Montela model Yüksek Bel String Külot Göbek Toparlayan Model Ten Renk Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Deniz

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
517
0
0
Montela model Yüksek Bel String Külot Göbek Toparlayan Model Ten Renk Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Montela model Yüksek Bel String Külot Göbek Toparlayan Model Ten Renk Şu Andaki Fiyatı 189.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Montela model Yüksek Bel String Külot Göbek Toparlayan Model Ten Renk Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Montela model Yüksek Bel String Külot Göbek Toparlayan Model Ten Renk Hakkında yaklaşık 248 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Montela model Yüksek Bel String Külot Göbek Toparlayan Model Ten Renk Ürün Hakkında Bilgi

Montela model Yüksek Bel String Külot Göbek Toparlayan Model Ten Renk Ürününün Satıcısı, MİSTİRİK Montela model Yüksek Bel String Külot Göbek Toparlayan Model Ten Renk ürününü 189.0 Tl'den Satılmaktadır.

Montela model Yüksek Bel String Külot Göbek Toparlayan Model Ten Renk Kullananlar
189.0 Tl ye satışta olan Montela model Yüksek Bel String Külot Göbek Toparlayan Model Ten Renk Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
248 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: Muhteşem bi ürün çok rahat kesinlikle acıtmıyor üst kısmı çok sıkmıyo bi beden küçük alabilirsiniz
İsim: Ennur G.
Tarih: 10 Şubat 2024
Beden: Boy:160cm
Satıcı: Mistirik

Yorum: 1 beden büyük alabilirsiniz
İsim: S** Ş** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel tam beden aldım her rengini aldım
İsim: M** S**
Tarih: 06 Haziran 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Bir beden küçük alınmalı
İsim: Ç** Y**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: Gerçekten memnun kalırsam yorum yapıyorum. Öncelikle satıcıya teşekkür ederim. Düğün için acil lazım diye mesaj attım bir günde teslim oldu ve yarın kullanabileceğim. Tam istediğim gibi oldu. Zayıf olsanız da bi göbek çıkıntısı olabiliyor işte dar elbiselerin kurtarıcısı buymuş buldum. String olduğu için iz de yapmadı. Birkaç tane daha alacağııım.Devamını Oku
İsim: P** K**
Tarih: 06 Temmuz 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Yorumlara bakarak bir beden küçük aldım ama inanılmaz dar, korse dar olur ama bu baya küçük.1.65 boya 67 kiloyum M daha iyi olurmuş.Fakat kumaşı ve görüntüsü çok iyi beli toparlıyor
İsim: D** A**
Tarih: 09 Mayıs 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: s beden gözüme küçük geldi ama giyince oldu. çok kaliteli mistirik markası zaten çok güzel teşekkürler
İsim: H** H**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: normalde m giyiyorum belimi sarsin diye s beden aldim gayet iyi oldu ben cok begendim
İsim: S** D**
Tarih: 01 Haziran 2024
Beden: Boy:157cm

Yorum: Beğendim tam oldu
İsim: R** Y**
Tarih: 16 Haziran 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: Beğendim sadece üstü gibi heryeri sert olsaydı bi beden küçük alsaydım sıkardı ama böylede toparlıyor
İsim: Diren A.
Tarih: 02 Temmuz 2024
Beden: Boy:174cm

Yorum: tam beden alın ürün güzel
İsim: S** U**
Beden: 30 Haziran 2024

Yorum: kendi bedenimi aldım bir beden küçük bile alabilirmişim kızlar inanılmaz bir iççamaşırı gerçekten karnımı çok iyi topladı
İsim: Fatma S.
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Boy:164cm

Yorum: 56 kiloyum s beden aldım belim ince fakat göbeğim var güzel toparladı
İsim: D** A**
Beden: 24 Mayıs 2024

Yorum: bir beden küçük alınmalı muklaka l sipariş verdim L/Xl olarak gonderim oldu
İsim: A** A** c**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Beden:L

Yorum: 1.65 boyunda 65 kiloyum L beden aldım tam oldu M bedende alsam olurmuş, sıkıp korse etkisi verirdi, siyahında M sini almayı düşünüyorum, güzel
İsim: Y** Ş**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Biraz sıkıyor bir beden büyük alınır bence
İsim: E** D**
Beden: 17 Haziran 2024

Yorum: Çok beğendım atl karını çok güzel toparlıyor ve çok rahat kalıtede gayet iyi bedenınızı alın
İsim: **** ****
Tarih: 08 Nisan 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: S değil S-M olarak geldi. Eğer zayıfsanız toparlama için hiç işe yaramıyor. Normal yüksek bel iç çamaşır olarak gayet güzel.
İsim: M** S**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: Ürün güzel toparlıyor fakat ben sıkı olsun diye 1 beden küçük alacağım
İsim: E** R** M**
Tarih: 26 Mayıs 2024
Beden: Boy:161cm

Yorum: Rahat ve güzel
İsim: G** Ö**
Tarih: 05 Mayıs 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Ürün güzel ama söylenenin aksine 1 beden küçük alınmalı toparlaması için ben m beden aldım s bedene çok rahat girebilirmişim
İsim: B** T**
Tarih: 30 Haziran 2024
Beden: Boy:174cm

Yorum: 169 / 90 kg xl almıştım L alsam daha iyi olurmuş
İsim: B** G**
Tarih: 17 Haziran 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: Çok iyi toparlıyor bel kısmı yapılşıyıor kayma olmuyor ,oldukça iş görüyor
İsim: **** ****
Tarih: 22 Mart 2024

Yorum: Begenmedim iade ettim
İsim: F** D**
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: Kötü beli sürekli kıvrılıyo
İsim: E** A**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: daha evvel de korse aldım ölçülere uyarak ama kalbı çok kötü ve toplanıyor aşağıya doğru bi tek kumaşı güzel
İsim: S** K**
Beden: 12 Eylül 2024

Yorum: korseli gibi toparlıyor göbeği
İsim: y** ç**
Beden: Beden:XL

Yorum: Güzel ve sıkı gözüküyor ancak kullanmadım daha kargolama iyiydi
İsim: A** K**
Beden: Boy:168cm

Yorum: Büyük beden almayın çünkü yapışkanlı değil ve katlanıyor
İsim: b** y**
Tarih: 23 Haziran 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Tam beden alabilirsiniz çok kaliteli ve çok sıkmıyor
İsim: R** G**
Tarih: 10 Ağustos 2024

Montela model Yüksek Bel String Külot Göbek Toparlayan Model Ten Renk Ürüne Dair Sorular

Soru: 170boy 83kilo bel 93 basen 106 beden öneriniz
Cevap: XL beden alabilirsiniz efendim

Soru: merhaba. 173 boy 54 kg için hangi beden uygundur
Cevap: Merhaba efendim sıkı olmasını isterseniz S beden daha rahat olmasını isterseniz M beden tercih edebilirsiniz Ayrıca mağazayı takibe alırsanız size özel kopun tanımlanır

Soru: korse özelliği var mi.
Cevap: ALT GÖBEK bölgenizde toparlama sağlar efendim

Soru: merhaba boyum 1.60 kilom 53 vücuduma göre biraz göbeğim fazla hangi beden almam lazım M alsam sıkar mı
Cevap: S beden alabilirsiniz efendim Daha rahat olsun isterseniz m Beden alabilirsiniz

Soru: merhaba 160 boy 60 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhabalar M Bedeni tercih edebilirsiniz efendim ayrıca mağazayı takibe alırsanız size özel kopun tanımlanacaktır🤗

Soru: bel kısmında yapışmasi için silikon var mi
Cevap: Bu modelin bel kısmında silikon mevcut değil efendim bu ürünün bel kısmı iki kat korseden oluşmaktadır kaymayada toparlama yapmaması için Trendyol mağazamızda aynı modelin lazer kesimi mevcut bel ve bacak kısmı dikişsiz olan model o üründe kaydırmaz silikon mevcuttur efendim

Soru: 160 boyunda 89 kilo hangi beden olur?
Cevap: 2xL beden alabilirsiniz efendim

Soru: 1.78 boy 78 kg kaç beden almalıyım daha evvel de doğum sonrası için kancalı göbek için almıştım bol geldi hala göbeğim var ama
Cevap: Bu modelde L Beden alabilirsiniz daha rahat olsun isterseniz bir beden tercih edebilirsiniz efendim göbek için ayrıca Trendyol mağazamızda termal ürünler var onları önerebilirim kilo vermenize yardımcı olur

Soru: Acaba M beden ne zaman gelir 2 Hafta Oldu
Cevap: haklısınız efendim en kısa sürede açılacaktır

Soru: boy 168 kilo 58 kaç beden uygundur
Cevap: m beden alabilirsiniz efendim

Soru: Merhaba ürün yalnız göbek için mi, sadece göbekten şikayetçiyim
Cevap: Bu Model sadece alt göbek bölgesinde toparlama sağlar efendim

Soru: S beden kalmamış stop güncellemesini ne zaman yaparsınız acaba?
Cevap: 1 hafta içinde güncellenir efendim

Soru: Merhaba ürün içeriği gizlimi geliyor
Cevap: evet efendim poşetlerimizden ürün içeriği görünmüyor

Soru: Merhabalar gelinlik altında izi belli eder mi?
Cevap: etmez efendim

Soru: merhaba 1.60 boy ve 67 kiloyum göbek kısmım bayağı var hangi beden almalıyım?
Cevap: Merhaba efendim sıkı olmasını isterseniz L beden daha rahat olmasını isterseniz XL beden tercih edebilirsiniz Ayrıca mağazayı takibe alırsanız size özel kopun tanımlanır

Soru: Ekru abiye altına giyilse görünür mü ?
Cevap: görünmez efendim

Soru: Alt karnı sımsıkı toplasın istiyorum toparlayıcılgı nasıldır? ve bu tanga modelin lazer kesimi var mıdır tayttan yanlarda iz belli etmesin istiyorum
Cevap: Merhaba efendim bu modelimiz örme ürüdür bitim yerlerincde dikiş izleri vardır ama private model olarak baktınızda ki modelin bitim yerlerinde ise dikiş izi olmayacaktır

Soru: 1.58 boy 54 kilo kaç beden almalıyım
Cevap: S beden alabilirsiniz efendim

Soru: Resım atılmış görselde farklı renk baya boru açık biri koyu duruyor yoksa almak istiyorum çok
Cevap: ürün yorumlara bakarakta alabilrsiniz

Soru: boy 163 kilo 62 hangi beden almalıyım
Cevap: M beden alabilirsiniz efendim

Montela model Yüksek Bel String Külot Göbek Toparlayan Model Ten Renk Ürün Görselleri

Montela model Yüksek Bel String Külot Göbek Toparlayan Model Ten Renk En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü