Mor Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Sticker En Ucuzu Nerede Bulunur

Inci

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
551
0
0
Mor Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Sticker Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Mor Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Sticker Güncel Satış Fiyatı 124.8 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Mor Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Sticker Memnuniyet Oranı Nedir?

Mor Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Sticker Hakkında yaklaşık 4173 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Mor Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Sticker Ürünün Detayları

Mor Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Sticker Ürününün Satıcısı, BEYZANA Mor Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Sticker ürününü 124.8 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Mor Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Sticker Yorumlar Hakkında Bilgi
124.8 Tl ye satışta olan Mor Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Sticker Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4173 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Diyetle birlikte su içmem gerekiyor kış zamanı bu konuda motivasyonumu kaybettim.Bu şirin suluk ile tekrar kazanacağıma inanıyorum.Sağlam bir şekilde geldi etiketleri de çok şeker firmaya teşekkür ederim.
İsim: S** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Nisan 2023
Satıcı: BEYZANA

Yorum: Kendime ve anneme aldım mükemmel bir ürün görüntü olarakta güzel
İsim: A** E**
Tarih: 06 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: kızıma aldım düzenli su içmeye başladı iyi ki almışız hemen alın sorunsuz geldi hediye için ayrıca teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: ürün çok güzel şu içen biri olarak kurtarıcim oldu. ayrıca hediye için satıcı ya teşekkür ederim
İsim: M** S**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: Gerçekten çok güzel gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz plastik kokusu tadı falan da yok rengi de çok hoş ayrıca kargoya verirken çok güzel paketlemişler çok teşekkür ederim 🤍
İsim: L** F**
Tarih: 02 Eylül 2023

Yorum: ürün sağlam geldi. kardeşime aldım. beğendi
İsim: E** K**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: Çok beğendim hediye içinde teşekkür ederim sadece beklediğimden aşırı büyük 💭
İsim: A** M**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: gayet saglam geldi ve baya kullanisli bereye gidersem gideyim yanımda taşır oldum yanında gönderdiğiniz çıkartmalar için teşekkür ederim ama ilk bi plastik kokusu oluyor onun içinde ben bir gun boyunca sirkeli suda beklettim suan kokusu felan da kalmadi paketlemesi de iyiydi
İsim: a** e** ö**
Tarih: 03 Temmuz 2023

Yorum: ürüne bayıldım ayrıca hediye çıkartmalar içinde teşekkür ederim çok tatlı 😊
İsim: t** t**
Tarih: 27 Şubat 2023
Satıcı: CLNK HOME

Yorum: ürün beklediğimden daha çabuk geldi. 3 günde elime ulaştı paketleme çok özenliydi. matara çok güzel ve çok kullanışlı. hediye olarak gelen stickerlar için de ayrıca teşekkür ederim. ❤❤
İsim: ı** y**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: tam anlamıyla mükemmel.
İsim: n** a**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: ürün elime sağlam ulaştı rengine bayıldımmmm hediyeler için de teşekkür ederim 🙏🏻
İsim: sena u.
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Kaliteli bir ürün. Bir haftadır kullanıyorum koku yapmıyor. Kullanışlı. Çok güzel paketlenmişti. Yeteri kadar sticker da vardı. Satıcıya teşekkür ederim.
İsim: B** K**
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: Kargo hızlıydı. Ürün sağlam paketlenmişti. İçinden mini mini tatlış çıkartmalar da çıktı. Spor için aldım günlük su ihtiyacını karşılıyor baya. Muhtişiim
İsim: T** B**
Tarih: 07 Ağustos 2023

Yorum: Bayıldım. Satıcı çok kibar ve çok ilgili. Bu yüzden bu firmadan almayı tercih ettim. Sticker hediyeniz için de ne kadar teşekkür etsem azdır. Çok beğendim. Rengi de şahane mataramın. Evin içinde nereye gitsem benimle geliyor. Dün sipariş ettim bugün anında geldi. İlk açtığınızda plastik kokuyor ama ben içini yıkadım ve kurumaya bıraktım. Kokusu geçDevamını Oku
İsim: B** A**
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: ne kadar su içebildiğimi merak ettiğim için almıştım aslında. Yanında gelen hediyerl çok tatlıydı çok teşekkür ederim
İsim: O** S**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: Ürün çok güzel ve sağlam geldi. Elime çabuk ulaştı. Hediyeler için de teşekkür ederim.
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: Ürünün rengi ve duruşu çok güzel. Gayet de sağlam görünüyor. Hediyeler için de ayrıca teşekkür ederim. Almayı düşünenler düşünmeden alabilirler.
İsim: C** B**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: Kızım için aldım çok beğendi yanından ayırmıyor korunaklı ve hızlı elime ulaştı teşekkür ederim
İsim: T** A** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Mayıs 2023

Yorum: .OK GÜZEL GELDİ PAKETLEMESİ İYİYDİ DİĞER RENGİNİ DE ALACAĞIZZZ
İsim: ŞÜKRİYE C.
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: kızıma aldım çok beğendi ürün bekledigimden daha kaliteli
İsim: B** Ş**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: Cok sevdim dokusu kalitesi çok güzel ve insan motive oluyor o kadar tatlı ki hep su icesim geliyor. Çıkartmalari gayet yeterliydi ben çok sevdim. Ayrıca paketlemesi çok iyiydi herhangi bir sorun olmadan geldi.
İsim: Z** A** K**
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: Çok beğendim çok güzel paketlenmişti küçük hediyeler için de çok teşekkür ederim almak isteyenlere tavsiye ederim çok tatlı
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: güzel bir ürün korktuğum gibi koku da olmadı tavsiye ederim herkese hediyeler için tesekkur ederim
İsim: F** T**
Tarih: 09 Haziran 2023

Yorum: yanında gelen etiket hediyesi içinde ayrıca teşekkür ederim gerçekten mükemmelsiniz
İsim: A** E**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Hızlı elime ulaştı almak istediğim bir üründü minik hediyeler için teşekkür ederim
İsim: H** A**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Kızıma aldım. Çok beğendi
İsim: S** Ö** M**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: paketlemesi özenliydı teşekkürler
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: arkadaşım için hediye aldım çok güzel hediyeleri de harikaydı paketleme çok ozenliydi herşey için teşekkürler
İsim: Ö** B** K**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: Çok kaliteli ve sağlam herkese tavsiye ediyorum.Sticker hediyeler için teşekkür ederim.
İsim: Gülay A.
Tarih: 08 Nisan 2023

Mor Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Sticker Akıllarda Kalan Sorular

Soru: ürünle birlikte stickerlar geliyor mu?
Cevap: Malesef efendim gelmiyor

Soru: hediyelimi
Cevap: hediyemiz mevcuttur efendim.

Soru: Kaç litredir
Cevap: 2 litre efendim

Soru: peki göndermiyor musunuz
Cevap: Maalesef efendim

Soru: Evet yazdım
Cevap: Ekipler ilgilenecektir efendim

Soru: Merhabalar, üst kısmı mor olanı gönderirseniz çok mutlu olurum, bir de stickerları da koyar mısınız yanında 💖💕💕
Cevap: Sticker kalmadı efendim malesef

Soru: Ürün geldi ama Kurulumu nasıl oluyor acaba ??
Cevap: Merhabalar efendim, Öncelikle pipet kısmı üç parçadan oluşmaktadır. Silikon ve plastik parçanın iki farklı uca takılması ve huni ye benzeyen parçanın üst içme bölgesine gelmesi gerekmektedir. BEYZANA

Soru: stiker gönderiyor mysunyz
Cevap: evet efendim

Soru: plastik mi cam mı
Cevap: Plastik efendim

Soru: matara farklı renk geldi biz mor ve mavi karışımı istemiştik pembe sarı mavi ve yeşil karışımı geldi
Cevap: Karışıklık olmuş efendimX hemen iade edelim

Soru: merhaba hediye sticker gönderiyor musunuz

Soru: Orijinal mi
Cevap: ne gibi efendim

Soru: Sticer çıkmadı

Soru: Markası nedir
Cevap: ithal efendim

Soru: cammi acaba
Cevap: Tritan malzeme efendim

Soru: içi cam mı
Cevap: plastik efendim

Soru: 2 litre dimi
Cevap: evet efendim

Soru: kaç litre acaba
Cevap: Merhabalar 2 litre efendim

Soru: 3 litre mi
Cevap: Merhabalar, 3 lt efendim

Soru: Koku yaparmı
Cevap: Yapmaz efendim

Mor Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Sticker Ürün Görselleri

Mor Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi 2l Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Sticker En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü