Mtp-1302d-1a2vdf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Peri

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
311
0
0
Mtp-1302d-1a2vdf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Ürün Alınmaya Değer Mi?
Mtp-1302d-1a2vdf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Şu Andaki Fiyatı 1703.98 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Mtp-1302d-1a2vdf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Memnuniyet Durumu Nedir?

Mtp-1302d-1a2vdf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Hakkında yaklaşık 528 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Mtp-1302d-1a2vdf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Ürün Açıklaması

Ürünlerimiz Markaların Türkiye Yetkili Distribütörü Garantisi Altındadır. >

Mtp-1302d-1a2vdf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Ürününün Satıcısı, Casio Mtp-1302d-1a2vdf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) ürününü 1703.98 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Mtp-1302d-1a2vdf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Ürünü Kullananların Görüşleri
1703.98 Tl ye satışta olan Mtp-1302d-1a2vdf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
528 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Abime aldım çok iyi duruyo
İsim: G** Y**
Tarih: 13 Ekim 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Trendyol

Yorum: eşime aldım beğendi güzel bir saat sorun yaşamadık tıkır tıkır çalışıyor alabilirsiniz
İsim: s** A**
Tarih: 03 Haziran 2022

Yorum: babama aldım çok sevdi çok şık
İsim: E** Ç**
Tarih: 18 Ekim 2022

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım çok beğendik çok şık bir ürün.
İsim: E** D**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Eşime hediye aldım gayet şık bir saat inşallah oda beğenir . akşam sipariş verdim bugün teslim edildi. paketleme özenliydi üzerinde kırılabilir etiketi de yapıştırılmıştı çok teşekkür ediyorum trenyol &trendyol ekpres
İsim: a** k**
Tarih: 04 Ekim 2022

Yorum: Siparişi dün saat 17:30 civarında verdim bugün 11:15 gibi ürün elime ulaştı. Hızlı teslimat için teşekkür ederim. Ayrıca ürün çok güzel ben erkek arkadaşıma aldım sizde gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: Yağmur C.
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: Baya indirimli aldım erkek arkadaşımın yanı sıra kız arkadaşlarımda çok çok beğendi son ürün indirimliylen aldım biri alamadığına çok pişman o derece muazzam 🤌🏻
İsim: S** B**
Tarih: 03 Mart 2022

Yorum: babama hediye olarak aldım , çok şık ve güzel duruyor
İsim: İ** S**
Tarih: 18 Şubat 2023

Yorum: şık güzel bir saat 4 gün sonrasında elime ulaştı babama hediye aldım çok beğendi
İsim: **** ****
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: Paketleme iyiydi ürün kısa zamanda elime ulaştı erkek arkadaşıma aldım çok beğendik
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: Sevgilim için aldım, beğendi. Gayet şık güzel duran bir saat.
İsim: H** Ö**
Tarih: 13 Temmuz 2022

Yorum: Eşime doğum günü hediyesi için aldım. Çok beğendim, çok güzel ve çok şık bi saat Keşke orijinal kutusunda olsaydı.
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Babama aldım, baya beğendi. Gayet şık bir saat.
İsim: M** O** Ü**
Tarih: 25 Haziran 2023

Yorum: erkek arkadaşıma aldım çok beğendi çok kaliteli
İsim: N** b**
Tarih: 18 Mayıs 2023
Satıcı: İsviçre Saat

Yorum: Sevgilime aldım çok beğendi
İsim: Ç** M**
Tarih: 20 Eylül 2022
Satıcı: İsviçre Saat

Yorum: Babam için hediye almıştım çok beğendi
İsim: G** D**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: çok şık duruyor
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Kutulama, kargolama, hız herşey iyiydi sorunsuz elime ulaştı. Model de güzel tavsiye ederim. Sağlam.
İsim: i** S**
Tarih: 05 Mart 2023

Yorum: Babama hediye aldım çok güzel oldu
İsim: M** Ö**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: Çok şık bir saat.
İsim: Batuhan Ş.
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: kaliteli saat
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: Nişanlıma aldım çok beğendik 🙂
Tarih: 05 Aralık 2021

Yorum: Ürün gayet güzeldi erkek arkadaşıma almıştım. Çok yakıştı
İsim: S** i**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel ürün hızlı kargo
İsim: N** B**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Babama almıştık. Çok beğendi.
İsim: T** E**
Tarih: 18 Mayıs 2022

Yorum: Çok güzel bir saat abime hediye olarak aldım ve çok erken geldi herkese tavsiye ederim teşekkürler ☺
Tarih: 29 Mart 2022

Yorum: çok güzel ve zarif çok beğendim
İsim: c** E**
Tarih: 06 Mart 2023

Yorum: çok kibar bir saat. abime hediye aldım çok beğendi
İsim: S** H**
Tarih: 06 Eylül 2022

Yorum: erkek arkadaşım için aldım çok kaliteli geldi gerçi onun kalitesinin yanında bir hiç hayatımın anlamına her şey feda olsun
İsim: Betül A.
Tarih: 26 Kasım 2021

Yorum: Esime babalar günü için almıştım çok beğendi çok şık bir saat. kesinlikle tavsiye ederim.
İsim: z** e**
Tarih: 24 Haziran 2022

Mtp-1302d-1a2vdf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Sıkça Sorulan Sorular

Soru: paslanırmı
Cevap: Merhaba, ürün paslanmaya dayanıklıdır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ürün sıfırmı?
Cevap: Merhaba, ürün sıfır kapalı kutu olarak gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: kasa çapı kaç mm
Cevap: Merhaba, ürün 38.5 mm kasa çapına sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Garantisi var mı
Cevap: Merhaba, ürün 2 yıl garantilidir. Garanti belgesi ürün ile birlikte gönderilecektir. Gerektiği durumlarda ürünle birlikte gönderilen garanti belgesi üzerinde belirtilen teknik servisten destek alabilirsiniz.

Soru: kasa çapı kaç mm
Cevap: Merhaba, incelemiş olduğunuz ürünün kasa çapı 41 mm'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Kutusu var mı
Cevap: Merhaba, ürün kutusu marka alternatifine bağlı olarak gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 13 yaş uygun mudur?
Cevap: Merhaba, ürünün uygun olduğunu düşündüğünüz takdirde kullanım sağlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Kaç mm acaba
Cevap: Merhaba, ürün 38.5 mm kasa çapına sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba ürünün garanti belgesi nerede geçerli olur trendyol satıcısından saat almadım bilgi verir misiniz garanti kapsamı için kim ilgileniyor
Cevap: Merhaba, ürün 2 yıl garantilidir. Garanti belgesi ürün ile birlikte gönderilecektir. Gerektiği durumlarda ürünle birlikte gönderilen garanti belgesi üzerinde belirtilen teknik servisten destek alabilirsiniz.

Soru: Merhaba ürünümü metal kutuda gönderir misiniz özel bir hediye olacak da. Şimdiden teşekkürler
Cevap: Merhaba, ürün kutusu marka alternatifine bağlı olarak gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: kasa çapı nedir

Soru: anlamıyorum niye kaçamak cavap veriyor sunuz yorum da size diyor banyoda şu alurmi diyor cevap 5 a t m dur bu ne alur mi almaz desana a t m nedur ben bilmiyorum a t m a t m ne yani yüzerken ve ya banyoda şu alur mi bu kadar basit soru
Cevap: Merhaba, 5 ATM havuz ve duşta da kullanabileceğiniz anlamına gelir. Ancak ne olursa olsun, saatinizin üzerine çok fazla basınç yapacak aktivitelerden kaçınmalısınız. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: garanti belgesi var mı kaç yıl garanti

Soru: hangi ilden gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz depolarımızın uygunluğu ve stok durumuna göre size en yakın olan noktadan gönderilmektedir.

Soru: Cevabınız için teşekkür ederim. Belge de saatle birlikte gönderiliyor mu? Erkek arkadaşıma hediya alacağım, kutuda mı gönderiliyor?
Cevap: Evet efendim

Soru: Deri kayış sipriş etcem saatle beraber de kayış kaç mm?

Soru: deri kordonu varmı fiyat
Cevap: Merhaba, platformumuzdaki filtreleri kullanarak aradığınız ürünleri bulup istediğiniz ürünü inceleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Ürün büyük ihtimalle elime büyük gelir, alıp normal bir saatçi de elime göre ayarlarsam bir zararı olur mu, randımanlı olur mu

Soru: fosforlumu gece gosteriyormu
Cevap: Merhaba, akrep ve yelkovanda fosfor mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba kasa çapı 38 mi 41 mi anlayamadım. Sorulara da baktım ikisi de var. Acaba kasa çapı kaç?
Cevap: Merhaba, kasa boyutu: (U × G × Y) 35.9 × 31.2 × 8.7 mm'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Mtp-1302d-1a2vdf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Ürün Resimleri

Mtp-1302d-1a2vdf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü