Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Gold Alınmaya Değer Mi-

Gulfem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
582
0
0
Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Gold Ürün Alınmaya Değer Mi?
Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Gold Şu Andaki Değeri 1249.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Gold Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Gold Hakkında yaklaşık 14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.6 .

Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Gold Ürün Detayları

_x000D_
UYARI: 60°C VE ÜZERİ SICAK SUYLA YIKAMAYINIZ! ÇOK SICAK SU KULLANIMI NEDENİYLE ÜRÜN ZARAR GÖREBİLİR!_x000D_
BU MODELDE DURULAMA, SIKMA İŞLEMİ YOKTUR! DURULAMA SEPETİ KUTU İÇİNDE DAHİL DEĞİLDİR!_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
UYARI: 60°C VE ÜZERİ SICAK SUYLA YIKAMAYINIZ! ÇOK SICAK SU KULLANIMI NEDENİYLE ÜRÜN ZARAR GÖREBİLİR!_x000D_
BU MODELDE DURULAMA, SIKMA İŞLEMİ YOKTUR! DURULAMA SEPETİ KUTU İÇİNDE DAHİL DEĞİLDİR!_x000D_
_x000D_
_x000D_
TEKNİK ÖZELLİKLER_x000D_
Marka ve Model _x000D_
Mioji Mio WM10 _x000D_
Ultra Viyole Işık_x000D_
Evet _x000D_
Güç ve Voltaj _x000D_
60W - 100-240V _x000D_
Durulama _x000D_
Evet _x000D_
Katlanabilir _x000D_
Evet _x000D_
Döngüsel Temiz Su ile Yıkama _x000D_
Evet _x000D_
Dokunmatik Panel _x000D_
Evet _x000D_
Kapasite _x000D_
10 Litre _x000D_
Mod Sayısı _x000D_
3 Ana Mod _x000D_
Taşınabilir _x000D_
Evet _x000D_
Siklon Yıkama _x000D_
Evet _x000D_
Katlanmış Mod - Ürün Boyutu _x000D_
14*30*30 cm _x000D_
Katlanmamış Mod - Ürün Boyutu _x000D_
28*30*30 cm _x000D_
Ağırlık _x000D_
2.2KG _x000D_
Renk Seçenekleri _x000D_
Silver, Gold _x000D_
Kutu İçeriği _x000D_
Mini Çamaşır Makinesi, Su Tahliye Borusu, Adaptör, Kullanım Kılavuzu, Garanti Belgesi _x000D_
_x000D_
_x000D_

Özellikler: >_x000D_

Öğe Türü: Katlanabilir Portatif Taşınabilir Çamaşır Makinesi >_x000D_

Malzeme: Plastik >_x000D_
_x000D_
Kolay Saklama:Mio WM10 taşınabilir çamaşır makinesi katlanabilir bir yapıya sahiptir, yerden tasarruf sağlar ve saklamayı ve taşımayı kolaylaştırır; yatakhaneler, seyahat ve diğer benzer senaryolar için ideal bir çamaşır yıkama çözümüdür._x000D_
_x000D_
Çok Fonksiyonlu:Mio WM10 taşınabilir çamaşır makinesi , çorap ve iç çamaşırı gibi küçük eşyaları yıkamak için uygun olup, zamandan ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlar, aşırı su kullanımına gerek kalmadan derinlemesine bir temizlik sağlar._x000D_
_x000D_
Taşınabilir Tasarım:Mio WM10 taşınabilir çamaşır makinesi , çamaşırları her yerde, her zaman yıkamak için bir çözüm sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kullanımı rahat ve pratiktir, çamaşır yıkamayı kolaylaştırır._x000D_
_x000D_
Zaman Tasarrufu ve Kullanışlı:Mio WM10 taşınabilir çamaşır makinesi , çamaşırlarınızı kendi evinizin rahatlığında veya hareket halindeyken yıkamanıza olanak tanıyarak zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar._x000D_
_x000D_
Kompakt Boyut:Mini boyutu ve sevimli tasarımıyla bebek kıyafetlerini yıkamak için mükemmel olan bu çamaşır makinesi, bebeğinizin giydiği kıyafetlerin sadece temiz değil aynı zamanda kalıntılardan arınmış olmasını da sağlar. _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Gold Ürününün Satıcısı, Mioji Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Gold ürününü 1249.0 Tl'den Satılmaktadır.

Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Gold En Son Yapılan Yorumlar
1249.0 Tl ye satışta olan Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Gold Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.6

Yorum: Ütün aynı görseldeki gibi geldi güzel paketlenmişti
İsim: D** Ç**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Sherman

Yorum: Harika birşey sıkma yeterli değil ama elimle sıkıyorum öyle seriyorum.
İsim: Berkay Ö. G.
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: Günlük iç çamaşırı İcin ideal
İsim: **** ****
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: fiyatına göre güzel iş görüyo ben makineye atmak istemediğim çok kirliayakkabı tarzı şeyleri yıkamak için aldım biraz küçük olduğu için çocukayakkabısı bir çift büyük ayakkabı teker teker yıkıyorsun.beklentimikarşıladı tatilde ve kampta da işe yarar diye düşünüyorum.tavsiyeediyorum 👍
İsim: S** V**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: cok ilgili bayii ve kargolamasi guzel
İsim: s** a**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: Ben kullanıyorum sesi az çıkıyor güzel bir ürün gibi duruyor ama nesıkması var be kurutması elinizde bir kova da olsa aynı işlevi görürpişman oldum aldığıma
İsim: r** n** i**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Kurutma aparatı altı kilogramlarda bile var bunda neden yok olmasıgerekiyordu saçma olmuş
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: Sıkma sepeti içinden çıkmadı neden acaba
İsim: N** c**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: Geldiğinde çalışmıyor sandımya tuşa hafif basın dokunmatikmiş güzelbeğendim 4 adet mutfak havlusu aynı anda yıkar büyük içi tek gömlekfelan yıkar
İsim: Y** E**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: ürün güzel ama eksik geldi
İsim: t** b**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: iyi amma sıkdıgım zaman sepet yerınden oynuyor
İsim: m** k**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: ürün kötünün de kötüsü.. cihazı çalıştırırken içindeki aparat çıkıyor vebu sebeple ürüne iade istedim, firma tarafindna aranarak urununuzde birproblem yok deyip tarafıma tekrar geri gönderdiklerini söylediler. 1 tekçocuk tişörtü yıkamak için attigimda bile içindeki dönen aparat çıkıyor.ve arızalı ürün tarafıma geri gönderilmekte. iade kabul etmiyorDevamını Oku
İsim: S** T**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: hiç iyi çalışmıyor ürünüm eksik ve sajz yeri kırık iade istiyorum sepeti yok
Tarih: 06 Eylül 2024

Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Gold Sıkça Sorulan Sorular

Soru: yurtdışınıda otelde kalacağım beni idare eder mi
Cevap: Merhaba, ürün açıklamasında belirtildiği gibi kullandığınız takdirde tabii ki idare edecektir. İyi günler

Soru: karavan da kullanabilirmiyiz güneş enerjisi ile
Cevap: Merhaba, Karavanda kullanım için uynudur efendim. 12V araç çakmaklığından da güç alabilirsiniz. Ürünümüzde direkt güneş enerjisi ile çalışma özelliği yoktur. İyi günler.

Soru: merhaba makine normal 220 wolt ile çalışıyormu biz karavanda kullanacağız
Cevap: Merhaba, evet efendim 220-240V ile çalışmaktadır. İyi günler

Soru: katlanabilen ürün mü
Cevap: Merhaba, Evet efendim katlanabilir üründür. İyi günler.

Soru: birde makine zaman ayarlı mı teşekkür ederim
Cevap: Merhaba, yıkama süresi olarak 3-5-10 dk’lık seçenlerler vardır. Yılama sonrası sıkma süresi 2dk’dır. İyi günler

Soru: bizim karavan çekme karavan 12 volt elektrik veriyor karavana olur mu
Cevap: Merhaba, Evet olur efendim. Hem 220V çıkış hem de 12V çıkış desteklemektedir. İyi günler.

Soru: kaç volt la çalışır karavan için uygumu sıkma yapiyormu
Cevap: Merhaba, evet karavan için uygun efendim. Araç çakmaklığı da ürünle birlikte gönderilmektedir. Sıkma özelliği de vardır. İyi günler

Soru: Merhaba içinde kot pantolon yıkanabiliyormu yoksa sığmazmı?Yeni taşındığım için bi süreliğine bununla idare edebilirmiyim çamaşır makinesi yerine?
Cevap: Merhaba, hayır efendim kot pantolon yıkanacak kadar büyük bir haznesi mevcut değildir. İyi günler

Soru: Merhaba sizden almış olduğum makinanın ortasındaki pervaneyi cikaramiyorum. Bastırarak çok deniyor ama deniyorum cikaramiyorum. Bu durumda ne yapmam lazım bilgi vermenizi rica ediyorum.
Cevap: Merhaba, efendim o pervane çıkmamaktadır. İyi günler

Soru: sıkma özelliği ile ilgili yeniden soru sorucam ama içindeki sepetsiz mi satıyorsunuz. o yüzden de aıkma yapmıyor mu? doğru mu anladım
Cevap: Merhaba, ürünümüzde sıkma özelliği ve sepet bulunmamaktadır. İyi günler

Soru: kullanımi nasıl suyu kendi alıp bosaltiyormu durulama yapyormu
Cevap: Merhaba, Suyu hazneye dolduruyorsunuz efendim. Çeşmeden, şişeyle vs. şeklinde. Yıkama işlemi bittikten sonra drenaj borusunu lavabo vb. yere doğru koyun ve su boşalacaktır. Akabinde durulama işlemini yapabilirsiniz. İyi günler

Soru: Kolay gelsin sıkma aparatı varmı ürünün sepeti yani
Cevap: Merhaba, hayır yok efendim. Sepet ürün içinde yoktur. İyi günler.

Soru: Kolay gelsin sıkma yapıyor mu yoksa yıkandıktan sonra ellemi sıkılıyor.
Cevap: Merhaba, sıkma özelliği yoktur. Yıkama sonrası sıkma işlemini manuel yapmalısınız. İyi günler

Soru: akakabi yıkanır mi bot vs
Cevap: Merhaba, yalnızca bebek ayakkabısı yıkanabilir. Yetişkin ayakkabıları için uygun değildir. İyi günler

Soru: kurutma var diyorsunuz fakat özelliklerinde yok diyor hangisi dogru
Cevap: Merhaba, kurutma özelliği yoktur efendim sadece sıkma özelliği mevcuttur. İyi günler

Soru: merhaba, elektrik fiş Türkiye ye göre mi ??
Cevap: Merhaba, Evet efendim tabii ki. TR fişlerine uygun adaptör ile birlikte gönderilecektir. İyi günler.

Soru: 220 volt mu
Cevap: Merhaba, 220V Türkiye prizleri için uygundur efendim. İyi günler

Soru: lütfen yazarmısınız bekliyorum
Cevap: Merhaba, sorunuz yanıtlanmıştır efendim. İyi günler

Soru: 1 buyuk pantolon yikar mi
Cevap: Merhaba, Hayır yıkamaz efendim. Referans ürünler açıklamada belirtilmiştir. İyi günler.

Soru: birde eğer sıkma sepeti çalışacaksa elinizde varsa almak isterim
Cevap: Merhaba, sepet mevcut değildir ve satılmamaktadır efendim. İyi günler

Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Gold Ürüne Ait Resimler

Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Gold En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü