Mom Dad Baskılı 2'li Tişört Cinsiyet Partisi Anne Baba Oversize Çift T-shirt Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Gulbahar

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,091
0
15
Mom Dad Baskılı 2'li Tişört Cinsiyet Partisi Anne Baba Oversize Çift T-shirt En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Mom Dad Baskılı 2'li Tişört Cinsiyet Partisi Anne Baba Oversize Çift T-shirt Şu Anki Fiyatı 349.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Mom Dad Baskılı 2'li Tişört Cinsiyet Partisi Anne Baba Oversize Çift T-shirt Gerçekten İyi Mi?

Mom Dad Baskılı 2'li Tişört Cinsiyet Partisi Anne Baba Oversize Çift T-shirt Hakkında yaklaşık 92 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Mom Dad Baskılı 2'li Tişört Cinsiyet Partisi Anne Baba Oversize Çift T-shirt Ürün Açıklaması

Mom Dad Baskılı 2'li Tişört Cinsiyet Partisi Anne Baba Oversize Çift T-shirt Ürününün Satıcısı, Pear Wear Mom Dad Baskılı 2'li Tişört Cinsiyet Partisi Anne Baba Oversize Çift T-shirt ürününü 349.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Mom Dad Baskılı 2'li Tişört Cinsiyet Partisi Anne Baba Oversize Çift T-shirt Yorum Ve Değerlendirmeler
349.9 Tl ye satışta olan Mom Dad Baskılı 2'li Tişört Cinsiyet Partisi Anne Baba Oversize Çift T-shirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
92 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Ürün çok hızlı geldi kalıbı gerçekten çok geniş eşimle kendime aldım m beden s bedende olabilirdi
İsim: H** T**
Tarih: 03 Ağustos 2023
Beden: Boy:158cm
Satıcı: Pear Wear

Yorum: Kendime s eşime m beden sipars vermıstım 63 kg iken s beden olarak bana oldu fakat kol boyu çok uzun ve düşük omuz olduğu ıcın terzide işlem yaptırdım baskısı vs iyi yazılar siyah değil gri bilginize 🐣
İsim: K** K**
Tarih: 12 Eylül 2023
Beden: Beden:S-M

Yorum: M beden aldık. Klasik bir M beden olması gerekirken XL ebatında. Penye de çok kalitesiz
İsim: Ş** Ç**
Tarih: 26 Mayıs 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Aşırı büyüktü
İsim: B** O**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Mart 2024

Yorum: cinsiyet partisi icin aldım çok güzel bence herkez almali
İsim: **** ****
Tarih: 25 Nisan 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Biz ürüne bayıldık kalitesi ve duruşu çok güzeldi cinsiyet partisinde kullandık ayrıca satıcıyla iletişime geçip hızlı kargo olmasını istedik 2 günde elime ulaştı.
Tarih: 19 Nisan 2024
Beden: Boy:174cm

Yorum: Çok güzel geldi🙈 ins Evimsi😍
İsim: A** U**
Tarih: 13 Mayıs 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: Kalitesi o kadar da iyi olmasa ama Bir günlük foto için değer almağa …..,, yumuşacık tsirt , L beden bile salaş oldu.
İsim: Zalxa O.
Tarih: 16 Mayıs 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Cinsiyet partisinde kullandık kalitesi iyi
İsim: Buket B. K.
Tarih: 14 Mart 2024
Beden: Beden:S

Yorum: böyle bir ürünü düşünüp piyasaya sunmanız çok güzel olmuş 😊harika bir ürün teşekkür ederim
İsim: Ö** Y**
Tarih: 20 Mayıs 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Çok teşekkür ederim bayram yoğunluğunda bile hızlı teslimatı sağladınız için ♥
İsim: S** C**
Tarih: 12 Nisan 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Tişörtlerin içinde beden etiketi yok biraz büyük kalıp gibi geldi. Ama satıcıya çok çok teşekkür ederim. Acil olduğunu söyledim ve siparişi verdikten hemen sonraki gün elime ulaştı. Mağdur etmeniz çok teşekkür ederim
İsim: Melike K.
Tarih: 14 Mart 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: Ben beğendim ya kumaşını da beden kalıbını da gayet iyi bence abartıldığı kadar kötü değil
İsim: B** A**
Tarih: 09 Nisan 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Ürün çok güzeldi beklediğim gibi geldi teşekkür ederim.
İsim: M** U**
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Beden:S/M

Yorum: Güzel kullanışlı
İsim: G** B**
Tarih: 23 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Kalitesi çok iyi hızlı kargoydu
İsim: S** U** A**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: S ve L beden sipariş ettim resimlere bakın neredeyse s beden L beden den büyük. Kalitesiz bir kumaşı var. Ayrıca beyaz değil gri desek daha doğru tanım olur. İade
İsim: M** Y**
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Fiyat performans , biz beğendik. Bedenler büyük biraz
İsim: Ö** g**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: fiyata gör gayet güzel teşekkürler
İsim: M** U**
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Beden:S/M

Yorum: Çok beğendik teşekkürler
İsim: Z** G**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Satıcı oldukça ilgiliydi acelemiz olduğunu söyledik ve sipariş ertesi gün elimdeydi. Bahsedildiği kadar iç göstermiyor ve kalitesi de ürün fiyatına göre gayet iyiydi eşim 1.85-120 kilo XL rahatlıkla oldu çok teşekkür ederiz 💐
Tarih: 13 Ağustos 2024
Beden: Beden:L/XL

Yorum: cinsiyet partisi için aldım
İsim: E** G**
Tarih: 12 Ağustos 2024
Beden: Beden:S/L

Yorum: Ürün güzel kumaşı ince yazlık yalnız normal tişört gibi duruyor fotoğrafta değil oversize daha çok bir beden küçük alın bence.
İsim: Ş** G**
Tarih: 06 Ağustos 2024
Beden: Boy:157cm

Yorum: Kumaşı biraz ince ama cinsiyet partisi işin kullanışlı. Bedeni tam 👍🏼
İsim: Melek B. Ö.
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: Sadece bedeni çok büyük
İsim: M** D**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: Ürün fiyatına göre iyi biz eşimle XL beden aldık. Cinsiyet partisi için kullandık. İnce bir kumaşı var içiniz belli olabilir. Parti için kullanılacaksa ideal ancak boya teninize geçiyor bilginiz olsun :)
İsim: Yonca B.
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: Eşime XL beden kendime L beden aldım ancak kalıplar geniş. Bir beden küçük tercih edebilirsiniz. Onun dışında gelir gelmez yıkadım bir sorun olmadı. Hoş duruyor 🙏🫶🏻
İsim: M** G**
Beden: 15 Haziran 2024

Yorum: Gayet güzeller beğendik
İsim: E** S**
Tarih: 10 Mayıs 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: güzel.......
İsim: İ** h** İ**
Tarih: 04 Mayıs 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Ürün çok güzel, Eşim normalde XL giyiyor L aldık oversize oldu. Bir beden küçük alın
İsim: N** S**
Beden: 11 Haziran 2024

Mom Dad Baskılı 2'li Tişört Cinsiyet Partisi Anne Baba Oversize Çift T-shirt Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: kadın için S erkek için L istiyorum.
Cevap: Merhabalar efendim, beden seçenekleri arasından “S-L” bedeni tercih edebilirsiniz.

Soru: beden 2 adet M olacak çifti olmak istiyorum
Cevap: Merhabalar efendim, ürün görseldeki şekilde ikili takımdır ve çift gönderilmektedir.

Soru: Merhaba gri değil de siyah olabilir mi yazılar
Cevap: Merhabalar efendim, ilgili ürünümüzün baskı rengi gri olup ürün görsellerinin dışına çıkamamaktayız. Bilginize arz ederiz.

Soru: Kadın 78 kilo erkek 100 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhabalar efendim, beden seçenekleri arasından “L-XL” bedeni tercih etmeniz yeterlidir.

Soru: bebek için de varmı baby yazan
Cevap: Merhabalar efendim, firmamızda sadece yetişkin ürünleri satışı bulunmaktadır.

Soru: Erkek ve kadında kesim aynı mı erkek içinde kolları öyle uzun mu olacak yani
Cevap: Merhabalar efendim, tüm tişörtlerimiz unisex yani her iki cinsiyete de uygun olup standart kalıptır. Ürün yorumlarındaki diğer müşterilerimizin görsellerinden üstte duruşunu görebilirsiniz.

Soru: sadece L sectim ikiside L gelirim çift konbin ikimizde L giydigimiz için
Cevap: Merhabalar efendim, belirttiğiniz şekilde L beden seçtiğinizde ikisi de L beden olarak hazırlanır. Bilginize arz ederiz.

Soru: Merhaba Erkek ve kadın bedenı nasıl seçeceğiz
Cevap: Merhabalar efendim, kadın ve erkek için hangi bedenleri istemektesiniz?

Soru: XL dan daha büyük beden olması mümkün mü?
Cevap: Merhabalar efendim, stoklarımızdaki en büyük beden XL’dir. Bilginize arz ederiz.

Soru: Merhaba,kadın-157 boy kilo 63,erkek- 174 boy kilo 68 hangi beden tervih etmeliyiz?
Cevap: Merhabalar efendim, beden seçenekleri arasından “M-L” bedeni tercih etmeniz yeterlidir.

Soru: Merhaba bayan tişörtünün boyu kaç cm
Cevap: Merhabalar efendim, boy-kilo bilgisi ve üstünüzde nasıl durmasını istediğinizi iletirseniz beden konusunda sizlere yardımcı olabiliriz.

Soru: iki farklı bedeni nasıl istiyoruz
Cevap: Merhabalar efendim, kadın ve erkek için hangi bedenleri istemektesiniz?

Soru: Merhaba pamuklu mudur ve ben 63eşim de 65kilo Hamdi beden olur acaba
Cevap: Merhabalar efendim, belirttiğiniz ölçülere göre L beden sizlere uygun olacaktır. Bilginize arz ederiz.

Soru: Merhaba eşim 83 kilo ben 55 hangi beden olmalı
Cevap: Merhabalar efendim, kadın 55 kilo, erkek 83 kilo ise beden seçenekleri arasından “M/XL” bedeni tercih edebilirsiniz.

Soru: bayan L erkek L olacak ama tabloda görmedim
Cevap: Merhabalar efendim, beden tablosundan sadece L bedeni seçmeniz yeterlidir. Bilginize arz ederiz.

Soru: Acileyetim var lütfen , cevap vermediniz Alıcı : Tuğçe Erduran
Cevap: Merhabalar efendim, tüm sorulara dönüş sağlanmıştır.

Soru: merhaba, kadın 157 boy kilo 63 , erkek 174 boy kilo 68 hangi beden bize göre?
Cevap: Merhabalar efendim, beden seçenekleri arasından “M-L” bedeni tercih etmeniz yeterlidir.

Soru: Kadın boy 1.58 kılo 64 erkek boy 1.78 kilo 75 sizce hangisi olur

Soru: Kumaşı dar yapıdamı yoksa salaş mı efendim
Cevap: Merhabalar efendim, tüm ürünlerimiz oversize geniş kalıptır. Salaş durmasını istiyorsanız kendi bedeninizi, daha dar olmasını istiyorsanız kendi bedeninizden bir beden küçüğünü, daha bol durmasını istiyorsanız bedeninizden bir beden büyüğünü tercih edebilirsiniz.

Soru: Eşim 153 boy 67 kilo ben 172 boy 77 kilo hangi bedenler alalım ? Üzerimizden çok Büyük durmasın istiyoruz
Cevap: Merhabalar efendim, belirttiğiniz ölçülere göre M-L beden sizlere uygun olacaktır. Bilginize arz ederiz.

Mom Dad Baskılı 2'li Tişört Cinsiyet Partisi Anne Baba Oversize Çift T-shirt Ürünün Fotoğrafları

Mom Dad Baskılı 2'li Tişört Cinsiyet Partisi Anne Baba Oversize Çift T-shirt En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
Seda Giyim 0 16
Elmas Giyim 0 34

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü