Motivasyonel Su Matarasi 2li Su Sisesi Suluk 2lt 900ml Yavrulu Spor Salonu Su Sisesi Suluk Tavsiye Edilen Yer Neresi

Ummuhan

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
553
0
0
Motivasyonel Su Matarasi 2li Su Sisesi Suluk 2lt 900ml Yavrulu Spor Salonu Su Sisesi Suluk Fiyatına Göre Alınır Mı?
Motivasyonel Su Matarasi 2li Su Sisesi Suluk 2lt 900ml Yavrulu Spor Salonu Su Sisesi Suluk Şu Andaki Değeri 170.99 Tl'den Satılmaktadır.

Motivasyonel Su Matarasi 2li Su Sisesi Suluk 2lt 900ml Yavrulu Spor Salonu Su Sisesi Suluk Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Motivasyonel Su Matarasi 2li Su Sisesi Suluk 2lt 900ml Yavrulu Spor Salonu Su Sisesi Suluk Hakkında yaklaşık 385 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Motivasyonel Su Matarasi 2li Su Sisesi Suluk 2lt 900ml Yavrulu Spor Salonu Su Sisesi Suluk Teknik Açıklamalar

Motivasyonel Su Matarasi 2li Su Sisesi Suluk 2lt 900ml Yavrulu Spor Salonu Su Sisesi Suluk Ürününün Satıcısı, ÖZHAN Motivasyonel Su Matarasi 2li Su Sisesi Suluk 2lt 900ml Yavrulu Spor Salonu Su Sisesi Suluk ürününü 170.99 Tl'den Satılmaktadır.

Motivasyonel Su Matarasi 2li Su Sisesi Suluk 2lt 900ml Yavrulu Spor Salonu Su Sisesi Suluk Kullanıcı Değerlendirmeleri
170.99 Tl ye satışta olan Motivasyonel Su Matarasi 2li Su Sisesi Suluk 2lt 900ml Yavrulu Spor Salonu Su Sisesi Suluk Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
385 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Harıka kalitesi çok iyi hafif zaten rengarenk için almışım kendime ve oğlum bayıldık hamde o stiker ler hediye gönderdiler çok güzel oğlum çok mutlu oldu ,yolunuz açık olsun
İsim: m** m**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Ağustos 2023
Satıcı: Mutlu Pastacılık ve Malzemeleri

Yorum: Kızlarım için aldım alabilirsiniz gayet güzel
İsim: G** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Eylül 2023
Satıcı: Neptün Life

Yorum: çok şekerler
İsim: **** ****
Tarih: 08 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Malzeme kalitesi fena değildi ama büyük suluğun pipeti izlediğim videolara göre de yapsam asla oturmadı bir şekilde parçaları olmadı küçük suluğun ise içerisinden çıkması gereken pipet çıkmadı
İsim: B** B**
Tarih: 16 Eylül 2024
Satıcı: Viyalente

Yorum: gayet güzel fotoğraftaki gibi ama ben pipet olayını sevmedim. bir tane geliyor kiçük şişe için, oda uzun zaten ayarını ben yaptım. Diğer büyükte de pipet olsaydı çok güzel olurdu.
İsim: s** b**
Tarih: 15 Eylül 2024
Satıcı: Viyalente

Yorum: çok güzel,paketlemede çok güzel
Tarih: 07 Temmuz 2023
Satıcı: ÖZHAN AVM

Yorum: yeğenime almıştım çok beğendi
İsim: H** U**
Tarih: 04 Eylül 2023

Yorum: gün içinde çok su tüketmem gerektiği için aldım .paketleme çok iyidi hızlı geldi .yanımdan ayırmıyorum😍
İsim: M** S**
Tarih: 09 Eylül 2023

Yorum: kızıma aldım çok beğendi
İsim: S** A**
Tarih: 07 Eylül 2023

Yorum: Kardeşimle kendime aldım çok güzel çok beğendim hemde çok hızlı kargolandı içinden stickerda çıktı
İsim: D** Ş**
Tarih: 06 Eylül 2023

Yorum: çok beğenerek kullanıyorum keşke bana sponsor olsalar arkadaşlarıma link atmaktan yoruldum
İsim: N** N** A**
Tarih: 06 Ekim 2023
Satıcı: Elite AVM

Yorum: ürün kalitesi çok güzel sağlam bı şekilde geldi tskrler kızım çok sevdi
Tarih: 05 Temmuz 2023
Satıcı: ÖZHAN AVM

Yorum: çok güzel kendime aldım ve çok severek kullanıyoruumm
Tarih: 15 Eylül 2023

Yorum: O kadar güzel paketlenmişti kii hediyeler için teşekkür ederiim harika🤍🤍
İsim: T** K**
Tarih: 02 Eylül 2023

Yorum: Çok güzel ve kullanışlı. küçük hediyesi içinde teşekkürler
İsim: ö** k**
Tarih: 07 Eylül 2023

Yorum: çok güzellerrrr hediye için de çok teşekkür ederim♥♥♥ mutlaka alın, bu fiyata daha iyisi bulunamaz
İsim: M** J**
Tarih: 30 Ağustos 2023

Yorum: Sen minnoş musun 🤗 tek kelime ile harika sorunsuz geldi çok begendik satıcıya teşekkürler 🤩
İsim: m** y**
Tarih: 22 Mart 2024
Satıcı: FREYA LİFE

Yorum: üçüncü dur aluyaruz çok güzel
İsim: A** T**
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: ürünü kızıma aldım çok beğendi severek kullanıyor
İsim: Hakan K.
Tarih: 20 Kasım 2023

Yorum: ürün oldukça büyük fiyatını hak ediyor
İsim: B** ç**
Tarih: 19 Haziran 2024

Yorum: ürün bugün elime ulaştı çocuklarım çok sevdiler inşallah uzun ömürlü olur. gayet şık ve kullanışlı. çocuklar hediye stickerlarla ayrıca mutlu oldular satıcıya çok teşekkür ederim. Hayırlı işler dilerim.
Tarih: 17 Ağustos 2023

Yorum: okul için aldık rengi göründüğünden daha canlı tereddütsüz alabilirsiniz
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: Sağlam geldi gayet güzel tesekürler
İsim: N** E**
Tarih: 13 Ağustos 2023

Yorum: Kuzenime doğum günü hediyesi almıştım. Çok beğendi, yanındaki stickerları sevdi, hatta telefonlarımıza yapıştırdık 2 tanesini 😅 Almanızı tavsiye ederim. 2 günde elime ulaştı
Tarih: 14 Eylül 2023

Yorum: Ürün beklediğimden de iyi geldi hiç şüpheniz olmadan sipariş verebilirsiniz
İsim: D** n** D**
Tarih: 19 Ağustos 2023

Yorum: ürünüm çok güzel beğendim bı sorun yaşamadım
İsim: E** E**
Tarih: 19 Ekim 2023

Yorum: siparişim sorunsuz geldi, çok kullanışlı
İsim: Özlem İ. G.
Tarih: 24 Eylül 2023
Satıcı: RODİLİ

Yorum: çok begendı kızım
İsim: H** Ç**
Tarih: 02 Eylül 2023

Yorum: çok kaliteli küçük hediyenizi de çok beğendim
İsim: E** u**
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: kızım çok istiyodu aldım çok begendik fiyata göre çok kaliteli hayırlı işlerr😊
İsim: Z** Ç**
Tarih: 14 Ağustos 2023

Motivasyonel Su Matarasi 2li Su Sisesi Suluk 2lt 900ml Yavrulu Spor Salonu Su Sisesi Suluk Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: merhaba elinizde urunden besyuz adet var mi alim yapsam kac gunde bende olur
Cevap: merhabalar malesef

Soru: soyulma oluyor mu
Cevap: olmaz efendim

Soru: mataranin altında bpa free ibaresi var mı bu benim için çok önemli?
Cevap: Şu an için dışardayız efendim akşam 8 gibi tekrar yazarsanız daha net bilgi verebilirim.

Soru: içinde sticker bulunur mu
Cevap: merhaba, bulunur.

Soru: 2 suluk içinde ayrı ayrı pipet var değil mi içinde
Cevap: Merhaba evet var

Soru: merhabalar, bpa icerir mi teşekkürler
Cevap: Merhaba BPS içermez efendim sert pilastiktir iyi günler dilerim

Soru: Başka renkleri var mı
Cevap: profılımızden ınceleyebılırsınz

Soru: Merhaba kaç numara plastik
Cevap: 2 numara efendim

Soru: merhabalar iyi akşamlar küçük olan 900ml acaba
Cevap: Merhaba evet

Soru: kızım için alicamda acaba bu üzerindeki kucuk yapistirmalar geliyor daha şirin duruyor bu üründe varmi acaba
Cevap: evet efendim 2 adet sticker geliyor

Soru: iki tane mi suluk gönderiyorsunuz ve iki pipet mi gönderiyorsunuz

Soru: farklı renk gelmez demi
Cevap: Merhaba görseldeki renk bönderilir

Soru: Bpa var mı? Ne tür bir plastik
Cevap: İthalatını yaptığımız Tritan mataralarımızın, Tarım İl Müdürlüğü tarafından yapılan testlerden sonra sağlığa uygundur onaylıdır Bilginize sunarız. Not: Tritan hammadde Amerikan Eastman firmasının ürettiği BPA içermeyen sağlığa zararı olmayan hammaddedir. Yeni Üretilen bu hammadde, hammadde sembolleri içerisinde uluslararası yetkili kurumlar tarafından 7 numara ( Diğer ) katagorisine eklenmiştir. Bilgi : Sağlığa zararlı olan ürünler analizleri yapılmadan ülkemize ithalatı gerçekleşmemektedir. Saygılarımızla

Soru: hem pipetli hem pipetsiz kulanılabiliyor mu

Soru: Stikir çikiyomu acaba
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz Neptün Life ailesi olarak Neptün Life markalı ürünümüzde mağazamızı takip edenlere özel 3D Sticker hediye göndermekteyiz Ürüne bayılacaksınız :) İyi günlerde kullanın..

Soru: soluğun numarasi kaç
Cevap: İthalatını yaptığımız Tritan mataralarımızın, Tarım İl Müdürlüğü tarafından yapılan testlerden sonra sağlığa uygundur onaylıdır Bilginize sunarız. Not: Tritan hammadde Amerikan Eastman firmasının ürettiği BPA içermeyen sağlığa zararı olmayan hammaddedir. Yeni Üretilen bu hammadde, hammadde sembolleri içerisinde uluslararası yetkili kurumlar tarafından 7 numara ( Diğer ) katagorisine eklenmiştir. Bilgi : Sağlığa zararlı olan ürünler analizleri yapılmadan ülkemize ithalatı gerçekleşmemektedir. Saygılarımızla

Soru: cevap verir misiniz lütfen
Cevap: Evet efendim

Soru: sadece 1 tane mi matara geliyor yoksa ikisi beraber mi
Cevap: ikili geliyor

Soru: Hangi kargo
Cevap: trendyol express efendim

Soru: bulaşık makinesinde yıkanır mı?
Cevap: Merhaba sıcak su ile yıkanmasını önermiyoruz

Motivasyonel Su Matarasi 2li Su Sisesi Suluk 2lt 900ml Yavrulu Spor Salonu Su Sisesi Suluk Ürünün Fotoğrafları

Motivasyonel Su Matarasi 2li Su Sisesi Suluk 2lt 900ml Yavrulu Spor Salonu Su Sisesi Suluk En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü