(MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 18.000 Btu A Inverter Klima Alınmaya Değer Mi ?

Dilara

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,220
0
0
(MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 18.000 Btu A Inverter Klima Ürün Alınmaya Değer Mi?
(MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 18.000 Btu A Inverter Klima Şu Andaki Değeri 37999.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

(MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 18.000 Btu A Inverter Klima Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

(MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 18.000 Btu A Inverter Klima Hakkında yaklaşık 151 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

(MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 18.000 Btu A Inverter Klima Detaylı Bilgi

(MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 18.000 Btu A Inverter Klima Ürününün Satıcısı, Baymak (MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 18.000 Btu A Inverter Klima ürününü 37999.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

(MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 18.000 Btu A Inverter Klima En Son Yapılan Yorumlar
37999.0 Tl ye satışta olan (MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 18.000 Btu A Inverter Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
151 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: satıcıya teşekkür ederim ürünümü erken gonderdi ve servis aynı gün içerisinde montajini yaptı şuan da gayet memnunum hersey için teşekkürler
İsim: R** D**
Tarih: 25 Temmuz 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: EPATeknoloji

Yorum: Ürün çok iyi. Beğendik. Çok hızlı soğutuyor. Urfa gibi yerde servis randevusu hemen gelmez. Bir gün sonra servis geldi. Servis elemanları çok iyi insanlardı.
İsim: S** Ü**
Tarih: 18 Eylül 2023

Yorum: Ürün çok güzel paketlenmiş her bi parçası ayrı ayrı düşünülüp konulmuş tek sıkıntı kargo apartmanın girişinde teslim ediyor onun dışında dünya paralar bayılmanıza gerek yok bence direk alın geçin mükemmel derecede sessiz çalışıyor 18 lik aldım ısıtmada soğutmada anında etkisini gösteriyor ayrıca müşteri hizmetleri mükemmel şekilde hizmet veriyor moDevamını Oku
İsim: Caner A.
Tarih: 05 Kasım 2022

Yorum: urun elime hizli ulasti tesekkurler
İsim: m** a**
Tarih: 01 Temmuz 2022

Yorum: gerçekten çok güzel bir klima soğutması harika zaten ailem de yıllardır hem evde hemde iş yerlerinde kullanıyor memnun kaldığımız için kendi evime de aldım iyi ki de almışım
İsim: M** D**
Tarih: 01 Eylül 2022

Yorum: Ürün gayet çok iyi iyiki almışız ve bi odamıza daha almak istiyoruz Çok memnun kaldık.
İsim: **** ****
Tarih: 03 Ocak 2023

Yorum: Harika bir urun almanizi tavsiye ederim.Daha oncesi cok arastirdim ve bu klimayi almaya karar verdim iyiki almisim
İsim: Fahri Y.
Tarih: 05 Eylül 2023
Satıcı: ULUÇAY ISITMA SOĞUTMA KLİMA

Yorum: teşekkür ederim Trendyol
İsim: Ö** K**
Tarih: 18 Eylül 2023
Satıcı: Sepettebul

Yorum: Çok iyi bea
İsim: A** G**
Tarih: 24 Kasım 2022

Yorum: Çok güzel ısıtıyor evimizde doğalgaz var gibi heryer ılık ve tasarruflu çok mutluyum aldığıma 🥰
İsim: B** Ş**
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: Ürün mükemmel soğutuyor. Paketleme gayet sağlam. Ürün indirimli.
İsim: F** A**
Tarih: 05 Ağustos 2022

Yorum: Gayet iyi görünüyor
İsim: M** E**
Tarih: 17 Ağustos 2024
Satıcı: E-BAŞARI

Yorum: On numara bi ürün çok hızlı teslimat ve montaj yapıldı teşekkür ederim
Tarih: 11 Haziran 2023
Satıcı: Bulpa A.Ş

Yorum: Ürün gayet sağlam bir şekilde teslim edildi. Üzerinde karekod ile randevu aldım ilçede olduğum için 3-4 gün içinde geldiler. Ücretsiz montajını yaptılar çok kaliteli yetkili servisi var. Kablosu her şeyi içinde çıkıyor ama şartel takmak için Elektrikçi çağırdım 200₺ de ona verdim sıcakta ve soğukta denedim harika çalışıyor ve çok sessiz. Bu sessizlDevamını Oku
İsim: Emine Ş.
Tarih: 25 Ekim 2023
Satıcı: KOMBİİSTANBUL

Yorum: Güzeldi beğendim
İsim: Ç** K**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: çok guzel kargo,kurulum çok iyi kışın sıcak,yazın serin koridorda koyduk odaların hepsini serinletip,ısıtıyor
İsim: S** A**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: Cok iyi ürün
İsim: T** C**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: Çok memnun kaldım geldiği gibi ürün kaliteli fiyatı iyi elektirk az yakıyor
İsim: M** E**
Tarih: 24 Kasım 2022
Satıcı: Pazariçi

Yorum: Ürün çok iyi az bile anlatılmış urfa sıcağına bile tüm odalar soğutuyo .Çok iyi tüm odalarda etkili kesinlikle alın
İsim: K** U**
Tarih: 16 Temmuz 2022

Yorum: Yaklaşık 1 yıl olacak kullanmadan yorum yapmak istemedim. İsıtmasıda soğutmasıda 10 numara bir ürün. kesinlikle tavsiye ederim.
İsim: Hatice F.
Tarih: 17 Mart 2022
Satıcı: enuygunkombi

Yorum: iyiki aldik.
İsim: f** k**
Tarih: 25 Mart 2022

Yorum: 10 Numara 5 yıldız 27m2 odayı buz gibi yapıyor salon kapısı açarsam evin sıcağını da kırıyor serinletiyor. Gayet sessiz.
İsim: Ömer K.
Tarih: 12 Ocak 2022

Yorum: geçen sene almak süpermiş hem ucuz hem kalite
Tarih: 18 Nisan 2022

Yorum: memnun kaldım teşekkür ederim kargo hizliydi
İsim: S** D**
Tarih: 30 Aralık 2023

Yorum: ürün çok iyi Şanlıurfa yetkili servis çok ilgili alakalı tesekur ederim sadece faturam yanlış düzenlenmiş onu duzeltebilirmiyiz çok önemli bizim için iş yerine aldık çünkü
Tarih: 20 Eylül 2022

Yorum: almayı düşünenler vakit kaybetmesin ürün on numara
İsim: S** G**
Tarih: 04 Şubat 2024
Satıcı: Blacc

Yorum: Ürün hızlı ve düzgün bir şekilde firmaya ve kargo şirketine çok teşekkür ederim
İsim: Hüseyin A.
Tarih: 17 Kasım 2021

Yorum: güzel gayet
İsim: kemal d.
Tarih: 22 Aralık 2021
Satıcı: enuygunkombi

Yorum: güzel ürün tavsiye ederim
İsim: Mehmet G.
Tarih: 16 Ocak 2024
Satıcı: KOMBİİSTANBUL

Yorum: baymak kesinlikle tavsiyedilir
İsim: n** h**
Tarih: 21 Temmuz 2022

(MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 18.000 Btu A Inverter Klima Akıllarda Kalan Sorular

Soru: merhaba iç ve dış ünite arası hortum kaç metredir
Cevap: Merhaba 4 metredir

Soru: kutu içerisinden kumanda çıkmadı
Cevap: servis rapor tutmuş mudur

Soru: Kolay gelsin sag sola kumandayla ünite üzerinden elle saglanıyor
Cevap: Merhaba, sorunuzu anlayamadık ?

Soru: Merhaba, klima için ücretsiz kurulum yapılıyor mu? Boru bakır mı aliminyum mu ve kaç metrelik ?
Cevap: Merhaba, ücretsiz kurulum mevcuttur. 4 metre bakır borusu dahildir

Soru: Soğutmada 18btu ısıdada 18 btu ne demek daha iyi mi ısıtıyor
Cevap: merhaba, klimalar 9 btu 12 btu 18 btu 24 btu olarak kademeli bir sekilde alanın buyuklugune gore tercıh edılır. baymak yetkılı servısı arayıp alan buyuklugu ısı yalıtımı veya odanın gunes gorup gormemesine göre kriterlere göre sıze en uygun klımayı sunacaklardır efendım

Soru: sigortası kutunun içinde mevcut mu
Cevap: Mevcut değildir.

Soru: montaj dahilmi fiyata acaba
Cevap: Evet efendim dahildir.

Soru: merhaba en az yakan ve en az sese sahip klima hangisi
Cevap: Merhaba samimiyetime inanın bilmiyorum.Markaların tek tek katolog degerlerine bakabilirsiniz.Şahsi fikrim katog değerleri bile türkiye şartlarında bağlayıcı olmaz.Çünki desibel ses ölçümünü taktırdıktan sonra yaptıracaksınız.Sonra katalog değerinden fazla çıktı diyelim Fabrika diyebilirki bu veriler sizin montaj yaptırdığınız şartlar için değil en ideal şartlar içindir.O yüzden siz haksızsınız vs vs Çevrenizde ürünü kullanan varsa o kullanıcı tavsiyesine uyabilirsiniz.Cihazı alacaksanız da bizi KOMBİİSTANBUL tercih ederseniz seviniriz.Saglıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba ısıtma özelliği var mı yakıt tasarrufunu ögrenebılırmıyım
Cevap: Merhaba mevcuttur

Soru: Wifi var mı
Cevap: Wifi opsiyoneldir

Soru: Tmm teşekkürler
Cevap: Sağlıklı günler dileriz

Soru: ben bu ürünü almak istiyorum ama ara hortum ücreti farkı ödersm 4 metre yerine 9 metre gönderme durumunuz olur mu
Cevap: Servisten temin edebiliyorsnz

Soru: montajı aldığımız yer mı yapıyor
Cevap: Merhaba montaj bulunduğunuz bölgedeki yetkili baymak servisi tarafındanücretsiz olarak yapılıyor.Bizi KOMBİİSTANBUL tercih ederseniz memnun oluruz.

Soru: WiFi özellikli kitler sizde mevcut mu acaba
Cevap: Malasef efendim

Soru: Plus uv ile arasındaki fark nedir ?
Cevap: Merhaba, Plus UV modeli 2023 yılının üretimidir. Ultraviyole ışık özelliği ile havayı klima sisteminden geçerken dezenfekte etmektedir. Ayrıca iç ünitelerinin tasarım farkı bulunmaktadır. Görsellerden inceleyebilirsiniz.

Soru: sessiz mi çalışıyor
Cevap: Sessiz çalışmaktadır

Soru: ürünü şimdi almak istiyorum fakat haziran gibi kurulum yaptıracağım. Bir problem olur mu ve kurulum ücretsiz mi
Cevap: Bir problem olmaz ücretsizdir

Soru: bu ürün 1 dış ünite 2 iç ünite fiyatı mı yoksa fark var mı
Cevap: Merhaba tek iç ve dıs unıtedir

Soru: uretim yili nedir acaba?
Cevap: Yeni üretimlidir

Soru: Merabalar ürün kaç m2 kadar ısıtabiliyo acaba m2 ye göre hastalanıyo sanırım bizim oda 20 m2
Cevap: Merhaba min dış ortan sıcaklığı 5derece altında ısıtma yapmaz .Yapar ama dış ünite don yapacağı için don çözüldükten sonra tekrar ısıtmaya başlar.20 mt kare oda için kapasite biraz büyük .Yinede bölgenizdeki servisten bilgi almanızı tavsiye ederim.Ürün alımına karar verirseniz bizi KOMBİİSTANBUL u tercih ederseniz sevinirim.

(MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 18.000 Btu A Inverter Klima Ürün Görselleri

(MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 18.000 Btu A Inverter Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü