(MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 24.000 Btu A Inverter Klima Alanlar Memnun Mu ?

Gizem

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,210
0
15
(MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 24.000 Btu A Inverter Klima Satın Alır Mısınız?
(MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 24.000 Btu A Inverter Klima Şu Andaki Değeri 46069.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

(MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 24.000 Btu A Inverter Klima Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

(MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 24.000 Btu A Inverter Klima Hakkında yaklaşık 9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

(MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 24.000 Btu A Inverter Klima Detaylı Açıklama

_x000D_

(MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 24.000 Btu A Inverter Klima Ürününün Satıcısı, Baymak (MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 24.000 Btu A Inverter Klima ürününü 46069.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

(MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 24.000 Btu A Inverter Klima Ürün Hakkındaki Yorumlar
46069.0 Tl ye satışta olan (MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 24.000 Btu A Inverter Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Çok iyi taşıma hızlı teslimat ve özellikle kurulum milas BAYIR teknik ısıtmaya baymak servisine teşekkür ediyorum
İsim: A** m** Ç**
Tarih: 26 Kasım 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: CarrefourSA

Yorum: Hayatımda gördüğüm en hızlı teslimattı inanılmaz beni şaşırttı toplamda gelmesi 24 saat bile sürmedi gerçekten mükemmelsiniz ve sorunsuz geldi… sadece baymağın servisi elektrik bağlantısı yapmıyormuş onudambit şekilde hallettik onlarda çok hızlıydı hemen gelip mnatajnyaptılat. Teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 22 Kasım 2023
Satıcı: EPATeknoloji

Yorum: Klima hemen gönderildi. Servis (bodrum) zaten sorunsuz. Isıtma güzel. Daha önce de baymak 2 adet klima almıştım aynı satıcıdan. Sorunsuz geliyor. Alabilirsiniz. Bu sefer prime aldım. Öncekiler plustı. Tek farkı görünümüymüş dedi servis. Bunların borusu Arçelik klimaya göre 10/15 cm kısaymış. Duvarda birazcık tadilat yapıcaz.
İsim: H** A**
Tarih: 21 Mart 2024
Satıcı: EPATeknoloji

Yorum: Klima harika ama baymak servisi kadar kötü servis olamaz. Malının arkasında durmuyor.
İsim: Hüseyin Y. G.
Tarih: 22 Temmuz 2023
Satıcı: enuygunkombi

Yorum: ürünü sipariş verdim ürün tam ve sağlam bir şekilde elime ulaştı.zaten ürünü almak sorun değil önemli olan aldıktan sonraki aşama montaj ve teknik servis ama servis işi sıkıntılı bende ürünü geri iade ettim.
İsim: R** K**
Tarih: 01 Nisan 2024
Satıcı: ButikMarktt

Yorum: ürünüm hızlı ve eksiksiz teslim edildi
İsim: i** ç**
Tarih: 27 Kasım 2023
Satıcı: KOMBİİSTANBUL

(MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 24.000 Btu A Inverter Klima Merak Edilen Konular

Soru: merhaba, ürünün yüksekliği ya da eni demeliyim kaç cm acaba
Cevap: Merhaba, iç ünite genişliği 108 cm yüksekliği 33 cmdir

Soru: montajda bakır boru mu kullanılıyor
Cevap: Merhaba evet

Soru: elegant plus la arasında ne fark var
Cevap: Plus UV modeli 2023 yılının yeni versiyonudur. Özellik olarak prime modelinden daha üstündür

Soru: Servis üçreti varmı gaz borusu 5 metre bakırmı
Cevap: Servis kurulumu ücretsizdir.

Soru: Merhabalar, bu üründe wifi özelliği varmıdır, yoksa harici modül almam mı gerekiyor
Cevap: Merhaba wifi opsiyoneldir. Ayrıca temin edilmelidir

Soru: Antalya Manavgat kurulum için nereyi aracam bana bilgi verirmisiniz
Cevap: Merhaba Ücretsiz Montaj için 444 02 35 Baymak müşteri hizmetlerinden servis randevusu almanız gerekmektedir.

Soru: kaç metre kareyi ısıtıyor
Cevap: Merhaba 50 m2 alana kadar önerilmektedir.

Soru: salonomuz 45 m2 sizce 24 Luk mu 18 lik mi uygun olur.
Cevap: Merhaba 18000 btu uygun olıur efendim.

Soru: Kac mt boru gonderiliyor? Boru bakir mi aliminyum mu?
Cevap: Merhaba 5 Metre bakır boru ile gelmektedir.

Soru: renk seçeneği varmi örnek gri
Cevap: Malesef yok

Soru: Wifi opsiyoneldir demişsiniz peki istersek wifi istersek ne kadar
Cevap: Ücreti hakkında bilgimiz bulunmamaktadır

(MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 24.000 Btu A Inverter Klima Ürün Görselleri

(MONTAJ DAHİL) Elegant Prime 24.000 Btu A Inverter Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü