Minimal Dik Duruş Korsesi Ortopedik Kamburluk Önleyici Bayan Erkek Dik Durmak Için Bel Sırt Korse Satın Alır Mısınız

KumYolcusu

Bilgili
9 Ağu 2023
264
0
0
Minimal Dik Duruş Korsesi Ortopedik Kamburluk Önleyici Bayan Erkek Dik Durmak Için Bel Sırt Korse Alanlar Memnun Mu?
Minimal Dik Duruş Korsesi Ortopedik Kamburluk Önleyici Bayan Erkek Dik Durmak Için Bel Sırt Korse Anlık Fiyatı 214.19 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Minimal Dik Duruş Korsesi Ortopedik Kamburluk Önleyici Bayan Erkek Dik Durmak Için Bel Sırt Korse Gerçekten İyi Mi?

Minimal Dik Duruş Korsesi Ortopedik Kamburluk Önleyici Bayan Erkek Dik Durmak Için Bel Sırt Korse Hakkında yaklaşık 64 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

Minimal Dik Duruş Korsesi Ortopedik Kamburluk Önleyici Bayan Erkek Dik Durmak Için Bel Sırt Korse Açıklama Ve Özellikler

Minimal Dik Duruş Korsesi Ortopedik Kamburluk Önleyici Bayan Erkek Dik Durmak Için Bel Sırt Korse Ürününün Satıcısı, ZEYZEN Minimal Dik Duruş Korsesi Ortopedik Kamburluk Önleyici Bayan Erkek Dik Durmak Için Bel Sırt Korse ürününü 214.19 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Minimal Dik Duruş Korsesi Ortopedik Kamburluk Önleyici Bayan Erkek Dik Durmak Için Bel Sırt Korse Kullanıcı Yorumları Nasıl?
214.19 Tl ye satışta olan Minimal Dik Duruş Korsesi Ortopedik Kamburluk Önleyici Bayan Erkek Dik Durmak Için Bel Sırt Korse Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
64 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: Bilgisayar ve telefon başında uzun süre durmaya bağlı kamburluk oluştu. Denemek için aldım. Satıcıya soru kısmından sormuştum günlük 1 saatle başlayıp artırılarak kullanımı tavsiye etti. Haftadır kullanıyorum İnanın bu kadar etki edeceğini hayal bile etmiyordum. Benim gibi kamburluk probleminiz varsa düşünmeyin. Satıcıya hızlı cevap ve hızlı kargoDevamını Oku
İsim: S** C**
Tarih: 07 Eylül 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Optimum Mağaza

Yorum: oğlum için aldım memnun kaldım
İsim: Mesut Ç.
Tarih: 19 Ekim 2022

Yorum: Kargoda çalışıyorum. Gün boyu ayakta koşturmadan belimde ağrı başlamıştı. Destek olsun diye takmaya başladım. Ben öğlene kadar yada öğleden sonra sürekli takıyorum. Ağrılarıma faydası oldu.
İsim: Z** S** K**
Tarih: 14 Eylül 2021

Yorum: Banam için aldım çok kullanışlı
İsim: D** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Haziran 2023

Yorum: Eşim için aldım. Şimdilik bir faydası göremedik. Belki zamanla giyerken sırtına yardım eder.
İsim: A** A**
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: fiyat performans ürünü kargo gayet hızlı içine koyduğunuz tatlı ikram için teşekkür ederim
İsim: B** Ş**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: kalitesi güzeldi fakat zayıf olduğumuzdan dolayı dik duruş için kullanışlı olmadi büyük gelmiş oldu
İsim: D** S**
Tarih: 14 Ağustos 2021

Yorum: çok iyi ürün,
İsim: ö** k**
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: iyi ki almışım
İsim: n** e**
Tarih: 18 Mart 2022

Yorum: Kaliteli ve güzel ürün, 15 yaşta çocuğuma aldım
İsim: Günay M.
Tarih: 14 Mart 2022

Yorum: Başarılı bir ürün
İsim: **** ****
Tarih: 30 Haziran 2022

Yorum: İki gündür kullanıyorum… karnımı sürekli içerek yürüyüşe başladım… omuzlarım artık dik
Tarih: 19 Ekim 2021

Yorum: güzel bir ürün beğendim
İsim: B** O**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: Fiyatı makul kullanılınca faydalı sadece pes etmemek lazım
Tarih: 18 Eylül 2021

Yorum: Omuzlarımı geride tuttuğu ve duruşu düzelttiği doğru. Hızlıca elime ulaştı herhangi bir sorun da yoktu. bence gayet başarılı tavsiye edilir.
İsim: Naciye D.
Tarih: 19 Temmuz 2021

Yorum: güzel bir ürün
İsim: H** B**
Tarih: 24 Haziran 2023

Yorum: iyi ve kaliteli ürün
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: Güzel yani en azından dik durmamı hatırlatıyor her an
Tarih: 23 Ekim 2022

Yorum: Kullanımı tam olarak yapılırsa etkili ve iş görür
İsim: M** K**
Tarih: 11 Ekim 2023

Yorum: biraz kasıyor
İsim: y** b**
Tarih: 05 Şubat 2022

Yorum: Dik durmanıza yardımcı olmuyo. Tavsiye etmiyorum.
İsim: H** K**
Tarih: 04 Ocak 2022

Yorum: çok ürün denedim kargo parasına ürün sattığını zannedenler var. Alıyorsunuz çöp çıkıyor. Bu işe yarayacak bir korse helal olsun
İsim: Z** K**
Tarih: 17 Eylül 2021

Yorum: hızlı teslimat
İsim: K** K**
Tarih: 18 Aralık 2022

Yorum: Fiyat kalite Performans ürünü 4 yıldızı hak ediyor
İsim: M** O**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: İlk gün 3 saat falan taktım çıkarınca da vücut dik durmak istiyor. Ama işin açıkçası biraz ağrı oldu. O yüzden 2 saati geçmemeye çalışıyorum. 3. günden sonra ilk gün ki ağrı da olmuyor. Çıkartınca da dik duruyorum. Tekrar kambur durmaya başlar mıyım tam bilmiyorum ama şimdilik biraz daha kullanacam.
İsim: K** K**
Tarih: 15 Eylül 2021

Yorum: gerek yok sakın paranızı harcamayın
İsim: a** y**
Tarih: 15 Mart 2022

Yorum: bence sacma bir urun
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: Gereksiz bir ürün
İsim: Y** A**
Tarih: 19 Kasım 2022

Yorum: çok faydasız bir şey.
İsim: S** B**
Tarih: 22 Eylül 2022

Yorum: istenilen bir performansı yok
İsim: Ç** C**
Tarih: 14 Ağustos 2022

Minimal Dik Duruş Korsesi Ortopedik Kamburluk Önleyici Bayan Erkek Dik Durmak Için Bel Sırt Korse Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 36 kilo 1.55 olurmu
Cevap: Merhaba efendim; ürün beden olarak sizin için uygundur. Düzenli kullanabilirseniz ürün sizin için faydalı olacaktır.

Soru: merhaba efendim 105 kiloya olurmu
Cevap: Merhaba efendim uygun olur

Soru: 175 by kilo 85 olurmu gerçekten faydası varmi? günlük ne kadar takilmasi gerikir????
Cevap: Merhaba efendim düzenli kullanımda faydalı olur. Ancak bel kemeri olan modeller daha verimlidir.

Soru: 65 kiloyum boyum 1.75 uygunmudur
Cevap: Merhaba efendim; ürün beden olarak sizin için uygundur. Düzenli kullanabilirseniz ürün sizin için faydalı olacaktır.

Soru: merhaba ürünü çalışırken kıyafetlerimin icin de kullanabilirmiyim rahat olur mu?
Cevap: Merhaba efendim zaten bu ürün kıyafet içine giyilmesi için tasarlanmıştır. Giyebilirsiniz

Soru: hocam kolay gelsin futbol oynamak içinde bunu takip oynayabilir miyiz acaba
Cevap: Merhaba evet kullanılabilir

Soru: 40 kg 150 boy olurmu
Cevap: Merhaba efendim kemerler sırta doğru biraz ileri yapıştırarak uygun olur

Soru: Hocam 95 Kg 1.81 boy olurmu bu acaba ?
Cevap: Efendim bu ürüne benzer trendyol arama kısmına OPTKEMERLİ109 yazdığınızda çıkan korse daha uygun olur.

Soru: merhabalar ürünü yeni aldım daha kullanamadim maalesef .Kemer sıkıcı plastik parçanın biri biraz fazla çektim sanırım kırıldı yardımcı olma durumunuz var mı .Ya da nereden temin edebilirim
Cevap: Efendim kullanılmamışsa ürünü bize iade talebi oluşturup gönderin ayrıca yeni ürün istediğinizi belirten mesaj atarsanız biz eski ürünü alır size yeni ürün göndeririz

Soru: 179 boy 89 kilo uygunmu. Teşekürler
Cevap: Merhaba efendim; ürün beden olarak sizin için uygundur. Düzenli kullanabilirseniz ürün sizin için faydalı olacaktır. İyi günler

Soru: ben çalıyorum işte kulanabilirmiyim yoksa sadece evde mi kulaniyim
Cevap: Merhaba efendim kullanabilir siniz kıyafet altına giyebilirsiniz

Soru: Merhaba ürünü nasıl kullanmak gerekiyor.İlk gün kaç saat takmak gerekiyor ve sonraki günler de takma süresini ne kadar uzatmalıyız
Cevap: Merhaba efendim; Ürünün önerilen kullanım süresi günlük 1 saat ile başlayıp 10 ar dakika artırarak en az 14-21 gün kullanılması ve doğru duruş pozisyonuna ait kas hafızası oluştuğunda kullanımın bırakılmasıdır. İyi günler

Soru: ürün cırt cırtlı mı ayarlanıyor?
Cevap: Merhaba efendim cırtlıdır. Cırtla ayarlanıyor

Soru: 11 yaşında ki çocuğa olurmu
Cevap: Merhaba efendim evet olur. Sadece omuz kemerlerini biraz daha omuzun ilerisine doğru yapıştırsınız

Soru: merhaba 185 boy 80 kılo için uygunmudur ebat olarak daha buyugu varmıdır
Cevap: Merhaba efendim sizin için trendyol arama kısmına OPTKEMERLİ01 yazdığınızda çıkan korse daha uygun olur

Soru: Merhabalar.Boyum 1.88 , kilo 83.Bedeni olur mu? Yoksa ölçüye göre yapabiliyor musunuz? Bir de bisiklet sporcusu olduğum için bisiklet sürerken sıkıntı yaşar mıyım?
Cevap: Merhaba efendim standart beden olup sizin için uygundur.

Soru: 17 yaş 51 kilo uygunmudur erkek...?

Soru: Merhaba eşim 1 76 boy 70kilo hangi beden alabilirim
Cevap: Merhaba efendim; ürün beden olarak sizin için uygundur. Düzenli kullanabilirseniz ürün sizin için faydalı olacaktır. İyi günler

Soru: 42 kilo için uygun olurmu

Soru: 187 110 kg bana uygun var mı
Cevap: Merhaba efendim sizin için aşağıdaki ürün daha uygun olur. https://www.trendyol.com/ankaflex/omuz-korsesi-bel-sirt-dik-durus-aparati-kamburluk-onleyici-korse-dik-tutan-korse-dik-oturma-korsesi-p-87693023?boutiqueId=617098&merchantId=135824&filterOverPriceListings=false&sav=true

Minimal Dik Duruş Korsesi Ortopedik Kamburluk Önleyici Bayan Erkek Dik Durmak Için Bel Sırt Korse Detaylı Resimler

Minimal Dik Duruş Korsesi Ortopedik Kamburluk Önleyici Bayan Erkek Dik Durmak Için Bel Sırt Korse En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü