Mini Dokuma Bant Pilates Yoga Fitness Kalça Şekillendirme ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği Alanlar Memnun Mu

Nevin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,065
0
0
Mini Dokuma Bant Pilates Yoga Fitness Kalça Şekillendirme ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği Bu Ürünü Almalı Mı?
Mini Dokuma Bant Pilates Yoga Fitness Kalça Şekillendirme ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği Şu Andaki Değeri 79.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Mini Dokuma Bant Pilates Yoga Fitness Kalça Şekillendirme ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği Alanlar Memnun Mu?

Mini Dokuma Bant Pilates Yoga Fitness Kalça Şekillendirme ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği Hakkında yaklaşık 12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Mini Dokuma Bant Pilates Yoga Fitness Kalça Şekillendirme ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği Ürün Detayları

Mini Dokuma Bant Pilates Yoga Fitness Kalça Şekillendirme ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği Ürününün Satıcısı, Q-İN Mini Dokuma Bant Pilates Yoga Fitness Kalça Şekillendirme ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği ürününü 79.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Mini Dokuma Bant Pilates Yoga Fitness Kalça Şekillendirme ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği Ürün Hakkındaki Yorumlar
79.9 Tl ye satışta olan Mini Dokuma Bant Pilates Yoga Fitness Kalça Şekillendirme ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: Çok güzel sertliği de güzel.
İsim: Y** B**
Tarih: 07 Mart 2023
Beden: Beden:S
Satıcı: Q-İN

Yorum: Çok kaliteli spor yapanlara tavsiyem
İsim: B** N** Z**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Aralık 2022

Yorum: çok iyi 😊😊😊
İsim: **** ****
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: güzel ....
İsim: **** ****
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: ürünü teslim aldım ve kullanıyorum lastiği kaliteli
İsim: T** B**
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: idare eder fp ürünü sonuçta
İsim: T** D**
Tarih: 04 Nisan 2024

Yorum: pembe dediler birde özellikle sordum . yine siyah yollamışlar
İsim: S** G** U**
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: urun asla gorseldeki gibi degil cok farkli ne rengi tuttu nede kalitesi baya kalitesiz biligin cop kopma olasiligi yuksek sadece kargonun elime ulasma suresini begendjm
İsim: E** B**
Tarih: 02 Nisan 2024

Mini Dokuma Bant Pilates Yoga Fitness Kalça Şekillendirme ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhaba , her renk aynı sertlikte mi ?
Cevap: siyah sert diğer renkler orta sertlikte efendim

Soru: Salam kaç sm?
Cevap: 4 cm efendim

Soru: MEB ben orta sert ve yumuşak hangi renk almaliyim
Cevap: MERHABA FUŞYA VE TURUNCU EFENDİM

Mini Dokuma Bant Pilates Yoga Fitness Kalça Şekillendirme ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği Detaylı Fotoğraflar

Mini Dokuma Bant Pilates Yoga Fitness Kalça Şekillendirme ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü