Mono Yavrulu Siyah Omuz Çantası Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Feride

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
568
0
0
Mono Yavrulu Siyah Omuz Çantası Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Mono Yavrulu Siyah Omuz Çantası Şu Andaki Fiyatı 279.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Mono Yavrulu Siyah Omuz Çantası Gerçekten İyi Mi?

Mono Yavrulu Siyah Omuz Çantası Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Mono Yavrulu Siyah Omuz Çantası Teknik Bilgiler

Mono Yavrulu Siyah Omuz Çantası Ürününün Satıcısı, Shule Bags Mono Yavrulu Siyah Omuz Çantası ürününü 279.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Mono Yavrulu Siyah Omuz Çantası Ürün Hakkındaki Yorumlar
279.9 Tl ye satışta olan Mono Yavrulu Siyah Omuz Çantası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: bu fiyata öyle yüksek beklentilerim yoktu zaten özensiz bir paketleme ve özensiz bir çanta en azından tam geldi :((
İsim: H** Y**
Tarih: 12 Eylül 2024
Beden: Beden:Standart
Satıcı: Shule Bags

Mono Yavrulu Siyah Omuz Çantası Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: yeşil rengi varmı
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz,mevcut efendım sevgıler

Soru: yeşil rengi varmı vardı diye hatırlıyorum tükendi mi?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz,modelımız mevcut efendım sevgıler

Soru: mankende görebilir miyim
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, mankenli görseli mevcut değildir, sevgiler

Soru: içerisine ipad 11 inç sığar mı
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz,Ölçüleri: En: 30 cm Boy: 18 cm Genişlik: 12 cm Askı Boyu: 20 cm

Soru: Ürünün boy bilgisini alabilir miyim
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz,Ölçüleri: En: 30 cm Boy: 18 cm Genişlik: 12 cm Askı Boyu: 20 cm

Mono Yavrulu Siyah Omuz Çantası Ürünün Fotoğrafları

Mono Yavrulu Siyah Omuz Çantası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü