Mona Garantili Metal Tokalı Deri Kadın Loafer Günlük Ayakkabı Tavsiye Eder Misiniz ?

Gamze

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
589
0
0
Mona Garantili Metal Tokalı Deri Kadın Loafer Günlük Ayakkabı En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Mona Garantili Metal Tokalı Deri Kadın Loafer Günlük Ayakkabı Anlık Fiyatı 499.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Mona Garantili Metal Tokalı Deri Kadın Loafer Günlük Ayakkabı Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Mona Garantili Metal Tokalı Deri Kadın Loafer Günlük Ayakkabı Hakkında yaklaşık 53 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Mona Garantili Metal Tokalı Deri Kadın Loafer Günlük Ayakkabı Teknik Detaylar

Marka: Muggo"Şıklık ve dayanıklılık bir araya geliyor! Bu özel ayakkabılar, hem iç hem de dış kısmında yüksek kaliteli hakiki deri kullanılarak üretilmiştir. İç astarında kullanılan deri, ayaklarınıza nefes alabilirlik ve konfor sağlar. Ayrıca, dış yüzeydeki deri tabaka ayakkabıya şık ve zarif bir görünüm katarken aynı zamanda uzun ömürlü kullanım için dayanıklılık sunar. Bu hakiki deri ayakkabılar, her adımda konforu ve tarzı bir arada sunarak, stilinizi mükemmel bir şekilde tamamlar.".Dış Materyal : Deriİç Materyal: %100 ortopedik koku ve terleme yapmayan doğal tekstil malzemelerinden üretilen iç astar;Taban Yüksekliği: 2 cmGörseldeki Kadın mankenin ayak bedeni 37 numaradır.Ürün üretim ve imalat hatalarına karşı 1 ay iade garantilidirÜretim Yeri: TürkiyeBrand: Muggo"Elegance and durability come together! These special shoes are produced using high quality genuine leather both inside and outside. The leather used in the inner lining provides breathability and comfort to your feet. In addition, the leather layer on the outer surface adds a stylish and elegant look to the shoe. "They also offer durability for long-lasting use. These genuine leather shoes perfectly complement your style by offering comfort and style together with every step."External Material: LeatherInner Material: Inner lining made of 100% orthopedic natural textile materials that do not cause odor and sweat;Base Height: 2 cmThe foot size of the female model in the image is size 37.The product has a one-month return guarantee against production and manufacturing defects.Place of Production: Türkiye

Mona Garantili Metal Tokalı Deri Kadın Loafer Günlük Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Muggo Mona Garantili Metal Tokalı Deri Kadın Loafer Günlük Ayakkabı ürününü 499.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Mona Garantili Metal Tokalı Deri Kadın Loafer Günlük Ayakkabı Kullanıcı Yorumları
499.9 Tl ye satışta olan Mona Garantili Metal Tokalı Deri Kadın Loafer Günlük Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
53 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Normalde ayaklarım 38 numara ama 39 almısım kesinlikle taraklı ayaklarınız var ise 1 numara büyük alın rahat edin derisi yumusak ve hos
İsim: M** K**
Tarih: 17 Nisan 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: MUGGO

Yorum: Rahat olsun istiyorsanız bir numara büyük alabilirsiniz,güzel bir ayakkabı ben sevdim
İsim: Ç** G**
Tarih: 28 Nisan 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Beğendim tatlı bir ayakkabı yumuşacık
İsim: Ü** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Eylül 2024

Yorum: çok güzel ve rahat bir ürün tam anlamıyla bayılıyorum..he görüşünü hem de rahatlığı. ...
İsim: s** ç**
Tarih: 06 Haziran 2024
Beden: Beden:38

Yorum: çok begendim , severek kullanıyorum. çok rahat bir ayakkabı ve tam kalıp
İsim: A** Ç**
Tarih: 11 Mayıs 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Rengi kalitesi çok iyi diğer renklerini de almak istiyorum kesinlikle
İsim: K** D**
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: Daha önce de yorumumu yazdım güzel ayakkabılar🌸
İsim: h** ö**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: f/p ürünü rahatlığıda güzel ben sevdim teşekkür ederim🌸
İsim: S** E**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: Alırken teredüt ettim kalıbı olmaz diye ama böyle rahat yumuşak tam kalıp ayakkabı daha öönce giymedim baska yerlerde fiyat cok yuksek hiç gerek yok alın aldırın mük
İsim: F** S**
Tarih: 10 Mayıs 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Gayet kaliteli ayaklarımı hiç rahatsız etmedi kalıbı tam
İsim: A** ç**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: Babet parasını hak ediyo fazlasıyla çok rahat ve yumuşak ama sol babet daha rahat sağ babet bi tık sıktı ama esneme oluyo ben çok beğendim teşşekürler
İsim: **** ****
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: çok teşekkürler fiyatına göre kalitesi gayet güzel.
İsim: S** H**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: yumuşak güzel ve kaliteli duruyor ben 400 tl ye aldım
Beden: 17 Temmuz 2024

Yorum: bir beden büyük alinmali
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: Tam bir fiyat performans ürünü 🤝
İsim: Z** B** A**
Beden: 07 Mayıs 2024

Yorum: Rahat bir ürün tam yazlık
Tarih: 09 Temmuz 2024
Beden: Beden:40

Yorum: çok beğendim kendi numaramı aldım ayaklarınız tarakliysa bi numara büyük alinabilir bence
İsim: E** Ç**
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: Bayıldım öyle rahat ki…. Tam kalıp alın
İsim: Kübra Y.
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: Bayıldımmm🤩 umarım ayağımı vurmaz
İsim: Y** B**
Tarih: 23 Nisan 2024

Yorum: çok güzel yumuşak bi dokusu var kullanışlı
İsim: S** Ç**
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: Cok iyi bi ayakkabı bu fiata ama byk gldi hep 38 giyerdim önü bol oldu, 2 rengini de almltm fakat byk gldi
İsim: G** S**
Tarih: 04 Nisan 2024

Yorum: Çok sıktı bi beden büyük alınmalı
İsim: h** o**
Tarih: 29 Mayıs 2024

Yorum: zaranin aynisi ama derisi nubuk degil degisik bir kumas bence goruntu guzel tabni da siyah olsaydi tam olacakti, ayagimda iyi durdu, orjin degil ilk defa boyle bisey giyicem,38.5 giyiyorum 39 tam oldu
İsim: T** S**
Tarih: 06 Nisan 2024

Yorum: Kargo çok özenliydi. Hasarsız elime ulaştı. Ayakkabı biraz sıkı giyimi zor bir numara büyük alsam olurmuş. Ama çok beğendim fiyatına göre çok iyi
İsim: E** M**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: İnanılma güzel ve fiyatına göre de çok kaliteli tam numara alınması tavsiye
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: ince ayaklar için uygun,yumuşak,37-38 giyiyorum 37 aldim ama 38 daha iyi olurmuş,sicakta terletecek gibi,hakiki Deri mi emin değilim.indirimde alınır
İsim: S** Ç** G**
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: Çok beğendim hrika
İsim: g** g**
Beden: 10 Temmuz 2024

Yorum: Rahat ve şık bir ürün.
İsim: M** Y**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: kalitesi oldukca iyi cok guzel paketlenmisti
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: aşırı şık ve zarif. rengi ekranda göründüğü gibi. ve oldukçada rahat
İsim: T** K**
Tarih: 07 Haziran 2024

Mona Garantili Metal Tokalı Deri Kadın Loafer Günlük Ayakkabı Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: 36 numarası gelir mi?
Cevap: Merhabalar, Stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Dilerseniz ürün sayfasındaki 'Gelince Haber Ver' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. Keyifli alışverişler

Soru: 41 42 numara stoka gelirmi?
Cevap: Merhabalar, Stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Dilerseniz ürün sayfasındaki 'Gelince Haber Ver' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. Keyifli alışverişler

Soru: Ürün iç dış hakiki deri mi ?
Cevap: Merhaba, evet efendim hakiki deridir.

Soru: Garantili demişsiniz de neye karşı ne kadar süre garantili ?
Cevap: İmalat hatalarına karşı bir ay garantili dir efendim

Soru: 36 numara ne zaman gelir

Soru: Gercek deri mi tekstil mi
Cevap: Merhaba,ürünümüz hakiki deridir.

Soru: 40 numarası ne zaman gelir acaba?

Soru: Ürünle ilgili bir değerlendirme olmadığı için müşteri yorumu göremedim. Siz görsel paylaşabilir misiniz?
Cevap: Merhaba görsel paylaşamıyoruz ama ürün görselde göründüğü gibidir efendim

Soru: Tüm renklerin 38 i bitmiş gelme ihtimali nedir

Soru: merhaba resimdeki hakiki deri değil gelen ürün deri mi resimdeki deriden mi
Cevap: merhaba, evet efendim hakiki deridir.

Soru: Tokası gold mu gümüş mü
Cevap: Merhaba,gold efendim.

Mona Garantili Metal Tokalı Deri Kadın Loafer Günlük Ayakkabı Ürünün Detaylı Resimleri

Mona Garantili Metal Tokalı Deri Kadın Loafer Günlük Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü