(MONTAJ DAHİL) Uv Artcool Ac18bh 18.000 Btu A Inverter Klima Alınmaya Değer Mi ?

Irem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
(MONTAJ DAHİL) Uv Artcool Ac18bh 18.000 Btu A Inverter Klima Fiyatına Göre Alınır Mı?
(MONTAJ DAHİL) Uv Artcool Ac18bh 18.000 Btu A Inverter Klima Güncel Satış Fiyatı 45739.0 Tl'den Satılmaktadır.

(MONTAJ DAHİL) Uv Artcool Ac18bh 18.000 Btu A Inverter Klima Memnuniyet Oranı Nedir?

(MONTAJ DAHİL) Uv Artcool Ac18bh 18.000 Btu A Inverter Klima Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

(MONTAJ DAHİL) Uv Artcool Ac18bh 18.000 Btu A Inverter Klima Teknik Bilgiler

(MONTAJ DAHİL) Uv Artcool Ac18bh 18.000 Btu A Inverter Klima Ürününün Satıcısı, LG (MONTAJ DAHİL) Uv Artcool Ac18bh 18.000 Btu A Inverter Klima ürününü 45739.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

(MONTAJ DAHİL) Uv Artcool Ac18bh 18.000 Btu A Inverter Klima Son Yorumlar
45739.0 Tl ye satışta olan (MONTAJ DAHİL) Uv Artcool Ac18bh 18.000 Btu A Inverter Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: Çok beğendik çok sessiz gayet salona yeterli faydayı sağlıyor teşekkür ederiz
İsim: **** ****
Tarih: 21 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: FixKırmızıBeyaz

Yorum: ürün ve kurulum için gelen ekip müke ürün. bursa için altın iklimlendirmeyi tavsiye ediyorum işçilik mükemmel
İsim: S** G**
Tarih: 07 Ocak 2024

Yorum: Urun mukemmel piyasa sartlarindaki bulunabilecek en ust duzey cihaz tek saglik bakanligi sertifikali
İsim: Metin Ü.
Tarih: 28 Nisan 2024
Satıcı: NETTEUCUZ

Yorum: kargo firması 1-2 gün gecikme ile getirmiş olmasına rağmen sıkıntı yok araçtan taşıma el arabası ile kapıma kadar getirdikleri için teşekkür ederim.üründen ve satıcıdan son derece memnunum cihaz wi-fi'li uygulaması olan ve bütün işlemlerini uygulama üzerinden evde işte her yerden klimanızı yönetebileceğiniz bir cihaz.ürün kurulumu hakkında müşteriDevamını Oku
İsim: R** D**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: mail adresime faturayi gondermenizi rica ederim
İsim: **** ****
Tarih: 24 Ağustos 2022
Satıcı: doludepo

Yorum: ürün kurulumunu daha yaptırmadığım için kutusunu daha açamadım. ürün hakkında bişey diyemiyeceğim ama ürünü tedarik eden mağaza 1 aydır faturamı kesmiyor ve Trendyol da bu konuda hiçbir destek sağlamadı. sürekli halledeceğiz söylemi içindeler ama sonuç yok. son olarak gelir idaresine faturamı vermiyorlar diye şikayet ettim
İsim: Musa K.
Tarih: 23 Mayıs 2022
Satıcı: ButikMarktt

Yorum: Ürün faturası 1 ay oldu hala daha firma tarafından defalarca istemem rağmen gönderilmedi.Kurulumu yapan servis için fatura isteniyor.Dönüş bekliyorum hala...
İsim: Ögehan Ö.
Tarih: 25 Mart 2024
Satıcı: NETTEUCUZ

(MONTAJ DAHİL) Uv Artcool Ac18bh 18.000 Btu A Inverter Klima Merak Edilenler Neler?

Soru: iyonizer yani bulunduğu ortamda koku temizler mi
Cevap: Tabi efendim bu model temizler

Soru: isitma kapasitesi nedir
Cevap: 21.000 but efendim a++ ısıtma kapasitesi

Soru: siyah cam mi ürün?
Cevap: Evet efendim

Soru: Merhaba hangi kargo firması ile gönderim yapıyorsunuz? Ürün tam olarak ac18bh dogru mu yani ful özelikli uv ışıgı wifi nem alma gibi özellikler mevcut
Cevap: Merhaba ğrün ac18bh serisidir ceva lojıstik ile gönderim yapıyoruz

Soru: LG UV Nano Artcool A++ S3-M18KLRGA.EA6GLTK ürün ile aralarındaki fark hakkında bilgi verirmisiniz
Cevap: Yeni model bu diğer eski model

Soru: Kurulumu servis ücretsiz mi yapıyor yoksa biz kendimiz mi kurulum yaptırıyoruz?
Cevap: Merhaba efendim ücretsiz montaj

Soru: Bul lg,nin en ust modelimi
Cevap: Merhaba, evet üst model ve siyah renktir efendim, teşekkürler.

Soru: Merhaba. Ürünün tam kodunu öğrenebilir miyim? LG ac18bh-........
Cevap: S3-M18KLRGA

Soru: akıllı göz veya yapay zeka var mı
Cevap: Detaylı bilgi için LG müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz efendim

Soru: Thinq özelliği var mı uzaktan telefon ile kullanım yapabiliyo muyuz
Cevap: var efendim

Soru: Wi-Fi özelliği mevcut mudur? Model kodu tam olarak LG UV Nano Artcool S3-M18KLRGA.EA6GLTK mıdır?
Cevap: EVET Wİ-Fİ ÖZELLİĞİ MEVCUT 18 KLRGA

Soru: en geç ne zaman gelir ürünler
Cevap: Merhabalar, 7 ila 10 is günü içinde elinizde olur efendim. İyi akşamlar dileriz.

Soru: Wi-fi özelliği var mı
Cevap: maalesef efendim

Soru: Ürün garantisi şartlarını öğrenebilir miyim LG Türkiye garantili mi
Cevap: evet efendim

(MONTAJ DAHİL) Uv Artcool Ac18bh 18.000 Btu A Inverter Klima Resim Galerisi

(MONTAJ DAHİL) Uv Artcool Ac18bh 18.000 Btu A Inverter Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü