Ms 500 Spin Bike - Kondisyon Bisikleti Tavsiye Edilen Yer Neresi

Nilgun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
501
0
0
Ms 500 Spin Bike - Kondisyon Bisikleti Bu Ürünü Almalı Mı?
Ms 500 Spin Bike - Kondisyon Bisikleti Şu Anki Satış Fiyatı 10399.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Ms 500 Spin Bike - Kondisyon Bisikleti Memnuniyet Durumu Nedir?

Ms 500 Spin Bike - Kondisyon Bisikleti Hakkında yaklaşık 26 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Ms 500 Spin Bike - Kondisyon Bisikleti Teknik Bilgiler

MS500 SPIN BIKE_x000D_
_x000D_
Çerçeve malzemesi çeliktir. _x000D_
_x000D_
Bisiklet gidonu kullanıcının boyuna göre 5 kademe ayarlanabilirdir. _x000D_
_x000D_
Bisiklette tek pencereli LCD ekran vardır. Bu ekranda Scan-Time-Spd-Dst-Cal ve Odo bilgileri takip edilebilir. Ekran 2 adet kalem pille çalışır ve kablo ile gövdeye bağlıdır. _x000D_
_x000D_
Oturma koltuğu kullanıcının boyuna göre aşağı-yukarı 7 kademe ayarlanabilirdir. Ayrıca öne ve arkaya doğru kızaklı ayarlanabilirdir. _x000D_
_x000D_
Oturma koltuğu altında konforlu bir çalışma sağlaması için yaylar vardır. _x000D_
_x000D_
Bisiklette sertlik ayarı manuel ve süngerlidir. Kol yardımıyla sağa doğru çevirerek sertliği arttırıp sağa doğru çevrildiğinde azaltır. Ayrıca tamamen sağa doğru çevrildiğinde pedalları kilitler. _x000D_
_x000D_
Zemine basan 4 ayak vardır. Ön ayaklarda taşıma ve yer değiştirme kolaylığı için tekerlekler vardır. _x000D_
_x000D_
Arka ayakların sağında ve solunda silindir şeklinde zemine sabit oturması için hassas ayar yapan butonlar vardır. _x000D_
_x000D_
Pedalların üstünde ayakların çıkmaması için ayarlanabilir sabitleyici kayışlar vardır. _x000D_
_x000D_
Bisiklette suluk ve suluk yuvası vardır. _x000D_
_x000D_
Volan disk ağırlığı: 11 kg _x000D_
_x000D_
Bisiklet kayış sistemi ile çalışır. _x000D_
_x000D_
Bisiklet kurulu ebatları 120*50*115 cm (+-5) _x000D_
_x000D_
Maksimum kullanıcı ağırlığı: 130 kg _x000D_
_x000D_
Ürünün ağırlığı en az 55 kg (+-5) _x000D_
_x000D_
DİKKAT! KARGO ŞİRKETLERİ ÇALIŞANLARI BU ÜRÜNÜN AĞIRLIĞINDAN DOLAYI BAZEN KAPIYA BIRAKMAYIP APARTMAN KAPISINA BIRAKMAKTADIRLAR. BU DURUMUN BİZİMLE BİR ALAKASI OLMAYIP, HER KARGO FİRMASINDA AYNI DURUM GEÇERLİDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER SAĞLIKLI VE İYİ GÜNLER DİLERİZ._x000D_
_x000D_
_x000D_

Ms 500 Spin Bike - Kondisyon Bisikleti Ürününün Satıcısı, Proforce Ms 500 Spin Bike - Kondisyon Bisikleti ürününü 10399.0 Tl'den Satılmaktadır.

Ms 500 Spin Bike - Kondisyon Bisikleti Kullanıcı Yorumları Nasıl?
10399.0 Tl ye satışta olan Ms 500 Spin Bike - Kondisyon Bisikleti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
26 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Gelir gelmez kurulumunu yaptım ve çok kolaydı beklediğimden daha kaliteli geldi çok memnun kaldım şunu da belirtmek isterim 2 günde elime ulaştı teşekkür ederim emeği geçen herkese 👏🏻👏🏻👏🏻
İsim: Tuğba M.
Tarih: 26 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Proforce

Yorum: Ürün çok kaliteli ve çok özenli paketleme yapılmış.Emeğiniz için teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 12 Eylül 2022

Yorum: kaliteli gözüküyor. hızlı sorunsuz teslim edildi.
Tarih: 03 Ağustos 2021

Yorum: Kargo hızlıydı.Son derece başarılı bir ürün.
İsim: E** P**
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: Resimde görüldüğü gibi geldi güzel beğendik kurulum çok kolay kullandıkça memnun kalırız inşallah
İsim: S** b**
Tarih: 08 Şubat 2023

Yorum: Hızlı ve sorunsuz harika teşekkür ederiiz
İsim: İ** C**
Tarih: 26 Ekim 2023

Yorum: Çok kaliteli beğendim, teşekkür ederim.
İsim: Doğukan D.
Tarih: 25 Aralık 2023

Yorum: Dışarı çıkmaya üşenenler için harika. Herhangi birsorun yaşamadım kurulumu kolay
İsim: S** A**
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: Çok güzel evde spor yapmak isteyenler için çok iyi
Tarih: 23 Temmuz 2023

Yorum: harika aylardır kullanıyorum yapanın ve sizlerin emegine ve eline sağlık
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: Kullanıyorum güzel
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Şubat 2024

Yorum: Gerçekten parasını sonuna kadar hak eden güzel bir ürün, hızlı kargo,kolay kurulum, rahat kullanım 👍🏻
İsim: D** F** K**
Tarih: 11 Eylül 2022

Yorum: Kolay bir kurulumu var başarılı bependim
İsim: b** b** ç**
Tarih: 14 Ocak 2024

Yorum: Ürünü 2 saat önce aldım , kurulumunu yaptım.zor değil 1 saat içinde yavaş yavaş kurdum . Ürün gerçekten kaliteli hissiyatı veriyor , daha önce voit X Rider almıştım ama o arkadaşıma hediye etmek içindi. Bence ürün 20 - 25 bin Tl civarındaki bisikletler kalitesinde . Ben sporcu olduğum halde 20 dk civarında direnç yarı zorlukta olmasına rağmen bayaDevamını Oku
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: ürün mekanik anlamda iyi,performansi da güzel.tek sorun sele konforlu değil ve üzerinde oturma süresi çok kısa.bir süre sonra kalcaniz agriyor.mecburen değiştirmek zorundayım.onun dışında teknik olarak gayet iyi.
İsim: U** O**
Tarih: 07 Eylül 2023

Yorum: Ürün iki parça olmasına rağmen tek bir teslimat koduyla ikisinide teslim etmiş gösterdiler büyük olan ürünüm gelmedi kargo firmasıyla görüştüğümde teslim ettiklerni söylüyorlar firmanın kargo şirketiyle görüşüp sorunumu çözmesini istiyorum aksi takdirde firmanın da bu konunun sorumlusu olduğunu düşünüp kargo şirketini firma sahibini ve trendyol sorDevamını Oku
İsim: S** D**
Tarih: 18 Ekim 2022

Yorum: uzun araştırmalar sonucu aldım ürünün artı ve eksi yönleri var artıları sallanma yok boyuma uygun öyle dandik bi ürün değil içiniz rahat olsun o konuda direnci güzel ekran çalışmasında bi sıkıntı yok ses konusu çok hafif bi sesi var alt komşuya kesinlikle gitmez ses eksileri satıcı 55 kg yazmış ama kesinlikle 55 kg değil 29 kg geldi tarttım disk ağDevamını Oku
İsim: A** Ş**
Tarih: 22 Haziran 2024

Yorum: Koltuk çok rahatsız ayrıca kendimi dengede tutmaya çalışmaktan kolum ağrıyor fiyatına göre rahatlık seviyesi yerlerde
İsim: Enes c. A.
Tarih: 22 Ağustos 2023

Ms 500 Spin Bike - Kondisyon Bisikleti Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 1.97 boyum var sorun yaşar mıyım?
Cevap: Merhaba efendim. Öncelikle ürünümüzle ilgilendiğiniz için teiekkür ederiz. Ayarlanabilen sele olduğu için boyunuza göre seleyi ve gidonu ayarlayabilirsiniz. İyi günler.

Soru: Manyetik mi manuel mi diye sorulmuş farklı cevaplar vermişsiniz?? Doğru cevap verirseniz iyi olur tüketiciyi yanıltmayın
Cevap: Merhabalar, direnç makenizbası manueldir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Zincirlimi yoksa kayışlımı
Cevap: Merhaba. Bu modelimiz kayışlı sisteme sahip. İyi günler.

Soru: 120 kilo taşırmı
Cevap: Merhabalar, öncelikle ürünümüz ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Taşıma kapasitesi 130 kg kadar çıkmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba ücretsiz montaj yapan servisleriniz varmı acaba yoksa biz nasıl montaj yaparız teşekkür ederim ☺
Cevap: Merhabalar,teknik servisimizi arayarak yardım alabilirsiniz efendim 555-895-30-38 iyi günler diliyoruz.

Soru: üründe kalori sayacı var mı?
Cevap: Merhabalar efendim, evet bulunmaktadır. Sağlıklı ve iyi günler dileriz.

Soru: Merhabalar çok fazla çeşit oldugu için ve alanım olmadığı için bilmiyorum bu müzik eşliğinde yapılan spininglerden mi uygun mudur
Cevap: Merhabalar, öncelikle ürünümüz ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Evet uygundur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Disk 7kg geliyordi yorlaröyle olmaz deyilmi. 11kg teyit etmek için
Cevap: Merhabalar efendim, evet 11 kg olmaktadır. Sağlıklı ve iyi günler dileriz.

Soru: direnç mekanizması manuelldir demişssiniz bu ne anlama geliyor.spin bike larda manyetik manule farkı nedir?
Cevap: Merhabalar efendim, manuel olarak ağırlığı ayarlanabilir olmaktadır. Direnç kolunu çevirerek ağırlığı belirlemektesiniz. Sağlıklı ve iyi günler dileriz.

Soru: 187 boy sığarmıyım
Cevap: Merhabalar, rahatlıkla sığarsınız. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: mrabar zincir kayışlısimi iyi yoksa kayış olanmi daha iyi ikisini arasinda ne fark var
Cevap: Merhabalar, normal kayışlıdır. Kayışlı sistem daha kullanışlıdır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba, kurulumunu teknik servis yapıyor mu ? ben kuramam çünkü
Cevap: Merhabalar efendim, ürün kolay kurulum olmaktadır, teknik servis tarafından kurulması dahilinde ücret talep edilmektedir. Sağlıklı ve iyi günler dileriz.

Soru: disk ağırlıği kaç kg
Cevap: Merhabalar efendim, 11 kg olmaktadır. Diğer özellikleri açıklamada yazmaktadır. Sağlıklı ve iyi günler dileriz.

Soru: Eğim derecesi kaça kadar artıyor
Cevap: Merhaba. Öncelikle ürünümüzle ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Spin bike bisikletlerinide açı ayarlanmıyor, fakat koltuk ve selenin yüksekliğini ayarlayarak bir açı elde edebilirsiniz.

Soru: Merhabalar zayıflama için kullanılır,mı ve kaç kilo taşıya bilir
Cevap: Merhabalar, Maksimum kullanıcı ağırlığı: 130 kg dır. Kullanım yönünüze uygundur. Keyifli alışver dileriz.

Soru: merhaba,ürün manyetik dirençli mi?
Cevap: Merhabalar, Direnç Mekanizması manueldir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba ürünün çok ses çıkarır mı ? Rahatsızlık verecek derecede
Cevap: Merhabalar efendim, şöyle düşünün normal nefes alma 10dB/A, Motorlu testere 90dB/A. Bizim kondisyon bisikletimizin ses 40dB/A. Halı ve zemin kondisyon bisikletimizin minderi kullanarak yapılan ölçümlerde 85 kg ağırlığında bir kişinin 6 km hız ile koşması 30 dB/A ya denk gelmiştir. Ev ve apartman ortamlarında kuşkusuz kullanabilirsiniz. Sağlıklı ve iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba disk ağırlığı kaç kg
Cevap: Merhabalar efendim, 11 kg olmaktadır. Diğer özellikleri açıklamada yazmaktadır. Sağlıklı ve iyi günler dileriz.

Soru: İyi günler 135-140 kg arası için uygunmudur
Cevap: Merhabalar, Maksimum kullanıcı ağırlığı: 130 - 140 kg arasında olabilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ses yapıyor mu? koşu bandım vardı ses yaptığı için sattım,,
Cevap: Merhabalar efendim, ses yapmamaktadır. Sağlıklı ve iyi günler dileriz.

Ms 500 Spin Bike - Kondisyon Bisikleti Ürüne Ait Fotoğraflar

Ms 500 Spin Bike - Kondisyon Bisikleti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü