Modern Tasarım 18 Ayar Beyaz Altın Kaplama Ayarlanabilir Gümüş Su Yolu Bileklik Alanlar Memnun Mu ?

Meltem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
574
0
0
Modern Tasarım 18 Ayar Beyaz Altın Kaplama Ayarlanabilir Gümüş Su Yolu Bileklik En Düşük Fiyat Nerede?
Modern Tasarım 18 Ayar Beyaz Altın Kaplama Ayarlanabilir Gümüş Su Yolu Bileklik Güncel Fiyatı 1499.0 Tl'den Satılmaktadır.

Modern Tasarım 18 Ayar Beyaz Altın Kaplama Ayarlanabilir Gümüş Su Yolu Bileklik Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Modern Tasarım 18 Ayar Beyaz Altın Kaplama Ayarlanabilir Gümüş Su Yolu Bileklik Hakkında yaklaşık .

Modern Tasarım 18 Ayar Beyaz Altın Kaplama Ayarlanabilir Gümüş Su Yolu Bileklik Ürün Detayları

Klasik ya da casual stilinize farklılık katacak ve her an özel hissedeceğiniz tasarımların kışkırtıcı parlaklığını keşfedin.. >_x000D_

Modern Tasarım 18 Ayar Beyaz Altın Kaplama Ayarlanabilir Gümüş Su Yolu Bileklik Ürününün Satıcısı, So Chic Modern Tasarım 18 Ayar Beyaz Altın Kaplama Ayarlanabilir Gümüş Su Yolu Bileklik ürününü 1499.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Modern Tasarım 18 Ayar Beyaz Altın Kaplama Ayarlanabilir Gümüş Su Yolu Bileklik Hakkında Yapılan Yorumlar
1499.0 Tl ye satışta olan Modern Tasarım 18 Ayar Beyaz Altın Kaplama Ayarlanabilir Gümüş Su Yolu Bileklik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.

Yorum: Bayıldımmm 😍 kutulu ve çantalı gönderim için teşekkürler hediye için güzel düşünülmüş 🩷
İsim: R** K**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Beden:16 cm
Satıcı: So CHIC

Yorum: ürün gerçekten çok güzel satıcı çok güzel paketlemiş içinden muhafaza paketi bile çıktı çok memnun kaldım çok teşekkür ederim
İsim: e** y**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: Çok kibar,şahane bir model.Her bir detay ayrı güzel,mağazadan alıyormuşsunuz gibi özenli bir paketleme,aşırı beğendim
İsim: N** Ç**

Yorum: şık güzel bir bileklik
İsim: K** V**

Yorum: Çok özenli bir paketlemeyle geldi. Ben bilekliği de çok beğendim. Umarım kararmaz
İsim: B** T** S**
Tarih: 21 Temmuz 2024

Yorum: bütün genç kızların alması gereken o bileklik... Tek kelimeyle kalitee paketlenmesi de harikaydı
İsim: H** D**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: Çok beyendim çok şık
İsim: R** Ö**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: Çok zor beğenen biri olarak tek kelimeyle bayıldım. Ve paketine o kadar özen gösterilmiş ki onun için de ayrıca teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: çok şık zarif
İsim: Y** D**
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel
İsim: C** G**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: Paketlemesi çok özenli hediye almak için çok uygun bir marka ayrica bileklik de cok güzeldi.
İsim: n** u**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: Ürün çok güzel paket içinde geliyor tam hediye etmelik ama kendime aldım : ) diğer su yolunu daha önce stajerime hediye etmiştim bu ürünü de kendime aldım çok şık ve zarif So Chic çok özenli gönderiyor So Chic ve Trendyol ekibine çok teşekkür ediyorum 🌸
İsim: A** R**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: çok hoş sorunsuz kısa sürede geldi
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Temmuz 2024

Yorum: cok begendimm isil isil
İsim: A** D**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: çok şık çok da güzel,paketleme de harikaydı hediye için de ayrıca teşekkür ederim🙃

Yorum: Güzel görünüyor

Yorum: Çok hoş güzel
İsim: M** N** S**
Beden: 13 Eylül 2024

Yorum: Çok beğendim harika bir ürün Işıl Işıl ❤❤❤
İsim: B** T**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: live indirimlerinden 800 TL'ye aldım 🙈 Daha öncede ince olanini almistim ikisi çok güzel takım olduu🤩

Yorum: Biraz ince umarım kırılma vs olmaz onun dışında çok şık.
İsim: N** K**

Yorum: 10 yıldız olsa 10 veririm aşırı begendim cok şık zarif paketlenmesi de harika
İsim: P** İ**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Allinonesale canlı yayını sayesinde 800 tl’ye aldım. İnanılmaz güzel bir bileklik. Paketlemesine ayrı hayran kaldım ürünün kendisine ayrı hayran kaldım
İsim: Rana P.

Yorum: Paketleme mükemmel!
İsim: Mesut C. D.

Yorum: Parıl parıl çok güzel paketleme harika
İsim: E** S** Y**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Çok zarif çok kaliteli teşekkür ederim. ❤
İsim: Rabia Ş.
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: Çok naif çok güzeell
Beden: 01 Ağustos 2024

Yorum: diğer klasik model ve bunun arasında kalmıştım iyi ki bunu almışım
İsim: z** s**
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: bayıldım gibi
İsim: B** Ş**
Beden: 18 Ağustos 2024

Yorum: İndirimle 977 liraya aldım mutluyum çok şık duruyor, bilindik su yolu modelinden farklı taşları bir tık daha büyük ve sivri duruyo 🫠
Beden: 06 Ağustos 2024

Yorum: bir taşı eksik geldiği için iade etmek zorundayım üzülerek
Tarih: 09 Ağustos 2024

Modern Tasarım 18 Ayar Beyaz Altın Kaplama Ayarlanabilir Gümüş Su Yolu Bileklik Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: 20 cm uzunlukta var mı
Cevap: Merhaba, ürünümüz ayarlanabilir özelliktedir. Saygılarımızla.

Soru: bu modelin kolyesi var mı
Cevap: Merhaba, kolye modeli bulunmamaktadır.

Soru: 16 cm diyor ayarlama uzantısından bilek ölçüsüne göre yapılabilir mi
Cevap: Merhaba, ürün uzunluğu ayarlanabilirdir. İyi günler dileriz.

Soru: Taşlar kaç mm
Cevap: Merhaba, ürünün taşları 4 mm'dir. İyi günler dileriz.

Soru: asansörü sabitlediğimde istemsizce gevşeme olur mu yoksa tam sabitlenir mi
Cevap: Merhaba, ürünümüzde gevşeme problemi yaşanmamaktadır. Olası yaşayacağınız sorunlarda 1 yıl garantiden faydalanabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: Su da kararır mı
Cevap: Merhaba, Gümüş ürünlerimize 18K altın kaplama yapılmaktadır. Gümüş madeni doğası gereği oksitlenme yapan bir madendir ancak doğru kullanım ve saklama koşullarında uzun süre rengini korumaktadır. Ürünlerimize 1 yıl garanti verilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba bileklik en fazla kaç cm kısaltılabiliyor?
Cevap: Merhaba ürün ayarlanabilir modelimizdir.

Soru: bu bileklik gümüş mü
Cevap: Merhaba, Ürünlerimiz 925 ayar gümüş olup, üzerinde 18 ayar altın kaplama bulunmaktadır.

Soru: Merhaba asansoru son noktaya getirdigimizde genisligi kac cm oluyor acaba 16 cm diyor ama asansorlu oldugu icin 16dan fazladir diye dusunuyorum
Cevap: Merhaba, Toplara doğru sona getirdiğinizde 21 cm bileğe olabilecektir.

Soru: Merhaba 2.bir kutu ekstradan gönderebilir misiniz onu öğrenmek istemiştim ben ☺
Cevap: Merhaba, ekstra kutu gönderimi yapılamamaktadır.

Soru: Ucunu klips şeklinde yapamazmısınız bu şekilde kullanamıyorum çok beğendim
Cevap: Merhaba, ürünlerimizde özelleştirme yapılamamaktadır. Saygılarımızla.

Modern Tasarım 18 Ayar Beyaz Altın Kaplama Ayarlanabilir Gümüş Su Yolu Bileklik Resim Ve Fotoğraflar

Modern Tasarım 18 Ayar Beyaz Altın Kaplama Ayarlanabilir Gümüş Su Yolu Bileklik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü