Mint Yeşil Shk79 Deri Düğme Detaylı Çıtçıtlı Makyaj Çantalı Kol ve Omuz Çantası E-30 U-22 G-10 Alanlar Memnun Mu ?

Guler

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
294
0
0
Mint Yeşil Shk79 Deri Düğme Detaylı Çıtçıtlı Makyaj Çantalı Kol ve Omuz Çantası E:30 U:22 G:10 Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Mint Yeşil Shk79 Deri Düğme Detaylı Çıtçıtlı Makyaj Çantalı Kol ve Omuz Çantası E:30 U:22 G:10 Şu Anki Değeri 285.91 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Mint Yeşil Shk79 Deri Düğme Detaylı Çıtçıtlı Makyaj Çantalı Kol ve Omuz Çantası E:30 U:22 G:10 Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Mint Yeşil Shk79 Deri Düğme Detaylı Çıtçıtlı Makyaj Çantalı Kol ve Omuz Çantası E:30 U:22 G:10 Hakkında yaklaşık 148 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Mint Yeşil Shk79 Deri Düğme Detaylı Çıtçıtlı Makyaj Çantalı Kol ve Omuz Çantası E:30 U:22 G:10 Teknik Bilgiler

Mint Yeşil Shk79 Deri Düğme Detaylı Çıtçıtlı Makyaj Çantalı Kol ve Omuz Çantası E:30 U:22 G:10 Ürününün Satıcısı, Shaka Mint Yeşil Shk79 Deri Düğme Detaylı Çıtçıtlı Makyaj Çantalı Kol ve Omuz Çantası E:30 U:22 G:10 ürününü 285.91 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Mint Yeşil Shk79 Deri Düğme Detaylı Çıtçıtlı Makyaj Çantalı Kol ve Omuz Çantası E:30 U:22 G:10 Ürünü Kullananların Görüşleri
285.91 Tl ye satışta olan Mint Yeşil Shk79 Deri Düğme Detaylı Çıtçıtlı Makyaj Çantalı Kol ve Omuz Çantası E:30 U:22 G:10 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
148 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: hiç yorum yokken aldım bayıldım aşırı güzel kendime doğum günü hediyesi olarak aldım bence bir şans verin pişman olmazsınız.
İsim: **** ****
Tarih: 05 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Shaka

Yorum: efsane ben çok beğendim yumuşak bir deri
İsim: n** b**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: ürünün dokusu ve rengi çok güzel..Hediye için teşekkür ederim :)
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: o kadar beğendim kii diğer renklerinden de almak istiyorum lilayi sonradan eklemissiniz çok hoşuma gitti. gönderdiğiniz hediye için de teşekkür ederim ✨🥹
İsim: i** t**
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: kalitesi çok güzel çok beğendim göründüğü gibi geldi teslimat da çok hızlıydı teşekkür ederim
Tarih: 24 Mayıs 2024

Yorum: çok güzel üni için aldım
İsim: z** a**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: çantayı çok beğendim rengi elde duruşu çok güzel alabilirsiniz tavsiye ederim
İsim: s** ö**
Tarih: 16 Ocak 2024

Yorum: Bedeninize göre ala bilirsiniz
İsim: A** Ş**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: renge hastayım çok güzel teşekkürler
İsim: H** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Şubat 2024

Yorum: çok beğendim özellikle rengi çok tatlı hediyesi için de çok teşekkür ederim
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: Dokusu yumuşacıkkk .Kimse yorum yapmamıştı aldığımda sanırım yeni ürün olduğu içindi ama büyüklüğü de dokusu da bi harika .
İsim: Esma A.
Tarih: 09 Ocak 2024

Yorum: Bayıldımmm
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: Ürün elime kısa sürede ulaştı. Çok güzel bir ürün ve hiçbir defosu yok. Fiyatı günümüz piyasası için gayet uygun.Yanında gönderdiğiniz hediye için teşekkür ederim.
Tarih: 14 Şubat 2024

Yorum: Çok güzel. İlk zamanlar biraz koku var ama geçiyor
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: çok tatlııı çok güzel ve çok kaliteli bir çanta içine Samsung tabletim çok rahat sığdı makyaj çantası da çok tatlı gerçekten çok güzel bir çanta alın aldırın. Shaka çok kaliteli ge uygun fiyatlı bir mağaza umarım hep böyle kalır ve çanta alışverişlerimizi buradan yapmaya devam ederiz 😍
İsim: Z** Y**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: ürün göründüğü gibi. cok güzel. herkese hediye gonderilmis benim yoktu
İsim: E** K**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: ürünü yanlış gönderdiler rengi farklıydı ve aynı zamanda o küçük cüzdan yerine anlamsız bir cüzdan gönderdiler 5 yıldız veriyorum görün diye ürünü hazırlarken bu kadar mı dikkat edilmez özen gosterilmez
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: fotoğrafla ayni geliyor boyutu ideal
İsim: K** G**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Eslinde men bu rengi sifaris etmisdim amma ag reng gelub amma o da qewengdi yeni iade etmedim buyuk baya guzel😍🫶🏻
İsim: G** A**
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: beğendim guzel
İsim: D** Ç**
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: çokk iyiiiii yineee vurucammm
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: Beklediğimden bir tık büyük geldi ama bu genim daha çok hoşuma gitti açıkçası. Rengi çok güzel dokusu çok güzel. İçindeki çantası da gayet ideal boyda. Paketlenmesi de çok iyiydi
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: çok beğendim. tam benim rengim
İsim: S** A**
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: baya güzel kullaniyorum epeydir
İsim: B** S**
Tarih: 04 Ağustos 2024

Yorum: rengi ve dokusu çok güzel ayrıca malzemesi de kaliteli tek sorun kargoyu poşete koyup yollamışlar onun haricinde memnun kaldım tavsiye ederim
İsim: B** C**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Ben çok beğendim ya siyahını da anneme aldık yeşilin rengi çok tarlı bi yeşil kaliteli alınır
İsim: Buse S.
Tarih: 30 Nisan 2024

Yorum: Rengi dokusu sahane⭐ yumusacik bi yapisi var cook teşekkürler 🙏🏼
İsim: G** Y**
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: Çok güzel çok kaliteli geldi beğendik
İsim: İ** S**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: Boyutu normalden biraz büyük, ama kalite görüntü güzel, hediye için çok teşekkürler
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: dokusu kalitesi mükemmel beklediğimden daha güzel
Tarih: 02 Mayıs 2024

Mint Yeşil Shk79 Deri Düğme Detaylı Çıtçıtlı Makyaj Çantalı Kol ve Omuz Çantası E:30 U:22 G:10 Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: kirmizisi gelcek mj
Cevap: Merhaba, üretim de yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz.

Soru: siyah rengi yok mu
Cevap: Merhaba, üretimde yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz. Ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: içi pamuklu mu ?
Cevap: Merhaba, ürün özellikleri kısmında açıklamalı şekilde yazmaktadır. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz

Soru: merhaba ürünün ebatları nedir
Cevap: Merhaba, ürün özellikleri kısmında ölçü bilgileri yer almaktadır.

Soru: bu ürünün siyahı var mı
Cevap: Merhaba, üretim de yapım aşamasındadır. Üretime bağlı olduğu için net bir tarih verememekteyiz ürünü favorilere ekleyip takipte kalmanızı tavsiye ederiz.

Soru: Merhaba,ürünün ölçüleri ne kadar?
Cevap: Merhaba, ürün özellikleri kısmında ölçü bilgileri yer almaktadır. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İyi günler dileriz. 🌸

Soru: Merhaba ben yeşil çantayı satin almak istiyorumm ama yanında gelen makyaj çantası pembe olan olsun istiyorum böyle bir şey mümkün mü? yine de şansımı denemek istedim..
Cevap: Merhaba, maalesef mümkün değildir. Anlayışınız için teşekkür eder size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız . İyi günler dileriz. 🌸

Soru: Mint yeşili stoklara geri gelecek mi acaba

Soru: yanında cilt bakımı hediyesi var mı hala
Cevap: Merhaba kampanyamız 26 temmuz tarihine özel olarak geçerliydi. İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz

Soru: Merhaba, siyah rengi ne zaman gelir acaba?

Soru: merhabalar içine kitap defter sığar mı
Cevap: Merhaba çantamızın ölçüsü isminde ve ürün özellikleri kısmında açıklamalı şekilde yazmaktadır sizler eşyalarınızı (kitap, defter veya bilgisayarınızı ) ölçerek daha doğru karar verebilirsiniz ,

Mint Yeşil Shk79 Deri Düğme Detaylı Çıtçıtlı Makyaj Çantalı Kol ve Omuz Çantası E:30 U:22 G:10 Detay Resimler

Mint Yeşil Shk79 Deri Düğme Detaylı Çıtçıtlı Makyaj Çantalı Kol ve Omuz Çantası E:30 U:22 G:10 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü