Minimal Harfli Yüzük 925 Ayar Gümüş Bu Ürünü Almalı Mı ?

MaviDeniz77

Bilgili
9 Ağu 2023
316
0
0
Minimal Harfli Yüzük 925 Ayar Gümüş Ürün Alınmaya Değer Mi?
Minimal Harfli Yüzük 925 Ayar Gümüş Şu Anki Fiyatı 719.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Minimal Harfli Yüzük 925 Ayar Gümüş Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Minimal Harfli Yüzük 925 Ayar Gümüş Hakkında yaklaşık 26 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Minimal Harfli Yüzük 925 Ayar Gümüş Ürünün Detayları

Minimal Harfli Yüzük 925 Ayar Gümüş Ürününün Satıcısı, Blc Silver Minimal Harfli Yüzük 925 Ayar Gümüş ürününü 719.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Minimal Harfli Yüzük 925 Ayar Gümüş Yorum Ve Değerlendirmeler
719.0 Tl ye satışta olan Minimal Harfli Yüzük 925 Ayar Gümüş Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
26 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: çok güzel paketleme uygun fiyat tam istediğim gibi geldi teşekkür ederim
İsim: Eren Ö.
Tarih: 17 Şubat 2024
Beden: Beden:13
Satıcı: PeraTime Jewelry

Yorum: Okadar zarif okadar güzel okadar naif bir yüzük kii severek kullanıyorum
İsim: i** B**
Tarih: 02 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: oğluşumun adını yazdirdim saticimiz cok ilgili siz de ürününüz de süper.❤minimal hafif isteyenler için muhteşem ben cok çok beğendim inşallah kararmaz birkac hafta kullanip görsel eklerim. Coook teşekkürler 🤗
İsim: Ç** D**
Tarih: 09 Şubat 2024
Beden: Beden:11

Yorum: çok beğendim güzel paketlenmişti, gerçek gümüş olması hoşuma gitti. ürün görselde görüldüğü gibi geldi. bayıldımmmm gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: Beyza G.
Tarih: 02 Aralık 2022
Beden: Beden:12

Yorum: Yüzük beklediğimden ince ama işaret barmağıma aldığım için ideal oldu.Çok beğendim.Yanında çiçek gelmedi ama olsun.😀
İsim: H** S**
Tarih: 26 Temmuz 2023

Yorum: Ürün yeni ulaştı elime, gerçekten çok zarif. Fakat normalde 17 numara bol gelir parmağıma ben de 17 sipariş ettim ve tam oturdu. Bunu göze alarak numara tercihi yaparsanız daha sağlıklı olur.
İsim: ö** ö**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Ba yıl dııömmmm çok şık rose rengini aldım ben. Bu kadar çabuk geleceğini tahmin etmiyodum özenli paketleme 👍🏻
İsim: Ş** G**
Tarih: 07 Ocak 2024
Beden: Beden:15

Yorum: çok güzel ve çok beğendim teşekkür ederim
İsim: A** A**
Tarih: 21 Nisan 2024
Beden: Beden:13

Yorum: çok beğendim çok zarif 🌸
İsim: **** ****
Tarih: 03 Nisan 2024
Beden: Beden:12

Yorum: ürün harika paketleme ve ilgi harikaa 💞
İsim: R** A**
Tarih: 25 Temmuz 2023

Yorum: Ürün harika teşekkür ederim
İsim: C** U**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Nisan 2024

Yorum: Çok zarif, minik ve çok güzel duruyor . Rengi solar mı değişir mi uzun kullanımda göreceğiz ama paketleme ve ulaşım çok güzel ve hızlıydı.
İsim: G** A**
Tarih: 27 Aralık 2023
Beden: Beden:19

Yorum: rengi gidyor bi süre sonra ama yine kullanyoem
İsim: b** f**
Beden: 26 Ocak 2024

Yorum: Uzun sürede elime ulaştı ama emek sonuçta teşekkür ediyorum. Sadece çok sıktı aldığım ölçü ile buradaki ölçüler eş mi bilemedim.
İsim: E** K**
Beden: 13 Mayıs 2024

Yorum: Kucuk olcmusum ama urun guzel
İsim: E** K**
Tarih: 06 Kasım 2023
Beden: Beden:11

Yorum: 14 numara söylemiştim ama bence bu 13, yüzük de biraz ince, yine de sevdim [20 GÜN SONRA GÜNCELLEME: HER GÜN TAKMIYORUM VE RENGİ GRİLEŞMEYE BAŞLADI. HAYALKIRIKLIĞI]
İsim: Ezgi B. K.
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: Paketleme güzeldi, ama 925 baskısı yok ve rengi değişti bile
İsim: m** b** a**
Tarih: 03 Haziran 2023

Yorum: Görünüşü çok güzel hızlı kargo ama altin kaplaması iki hafta içinde çıktı malesef kullanamıyorum
İsim: z** i**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Minimal Harfli Yüzük 925 Ayar Gümüş Merak Edilen Konular

Soru: Evet onaylıyorum
Cevap: Ürününüzü hemen hazırlamaya başlıyoruz. İyi günlerde kullanınız.

Soru: Teşekkürler sağolun
Cevap: Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler, iyi günlerde kullanınız.

Soru: M♥R yapabilirmisiniz

Soru: b harfli varmı
Cevap: Merhabalar efendim, evet yapabiliriz. Sipariş verdikten sonra sipariş numaranızla beraber buradan bize istediğiniz kişiselleştirmeyi söyleyebilirsiniz.

Soru: isim yazılı bir yüzüğünüz vardı stokta gözükmüyor tekrar satışa sunulacak mi acaba ?
Cevap: Merhabalar efendim o yüzüğün üretimini artık yapmıyoruz.

Soru: Merhaba Z&U şeklinde olmasını istiyorum
Cevap: Tamamdır efendim. Ürününüzü hazırlamaya başlıyoruz iyi günlerde kullanınınız.

Soru: Hangi kargo efendim
Cevap: Trendyol express efendim

Soru: Rengi zamanla beyazlasırmı?
Cevap: Merhabalar efendim, beyazlamaz. Ancak yine de su, parfüm ve deterjan gibi ürünlerden uzak tutmakta fayda var.

Soru: B|M yazarsanız çok ufak olur mu ?
Cevap: Merhabalar efendim harf arttıkça küçülüyor. İstediğinizde normal boyutlarda olur

Soru: 13 numara ve E harfi olacak

Soru: merhabalar 6.5 cm iple ölçtüm yüzük ölçüsü kaç acaba
Cevap: Daha önce kullandığınız bir yüzüğün çapını ölçerek ya da parmağınızın çevresini mm cinsinden ölçerek internetten yüzük ölçünüzü öğrenebilirsiniz efendim

Soru: Merhaba gold renk ve 5 numara yapabiliyormusunuz
Cevap: Evet efendim

Soru: Teşekkür ederim kolay gelsin
Cevap: İyi günler efendim

Soru: noktalı harfler var mı ö gibi
Cevap: Merhabalar efendim evet var

Soru: parmak ölçüsünü nasıl alacağız peki. uygulamadan mi. anlamadım
Cevap: Merhabalar efendim, internette yüzük ölçünüzü nasıl alabileceğinizi bulabilirsiniz.

Soru: bir de benim parmak numaram 7 ama sizde 9 dan başlıyor nasıl anlayacağım numarayı
Cevap: merhabalar efendim istediğiniz harfi belirtirken numarayı da belirtirseniz ona göre yaparız

Soru: merhaba ürüne yazı yerine emoji basabiliyor musunuz mesela 🦦 bu emojiyi basabilir misiniz?
Cevap: Maalesef efendim yapamıyoruz. Kalp, sonsuzluk işareti vb tarzı basım yapabiliyoruz

Soru: Merhaba, Yüzükte 925 mührü var mı? Üzerine harf yerine 3 rakamlı bir sayı yazdırılabiliyor mu?
Cevap: Merhabalar, 925 mührümüz var. Üzerine istediğiniz maksimum 3 harf ya da rakam yazabilmekteyiz.

Soru: Merhaba, 11 numara altın rengi ve üstünde hiç bir harf vs olmasın lütfen teşekkürler 🙏🏼

Soru: 27 mm için hangi boyut almalıyım
Cevap: Daha önce kullandığınız bir yüzüğün çapını ölçerek ya da parmağınızın çevresini mm cinsinden ölçerek internetten yüzük ölçünüzü öğrenebilirsiniz efendim

Minimal Harfli Yüzük 925 Ayar Gümüş Resim Galerisi

Minimal Harfli Yüzük 925 Ayar Gümüş En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü