Mtp-vd03d-3a2udf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Satın Alır Mısınız ?

Asuman

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
248
0
0
Mtp-vd03d-3a2udf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) En Düşük Fiyat Nerede?
Mtp-vd03d-3a2udf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Anlık Fiyatı 1750.5 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Mtp-vd03d-3a2udf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Alanlar Memnun Mu?

Mtp-vd03d-3a2udf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Hakkında yaklaşık 12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Mtp-vd03d-3a2udf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Teknik Detaylar

Casio Mtp-Vd03d-3A2udf Erkek Kol Saati_x000D_
Kasa Çapı: 41 mm>_x000D_
Mekanizma: Quartz>_x000D_
Kasa Materyali: Çelik>_x000D_
Kordon Materyali: Çelik>_x000D_
Su Geçirmezlik: 5 ATM>_x000D_
Cam Tipi: Mineral>_x000D_
Kasa Renk: Metalik Gri>_x000D_
Kordon Renk: Metalik Gri>_x000D_
Yaş Grubu: Yetişkin>_x000D_
Garanti Süresi: 2 Yıl>_x000D_
Renk: Metalik Gri>_x000D_

Mtp-vd03d-3a2udf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Ürününün Satıcısı, Casio Mtp-vd03d-3a2udf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) ürününü 1750.5 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Mtp-vd03d-3a2udf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Kullanıcı Değerlendirmeleri
1750.5 Tl ye satışta olan Mtp-vd03d-3a2udf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Güzel gösterişli
İsim: **** ****
Tarih: 30 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: GözlügünAdresi

Yorum: Güzel saat
İsim: F** T**
Tarih: 10 Eylül 2024
Satıcı: MENA ITHALAT

Yorum: sorunsuz ulaştı, görsel ile ayni teşekkürler
İsim: M** T**
Tarih: 30 Temmuz 2024
Satıcı: prime ithalat

Yorum: kadran rengi hoşuma gittiği için almıştım gayet güzel
İsim: e** ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Eylül 2024
Satıcı: GÜNDÜZ SAAT

Yorum: Çok güzel bir saat
Tarih: 20 Ağustos 2024
Satıcı: İsviçre Saat

Yorum: Baya kaliteli
İsim: Y** S**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Kadran rengi hoş
İsim: m** b**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Temmuz 2024
Satıcı: Trend Saati

Yorum: mükemmel çok güzel bir saat
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: Babalar günü hediyesi almıştım, plastik kutu ile geliyor, kutuda çatlak vardı ama sorun etmedim. görseller ile uyuyor, pek anlamam. Videoları izleyerek bileğine göre ayarladım. şimdilik ilk deneyimi fena değil, su geçirme arıza gibi durumları zamanla göreceğiz
İsim: K** Ç**
Tarih: 30 Haziran 2024
Satıcı: Trend Saati

Yorum: Görseli aynı gayet şık bir saat
İsim: K** G**
Tarih: 18 Temmuz 2024
Satıcı: prime ithalat

Mtp-vd03d-3a2udf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Ürüne Dair Sorular

Soru: quartz mekanizmalı mıdır ?
Cevap: Analog efendim

Soru: Benim bileğim 28sm, bana olur mu?
Cevap: merhaba, kasa çapı 41 mm

Soru: Akrep ve yelkovan fosforlu mu
Cevap: Değil efendim

Mtp-vd03d-3a2udf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Resim Ve Fotoğraflar

Mtp-vd03d-3a2udf Erkek Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü