Mom's Mix 200 Ml Alınmaya Değer Mi ?

Fadime

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
464
0
0
Mom's Mix 200 Ml Bu Ürünü Almalı Mı?
Mom's Mix 200 Ml Güncel Fiyatı 285.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Mom's Mix 200 Ml Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Mom's Mix 200 Ml Hakkında yaklaşık 89 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Mom's Mix 200 Ml Teknik Detaylar

Mom's Mix 200 Ml Ürününün Satıcısı, Roa Bitkisel Mom's Mix 200 Ml ürününü 285.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Mom's Mix 200 Ml Kullanıcı Geri Dönüşleri
285.0 Tl ye satışta olan Mom's Mix 200 Ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
89 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: oğluşuma her gün kreşe giderken muhakkak sıkıyorum, mühendisinoğlu nda gördüm ve aldım
İsim: B** İ** G**
Tarih: 15 Ocak 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Doğa Kozmetik Dükkanı

Yorum: harika bir ürün okula giden çocuklarım için aldım doğal yağlarla harika 😍
İsim: Ayşe g.
Tarih: 18 Eylül 2023
Satıcı: KOZY KOZMETİK SHOP

Yorum: Kızım için aldım.uyuz salgını ve mikrop salgını için aldım.inşallah işe yarar
İsim: R** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Kasım 2023

Yorum: kızım kreşe başlayalı kullanıyorum. sık hastalanan bir çocuk olduğu için etkili olduğunu düşünüyorum. daha hasta olmadık. satıcıya ozneli paket ve hediyesi için de ayrıca teşekkür ederim
İsim: C** C** C**
Tarih: 26 Eylül 2023

Yorum: ürünler elime sağlam ve hızlı bir şekilde ulaştı.Urunleri daha önceden kullandığım için okul döneminde işe yarayan bir virüs savar.Hediyeniz için de ayrıca teşekkür ederim.
İsim: M** Y**
Tarih: 09 Eylül 2023

Yorum: umarım işe yarar kokusu güzel okula giden oğlum için aldım
İsim: S** E**
Tarih: 20 Eylül 2023

Yorum: kızlarım için kreşte parkta kullanmak için @Türkanacar tavsiyesiyle aldım.hoş bi kokusu var
İsim: G** K** M**
Tarih: 11 Ocak 2024

Yorum: anaokuluna giden oglum icin kullanıyorum 1 taneyi bitirip cok memnun kalınca yeniden stokladım, kesinlikle etkisi oldugunu düsünüyorum
İsim: S** B**
Tarih: 05 Aralık 2023

Yorum: 3al2öde kampanyası ile ilk defa aldım. duydum ki mühendisin oğlu çok tavsiye etmiş. umarım işe yariyodur çünkü kokusundan hoşlanmadım. arada sıkıyorum korusun iç güdüsüyle.
İsim: B** G**
Tarih: 28 Ekim 2023

Yorum: erkenden elime ulaştı ozeniniz için teşekkür ederim
İsim: N** Y**
Tarih: 15 Eylül 2023

Yorum: Ürün paketlenmesi çok güzel ve kargoda hızlıydi Gönderilen hediye ve not için ayrıca teşekkürler 🌺 Ürünü tavsiye üzerine aldım umarım memnun kalırım 😉
İsim: T** Ş** K**
Tarih: 03 Kasım 2023

Yorum: Ürünü henüz kullanmaya başlamadım umarım faydalı olur, hediye için çok teşekkür ederim.
İsim: g** ö**
Tarih: 08 Eylül 2023

Yorum: Henüz kullanmadım güzel paketlenmişti hediye için teşekkür ederim
İsim: s** k**
Tarih: 07 Eylül 2023

Yorum: Ürün çok hızlı elime ulaştı kreşe giden çocuğum için aldım.
İsim: gülşen e.
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: gayet gzl begendim
İsim: Sultan A.
Tarih: 14 Aralık 2023

Yorum: Kokusu çok hoş değil. Beklediğimden büyük geldi. İşe yarar mı bilemiyorum
İsim: B** Ö**
Tarih: 06 Ekim 2023

Yorum: geçen yılı virüse bağlı hastalik olmadan atlattık. Bu yıl için yine aldım. koruduğunu düşünüyorum
İsim: H** B**
Tarih: 04 Eylül 2024
Satıcı: vitamin doktoru

Yorum: Güvenle kullanabileceğiniz bir ürün
İsim: H** C** Ç**
Beden: 10 Eylül 2023

Yorum: Diğer muadilinden daha hafif kokulu
İsim: Z** U**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: İlk kes aldım bakalım kullandıkça güncellerim
İsim: Y** K** Y**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: ürün içeriği hiçbir yerde paylaşılmamis kimyasal yok tamamen doğal denilmis ama; coumarin, benzyl alcohol ve benzyl salicylate türevi kimyasallar var. keşke bu konuda daha şeffaf bir yaklaşımınız olsaydı.
İsim: T** E**
Tarih: 15 Eylül 2024
Satıcı: Organik Bir Bağ

Yorum: Güzel ürün
İsim: N** K**
Beden: 22 Kasım 2023

Yorum: Kızım için kullanıyorum faydası olacağına inanarak kullanıyoruz
İsim: A** Y**
Tarih: 13 Aralık 2023

Yorum: Kargo sağlam bir şekilde geldi inşallah kızımı bit ve virüslere karşı korur. Bir de bize not ve hediye gelmedi 😒
İsim: b** b**
Tarih: 18 Kasım 2023

Yorum: Kokusu da gayet güzel umarım işe yarıyordur
İsim: S** Y**
Beden: 28 Eylül 2023

Yorum: ürün teslim edildiğinde bir kısmı akmıştı keşke daha sağlam kargolansaymis kokusu gerçekten çok yoğun kreşe giden kızıma körük adına aldım umarım faydasını görürüm
İsim: Ö** B**
Beden: 16 Kasım 2023

Yorum: ilk kullanımda sevdik umarım daha iyi olur
İsim: S** K**
Tarih: 10 Ocak 2024

Yorum: deneyimleyip göreceğiz.umarim ise yarar.paketleme güzel
İsim: D** Ş**
Tarih: 26 Ekim 2023

Yorum: Kreşe giden oğlumuz için aldık umarım faydasını görürüz
İsim: D** E** L**
Beden: 06 Şubat 2024

Yorum: Severek kullanıyoruz
İsim: E** E**
Tarih: 04 Ocak 2024

Mom's Mix 200 Ml Merak Edilenler Neler?

Soru: Anlayışınız için teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.
Cevap: Rica ederiz, iyi günler dilerim

Soru: merhaba. hamileler kullanabiliyor mu
Cevap: Merhabalar, tabii kullanabilirsiniz. İçeriği tamamen doğal yağlardan oluştuğu için herkesin kullanımına uygundur.

Soru: Infulenza , beta yada grip virüsünden de koruyor mu ?
Cevap: Merhabalar içeriğindeki aroma terapi yağlarının da katkısıyla çocuklarınızı virüs bakteri ve diğer mikroplardan koruyacaktır .15/20 cm uzaklıktan sıkıp gün içinde 2/3 kez tekrar etmeniz yeterli

Soru: merhaba içeriği nedir
Cevap: Merhabalar. İçeriği papatya hidrolatı ve birçok uçucu yağın birleşiminden oluşmaktadır. İçeriğindeki yağlar ise sedir uçucu yağı, lavanta uçucu yağı, palmorassa yağı, tıbbi nane uçucu yağı, bergamot uçucu yağı, sitronella uçucu yağı, karanfil uçucu yağı ve tarçın uçucu yağından oluşmaktadır.

Soru: 1 yaşında bebeğim var onun için uygun mudur acaba?
Cevap: Merhabalar, 1 yaş ve üzerine kullanıma uıygundur. Ama bebeğinizin yüzüne uygularken önce elinize sıkıp daha sonra yüzüne elinizle uygulamanız tavsiyemizdir bebeğin gözünüze kaçmaması için.

Soru: merhabalar.bircok yorum var ama emin olmak için size sormak istiyorum.nelere karşı koruyor ? özellikle bit konusunda koruyucu özelliği varmi ?
Cevap: Merhabalar 2 saatte bir tekrarlayarak kullandığınızda koruyucu özelliği var

Soru: kizim krese gidiyor nasil kullanabilirim 3 yaşında
Cevap: Merhabalar, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Soru: Merhaba kızım kreşe gidiyor ama 2 saatte bir yenileme durumu yok nasıl koruyuculuğu olmaz mı o zaman
Cevap: Merhabalar 4-6 saat etkisini gösteriyor,sağlıkla kullanabilirsiniz.

Soru: hamilelikte kullanilabilir mi?
Cevap: Merhabalar ürün içeriği tamamen doğal yağlardan oluşmaktadır

Soru: Ürün tam olarak ne işe yarıyor ve nasıl kullanmamız gerekiyor
Cevap: İçerisindeki aromaterapi yağlarının değerli özleriyle sizleri haşere , havadaki 🦠 vrüs , bakteri ve mikroplardan korumaya yardımcı olur. Ürün tamamen doğal bitki hidrosolü ve lavanta , sedir , palmarosa , portakal , citronella gibi yağlardan oluşur. Üts kayıtlıdır. 15 cm uzaktan çalkalayarak kullanınız. Kreşe , okula giden çocuklarda çanta vs eşyalar dahil , bebek arabaları , klima kanalları , saçlarımız , gözümüzü kapatarak uzaktan yüzümüze gibi kullanabilrsiniz. Alerji testinizi mutlaka yapınız . İlaç degildir . Kapalı alanlarda özellikle zararlı partikülleri ve virüsleri havada öldürmeye yardımcı olur . Sağlıkla kullanamızı dileriz gün içerisinde 2/3 kez tekrarlayabilirsiniz . İçilmez

Soru: Merhabalar uyuz virüsüne karşı da koruma sağlar mı
Cevap: Merhabalar,virüs ve bakterilere karşı kullanılabilir. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhabalar bit önleyici özelliği var mı ?
Cevap: Merhabalar tüm bakteri ve benzerlerine karşı kullanılabilir,sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhabalar kızım kreşe başladı bit olmaması için önlem amaçlı etkisi olur ı bir yorumda etkisi var bir yorumda çok az var demiştiniz tesrkkur exetım
Cevap: Merhabalar, direkt bir bit ilaci ya da spreyi değil ürünümüz. Ama faydasi bulunuyor. İcerigindeki dogal yaglar sayesinde etkisi oluyor. Disaridaki viruslere karsi da %84e varan etkisi bulunuyor

Soru: Sivrisinek koruyucumu acaba burada çok sinek var
Cevap: Merhabalar,mikroplardan korunmaya yardımcı oluyor.Hem çocuklar hem yetişkinler kullanabiliyor. Sivrisinek ilacı değildir.

Soru: Merhabalar son kullanım tarihi nedir?
Cevap: Merhaba hepsi skt 2 yıldır , sirkülasyonu çok yüksek bir ürün her ay üretime giriyor

Soru: Merhaba ne için kullanılır acaba
Cevap: Merhabalar, virüslere karşı %84e kadar etki eden bir üründür. İçeriğindeki dogal yağlar sayesinde sizi ve çocuklarınızı dıs etkenlerden korur.

Soru: Neden ürünün arka kısmında burada yazdığınız gibi koruyucu özellikleri yazmıyor da cildi nemlendirir canlı bir görünüm sağlar yazıyor? Tam olarak anlayamadım
Cevap: Merhabalar öncelikle ilginize teşekkür ederiz , etiketleri sağlık bakanlıgı üts bildirim kurallarına göre yapabiliriz . Bütün firmalar için gecerlidir.sağlık beyanları vs hepsi yasaktır. Bizde bütin kurallara göre üretilen ürünleri satmaktayız . Burda yazan özelliklerde literatürlerde aromaterapi uzmanlarının görüşleri belirtilmiştir.

Soru: Merhabalar var olan uyuz hastalıgndan kurtulmaya da yardımcı olurmu acaba
Cevap: Merhabalar, Öncelikle geçmiş olsun. Ürünümüz bir ilaç değildir ama kaşıntıyı hafiflettiği ve azalttığına dair uzmanların önerisi bulunmakta. Kullanmanızı tavsiye ederiz.

Soru: kaç saatte bir yenilemek gerekli
Cevap: Her ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz, ama tavsiye olarak günde 3-4 defa kullanim öneriyoruz

Soru: bu ürünü ozllkılerı nedr ne ise yarard
Cevap: Merhabalar, doğal içerikli spreydir. İçeriğindeki yağlar ve hidrolat sayesinde çocuğunuzu mikroplardan korumaya saglayan bir üründür. Yetiskinler de kullanabilir.

Mom's Mix 200 Ml Ürünün Fotoğrafları

Mom's Mix 200 Ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü