(MONTAJDAHİL) Elegant Plus Uv 12000 Btu A Inverter Klima En Düşük Fiyat Nerede ?

PusulaKahve

Bilgili
9 Ağu 2023
307
1
0
(MONTAJDAHİL) Elegant Plus Uv 12000 Btu A Inverter Klima En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
(MONTAJDAHİL) Elegant Plus Uv 12000 Btu A Inverter Klima Şu Anki Değeri 23599.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

(MONTAJDAHİL) Elegant Plus Uv 12000 Btu A Inverter Klima Kullanıcılar Memnun Mu?

(MONTAJDAHİL) Elegant Plus Uv 12000 Btu A Inverter Klima Hakkında yaklaşık 379 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

(MONTAJDAHİL) Elegant Plus Uv 12000 Btu A Inverter Klima Ürün Özellikleri

Baymak Elegant Plus UV 12.000 BTU A++ Inverter Klima İle İlgili Sık Sorulan SorularMontaj dahil mi? Evet, incelediğiniz bu ürünümüzde 4 metre iç-dış ünite arası mesafeye kadar montaj ücretsizdir.Bu klimanın enerji sınıfı nedir? Elegant Plus UV 12.000 BTU klima soğutmada A++, ısıtmada A+ enerji sınıfındadır.Bu klima ısıtma yapıyor mu? Evet, Baymak Elegant Plus klimalar ısıtma da yapmaktadır.Kargo dahil mi? Evet, tüm klima alışverişlerinizde fiyatlarımıza kargo dahildir.Garanti Süresi Ne Kadar? iç ve dış ünite 5 yıl garantilidirKlima Montajı ve garanti işlemleri ile ilgili bilgiler sayfanın en alt kısmındadır...Baymak (Montaj Dahil) Elegant Plus UV 12.000 Btu A++ Inverter KlimaOdanıza Klima Kapasitesi Hesaplama Yöntemi : m³ x 40 x 3,41 = BtuUV Teknolojisi ile SterilizasyonSoğutmada A++, Isıtmada A+ Enerji Sınıfı4 Yöne Otomatik Hava YönlendirmeEnerji Tasarrufu için Eco Çalışma ModuSilence Mod Özelliği ile Sessiz ÇalışmaKorozyona Karşı Dayanımı Arttıran Özel Golden Fin KaplamaI Feel Teknolojisi ile Hassas Sıcaklık KontrolüOpsiyonel Wi-Fi özelliği ile akıllı kontrol• 5 Yıl Garanti• Soğutmada ‘A++’, Isıtmada ‘A+’ (Sezonsal Verimlilik Standartlarına Göre)• Çevreci ve Yüksek Verimli R32 Soğutucu Akışkan• Yeni Nesil Inverter• UV Sterilizasyon• Opsiyonel Wi-Fi Özelliği• Yalın ve Şık Tasarım• Gizli LED Ekran• Enerji Tasarrufuna Yönelik ECO Mod Özelliği• 4 Yöne Otomatik Hava Yönlendirme Sistemi• Silence Mod Özelliği ile Çok Daha Sessiz Çalışma• Çift Taraflı Drenaj Bağlantısı Özelliği• Odada bulunduğunuz yerde hissetmek istediğiniz sıcaklığa erişim imkanı sunan 'I feel Teknolojisi'• Auto Restart• Akıllı Temizleme Fonksiyonu ile klimanın iç ünitesini olası tozlanma ve kokudan arındırma imkanı• Ortam Sıcaklığını Okuyabilen LCD Uzaktan Kumanda• Gümüş İyon ve Aktif Karbon filtreleme sistemi• Programlanabilme (Timer) özelliği• Favori Kullanım ve Turbo Mod gibi istediğiniz konfor şartlarına kolay ulaşmak için tasarlanmış kısa yol tuşları• Uyku Modu• Yüksek Isıtma Performansı• Buz Çözme (Defrost) Özelliği• Isıtma Konumunda Sıcak Başlangıç Özelliği• Otomatik Çalıştırma Modu• 3 Dakika Güvenlik KorumasıUV Sterilizasyonu Elegant Plus UV serisi temiz ve sağlıklı havayı garanti eden UV teknolojisi ile donatılmıştır. UV sterilizasyonu virüsleri, mantarları ve mikropları yok ederek havayı en ektili şekilde temizler. Bu özellik alerji hastaları ve alerjik hassasiyeti yüksek olan kişiler için özellikle önerilir.Yüksek Sıcaklık Sterilizasyonu Sterilizasyon etkisini arttırmak için evaporatör sıcaklığı, bir süre için 57°C'ye çıkarılarak bekletilmesi sağlanır.Yüksek Hava Üfleme Kapasitesi Daha uzun mesafeye daha konforlu hava akışı ile Hızlı Soğutma ve IsıtmaBaymak Elegant Plus UV 12.000 BTU A++ Inverter Klima Montajı ve Garanti İşlemleri- Akdeniz Bölgesi gibi yaz aylarında klima alışverişinin yoğun olduğu bölgelerde yaşıyorsanız, sipariş öncesi Baymak Müşteri Hizmetleri'nden bölgenizde hizmet veren yetkili servisin iletişim bilgilerini alarak en yakın montaj tarihi hakkında bilgi almanızı öneririz.- Ücretsiz montaj, dış ünite ile iç ünite arasındaki 4 metre mesafeye kadar geçerlidir. 4 metreden sonrası için ek bakır boru ücreti talep edilir.- Yetkili servis geldiğinde klima montaj yerinde elektrik tesisatı hazır olmalıdır.- Montaj sonrası cihazınızın garantisi yetkili servis tarafından başlatılacak ve cihaz seri numarası ile sisteme kaydedilecektir.- İnşaat İşleri: Keşif sonrası fiyatlandırılır.- Klimanız size ulaştıktan sonra 444 0235 Baymak Müşteri Hizmetleri'ni arayarak ücretsiz montaj servis kaydı açtırmanız gerekmektedir.>

(MONTAJDAHİL) Elegant Plus Uv 12000 Btu A Inverter Klima Ürününün Satıcısı, Baymak (MONTAJDAHİL) Elegant Plus Uv 12000 Btu A Inverter Klima ürününü 23599.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

(MONTAJDAHİL) Elegant Plus Uv 12000 Btu A Inverter Klima Yorumlar Ve Değerlendirmeler
23599.0 Tl ye satışta olan (MONTAJDAHİL) Elegant Plus Uv 12000 Btu A Inverter Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
379 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: ürün zaten kullandğım memun olduğum bir ürün 2.aldım servis agıda güzell
İsim: A** N**
Tarih: 09 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: EPATeknoloji

Yorum: dün sipariş ettim bugün elimdeydi. kargolama güzel ve özenliydi. daireye kadar çıkardılar. satıcıya ve Aras kargoya çok teşekkür ederim. kurulum yapmadığım için ürün hakkında şimdilik yorum yapamayacağım. kullandıktan sonra tekrar yorum atarım
İsim: H** H** T**
Tarih: 07 Eylül 2024
Satıcı: MUTES

Yorum: Ürün sorunsuz elimize ulaştı 1 gün sonra montajı yapıldı çok iyi soğutuyor
İsim: S** K**
Tarih: 04 Temmuz 2024
Satıcı: ANZ Teknoloji

Yorum: 23 m2 salonumızda kullanıyoruz 25 26 da üşüyoruz resmen çok güzel ve kaliteli bir ürün
İsim: N** K**
Tarih: 02 Eylül 2023
Satıcı: Sepettebul

Yorum: Ürünü aldım ertesi gün elime ulaştı ikinci günde montajı yapıldı çok teşekkür ederim
İsim: H** B**
Tarih: 24 Haziran 2023

Yorum: sağlam ve hızlı teslimat teşekkürler baymaktan çok memnun kaldık 3.sünü de aldık
İsim: G** D**
Tarih: 02 Nisan 2024
Satıcı: enuygunkombi

Yorum: Çok hızlı elimize ulaştı ve hemen servis gelip yaptı çok memnun kaldık 😊 klimanın kendisine diyecek bişey yok zaten çok iyi kargolamasıda çok iyiydi
İsim: ç** a**
Tarih: 26 Temmuz 2023

Yorum: biz çok beğendik alırken baya tereddüt etmiştim ama yanılmışım .. teşekkür baymak bu arada servisde çok ilgili ve alakaliydi onlarada teşekkür ederim
İsim: R** f** c**
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: ürünü daha kurdurmadk ancak kargo hızına hayret ettim. dün sabah verdiğim sipariş bugün öğlen elimdeydi. teşekkürler
İsim: K** K**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: Bu marka tartışılmaz yatak odama aldım bunda salona aldım
İsim: f** ş**
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: Hızlı geldi, kurulum için bekliyoruz satıcıya teşekkürler
İsim: G** G** A**
Tarih: 16 Ağustos 2023

Yorum: çok güzel bir ürün gönül rahatlığıyla alabilirsiniz zaten akrabamizda vardı ona binaen aldık çok güzel
İsim: Ç** Ç**
Tarih: 30 Mart 2024
Satıcı: enuygunkombi

Yorum: Uygun fiyattaysan aldım, ısıtması da soğutması da çok iyi, enerji tüketimi faturaya yansımıyor bile, kurulumdan da çok memnun kaldık, salona almadığımıza çok pişmanız.
İsim: G** B** K**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: klima güzel ve kaliteli.5.gün sağla olarak elime ulaştı.sogutmasi ve çalışması güzel.tavsiye ederim.
İsim: R** T**
Tarih: 02 Haziran 2024
Satıcı: Pazariçi

Yorum: çok teşekkür ederim çok güzel ve memnun kaldık. Almayı düşünenler tereddütsüz alabilirler. Adı üstünde Baymak başka söze gerek yok
İsim: V** B**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: sorunsuz geldi daha kurulum yapilmadi bayramdan dolayi ben aldm sabah zam geldi 800
İsim: Özgür M.
Tarih: 25 Haziran 2023

Yorum: çok kaliteli.soğutması mükemmel.manavgat sıcağına evde çözüm oldu.ayriyeten teknik servise çok teşekkür ederim.hızlı ve ilgililerdi
İsim: Mehmet Ç.
Tarih: 09 Temmuz 2023
Satıcı: TOOZİ

Yorum: ürünümden memnunum.
İsim: F** U**
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: Hızlı kargo. Silopi ye 3 gün içinde geldi.
İsim: M** Ç**
Tarih: 15 Haziran 2023

Yorum: sorunsuz elime ulaştı
İsim: **** ****
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: çok çok beğendik
İsim: H** B**
Tarih: 13 Eylül 2023
Satıcı: ısımarketizmir

Yorum: Baymak'ın son seri kliması. Gayet başarılı. 12.599 TL şuan. Zam gelmeden alın derim 😉 MNG kargo sağ olsun eve kadar a çıkardı.
İsim: İ** H** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Mayıs 2023

Yorum: evime aynı üründen geçen sen ve bu sene 3 adet toplamda aldım. çok memnunum ve performansı harika. alacak olan pişman olmayacaktır. teşekkürler kaliteli ürün
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Temmuz 2023

Yorum: hakkını veriyor güzel klima
İsim: e** t**
Tarih: 28 Nisan 2024

Yorum: 330/330 odam var 12000 lik aldım performansı gayet tatmin edici. en çok tedirgin olduğum detaylardan biri sesti(gürültü) o konuda da endiselerim boşa çıktı gayet sessiz bir cihaz. benim gibi ses takıntısı olanlar gönül rahatlığıyla alabilir. servise de ayrıca teşekkür etmek istiyorum cok temiz ve ilgili çalıştılar 👏
İsim: M** A**
Tarih: 23 Ağustos 2023
Satıcı: Daraz_TM

Yorum: çokken memnunuz iyi ki aldık
İsim: L** ç**
Tarih: 23 Temmuz 2023

Yorum: Çok kaliteli sıfır ses
İsim: G** K**
Tarih: 13 Mayıs 2024
Satıcı: SıfırYedi Avm

Yorum: 90 M2 evimi serinletiyor ama çok zam gelmiş
İsim: M** K** Ç**
Tarih: 24 Temmuz 2023

Yorum: çok güzel .sessiz çalışıyor ve verdiği havada rahatsız etmiyor
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: Sıcak şehir için 30m2 yere göre gayet güzel
İsim: F** A**
Tarih: 15 Temmuz 2023

(MONTAJDAHİL) Elegant Plus Uv 12000 Btu A Inverter Klima Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: merhaba ben daha önce baymak elegant plus 12 kullandım.ic ünitede üzerinde sadece elegant plus yazıyor bendeki. ancak resimdekinde UV de yazıyor. bunlar aynı ürün mü
Cevap: Artık yeni serisi Elegant plus uv diye geçiyor

Soru: Ürünün iç ünitesi dış motoru bakır borulu mu
Cevap: Evet efendim bakır boruludur.

Soru: Merhaba soğutma dışında kışlara ısıtma özeliği varmı ?
Cevap: Evet efendim mevcuttur.

Soru: ürün uv olan klima parlak mi
Cevap: Merhaba Evet

Soru: merhaba nem alma özelliği varmı?
Cevap: Merhabalar, Nem Alma Kapasitesi (l/h) - 1,200'dür.

Soru: Klima montajı bugün yapıldı fakat garantisi nasıl başlıyor?
Cevap: Yetkili servis tarafından montaj yapıldığında garanti süresi başlamış oluyor.

Soru: Merhaba ürün wifi desteklimi? Wifi için ekstra para ödüyor muyuz?
Cevap: Merhabalar wifi kullanımı opsiyoneldir. Bunun için ayrıca klima wifi adaptörü gerekmektedir.

Soru: Kendini temizleme modu varmı
Cevap: Var efendim

Soru: Merhaba 1 dış ünite 2 iç ünite arıyorum bulabilirmiyim sizde varmıdır. 1 dış üniteye 2 klima bağlatmayı düşünüyorum. Baymak 12.000 elegant plus uv istiyorum
Cevap: Bizde ürünler takımdır

Soru: merhaba prime ile plus arasındaki fark nedir
Cevap: Merhaba, prime serisi artık üretimden kalkmıştır, plus serisi de "elegant plus UV" olarak satışı yapılmaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba elegant Plus ve prime arasındaki farklar ne hangisini önerirsiniz ?
Cevap: Merhaba baymak elagant plus bir üst model diğer her şeyi aynı efendim

Soru: inverter değil demi
Cevap: Merhaba, evet cihaz inverterdır.

Soru: İnventer mi acaba
Cevap: Merhaba, evet

Soru: 35 m2 için randıman verirmi
Cevap: Merhaba çok basit hesap yapalım.Rakam yazmama izin vermiyor ihtiyacınız ortalama onyedibin btu/saat bence onsekizbinlik almalısınız .KOMBİİSTANBUL

Soru: merhaba. evimiz ikinci katta. Güney cephe. klimanın kurulacağı oda 30 M2. ev 140 m2. hangi BTU klimayı almayı önerirsiniz
Cevap: 30m2 için 12.000 BTU yeterlidir, eğer ısıtma amaçlı da kullanım olacak ise bir üst kapsite 18.000 BTU tercih edilmelidir, yine oda kapısı sürekli açık tutulacak ise 18.000 tercih edilmelidir, saygılarımla

Soru: merhabalar kolay gelsin 30 metre kare bir alan için bunu mu 18 lik mi onerirsiniz
Cevap: merhaba, ısı yalıtımı iyi ve klima takılacak oda kat yüksekliği 2,80mt. geçmezse 25-30 m2ye kadar yeterli olabilir, teşekkürler.

Soru: servis ücreti var mı ?
Cevap: montaj ücretsizdir.

Soru: Bu en son yeni modeli mi?
Cevap: Evet efendim baymak elegant uv modeli

Soru: Seri numarasi ogrenebilirmiyim montaj basvurusunda yaziyor
Cevap: Merhabalar, ürünün seri numarası sizin aldığınız ürünün üzerinde veya barkodu üzerinden yazılmaktadır. Her ürünün seri numarası farklıdır. Saygılar...

Soru: r32 gazlı mi
Cevap: merhaba, evet r32 gazlıdır, teşekkürler.

(MONTAJDAHİL) Elegant Plus Uv 12000 Btu A Inverter Klima Fotoğraf Ve Görseller

(MONTAJDAHİL) Elegant Plus Uv 12000 Btu A Inverter Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü