Ms261 Vitroseramik Inox Çıtalı Ankastre Cam Ocak Tavsiye Eder Misiniz-

Seyda

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
269
0
0
Ms261 Vitroseramik Inox Çıtalı Ankastre Cam Ocak Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Ms261 Vitroseramik Inox Çıtalı Ankastre Cam Ocak Güncel Satış Fiyatı 6845.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Ms261 Vitroseramik Inox Çıtalı Ankastre Cam Ocak Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Ms261 Vitroseramik Inox Çıtalı Ankastre Cam Ocak Hakkında yaklaşık 18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Ms261 Vitroseramik Inox Çıtalı Ankastre Cam Ocak Ürün Detayları

Ms261 Vitroseramik Inox Çıtalı Ankastre Cam Ocak Ürününün Satıcısı, Ferre Ms261 Vitroseramik Inox Çıtalı Ankastre Cam Ocak ürününü 6845.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Ms261 Vitroseramik Inox Çıtalı Ankastre Cam Ocak Kullananlar
6845.0 Tl ye satışta olan Ms261 Vitroseramik Inox Çıtalı Ankastre Cam Ocak Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Çok güzel geldi tereddüt içinde aldım fakat çok iyi geldi servisi çokhızlı ve ilgili
İsim: B** E** Y**
Tarih: 20 Aralık 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: hesaplıaldım

Yorum: yorumumu yenileme kararı aldım. en ufak Bi uğraşta çiziliyor lekeler çıkmıyor
İsim: i** ş**
Tarih: 14 Mart 2024
Satıcı: AnkastreGO

Yorum: İlk başta ocağın ateşi çok az gelmişti. Hatta ilk gün 2 adet patatesitam 40 dkda kızarttım. Fakat zaman geçtikçe gayet iyi pişirmeye başladı.Elektrik faturasına nasıl yansıyacak bilemiyorum.
İsim: K** Ö**
Tarih: 20 Kasım 2023

Yorum: Ürünü henüz kullanmaya başlamadık. Ama benzerleri arasında fiyatı enuygun olandı. Paketleme gayet güzel.
İsim: A** G**
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: Ürün kullanışlı bir sıkıntı yaşamadım Sadece leke bırakıyor 😔
İsim: P** K**
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: kullanımı kolay pişirmesi gayet iyi ama leke tutuyor çıkmadı bazıları
İsim: Ö** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Ocak 2024

Yorum: Asla almayın . 2. Kullanmamda bu şekilde oldu. Büyük bir hüsrana uğradım
İsim: Aslan K.
Tarih: 09 Ocak 2024

Yorum: Ürün kaliteli diğer markalarda olmayan özellik var fakat aynı anda 3Ocak malesef çalışmıyor sadece 2 ocağı çalıştırabiliyorsunuz.bu beni çoküzdü kullanma talimatını okuyunca ömrü 10 senedir yazıyor.ilk denememmagnolia oldu 4 dk da pişti
İsim: Ayça G.
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Kasım 2023

Yorum: Çok güzel hızlı geldi paketleme harika servis çok iyi şuan sorun yok kiservis hiç arıza şikayeti almıyorum dedi
İsim: D** G**
Tarih: 12 Eylül 2023
Satıcı: Carpe_Diem

Yorum: aynı firmadan almama rağmen üçlü ankastre set farklı kargolarla geldi.set üstü ocak ve davlumbaz yurtiçi kargo ile geldi dağıtıcı çalışan çokaksi ve anlayışsızda aslında kırıkkaleden kargo olarak yurtiçi kargonunhizmeti iyiydi ben kişiye bağladım sorunu. ürüne gelecek olursak firmayateşekkür ederim çok hızlı gönderdi pakette ufak tefek darbeler varDevamını Oku
İsim: Ö** T**
Tarih: 31 Ağustos 2023
Satıcı: Carpe_Diem

Ms261 Vitroseramik Inox Çıtalı Ankastre Cam Ocak Merak Edilenler

Soru: genişliği 60 uzunluk 60 mıdır
Cevap: merhaba efendim evet en boy 60*60 dır standart kesim ölçülerindedir .

Soru: Kurulumda servisle ilgili süreç nasıl ilerliyor? Biz mi çağırıyoruz, siz mi gönderiyorsunuz?
Cevap: Merhabalar efendim, Ferre çağrı merkezi üzerinden servis kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Yetkili servis kutu açılımını ve kurulum montajını yapmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba direkt fişe takıp mı çalışıyor herhangi bir dohalgaz bağlantısı vs gerekli midir
Cevap: Merhaba ocagımız elektiriklidir efendim

Soru: mrb beyazı mevcut mu acaba
Cevap: Merhaba; Maalesef beyazı mevcut değil. İyi günler.

Soru: benim ocağın ölçüsü 50 60 bu uyar mi
Cevap: evet uyar efemdim

Soru: Normal priz de kullanılabiliyor mu
Cevap: Evet efendim.ürün ankastre dir

Soru: Bulaşık makinası üstüne olurmu
Cevap: Merhaba ürün ankastredir bulaşık makinası üzerine direk koymak için uygun değildir.

Soru: Merhaba iç mermer ölçüsü 56x49 olan tezgahımıza uygun olur mu ?
Cevap: Merhaba, ürün belirtiğiniz ölçüler için uygundur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: bu modelde beyazı varmı acaba
Cevap: Merhabalar efendim, Beyaz rengi mevcut değildir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: üründe her türlü tencere kullanılıyormu
Cevap: İyi akşamlar efendim ürün standart elektrikli ocaktır. Gazlı ocakta kullanmış olduğunuz tüm tencereler kullanılabilir

Soru: doğalgaza cevrile bilinirmi
Cevap: elektrikli ocak doğalgaz olmaz efendim

Soru: tezgah üstüne koyulurmu
Cevap: Yok efendim ankastre ürün bu gömme yani ama arzu ederseniz tezgah üstüde kullanabilirsiniz size kalmış o

Soru: ürünü kendimiz hemen kullanabiliyormuyuz yoksa kurulum için bankonun işlenmesi gerekiyor mu ?
Cevap: Merhabalar, Türkiye’nin her yerinde uzman servis ağımız bulunmaktadır. Ücretsiz Kurulum ve teknik destek için Ferre müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. İyi Günler Dileriz...

Soru: tezgah üstüne kurulum olurmu
Cevap: Merhabalar efendim, Ürün ankastredir. Setüstü ocak olarak kulanılmamaktadır.

Soru: merhabalar bu ürünün beyaz olanı varmı
Cevap: Merhabalar efendim, Maalesef beyaz rengi mevcut değildir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: doğal gazlı varmi acaba.
Cevap: Bu modeller elektriklidir

Soru: Merhaba 49 a 57 tezgah kesim ölçüsü mevcut ocağın boyutu 52 ye 59 uyarmı acaba
Cevap: Merhaba uymaktadır

Soru: bulaşık makinesi üzerinde kullanilirmi
Cevap: Evet efendim herhangi bir sorun teşkil etmez

Soru: Köz matik kullanılıyor mu
Cevap: Merhaba köz matik kullanılamaz

Soru: tezgah iç kısım55,9 derinlik 49cm önce kumtel tüplü vardı uyarmı iyi günler
Cevap: Merhaba uyum sağlayacaktır

Ms261 Vitroseramik Inox Çıtalı Ankastre Cam Ocak Ürün Resimleri

Ms261 Vitroseramik Inox Çıtalı Ankastre Cam Ocak En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü