Mini Dokuma Bant, Pilates,yoga ,fitness,kalça Şekillendirme Ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği Ürün Alınmaya Değer Mi

Ilayda

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
606
0
15
Mini Dokuma Bant, Pilates,yoga ,fitness,kalça Şekillendirme Ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği En Düşük Fiyat Nerede?
Mini Dokuma Bant, Pilates,yoga ,fitness,kalça Şekillendirme Ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği Şu Anki Değeri 79.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Mini Dokuma Bant, Pilates,yoga ,fitness,kalça Şekillendirme Ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği Memnuniyet Durumu Nedir?

Mini Dokuma Bant, Pilates,yoga ,fitness,kalça Şekillendirme Ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği Hakkında yaklaşık 21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Mini Dokuma Bant, Pilates,yoga ,fitness,kalça Şekillendirme Ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği Ürün Açıklaması

Mini Dokuma Bant, Pilates,yoga ,fitness,kalça Şekillendirme Ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği Ürününün Satıcısı, Q-İN Mini Dokuma Bant, Pilates,yoga ,fitness,kalça Şekillendirme Ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği ürününü 79.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Mini Dokuma Bant, Pilates,yoga ,fitness,kalça Şekillendirme Ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği Kullanıcı Yorumları Nasıl?
79.9 Tl ye satışta olan Mini Dokuma Bant, Pilates,yoga ,fitness,kalça Şekillendirme Ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Paketlemesi kalitesi çok güzel almak isteyenlere tavsiye ederim
İsim: Sümeyye D.
Tarih: 04 Ocak 2023
Beden: Beden:S
Satıcı: Q-İN

Yorum: çok beğendim
İsim: N** E**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: oğlum aldı kendi kullanıyor
İsim: A** G**
Tarih: 17 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Çok güzel
İsim: N** K**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: çok iyi teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: Sağlam bir şekilde elime ulaştı
İsim: A** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Aralık 2022

Yorum: Çok iyi, mutlaka alınmalı. Performans olarak diğer lastiklerden daha fazla istenilen bölgeyi çalıştırıyor.
İsim: M** T**
Tarih: 24 Kasım 2022

Yorum: Güzel sıkı bant
İsim: R** Y**
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: Ürün anlatıldığı gibi sağlam
İsim: H** O**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: severek kullanıyorum
İsim: İ** D**
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: GYM sahibiyim nerdeyse her direncini ve rengini aldım . daha önce pahalıya aldığım lastiklerden çok daha kaliteli .. ✨🤳 ve dokuma sistemi ile yapılmış kopma ve katlanma kesinlikle mümkün değil ,120 kğ ağır fitness yapıyorum ben koparamadım🤦‍♂️
İsim: h** a**
Tarih: 23 Mart 2022

Yorum: Kısa surede geldi
İsim: A** Y**
Tarih: 10 Aralık 2022

Yorum: kırmızı değil farklı renk geldi yıldızlı değişik bisey
İsim: f** ö**
Tarih: 16 Kasım 2022

Yorum: Resimdeki geldi
İsim: **** ****
Tarih: 22 Kasım 2022

Mini Dokuma Bant, Pilates,yoga ,fitness,kalça Şekillendirme Ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Ölçüleri nelerdir?
Cevap: Şuan sadece sert bedeni mevcut efendim 74 cm

Soru: kaçtane gönderiliyor
Cevap: Siyah 1 adet efendim

Soru: ürünü çember olarak düşündüğümüz zaman çevresi 75 cm değil mi
Cevap: Evet efendim

Soru: boyum. 1.57 hangi beden uygundur
Cevap: Lila rengi efendim

Soru: merhaba iyi günler diz kapağından aşağısı içe doğru dönük iki tarafta 1.83 boyunda 97 kilodayım bu bant benim için uygun mudur ve hangi hareketi yapmalıyım? teşekkürler
Cevap: Efendim fiziki ölçülerinize bu band hafif kalabilir.. Squat bandlarımızdan birini almanızı öneririm dizlerinize takarak içten dışa doğru açarak direnç uygulayabilir güçlendirme yapabilirsiniz..

Mini Dokuma Bant, Pilates,yoga ,fitness,kalça Şekillendirme Ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği Ürünün Fotoğrafları

Mini Dokuma Bant, Pilates,yoga ,fitness,kalça Şekillendirme Ve Kas Güçlendirme Direnç Bandı Lastiği En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü