Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2 Lt Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim

Nihal

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
547
0
0
Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2 Lt Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Ürün Alınmaya Değer Mi?
Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2 Lt Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Şimdiki Fiyatı Ile 124.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2 Lt Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2 Lt Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Hakkında yaklaşık 1730 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2 Lt Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Ürün Özellikleri

Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2 Lt Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Ürününün Satıcısı, Duffa Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2 Lt Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk ürününü 124.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2 Lt Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Yorum Ve Değerlendirmeler
124.9 Tl ye satışta olan Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2 Lt Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1730 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: kiz kardesime hadiye aldim çok mutlu oldu super kalite tavsiye ederim
İsim: omer i.
Tarih: 29 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DUFFA STORE

Yorum: Çok sevimli aşırı beğendim 1lt olanından da almayı düşünüyorum.
İsim: E** G**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: hızlı kargo ve sağlam ürün için teşekkür ederim paketleme çok ozenliydi stickerlar da tam ve güzeldi hep başucumda
İsim: Ayşe A.
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: fiyatı uygun, kaliteli ürün benim 2. alisim . kendimize aldım beğendik hediye olarakta 2. kere aldım.
İsim: C** C**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: Sipariş verirken istediğim renk bu şekildeydi ve satıcı aynısını gönderim sağladı. Çok kaliteli ve çok özenle paketlenmiş olarak aldım. Stickerların kalitesinden bahsetmiyorum bile çok memnun kaldım özenliliğiniz ve ilginiz için teşekkür ediyorum ☺ sayfanızıda takip ettim sanırım daha çok görüşücez 😅
İsim: simge Y.
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: İyi ki yorumlara güvenip almışım, çok beğendim, aşırı rahat kullanımı. Oğlum da o kadar beğendi ki bana bırakmıyor, aynısından istedi hatta :) keşke takım olarak alsaymışım diye düşünüp duruyorum, mecburen küçüğünden de sipariş verdim:) stickerlar için de ayrıca teşekkür ederim 🫶🏻
İsim: B** A**
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: hediye için teşekkür ederim ♥
İsim: **** ****
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: kizima aldim bayildi harika kaliteli
İsim: S** T**
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: Ürün çok kısa sürede elime ulaştı. Paketleme de çok güzel. Matara fotoğraftakiyle aynı ve çok sağlam... Çıkartmalara da bayıldım. Kesinlikle tavsiye ederim. Çok teşekkürler.
İsim: E** F** S**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: bayıldım çok güzel biraz beklediğimden büyük geldi ama çok iyii yaaa
İsim: ilayda a.
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Kızım için almıştık çok beğendi koku yapmıyor
İsim: S** C**
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: Çok güzel yks ye hazırlanıyorum ve tüm günüm kütüphanede geçiyo 3-4 şişe su bitiriyordum artık mataram var
Tarih: 11 Mayıs 2023
Satıcı: Frezyahome

Yorum: Kuzenlerime aldım çok beğendiler
İsim: a** ç**
Tarih: 18 Ağustos 2023

Yorum: Paketleme çok iyiydi içinden çıkan süslemeler de çok tatlıydı renk olarak da resimdeki gibi geldi çok beğendim ilk defa bir matarayı bu kadar çok sevdim alın aldırın derim.
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: Çok beğenerek aldım su içmeye teşvik edici bir ürün indirimden almıştım tavsiye ederim özenle paketlenmişti kargoda hızlıydı
İsim: D** U**
Tarih: 17 Mayıs 2023

Yorum: Beğendik oldukça büyük :)
İsim: H** A**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Kızım da görüp beğenerek kendime de aldım, güzel bir ürün.
İsim: Gökhan Ç.
Tarih: 01 Ağustos 2023

Yorum: Harika bir şey şu içmeyen ben hiç yanımdan ayırmıyorum artık süper ayrıca süslemeleri harika 🥰🥰 Kesinlikle Tavsiye ediyorum hızlı bir şekilde elime ulaştı ve sağlam paketleme🥰😍
İsim: N** Ç**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: ürün güzel yapistirma hediler icinde tesekkur ederim kizim cok sevindi
İsim: s** k**
Tarih: 17 Mayıs 2023
Satıcı: DFN BABY

Yorum: tek kelime ile HARİKA!! satıcı mükemmel ilgili 2 adet almıştım şimdi 2 adet daha alıyorum .çok teşekkür ederimm bayıldımmm
İsim: Feyza H.
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Mart 2023

Yorum: Çok gğzel ama büyük geldi bana
İsim: B** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 31 Mayıs 2023
Satıcı: Frezyahome

Yorum: kargo baya geç geldi 10 gün bekledim ama değdi. ürün çok güzel. sağlam bir şekilde sarılmış vaziyette geldi. içinde hafif bir plastik koku vardı ama yıkayınca geçti. içmesi kolay motive ediyor gerçekten. hediye stickerler için teşekkürler. ben çok süslü olmasını istediğim için ekstradan stickerlerla süsledim harika bir ürün.
İsim: M** Ç**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: Şişeye bayıldık ben aldım. İki günde elime ulaştı arkadaslarımada aldım. Onlarda bayıldı etiketler gerçekten mükemmel
İsim: H** K**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: bayillldimmm,bayildimm hediye stickerlar için ekstra teşekkür ederim!💞
İsim: M** K**
Tarih: 23 Temmuz 2023

Yorum: alıp da aşık olduğum en nadide ürünlerden biri oldu,her gün 2.5-3 lt su içen biri olarak alabileceğim en makul suluk oldu.. teslimat konusuna gelirsek 23. saatte elimde oldu ilginiz ve hızınız için teşekkür ederim 🙏
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: çok güzeller hem anneme hem kendime aldım . gayet güzeller
İsim: P** T**
Tarih: 29 Temmuz 2023

Yorum: Hediyeler için cok teşekkür ederim bayıldımmmmm çok kısa sürede elime ulaştı teşekkür ediyorum
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: Ürün eksiksiz teslim edildi harika görünüyor gerçekten. Hemen süslemesini de yapıp kullanmaya başladım. Satıcıya teşekkür ediyorum. Koku da yapmazsa daha ne olsun☺
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: Bayıldım harika günde 3 litre su icen ben İcin harika alın aldırın kücük hediyeler İcin tesk ederim hemen icmeye başladım TABİKİ önce sirkeli su yaptım kokusu İcin cok sevdim paketleme güzeldi tesk ederim satıcıya kargom da hızlıydı 👍👍👏👏🙏❣
İsim: E** A**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: Hızlı ve sağlam geldi yanındaki stickerlara bayıldım. Su içmeye zorlanan biri için çok güzel bi ürün
İsim: Ü** U**
Tarih: 18 Mayıs 2023
Satıcı: DFN BABY

Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2 Lt Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Merak Edilenler Neler?

Soru: koku yapiyormu
Cevap: Hayır efendim

Soru: 3d stıcker hediye demişsiniz fakat sticer gelmemiş? Nasıl yardımcı olursunuz,bunun için tercih etmiştim sizi
Cevap: Mataranin içinden çıkmaktadır efendim hediye stickerlar

Soru: Merhaba tritanmı ürün acaba
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: Özellik kısmına plastik yazıyor ama tritanla plastik arasındaki fark nedir acaba
Cevap: Tritan plastik su matara ve yemek kaplarında kullanılan sağlıklı plastik maddedir

Soru: merhaba mor mavi olandan gonderir misiniz? hediye sticker da veriyor musunuz?
Cevap: Merhaba tabi efendim. Sizlerden de değerli yorumlarınızı bekleriz :)

Soru: Merhaba. Bpa’siz olduğunu belirtmişsiniz. Ancak plastik numarası yok. Kaç numara plastik malzeme? 1-7??? Lütfen numarasını yazınız.
Cevap: Merhaba kontrol Edip dönüş yapalım

Soru: kaç tane 3d sticker gönderiyorsunuz
Cevap: DFN BABY'i den alırsanız bir paket 4 lu sticker gönderiyoruz yanında hediye olarak efendim

Soru: Ürünüm geldi içinde 3D sticker yoktu
Cevap: Hangi mağazadan aldıysanız oraya yazın efendım

Soru: stiker koyuyor musunuz
Cevap: DFN BABY'i den aldıysanız evet efendim

Soru: sikitcer göndriyormusunuz ürünün yanında hediye öyle yazyor
Cevap: DFN BABY'i den alırsanız sticker gönderiyoruz efendim

Soru: Tritan mı plastik mi ?
Cevap: MERHABA PLASTİK

Soru: plastik numarasını öğrenebilir miyim
Cevap: 5 numara efendim

Soru: Kaç günde gelir ?
Cevap: MERHABA 2-3 GÜN

Soru: Kapak kısmı nasıl açılıyor ?
Cevap: Kilit kısmı var efendim hafif aşağı indirirseniz açılacaktir efendim

Soru: pipeti nasıl takıyoruz sanırım yapamadım sürekli içine gidiyor.
Cevap: Efendim you, tube den bakın urun ismini yazın kurulum videoları çıkar

Soru: mwrhabalar,renkleri karışık mı gönderiyorsunuz ?
Cevap: DFN BABY'i den alırsanız seçtiğiniz renk gelecektir efendim

Soru: Bana neden 3d sticker gönderilmedi? Sadece normal sticker atmışlar içine 2-3 tane bu ne
Cevap: DFN BABY'i den aldıysanız sticker gönderiyoruz yanında efendim

Soru: uc kismi silikon mu plastik mi
Cevap: MERHABA PLASTİK

Soru: istediğim rengi gonderiyormusunuz
Cevap: görseldeki renk efedim

Soru: ürün makinede yıkanır mı?
Cevap: Elde yıkanmalı Efendim

Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2 Lt Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk Ürün Görselleri

Motivasyonel Su Matarası Su Şişesi Suluk 2 Lt Tritan Spor Salonu Su Şişesi Bpa Içermez Suluk En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü