çünkü resimde öyle yazıyor?
Cevap: Merhaba, Karma ve yağlı ciltler için uygun olmaktadır. Sevgiler

Soru: Yağlı ciltler için uygunmudur
Cevap: Her cilt kullanabilir hyerolonik asit içerdiği için su bazlı bir üründür.

Soru: ürünün son kullanma tarihini öğrenebilirmiyim.
Cevap: Eylül 2025'tir efendim

Soru: tam olarak faydasını öğrenebilir miyim
Cevap: Merhaba, CİLDİ YAĞLANDIRMADAN NEMLENDİRİR. - CİLT CANLI BİR GÖRÜNÜM KAZANIR. - 24 SAAT NEMLENDİRME SAĞLAR. CİLDE FERAHLIK VERİR. Sevgiler

Soru: kaç yandan itibaren kullanılabilir
Cevap: Merhaba, 18+ olmaktadır. Sevgiler

Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, İlgilenmiş olduğunuz ürünün Son kullanma tarihi 01/2024'tür. Keyifli Alışverişler Dileriz. Saygılarımızla..

Mineral 89 Fortifying & Plumping Günlük Nemlendirici Serum 50 ml Ürünün Fotoğrafları

Mineral 89 Fortifying & Plumping Günlük Nemlendirici Serum 50 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü