Movi Siyah (3 FARKLI TOKALI) Deri Günlük Kullanım Loafer Kadın Ayakkabı Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Gulcan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
526
0
0
Movi Siyah (3 FARKLI TOKALI) Deri Günlük Kullanım Loafer Kadın Ayakkabı Alanlar Memnun Mu?
Movi Siyah (3 FARKLI TOKALI) Deri Günlük Kullanım Loafer Kadın Ayakkabı Güncel Satış Fiyatı 607.83 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Movi Siyah (3 FARKLI TOKALI) Deri Günlük Kullanım Loafer Kadın Ayakkabı Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Movi Siyah (3 FARKLI TOKALI) Deri Günlük Kullanım Loafer Kadın Ayakkabı Hakkında yaklaşık 255 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Movi Siyah (3 FARKLI TOKALI) Deri Günlük Kullanım Loafer Kadın Ayakkabı Teknik Bilgiler

Movi Siyah (3 FARKLI TOKALI) Deri Günlük Kullanım Loafer Kadın Ayakkabı Ürününün Satıcısı, DİVOLYA Movi Siyah (3 FARKLI TOKALI) Deri Günlük Kullanım Loafer Kadın Ayakkabı ürününü 607.83 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Movi Siyah (3 FARKLI TOKALI) Deri Günlük Kullanım Loafer Kadın Ayakkabı Yorumlar Ve Değerlendirmeler
607.83 Tl ye satışta olan Movi Siyah (3 FARKLI TOKALI) Deri Günlük Kullanım Loafer Kadın Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
255 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Çok aşırı beğendimm. Dün kargoya vermiştim bugün hemen geldi. O kadar rahat ki görünüş olarakta bayıldımm tam numaranızı alın arkadaşlar
İsim: F** D**
Tarih: 23 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Divolya

Yorum: duruşu güzel şık bir ayakkabı yalnız 1 numara büyük alınabilir normalde 36 giyiyorum ama çok sıktı ayağımı
İsim: S** S**
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: 36 buçuk giyiyorum 36 aldım twm oldu
İsim: A** T**
Tarih: 07 Ağustos 2023

Yorum: ÇOK GÜZEL GELDİ KABA DEGİL OLDUKÇA NAZİK DURUYOR 36 ALDIM BEN AYAK NUMRAMI
İsim: **** ****
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: beklediğimden çok daha kaliteli geldi normalde 36 giyiyorum yarım numara büyük gibi ama onun dışında çok güzel
Tarih: 01 Mart 2023
Beden: Beden:36

Yorum: Hamileyim ayaklarım şiştiği için 1 numara büyük aldım çok hafif ve rahat bir ayakkabı kesinlikle tavsiye edilir
İsim: M** A**
Tarih: 14 Mart 2023
Beden: Beden:39

Yorum: muhteşem çıktı çok teşekkür ederim tam numaranızı alabilirsiniz ayağımda çok güzel durdu👍
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: Kendi bedenimi aldım tam oldu beğendim 👍🏼
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: Kendi numaramı aldım ama büyük oldu 1 beden küçük alın ama ayakkabı mükemmel
İsim: E** N** G**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel kaliteli ama maalesef büyük geldi normalde 37.5 giyiyorum 38 olmadı üzülerek iade ettim
İsim: GAMZE D.
Tarih: 21 Mart 2023
Beden: Beden:38

Yorum: gayet güzel 36 giyiyorum biraz sıktı gibi ama açılır diye düşünüyorum çok hızlı kargo gerçekten ayakkabı çok güzel ama ayaklarım parçalandı o kadar vurduki bir numara büyük alın bence ben 36 giyiyorum keşke 37 alsaymisim
İsim: n** k**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: tam numara aldım çok güzel rahat hediye için ayriyetten çok teşekkürler
İsim: S** K**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: beğendim gayet iyi kendi numaranızı alabimirsiniz
İsim: y** s** s**
Tarih: 17 Mart 2023
Beden: Beden:38

Yorum: ürün çok güzel ve kaliteli duruyo hangi numara giyoraniz o numarayı almanızı tavsiye ederim
İsim: K** T**
Tarih: 14 Mart 2023
Beden: Beden:39

Yorum: kendi numaranızı alın , çok beğendim
İsim: A** S**
Tarih: 07 Nisan 2023
Beden: Beden:37

Yorum: Ayakkabıyı beğendin kalitesi de iyi. Ben 38 , arkadaşıma 37 numara aldım bana 38 bi tık geniş oldu 37 yi deneyince de sıktı, rahat olması açısından 38 daha iyi . kendi numaranızı tercih edebilirsiniz
İsim: N** D**
Tarih: 14 Mayıs 2023

Yorum: Gerçekten mükemmel kalite tam numaramı aldım oldu ürün paketlenmesi falan çok iyiydi hediye için teşekkürler
İsim: kader t.
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: 36 numara aldım ama büyük geldi
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Ayakkabıyı beğendim fakat 40 giymeme rağmen büyük oldu iade edip etmeme konusunda kararsızım
İsim: O** Z**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Annme aldım begendik , tam kalıp.
Tarih: 31 Ocak 2023
Beden: Beden:40

Yorum: tam numaranızı alın ayakkabı mükemmel ve hesiyeniz için teşekkür ederim
İsim: f** s**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: yeğenim bu ayakkabıdan çok istiyorum du hediye olarak aldım. satıcıya çok teşekkür ederim kalitelisi harika, ayrıca çok düşüncelisiniz küçük hediye için çok teşekkür ederim.
İsim: H** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Nisan 2023

Yorum: Çok rahat ve şık babet çorabıyla rahatlıkla kullanıyorum gözükmüyor kendi numaranızı alın
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Bayıldığım bir ayakkabı oldu kendisi🌺 ben kendi numaramı aldım
İsim: S** D**
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: çok beğendim küçük hediyeniz için de tşkler
İsim: N** A**
Tarih: 20 Şubat 2023

Yorum: güzel tam atak numarası alinabilir
Tarih: 06 Temmuz 2023

Yorum: çok tatlı bu ayakkabılar biri hediye biri kendime aldım harikalar🥰❤ teşekkür ederim
İsim: c** t**
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: Ürün göründüğü gibi ama heralde ben ilk defa kullanacağım için biraz kaba geldi bana 8 aylik hamileyim rahat olsun diye aldım tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: b** a**
Tarih: 21 Mayıs 2023

Yorum: Ayak numaram 37,5 yorumlara bakarak 38 aldım tam oldu. Güzel ürün tavsiye ediyorum.
İsim: E** Y** G**
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: Kendi numaramı aldım ama biraz büyük sadece özellikle solda biraz bolluk var onun dışında güzel bir ayakkabı. Ayrıca kargom çok hızlı elime ulaştı teşekkür ederim ☺
İsim: E** D**
Tarih: 26 Mayıs 2023

Movi Siyah (3 FARKLI TOKALI) Deri Günlük Kullanım Loafer Kadın Ayakkabı Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: 41 numarası oluyormu?
Cevap: merhaba malesef efendim

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhabalar Trendyol express ve Yurtiçi kargo ile çalışıyoruz efendim DİVOLYA AİLESİ olarak sizlere keyifli alışverişler dileriz

Soru: 37 gelir mi
Cevap: Merhaba. İyi günler. Ürün stoklarımız ara ara güncellenmektedir. Lütfen takipte kalın. DİVOLYA

Soru: Merhaba kalıbı nasıl
Cevap: Merhabalar ürünün kalıpları tam efendim giydiğiniz numarayı tercih edebilirsiniz DİVOLYA AİLESİ olarak sizlere keyifli alışverişler dileriz

Soru: yanında 3 tokası geliyormu
Cevap: merhaba evet geliyor

Soru: ayakkabinin boyutunu soyleye bilirmisiniz kac santim?
Cevap: Merhabalar ürünün kalıpları tam efendim giydiğiniz numarayı tercih edebilirsiniz DİVOLYA AİLESİ olarak sizlere keyifli alışverişler dileriz

Soru: Asıstana nerden ulasabılırım
Cevap: trendyol asistan uygulamada var

Soru: merhaba ortopedik taban mı
Cevap: Merhaba hayır efendim

Soru: üç tokasini bu üründekinden değilde başka tür toka gönderme şansınız varmi
Cevap: Yok maalesef efendim

Soru: Merhaba 3 tokası birlikte gönderiliyor mu ?
Cevap: merhaba evet efendim

Soru: arkadan ayağıma vuruyor
Cevap: Giymediyseniz iade edebilirsiniz. Giydiyseniz iade alamayız ama ayaginiza 1 güne alışır

Soru: Merhaba.Ayagim 23.5 sm kac numara almaliyim ayakkabiyi?

Soru: merhaba rica etsem ayakkabının tokasini gümüş gönderirmisiniz?
Cevap: Merhaba 3 Toka da geliyor size :)

Soru: salam,taban kaç sm?

Soru: Öndeki detaylar çıtçıtlı dimi tak çıkart biz kendimiz yapabiliriz
Cevap: evet efendim

Soru: ayakkabı ayağıma vurdu napicam
Cevap: Merhabalar giyilmeği taktirde size gelen orjinal kutusu ile iadenizi yapabilirsiniz. DİVOLYA AİLESİ olarak keyifli alışverişler dileriz

Soru: merhaba iyi günler sadece toka satıyor musunuz
Cevap: Merhaba malesef efendim

Soru: tokası siyah olan var mı
Cevap: merhaba bu nikel var efendim. tam siyah yok malesef

Soru: 38 numara gelince bildirim gelir mi
Cevap: bildir butonunu açarsanız gelir evet

Soru: Taraklı ayaklar için uygunmudur
Cevap: Evet uygun kesinlikle

Movi Siyah (3 FARKLI TOKALI) Deri Günlük Kullanım Loafer Kadın Ayakkabı Ürün Resimleri

Movi Siyah (3 FARKLI TOKALI) Deri Günlük Kullanım Loafer Kadın Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü