Moments Kalp Klipsli Bileklik Satın Alır Mısınız ?

Yasemin

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
289
0
0
Moments Kalp Klipsli Bileklik Alınmaya Değer Mi?
Moments Kalp Klipsli Bileklik Güncel Satış Fiyatı 2369.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Moments Kalp Klipsli Bileklik Memnuniyet Oranı Nedir?

Moments Kalp Klipsli Bileklik Hakkında yaklaşık 10110 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Moments Kalp Klipsli Bileklik Teknik Açıklamalar

Bu şık Zincir Bileklik ile her anı bir Pandora anına dönüştür. 925 ayar gümüş kullanılarak elde tamamlanan ve kalp bir klipse sahip olan bu klasik bileklik çok çeşitli klips ve charm’larla kullanılabilir. Bu çarpıcı bileklik her Pandora mücevheri aşığı için güzel bir seçim ve aynı zamanda sevdiklerine hediye etmen için mükemmel bir seçim.Tema :Charm TaşıyıcılarMetal :925 ayar gümüşRenk : Standartİade Metni : İade edilmesi istenen mücevherle beraber o mücevhere ait Garanti serfitikası gönderilmelidir. Garanti sertifikası beraberinde gönderilmeyen mücevherlerin iadesi yapılamamaktadır.

Moments Kalp Klipsli Bileklik Ürününün Satıcısı, Pandora Moments Kalp Klipsli Bileklik ürününü 2369.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Moments Kalp Klipsli Bileklik Kullanıcı Yorumları
2369.0 Tl ye satışta olan Moments Kalp Klipsli Bileklik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
10110 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Kesinlikle kendi bedeninizden 1 beden büyüğünü alın sadece
İsim: D** N** S**
Tarih: 16 Aralık 2023
Beden: Beden:18 cm
Satıcı: PANDORA

Yorum: bileğim 14,5 ben 17 aldım, 16 da alabilirmişim. kutusu ve sertifikasi ile gönderildi. kendim takarken bi tık zorlanıyorum ama çok güzel sevdim.
İsim: Z** K**
Tarih: 12 Aralık 2023
Beden: Beden:17 cm

Yorum: İnanılmaz güzel kendi bedeninizi alın büyük almayın
İsim: H** G**
Tarih: 15 Şubat 2024
Beden: Beden:20 cm

Yorum: Sevgilim aldı sağ olsun bayıldım
İsim: O** D**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: çok sik bir bileklik
İsim: A** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Mart 2024

Yorum: bileklik çok güzel ama büyük geldi bana 17 alicam
İsim: A** t**
Tarih: 19 Temmuz 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: Kız kardesıme almıstım. Çok beğendi.
İsim: B** G**
Tarih: 20 Nisan 2022

Yorum: Tam istediğimiz gibi geldi bence biraz büyük alın
İsim: Hakkı K.
Tarih: 15 Ocak 2023
Beden: Beden:19 cm

Yorum: Bileğim 16 cm 18 çok büyük oldu, 17 almanızı tavsiye ederim
İsim: A** Y**
Tarih: 22 Haziran 2022

Yorum: kızıma aldım çok beğendi çok şık bileklik
İsim: D** g**
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: süper kız arkadaşım aldim çok beğendi
İsim: **** ****
Tarih: 07 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün. İndirimde yakalamam da artısı oldu. Mağazaya gitmeden almış oldum.
İsim: N** K**
Tarih: 19 Şubat 2022
Beden: Beden:16 cm

Yorum: hediye olarak aldim cookbegendi cok sık
İsim: a** p**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: Ürün kaliteli ve özenli paketlenmiş teşekkürler
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: arkadaşıma hediye aldım cok guzel parlıyor
İsim: M** D**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: Cok guzel 17 aldım tam oldu.. Buyuk almayın. Basarılı tesekkur ederim
İsim: e** m**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: Aldığımda fiyatı bu kadar değildi ama sonuna kadar hak ediyor. Eşime de çok yakıştı, çok beğendi. Beden tablosuna bakıp alabilirsiniz, istediğiniz ölçüde geliyor.
İsim: M** A**
Tarih: 21 Ekim 2022

Yorum: Çok şık duruyor bilekte kardeşlerimede aldık bayıldık
İsim: M** D** D**
Tarih: 04 Ocak 2023

Yorum: Benim bileğime büyük oldu bende kardeşime verdim bayıldı
İsim: D** U**
Tarih: 16 Aralık 2021

Yorum: Ben 1 cm büyük aldım daha iyi oldu çok güzel pandorammm
İsim: E** G**
Tarih: 07 Mayıs 2024
Beden: Beden:19 cm

Yorum: Güzel paketlenmiş ve hızlı teslimat yapılmış, kalitesi zaten tartışılmaz. Şık ve zamansız bir ürün. Tercih edebilirsiniz.
İsim: N** A**
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel ve çok hızlı geldi 15 bileğim 17 aldım.
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: Paketleme müthiş ve teslimat süresi de gayet kısa teşekkür ederim
İsim: U** K**
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: Eşime aldım çok istiyordu ben pek anlamlandıramasam da dünyalar sanki onun oldu teşekkürler
İsim: B** Y**
Tarih: 09 Şubat 2023

Yorum: sevgilimmm aldı çok beğendim çok zarif bir bileklik seni çok seviyorum askiimmmm❤
İsim: M** S**
Tarih: 02 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: cokk beğendim. indirimle almistm baya iyi bir fiyata gelmisti. ben bilek ölçümden bir numara büyük siparis ettim ve bir charm taktım. şimdilik baya yer var sıkma gibi bir şey olacağını sanmıyorum. yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve herhangi bir kararma olmadı. garanti ve kutusuyla gönderim içinde ayrıca teşekkür ederim
İsim: T** Ç**
Tarih: 11 Ocak 2023

Yorum: Bileğim 14.5 16 aldım tam oldu çok güzel
İsim: D** K** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Kasım 2022

Yorum: çok iyi ürün ablama aldım
İsim: C** T**
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: Birebir aynısı geldi muhteşem çok zarif duruyor.Benim bileğim 14 cm 16 cm aldım tam oldu.Canım sevgilim çok teşekkür ederim ❤
İsim: Bilge B.
Tarih: 28 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Güzel şık duruyor
İsim: Musa k. D.
Tarih: 13 Mart 2024

Moments Kalp Klipsli Bileklik Sıkça Sorulan Sorular

Soru: ????? cevaplayabilirmisiniz
Cevap: Talebinizi detaylı iletmenizi rica ederiz.

Soru: Paslanabilir mi ?
Cevap: Merhaba, Deniz suyu, havuz suyu, sauna, hamam vb ıslak alanlarda 925 ayar gümüşten üretilen Pandora ürünlerinizin kullanılmamasını ve parfüm ile temas ettirilmemesini tavsiye ediyoruz. Mücevherlerinizi temizlemek için, ılık suya az miktarda sabun ekleyerek, yumuşak kıllı bir fırçayla, dairesel hareketler uygulayın. Temiz suyla durulayın. Fırça, başka türlü temizlemesi zor olan desenli mücevherleri temizlemek için idealdir. Eğer mücevherleriniz çok kirlendiyse, sabunlu ılık suda 5-10 dakika bekletebilirsiniz. Charm’ların iç kaplama kısmında biriken kir nedeniyle kaplama problemleri ortaya çıkabilir; düzenli bir bakım bunu önleyecektir. Ürününüzün bakımı için mağazamızdan destek alabilirsiniz.

Soru: Solarmiiii
Cevap: Merhaba, 925 ayar gümüşten üretilen ürünlerin zaman içerisinde kararması doğaldır. Kararmanın önüne geçmek için, deniz suyu, havuz suyu, sauna, hamam vb ıslak alanlarda 925 ayar gümüşten üretilen Pandora ürünlerinizin kullanılmamasını ve parfüm ile temas ettirilmemesini tavsiye ediyoruz. Mücevherlerinizi temizlemek için, ılık suya az miktarda sabun ekleyerek, yumuşak kıllı bir fırçayla, dairesel hareketler uygulayın. Temiz suyla durulayın. Fırça, başka türlü temizlemesi zor olan desenli mücevherleri temizlemek için idealdir. Eğer mücevherleriniz çok kirlendiyse, sabunlu ılık suda 5-10 dakika bekletebilirsiniz. Charm’ların iç kaplama kısmında biriken kir nedeniyle kaplama problemleri ortaya çıkabilir; düzenli bir bakım bunu önleyecektir. 925 ayar gümüşten üretilen Pandora ürünlerinizi temizlemek için, ılık suya az miktarda sabun ekleyerek, yumuşak kıllı bir fırçayla ya da bez ile dairesel hareketler ile temizleyin. Gümüş materyali doğal olarak kararıp matlaşabilir. Ürününüzü silerek parlatabilirsiniz. Mağazalarımızda ürün temizleme uygulaması artık bulunmamaktadır.

Soru: kampanya olurmu
Cevap: Merhaba. En kısa sürede yepyeni kampanyalarımızı Trendyol resmi Pandora satıcısı olan online mağazamızdan takip edebilirsiniz.

Soru: 15cm gelirmi
Cevap: Merhaba, mevcut stoklarımızı Trendyol sayfamızdan takip edebilirsiniz. Stoklarımız dönemsel olarak güncellenmektedir. Bu durumda beklediğiniz ürünün stok bildirimini açmanızı tavsiye ederiz.

Soru: Yardımcı olabilirmisiniz
Cevap: Merhaba, talebinizi iletmenizi rica ederiz.

Soru: ??????????
Cevap: Merhaba, sorunuzu detaylandırabilirseniz yardımcı olabiliriz.

Soru: Merhaba ürünleriniz bütün charmlarla uyumlu mu ?
Cevap: Merhaba, Pandora Moments Charm'ları yalnızca Pandora Moments Koleksiyonu'na ait bilekliklerle, kolyelerle ve küpelerle kullanıma uygundur. Pandora ME Charm'ları yalnızca Pandora ME Koleksiyonu'na ait bilekliklerle, kolyelerle ve küpelerle kullanıma uygundur. Pandora Reflexions Charm'ları yalnızca Pandora Reflexions Koleksiyonu'na ait bilekliklerle, kolyelerle ve küpelerle kullanıma uygundur. Farklı koleksiyonların charmları maalesef diğer bir koleksiyon ile uyum göstermemektedir. Alışverşinizi yaparken bu detaya dikkat etmenizi rica ederiz.

Soru: pandoralar orjinalmi ?
Cevap: Merhaba, Mağazamız "Resmi Satıcı" rozetine sahiptir. Pandora mağazamız Pandora Türkiye tarafından Trendyol aracılığıyla satılmakta ve kullanıcılarımıza gönderilmektedir. Pandora Sertifikalı ürünlerimizi güvenle satın alabilirsiniz.

Soru: Charmla berabermi
Cevap: Görselde görmüş olduğunuz gibi gönderilmektedir.

Soru: ayarlana bilirmi?
Cevap: Merhaba, Pandora ürünlerine tasarımı sebebiyle küçültme/büyütme gibi tadilat yapılamamaktadır. Ürün görsellerinin son açısında ölçünüzü nasıl alabileceğinize dair ipuçlarını görebilirsiniz

Soru: sadece bileklik geliyor demi yanında üstüne takılacak süs falan oluyormu
Cevap: Merhaba. Ürün yalnızca 1 adet bileklik olarak satılmaktadır.

Soru: Mesajlara niye dönmüyorsunuz? 17-18 stok güncelleyecek misiniz?
Cevap: stoklarımız sürekli güncellenmekte olup takip etmenizi rica ederiz.

Soru: Antialerjik mi
Cevap: Merhaba, dünya çapında satışımız olan her ülke için ürünlerimiz düzenli olarak alerji testinden geçmektedir.

Soru: Taksit oluyomu
Cevap: Merhaba Trendyol müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Soru: charm takabiliyomuyuz
Cevap: Merhaba. Bu ürün Pandora Moments Koleksiyonu'na aittir. Pandora Moments Charm'ları yalnızca Pandora Moments Koleksiyonu'na ait bilekliklerle, kolyelerle ve küpelerle kullanıma uygundur. Pandora ME Charm'ları yalnızca Pandora ME Koleksiyonu'na ait bilekliklerle, kolyelerle ve küpelerle kullanıma uygundur. Pandora Reflexions Charm'ları yalnızca Pandora Reflexions Koleksiyonu'na ait bilekliklerle, kolyelerle ve küpelerle kullanıma uygundur. Farklı koleksiyonların charmları maalesef diğer bir koleksiyon ile uyum göstermemektedir. Alışverşinizi yaparken bu detaya dikkat etmenizi rica ederiz.

Soru: ???????????
Cevap: Merhaba, sorunuzu detaylandırabilirseniz yardımcı olabiliriz.

Soru: charm takılyormu
Cevap: Merhaba. Bu ürün Pandora Moments Koleksiyonu'na aittir. Pandora Moments Charm'ları yalnızca Pandora Moments Koleksiyonu'na ait bilekliklerle, kolyelerle ve küpelerle kullanıma uygundur. Pandora ME Charm'ları yalnızca Pandora ME Koleksiyonu'na ait bilekliklerle, kolyelerle ve küpelerle kullanıma uygundur. Pandora Reflexions Charm'ları yalnızca Pandora Reflexions Koleksiyonu'na ait bilekliklerle, kolyelerle ve küpelerle kullanıma uygundur. Farklı koleksiyonların charmları maalesef diğer bir koleksiyon ile uyum göstermemektedir. Alışverşinizi yaparken bu detaya dikkat etmenizi rica ederiz.

Soru: gerçek gumusmu
Cevap: Ürünler gerçek gümüştür.

Soru: Ürün orjınalmi?
Cevap: Merhaba, Mağazamız "Resmi Satıcı" rozetine sahiptir. Pandora mağazamız Pandora Türkiye tarafından Trendyol aracılığıyla satılmakta ve kullanıcılarımıza gönderilmektedir. Pandora Sertifikalı ürünlerimizi güvenle satın alabilirsiniz.

Moments Kalp Klipsli Bileklik Ürünün Fotoğrafları

Moments Kalp Klipsli Bileklik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü