(montajdahil) 18325 Ekolojik 18000 Btu A++ Inverter Klima En Düşük Fiyat Nerede ?

KumRuhu

Bilgili
9 Ağu 2023
333
3
0
(montajdahil) 18325 Ekolojik 18000 Btu A++ Inverter Klima Satın Alır Mısınız?
(montajdahil) 18325 Ekolojik 18000 Btu A++ Inverter Klima Mevcut Fiyatı 37510.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

(montajdahil) 18325 Ekolojik 18000 Btu A++ Inverter Klima Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

(montajdahil) 18325 Ekolojik 18000 Btu A++ Inverter Klima Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

(montajdahil) 18325 Ekolojik 18000 Btu A++ Inverter Klima Ürün Detayları

Arçelik (Montaj Dahil) Ekolojik 18.000 Btu Dc A++ Inverter Klima İle İlgili Sık Sorulan SorularMontaj dahil mi?Evet, incelediğiniz bu ürünümüzde 4 metre iç-dış ünite arası mesafeye kadar montaj ücretsizdir.Bu klimanın enerji sınıfı nedir?Arçelik Ekolojik 18.000 BTU klima soğutmada A++, ısıtmada A+ enerji sınıfındadır.Kargo dahil mi?Evet, tüm klima alışverişlerinizde fiyatlarımıza kargo dahildir.Garanti Süresi Ne Kadar?iç ve dış ünite 3 yıl garantilidirKlima Montajı ve garanti işlemleri ile ilgili bilgiler sayfanın en alt kısmındadır...HomeWhiz (Opsiyonel)HomeWhiz uygulaması ile evinizdeki akıllı beyaz eşyalarınızı uzaktan çalıştırabilir, güncel durumlarını kontrol edebilir, otomatize kurallar belirleyebilir ve ek fonksiyonlara erişebilirsiniz. Klima kablosuz bağlantı kitine aksesuarlar kategorisinden ulaşabilirsiniz.Enerji KontrolBirinci kademede soğutma kapasitesini yalnızca %8 düşürerek enerji tüketiminde %20 tasarruf sağlanır. İkinci kademedeyse tasarruf %40 a kadar çıkar.Artırılmış Gerçeklik (AR) deneyimine hoş geldiniz!Artırılmış Gerçeklik özelliği sayesinde Arçelik ürünlerini bulunduğunuz ortamda sanal olarak görüntüleyebilirsiniz. (AR) ile görüntülemek için cep telefonunuzdan siteye giris yapmanız gerekmektedir.Hava KalitesiÖzel Filtreler Kolay Çıkarılabilir FiltreTek Tuş Yumuşak Hava Akışı Yönü VarTek Tuşla Temizleme Fonksiyonu Var2 Yönlü Otomatik Hava Kontrolü (Yukarı-Aşağı) VarOtomatik Hareketli Hava Dağıtımı (Auto Swing) VarNem Alma VarKonforHızlı Soğutma (Jet Cool) VarAkıllı Çalışma Sistemi VarGösterge Gizli GöstergeÇoklu Programlama Özelliği (Timer) 24 SaatRahat Uyku (Sleep Mode) Varİç Ünite Soğutma Çalışma Aralığı(°C) 18~32Dış Ünite Soğutma Çalışma Aralığı(°C) -15~48İç Ünite Isıtma Çalışma Aralığı(°C) 16~30Dış Ünite Isıtma Çalışma Aralığı(°C) -15~24KapasiteSoğutma Kapasitesi 18000 BTU/hIsıtma Kapasitesi (Btu/h) 19790Yıllık Tüketim (W) Soğutma 250Yıllık Tüketim Isıtma (kW) 1270Voltaj 220-240Isıtmadaki Enerji Verim Oranı (W/W) 3,61Soğutma Kapasitesi 18000 Btu/hKapasite (Isıtma) 18000 Btu/hEnerji VerimliliğiEnerji Sınıfı A++Enerji Sınıfı-Isıtma A+Soğutucu Akışkan R32Anlık Tüketim Göstergesi VarEnerji Kontrol VarIsıtmadaki Enerji Verim Oranı (W/W) 3,61Mevsimsel (SCOP) Enerji Verimi Isıtma (W/W) 4.3Mevsimsel (SEER) Enerji Verimi Soğutma (W/W) 7Soğutmadaki Enerji Verim Oranı 3,2Isıtmada Çekilen Enerji (W) 1611 WÖlçülerDış Ünite (GxYxD) mm 770x545x288İç Ünite (GxYxD) mm 998x345x210SessizlikSessiz Çalışma VarÇalıșma modlarıKlima 5 farklı çalıșma modunda kullanılabilir.Soğutma modu İstenilen sıcaklık derecesi ve șartlarında soğutmayı sağlamak için kullanılır.Otomatik Çalıșma modu Ayarlanan sıcaklık değerine göre, klima ısıtma veya soğutma modunda otomatik olarak çalıșır. Klima, oda sıcaklığını algılayarak fan hızı ve sıcaklığı otomatik olarak kontrol etmesi için kullanılır. Nem Giderme modu Sıcaklığın nispeten düșük fakat nemin yüksek olduğu durumlarda, ortamı fazla soğutmadan nemi azaltmak için kullanılır. Isıtma modu İstenilen sıcaklık derecesi ve șartlarında ısıtmayı sağlamak için kullanılır.Fan modu Oda sıcaklığını değiștirmeden havayı sirküle eder._x000D_
Arçelik (Montaj Dahil) Ekolojik 18.000 Btu Dc A++ Inverter Klima Montajı ve Garanti İşlemleri- Akdeniz Bölgesi gibi yaz aylarında klima alışverişinin yoğun olduğu bölgelerde yaşıyorsanız, sipariş öncesi Arçelik Müşteri Hizmetleri'nden bölgenizde hizmet veren yetkili servisin iletişim bilgilerini alarak en yakın montaj tarihi hakkında bilgi almanızı öneririz.- Ücretsiz montaj, dış ünite ile iç ünite arasındaki 4 metre mesafeye kadar geçerlidir. 4 metreden sonrası için ek bakır boru ücreti talep edilir._x000D_
- Yetkili servis geldiğinde klima montaj yerinde elektrik tesisatı hazır olmalıdır.- Montaj sonrası cihazınızın garantisi yetkili servis tarafından başlatılacak ve cihaz seri numarası ile sisteme kaydedilecektir._x000D_
- İnşaat İşleri: Keşif sonrası fiyatlandırılır.- Klimanız size ulaştıktan sonra +908502100888 Arçelik Müşteri Hizmetleri'ni arayarak ücretsiz montaj servis kaydı açtırmanız gerekmektedir.

(montajdahil) 18325 Ekolojik 18000 Btu A++ Inverter Klima Ürününün Satıcısı, Arçelik (montajdahil) 18325 Ekolojik 18000 Btu A++ Inverter Klima ürününü 37510.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

(montajdahil) 18325 Ekolojik 18000 Btu A++ Inverter Klima Hakkında Yapılan Yorumlar
37510.0 Tl ye satışta olan (montajdahil) 18325 Ekolojik 18000 Btu A++ Inverter Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: sorunsuz teslim ürün zaten harika on numara beş yıldız
İsim: R** G**
Tarih: 26 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: EmreCarsim

Yorum: güzel kalitesi
İsim: s** ç**
Tarih: 20 Kasım 2023
Satıcı: YAŞAR DTM

Yorum: ürün güzel satıcı ilgiliydi montajda gayet güzel bi şekilde yapıldı yanlız kargo şirketi kata çıkarmıyor binanın önünde bırakıp gidiyor bilginize
İsim: F** o**
Tarih: 29 Mayıs 2024
Satıcı: enuygunkombi

Yorum: Ürünü satın alırken odanın metrekaresinin yeterli olacağını söylendi ancak servis yeterli görmedi iade etmek zorunda kaldım
İsim: H** M**
Tarih: 13 Aralık 2022
Satıcı: enuygunkombi

Yorum: Eğer 2 hafta boyunca kargo için uğraşmak istiyorsanız sizi delirtmelerini istiyorsanız alın
İsim: C** B** Ç**
Tarih: 04 Temmuz 2024
Satıcı: EmreCarsim

Yorum: Ürünle ilgili problem yaşadık
İsim: B** D** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Eylül 2023
Satıcı: YAŞAR DTM

(montajdahil) 18325 Ekolojik 18000 Btu A++ Inverter Klima Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhaba Dış motor ölçüleri nedir acaba
Cevap: Merhaba, 77 Cm genişlik 54.5 cm genişlik 28,8 yükseklik mevcuttur.

Soru: Merhaba motor garantisi kaç yıldır acaba
Cevap: Merhaba, 3 yıl garantilidir.

Soru: mrhb enerji tasarruf ısıtma ++ mı
Cevap: Merhaba, ısıtmada A+ ve soğutmada A++ enerji etiketlidir efendim, teşekkürler.

Soru: Kaç m2 ye kadar alınmalı
Cevap: 32 metre kare

Soru: Merhabalar klimanın bakır gaz borusu çapları nelerdir? Basma hattı 1/4" ama emme hattı çapıni ögrenemedim.
Cevap: 1/4. 1/2 efendim

Soru: Ücretsiz kurulum işlemi nasıl gerçekleşiyor
Cevap: merhaba, ürün elinize ulaştıktan sonra arçelik müşteri hizmetlerinden iç ile dış ünite arası 4 metreye kadar ÜCRETSİZ montaj kaydı açtırabilirsiniz, teşekkürler.

Soru: merhaba ses be soğutma sıstemı nası
Cevap: MERHABA ANLASILMADI YAZDIGINI

Soru: 30 metre kare salon için yeterli midir
Cevap: merhaba yeterlidir

Soru: WiFi özelliği var mı
Cevap: merhaba ilave ücret ile wifi aparatı alabilirsiniz

Soru: ozslliklerine renk kısmında çok renkli yazmış ne mana renk beyaz değilmi
Cevap: Degerli müşterimiz, Ürün bilgileri trendyol kataloğdan yüklendigi için bizim müdahale şansımız yoktur ürün beyaz renktir

Soru: 18 ilk mi oluyor mu
Cevap: Merhabalar efendim, evet baktığınız ürün 18.000 btu’dur.

Soru: Axsess karta kaç taksit yapabiliyoruz
Cevap: merhaba, ödeme seçenekleri için trendyol müşteri hizmetlerinden bilgi alınması önemle rica olunur, teşekkürler. https://www.trendyol.com/s/ozel-kampanyalar

Soru: merhabalar ses seviyesi nedir acaba
Cevap: merhaba, iç ünite ses seviyesi 60desibel, dış ünite ses seviyesi 65desibel'dir, teşekkürler.

Soru: hangi kargo ile gönderim sağlıyorsunuz
Cevap: merhaba borusan lojistikle gönderiyoruz

Soru: istanbul Bahçelievler'de ikametgah ediyorum. açıkçası kurulum süresine göre alıcam aldıktan 1ay sonra kurulacaksa almam mesela süre çok önemli
Cevap: 7-11 gün içinde kurulum olur efendim

Soru: ek taksit oluyor mu?
Cevap: merhaba, ödeme seçenekleri için trendyol müşteri hizmetlerinden bilgi alınması önemle rica olunur, teşekkürler. https://www.trendyol.com/s/ozel-kampanyalar

Soru: 25 m2 yeterlimi 18 lik klima
Cevap: merhaba, ısı yalıtımı iyi ve oda kat yüksekliği 2,80 mt. geçmezse 12 btu yeterli olabilir, değilse 18 btu satın alabilirsiniz, teşekkürler.

Soru: merhabalar klimanın nem toplayıcı özelliği varmı mesela.kizimin klımasında var ve hiç yapış yapış olunmuyor
Cevap: Merhabalar efendim, bilhassa bende eve gittiğim de kızımın yanımda olduğu vakitler de nem modunda açıyorum. İçerideki nemi düşürdükten sonra yeterli oluyor zaten hem klima çarpması gibi bir durumda olmuyor.

Soru: kaç m2 oda için idealdir?
Cevap: merhaba 30 m2

Soru: ürün resimdeki gibi dijital gostergelimidir
Cevap: Merhaba, iç ünite üstünde derece göstergesi vardır efendim, teşekkürler.

(montajdahil) 18325 Ekolojik 18000 Btu A++ Inverter Klima Resim Ve Fotoğraflar

(montajdahil) 18325 Ekolojik 18000 Btu A++ Inverter Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü