Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Silver Tavsiye Eder Misiniz-

Sezen

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
548
0
0
Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Silver Alınmaya Değer Mi?
Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Silver Şu Anki Fiyat Aralığı 1249.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Silver Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Silver Hakkında yaklaşık 32 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.8 .

Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Silver Ürün Açıklaması

_x000D_
UYARI: 60°C VE ÜZERİ SICAK SUYLA YIKAMAYINIZ! ÇOK SICAK SU KULLANIMI NEDENİYLE ÜRÜN ZARAR GÖREBİLİR!_x000D_
BU MODELDE DURULAMA, SIKMA İŞLEMİ YOKTUR! DURULAMA SEPETİ KUTU İÇİNDE DAHİL DEĞİLDİR!_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
UYARI: 60°C VE ÜZERİ SICAK SUYLA YIKAMAYINIZ! ÇOK SICAK SU KULLANIMI NEDENİYLE ÜRÜN ZARAR GÖREBİLİR!_x000D_
BU MODELDE DURULAMA, SIKMA İŞLEMİ YOKTUR! DURULAMA SEPETİ KUTU İÇİNDE DAHİL DEĞİLDİR!_x000D_
_x000D_
_x000D_
TEKNİK ÖZELLİKLER_x000D_
Marka ve Model _x000D_
Mioji Mio WM10 _x000D_
Ultra Viyole Işık_x000D_
Evet _x000D_
Güç ve Voltaj _x000D_
60W - 100-240V _x000D_
Durulama _x000D_
Evet _x000D_
Katlanabilir _x000D_
Evet _x000D_
Döngüsel Temiz Su ile Yıkama _x000D_
Evet _x000D_
Dokunmatik Panel _x000D_
Evet _x000D_
Kapasite _x000D_
10 Litre _x000D_
Mod Sayısı _x000D_
3 Ana Mod _x000D_
Taşınabilir _x000D_
Evet _x000D_
Siklon Yıkama _x000D_
Evet _x000D_
Katlanmış Mod - Ürün Boyutu _x000D_
14*30*30 cm _x000D_
Katlanmamış Mod - Ürün Boyutu _x000D_
28*30*30 cm _x000D_
Ağırlık _x000D_
2.2KG _x000D_
Renk Seçenekleri _x000D_
Silver, Gold _x000D_
Kutu İçeriği _x000D_
Mini Çamaşır Makinesi, Su Tahliye Borusu, Adaptör, Kullanım Kılavuzu, Garanti Belgesi _x000D_
_x000D_
_x000D_

Özellikler: >_x000D_

Öğe Türü: Katlanabilir Portatif Taşınabilir Çamaşır Makinesi >_x000D_

Malzeme: Plastik >_x000D_
_x000D_
Kolay Saklama:Mio WM10 taşınabilir çamaşır makinesi katlanabilir bir yapıya sahiptir, yerden tasarruf sağlar ve saklamayı ve taşımayı kolaylaştırır; yatakhaneler, seyahat ve diğer benzer senaryolar için ideal bir çamaşır yıkama çözümüdür._x000D_
_x000D_
Çok Fonksiyonlu:Mio WM10 taşınabilir çamaşır makinesi , çorap ve iç çamaşırı gibi küçük eşyaları yıkamak için uygun olup, zamandan ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlar, aşırı su kullanımına gerek kalmadan derinlemesine bir temizlik sağlar._x000D_
_x000D_
Taşınabilir Tasarım:Mio WM10 taşınabilir çamaşır makinesi , çamaşırları her yerde, her zaman yıkamak için bir çözüm sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kullanımı rahat ve pratiktir, çamaşır yıkamayı kolaylaştırır._x000D_
_x000D_
Zaman Tasarrufu ve Kullanışlı:Mio WM10 taşınabilir çamaşır makinesi , çamaşırlarınızı kendi evinizin rahatlığında veya hareket halindeyken yıkamanıza olanak tanıyarak zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar._x000D_
_x000D_
Kompakt Boyut:Mini boyutu ve sevimli tasarımıyla bebek kıyafetlerini yıkamak için mükemmel olan bu çamaşır makinesi, bebeğinizin giydiği kıyafetlerin sadece temiz değil aynı zamanda kalıntılardan arınmış olmasını da sağlar. _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Silver Ürününün Satıcısı, Mioji Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Silver ürününü 1249.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Silver Kullanıcı Yorumları Nasıl?
1249.0 Tl ye satışta olan Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Silver Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
32 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.8

Yorum: sikma aparati yok kul lanma klavuzu yok
İsim: S** V**
Tarih: 01 Ekim 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Sherman

Yorum: Çok pratik güzel bir ürün 👌
İsim: G** Y**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: Çok kalıteli denedim başarılı buldum tişört gibi terli giysiler için çokuygun veya beyaz giysilerınız için ideal
İsim: Gonul O.
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: çamaşır makinasi çok güzel ama kurulması olsaydı daha güzel olurdu
İsim: u** G**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: süper. sorunsuz, yeterli,
İsim: İ** M** Ö**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: bebek önlük ve atletini yıkamak ıstedım 2-3 parça onu bile yıkarken takıldı
İsim: Ç** a** İ**
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: Yorumlari okuyup baya cekindim acikcasi ama Urun on numara ben cokbegendim, cok pratik her yerde kullanabiliyorum. Butun mutfaktaki kirlibezleri bununla yikadim tertemiz yapti. Kotu yorum yapanlaridaanlamiyorum. Bu urunden 20 bin tl lik camasir makinasi performansimibekleniyor anlamiyorumki. Fiyatina gore cok kaliteli ve is gorur ayricahizli kargoDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: ürün zamanında geldi,görünürde hiç bir sıkıntı yoktu ama çalıştırmayaçalışınca tuşlarının etkin bir şekilde çalışmamış olması hayal kırıklığıyaşattı.5 dakika döndürecek diye 5-10 hatta 15 dakika çalıştırmayaçalışmak üründen de soğuttu.iade ettim.
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: kurtarıcı bir ürün fakat agir kiyafetleri tek ürün bile olsa sıkmadazorlaniyor ben sadece yikama yaptirip kendim sıkıyorum kiyafetleri güzelcalisiyor elde yikamaktan daha kolay ve temiz sıvı deterjan olursadurulama islemi daha kolay oluyor
İsim: E** B** A**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: fiat olarakta performan olarakta çok iyi
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: Haznesi oldukça ufak, 3 4 parça iç çamaşırını anca yıkıyor. Durulamagibi bi seçeneğiniz yok, çamaşırlar deterjanlı kalıyor. Kurutma sepetiiki parçadan oluşuyor ve hemen dağılıp takılıyor, elinizde bol köpüklüve hiç sıkılmamış çamaşırlarla kalıyorsunuz. Tatilde iş görür ümidiylealdım maalesef iade edeceğim, aşırı kullanışsız.
İsim: A** D**

Yorum: Ürünü alacaklar dikkatlice okusun! Ürünün dokunmatik tuşları bekle kiçalışsın!! Yüz kez basıyorum artık bıkıyorum ve bırakıyorum. İkincisikurutma sepeti ilk saniyede fırlıyor yerinden, elimde sıkıyorum.Üçüncüsü yıkama pervanesi maalesef yerinden koptu gitti. Bu kadarkıytırık bir makine olamaz
İsim: d** d**
Tarih: 11 Ağustos 2024

Yorum: Hiç kullanmadan iade ettim ve iadem kabul edilmedi!!!
İsim: F** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Ağustos 2024

Yorum: özelliklerine bakatıgımda 600 devir sıkma yazıyodu ürünün sıkmafonksiyonu ve Sepeti yok
İsim: H** c**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Ürünü teslim aldım ve akşamına tatile çıktık ürünü ilk kullandım tekraryıkamak için bastığında ürün çalışmadı tuhaf sesler çıkarttı yani tekkullanımlık gibi bir şeydi
İsim: H** B**
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: içerisindeki sepet yok.
İsim: S** Ç**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: Çok verimsiz, içindeki pervanesi yıkama yaparken sürekli çıkıyor. Yıkamayaparken kendi kendine katlanıyor. Sıkma işlemi bile yetersiz.
İsim: M** A**

Yorum: Üründen memnun kalmadım hiçbir özelliği yok sadece normal kova görevigörüyor 3 parça bebek çamaşırı atmama rağmen içinde ki hazne dönmüyorkurutma özelliği yok sadece görüntü olarak güzel
İsim: B** k**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Yorum: Geri vermek istiyoruz, bu ürün çalışmıyor. Kimseye almasını tavsiyeetmem biz memnun kalmadık.
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Ürünü hiç kullanmama rağmen iade kabul etmiyorlar hijyenik sebeplerdendolayıymış iade kabul edilmemesinin sebebi , bir kere çamaşır makinesihijyenik ürünler kategorisine girmiyor , üstelik tuş takımı aslaçalışmıyor, 2 saat başında bekletiyor parmak tanıyana kadar. Alıp neparanızı ne de daha değerli vaktinizi i boşa harcamayın, iadeye gelinceöyle koDevamını Oku
İsim: Nesibe E.
Tarih: 11 Ağustos 2024

Yorum: Kutunun içinde sıkma aparatı çıkmadı. Ayrıca hadi geri göndermeyeyim birdeneyeyim dedim ama Çalışmasında sorun var.
İsim: Ö** B**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: Ürünü kullanımda isteklerimizi karşılamayınca iade ettik.
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: 5 para etmez alttan şakır şakır şu akıyor çakmakla geliyor adaptör yokyazıktır çok yazikkusurlu yollandı iade edecem
İsim: h** a**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: Bozuldu çalışmıyor
İsim: Tuba B.
Tarih: 28 Temmuz 2024

Yorum: sıkma sepeti tam oturmuyor sıkma esnasında yerinden fırlıyor uydurmayapılmış hiç de videodaki gibi değil ve bu şekilde para kazanıyorsunuzyazık diyorum mecbur tutulduğu için bir yıldız
Tarih: 24 Temmuz 2024

Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Silver Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: en cok satan diyor fakat hic yorum yok
Cevap: Merhaba, Trendyol algoritması yaklaşık son bir hafta içerisinde en çok satan ürünleri listelediğini göstermektedir. Ürünümüz yeni üründür ve bir hafta içerisinde en çok satan modelimiz olmuştur.Mioji markasını bilen ve güvenen insanlar asla pişman olmuyor. 😊 İyi günler

Soru: 10kg aldığı doğru mu pek mümkün görünmüyor ürün videosundan. Boyutları kaç cm acaba?
Cevap: Merhaba, Hayır 10kg çamaşır almaz efendim. Ürün haznesi 10 Litredir. Bu hazne içine su koyacağınız için içine alacağı çamaşır miktarı ve ürün çölçüleri açıklamada belirtilmiştir. İyi günler.

Soru: Kurutma bar derken ne demek istiyorsunuz. Sıkmanın hariçin de çamaşırı kurutma da mı var. Küçük bir makina kurutmayı nasıl yapıyor anlamadım. Aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler
Cevap: Merhaba, kurutma özelliği yoktur efendim. İyi günler

Soru: ayakkabı yıkıyor mu acaba
Cevap: yok efendim yıkamaz o kadar güçlü değildir kullanım alanı kıyafetlerdır evnizdeki çamasır makınaleri gibi değildir

Soru: merhaba. sicaklik derecesi olarak 30 veya 40 derece sicakliga ayarlanabiliyormu ürün ??
Cevap: Merhaba, sıcaklık ayarı yok efendim. Siz önceden hazırladığınız suyu ürün haznesine ekleyerek çamaşırlarınızı yıkayacaksınız. Suyun sıcaklığını daha önceden ayarlamalısınız. İyi günler.

Soru: İçimde sıkma sepeti varsa alacağım, var mıdır?
Cevap: Merhaba, sepet yoktur efendim. İyi günşer

Soru: merhaba, kurutma özelliği var mı ?
Cevap: Merhaba, Kurutma özelliği yok efendim fakat yıkama işleminin akabinde haznedeki suyu boşalttıktan sonra sıkma yaptırabilirsiniz. İyi günler.

Soru: Selamlar. Ürüne sepet dahil mi ?
Cevap: Merhaba, ürünümüzde sepet mevcut değildir. İyi günler

Soru: Meraba bende almak istiyorum ama içşnde sıkma sepeti varmı kaç kademe kaç dakikalık yıkama özelliğine sahşp teşekkür ederim
Cevap: Merhaba, Sıkma sepeti ürünümüzde yoktur efenim. 5 ve 10 dk yıkama olarak 2 kademe vardır. İyi günler.

Soru: merhaba suyu nasıl alıyor acaba
Cevap: Merhaba, suyu ürünün haznesine siz ekliyorsunuz. İyi günler 

Soru: ağırlık nedir
Cevap: Merhaba, 2.2kg ağırlığı vardır efendim. İyi günler

Soru: Merhaba benim aldığım üründe sıkma aparatı çıkmadı nasıl temin edebilirim
Cevap: Merhaba, ürünümüzde sıkma işlemi için sepet bulunmamaktadır. Ayrıca satılan bir parçası mevcut değildir. İyi günler

Soru: deterjan olarak makinaya koyduğumuzu koyabilir miyiz miktarı fark eder mi
Cevap: Merhaba, Detarjan olarak makinineinze koyduğunuz gibi kullanabilirsiniz. Miktarını siz belirlemelisiniz. Birkaç kullanımda az yada çok miktarı ayarlayabileceksiniz. İyi günler.

Soru: Camasir makinasının çamaşırı sıkma süresi ne kadar acaba tesekkurler
Cevap: Merhaba, 2dk sıkma süresi vardır. Dilerseniz sıkma bittikten sonra tekrar sıkma işlemi yapabilirsiniz. İyi günler

Soru: Trabzon subeniz varmi?
Cevap: Merhaba, Yalnızca İstanbul’da mağazamız vardır efendim. İyi günler

Soru: merhaba normal çamaşır makinesin de kullanılan tablet den mi kullanılıyor ve yumşatıcı kullanılıyormu giyseliri tertemiz yıkıyor mu
Cevap: Merhaba, tablet kullanmanızı tavsiye etmiyoruz efendim. Toz yada sıvı deterjan, yumuşatıcı kullanabilirsiniz. İyi günler

Soru: merhaba pilaj havlusu yıkamak için uygun olur mu
Cevap: Merhaba, Evet efendim uygun olur. Çok büyük olmadığı taktirde olabilir fakat büyük bir havlu ise hazneye sığmayacaktır. İyi günler.

Soru: Ayakkabıda yıkar mı
Cevap: Merhaba, Bebek ayakkabıları yıkanır fakat yetişkin ayakkabıları için uygun değildir. İyi günler.

Soru: Merhabalar. Çamaşır makineleri gibi sağ sol dönme hareketi mi yapıyor, yoksa tek yöne mi dönüyor? Teşekkürler şimdiden.
Cevap: Merhaba, ürünümüz klasik çamaşır makineleri gibi bir sağa, bir sola dönerek çalışmaktadır efendim. İyi günler

Soru: parçası olmadan nasıl kurutma olacak bana Bilgi verir misiniz yada sepet satiliyormu
Cevap: Merhaba, Efendim sepetli olarak satmıyoruz. İlk parti ürünlerde sadece sepetli satış olmuştur fakat artık sepetsiz satılmaktadır. İyi günler

Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Silver Resim Galerisi

Mio Wm10 Taşınabilir Yeni Nesil 10 Litre Uv Işıklı Katlanabilir Mini Çamaşır Makinesi - Silver En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü