Mucize Biberiye Saç Serum Hızlı Saç Uzatma Ve Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Formül Bu Ürünü Almalı Mı ?

Arzu

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
552
0
15
Mucize Biberiye Saç Serum Hızlı Saç Uzatma Ve Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Formül En Ucuzu Nerede Bulunur?
Mucize Biberiye Saç Serum Hızlı Saç Uzatma Ve Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Formül Anlık Fiyatı 199.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Mucize Biberiye Saç Serum Hızlı Saç Uzatma Ve Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Formül Memnuniyet Oranı Nedir?

Mucize Biberiye Saç Serum Hızlı Saç Uzatma Ve Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Formül Hakkında yaklaşık 1511 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Mucize Biberiye Saç Serum Hızlı Saç Uzatma Ve Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Formül Açıklama Ve Özellikler

Mucize Biberiye Saç Serum Hızlı Saç Uzatma Ve Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Formül Ürününün Satıcısı, DAİLY DREAM CARE Mucize Biberiye Saç Serum Hızlı Saç Uzatma Ve Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Formül ürününü 199.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Mucize Biberiye Saç Serum Hızlı Saç Uzatma Ve Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Formül Yorum Ve Değerlendirmeler
199.99 Tl ye satışta olan Mucize Biberiye Saç Serum Hızlı Saç Uzatma Ve Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Formül Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1511 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: çok güzel saç uzatıyor harika iyiki Tuğçe ay dan görüp almışım bitmeye yakın strese giriyorum nolur fiyatlar çok artmasın daha bebek saçları uzatacagiz
İsim: r** g** k**
Tarih: 16 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Bikutu Güzellik

Yorum: Severek kullanıyorum çok memnun kaldım benim için vazgeçilmez bi ürün oldu hepsini kullanıyorum sürekli stok yaptığım bi ürün iyi ki diyorum teşekkür ederim
İsim: N** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Şubat 2024

Yorum: mükemmel bir ürün saçlarım uzadı tonikleride kullanıyorum harika sonuçlar görüyorum
İsim: B** T**
Tarih: 28 Şubat 2024
Satıcı: DailyDreamCare

Yorum: bu markanın diğer ürünlerini çoook severek kullanıyorum . o yüzden bu ürününüde tabiki gözüm kapali tuğçe Ay önerisiyle hemen aldım . cansız platin sarı saçlarımı o kadar güzel yumuşattıki hemeeen girdim ve anında 3 paket daha sipariş ettim . etkisi muazzam . artik sağlıklı sarı saç hayal değil . bebek saçı gibi yumuşacik yaptı. henüz 2 kere kullanDevamını Oku
İsim: ç** c**
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: stok yapıyorum saçlarıma çok iyi geldi
İsim: N** G**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: Daily Dream Care’ nin neredeyse tüm ürünlerini çok severek kullanıyorum tabi @Tuğçe Ay tavsiyesi üzerine çokta memnunum fiyat düştükçe stoklama yapıyorum kargo ve paketleme çok özenliydi teşekkür ederim 💐((;
İsim: Z** A**
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: bu yag muhtesem birsey ya kokusu dokusu harika alin aldirin stoklayin tugcem sayesinde stokluyorum resmen 🥰🥰😍🥰😍🥰😍
İsim: Kevser S.
Tarih: 18 Ağustos 2023

Yorum: Tuğçe Ay önerisi ile aldım sürekli Instagram da görüyordum hem eşim hem kendim kullanıyorum çok memnunuz. şöyle söyleyeyim ilk başlarda ise yaramıyor gibi gözüküyor haftada 4 kere bir gün arayla uyguladık 1 ay sonra gözle görülür değişimi fark ettik hem bebek saçlar çıkardı hemde seyrek saçları topladı çoğaldı. Biz bu ürünleri set olarak aldık öyleDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: Saçlarımın ön kısımları covit-19 sonra aşırı derecede dökülmüştü. Bu serum sayesinde hem dökülme azaldı, hem de yeni saçlarım çıkdı. Stok yapacağım bir ürün
İsim: Aynur M.
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: indirime girdikçe stokluyorum
İsim: N** C** P**
Tarih: 05 Kasım 2023

Yorum: Bu 3.kutum şişem falan heralde çok memnunum. İndirim de stokladım. Herkese tavsiye ederim. Deneyin pişman olmazsınız o kadar iyi
İsim: ninaaworlld
Tarih: Fenomen
Beden: 24 Nisan 2024

Yorum: saç fışkırdı resmen,saçlarım kendine geldi,tuğçe ay sayesinde❤bittikçe alıyorum.Daily dream care ürünlerinin hepsini kullandım tarağa kadar,tuğçe sen muhteşemsin beybi,sevdiklerime de aldırıyorum
İsim: e** ö**
Tarih: 09 Aralık 2023

Yorum: Muhteşem bir yağ saçıma iyi geldi tavsiye ederim stok yapacağım :)
İsim: E** D**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: allahim bu urunun güzelliği nedir yaa ❤TUĞÇE AY❤ iyiki varsın iyiki seni bulmuşum. tavsiye ettiğin butun ürünler şahane.bayiliyorum sana. dediklerini harfiyen uyguladım ve saçlarım muhteşem oldu cok cansizlardi şimdi parliyolar ve yumuşacık.bol bol stok yapılsın ☺☺☺
İsim: h** a**
Tarih: 17 Temmuz 2023

Yorum: Yorumumu güncelliyorum. Yaklaşık 2 aydır düzenli kullanıyorum saçlarım inanılmaz uzadı. Hacimde veriyor. Sonuca gerçekten şok oldum inanılmaz saç uzatıyor
İsim: G** N**
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: beğendim gerçekten eşim için aldım 2-3 günde bir kullanıp tarım saat bekleyip yıkıyor saç dökülmesi durdu denecek kadar azaldı ve daha 1 ay oldu alalı çok memenunuz
İsim: Sevgi G.
Tarih: 15 Aralık 2023

Yorum: Harıka Herzaman sureklı alıp stok yapıyorum
Tarih: 08 Ocak 2024

Yorum: Ürünü kullanmaya dün başladım. Bugün 2.defa kullandım. 1 ay sonra yorumu güncelleyeceğim. Ben 2’li tonik, keratin bakım yağı ve saç serumunu aldı. 4’ünü de kullandım şuan saçlarım yumuşacık oldu ve kolay açıldı. 2.kullanımımda saçım o kadar az döküldü ki inanamadım. Ombreden saçlarım yanmış ve yıpranmıştı umarım toparlanır. Son olarak saç serumunuDevamını Oku
İsim: M** K**
Tarih: 22 Eylül 2023

Yorum: Bu ürün muhteşem alın alın alın Tuğce sayesinde ben tanıştım Daily Dream le ve asla pişman olmadım 4 şişem biti ve 5 alıcam ayriyeten kaş ve kirpik serumunu da aldım çok heycanlı ♥😍😍😍😍😍😍 burdada yeni 4/5 bitmiş şişelerim efso bir kombo düzenli kulanımda inanamayacaksınız 😘🥰
İsim: E** P**
Tarih: 23 Ocak 2024

Yorum: kızım.icin aldim çabuk geldi teşekkürler
İsim: M** E**
Tarih: 24 Ekim 2023

Yorum: Saçlarımı besleyip uzattigini gördüm resmen etkisi muazzam yumusacik yapiyor ve yeni bebek saclar cikartiyor alin aldirdin derim
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: simdilik 4 yıldız cunku bugun aldim ve sonuclarini aldiktan sonra 5. yıldızı koymak istiyorum . paketleme gayet iyi kargo hemen ulasti umarım etki eder:)
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: Kuzenim aldı benim siteden gerçekten faydasını gördüm dedi çok memnun kalmış
İsim: B** H** E**
Tarih: 11 Eylül 2023

Yorum: Gerçekten mucıye bır yağ saçlarımın gözle görüşür uzadığını ve gürleşdigini fark etdım.kıllanıp öyle yorum yapmak istedim ve sonuç harıka büyük boylarının olması şart bu yağın 😉
İsim: G** H**
Tarih: 25 Ocak 2024

Yorum: Kaç andır kullanıyorum yeni yorum yapıcam gerçekten saçımı farketmeden uzattı küçük küçük koşa saçlarım çıktı çok kutluyum. Yağ karışımlarımın içine de damlatıp uyguluyorum. Yeni çıkıp uzayan saçlarımın resimini ekliyorum
İsim: Ş** D**
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: KESİNLİKLE %100 ETKİ İLK KULLANIMDA BİLE. benim saçlarım kuru aşırı dökülen bir saç tipi ve saç derim de egzamalıydı bu yağı bir ay kullandım saç dökülmem kesildi avuç avuç dökülen saçım normal birkaç tel dökülmeye başladı her yerden yeni saçlar fışkırdı ikinci şişemi de sipariş ettim kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: A** C**
Tarih: 09 Aralık 2023

Yorum: KÜBRA ÇİMEN sayesinde tanıştım bu yağla ve bana inanılmaz derecede iyi geldi.Doğumdan sonra saçlarım çok dökülüyordu şimdi bebek saçlarımı bile çıkarttı bir ay içinde 🥰
İsim: Elif B.
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: Tuğçe ay tavsiyesiyle aldım yumuşak yaptı saçlarımı
İsim: S** U**
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: İnanılmaz bir ürün alın aldırın deli gibi saç oluşumunu destekliyor üçlü olarak kullanıyorum ve faydasını görüyorum
İsim: S** S**
Tarih: 20 Kasım 2023

Yorum: Tek kelimeyle harıka hep sotok yapıyorum tefsıye ederim o kadar güzel sonuçlar aldımki iyiki vardınız🙏
İsim: Sabriye B.
Tarih: 29 Ocak 2024

Mucize Biberiye Saç Serum Hızlı Saç Uzatma Ve Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Formül Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Yorumlar şüpheye düşürdü. Çok memnun kalan da var boş kutu geldi diyen de. 4 yaşındaki kızım için kullanacağım. Uygun mu?
Cevap: Merhaba kullanabilirsiniz efendim

Soru: انه فعال كنت اعاني من فراغات وتساقط الشعر لقد حل لي المشكلة
Cevap: Merhaba efendim

Soru: bır saatten fazla kalmış olsa sıkıntı olur mu pekı duştan önce
Cevap: Merhaba efendim en az 1 Saat , 1 gece de bekletebilirsiniz müsaitlik durumunuza göre 🙏🏻

Soru: yeni saç çıkartıyor mu
Cevap: Yeni saç oluşumunu destekliyor efendim , düzenli kullanöamızı öneriyoruz

Soru: Bu ürün ile birlikte biberiye çayını nasıl kullanabilirim ben ikisini de kullanmak istiyorum
Cevap: Merhabalar, serumu saç diplerine toniği de saç uçlarına uygulayabilirsiniz.İyi günler diliyorum

Soru: Merhaba duş öncesimi duş sonrasımı kullanılıyor
Cevap: Duş öncesi efendim

Soru: bu yağı kirpik ve kaslardada kullanabilirmiyiz
Cevap: Kullanan müşterilerimiz oldukça fazla efendim

Soru: merhabalar biberiye yagi ve biberiye tonigi saç çıkarmada kökleri güçlendirmede etkili mi ?
Cevap: Merhaba efendim yeni saç oluşumunu desteklerken aynı zaman da var olan saçları güçlendirmeye de destek oluyorlar

Soru: Yeni saç çıkarma için tek başına etkili mi
Cevap: Merhaba toniklerle beraber çok daha etkili olduğunu bizde sizlerden gelen yoğun geri dönüşten anlıyoruz efendim

Soru: Merhaba yağı duştan sonra kullandım yıkamasam sorun olurmu ağırlık yaparmı saçta yağlı gibi vb. ?
Cevap: Merhaba bu yağ maske yapmak için , günlük kullanımda saçınızı yağlı bırakır

Soru: Haftada kac gun oneriyorsunuz
Cevap: Haftanın 3 günü eğer vaktiniz varsa yapın

Soru: merhaba bir bayan kaş kirpiklerine sürmüş vekaşı kirpikleri çoğalmış size sormak istedim gerçekten sürülür mü teşekkürler
Cevap: Merhaba efendim , kaş kirpik için geliştirilmiş kaş kirpik sütümüz var yine biberiye serisinden. Ona muhakkak bakmanızı tavsiye ederiz

Soru: Selam. Kotu bir kokusu var mi?
Cevap: Hayır aksine çok daha güzel bir kokusu var

Soru: Merhaba, ürün içerikleri ne acaba ☺
Cevap: Merhaba efendim tamamen doğal yağlardan oluşan içeriğimiz hızlı saç uzatma ve yeni saç oluşumuna yardımcı olacak şekilde ayarlanmıştır içerisinde Parfüm ve Paraben BULUNMAMAKTADIR. İçerisinde ki başlıca yağlar : İncir çekirdeği yağı , avokado yağı, jojoba yağı, biberiye yağı , portakal yağı, fesleğen yağı, kayısı yağı, at kuyruğu özü , buğday yağı, pirinç kepeği yağı, üzüm çekirdeği yağı, aloe vera yağı, kereviz yağı, çuha çiçeği yağı, bitkisel keratin, soya yağı. İçerik bilgisi : Caprylic / Capric Triglyceride, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Ficus Carica Seed, Oryza Sativa Bran Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Persea Gratissima Oil, Glycine Soja Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, VitisVinifera Leaf Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Apium Graveolens Leaf Oil, Ocimum Basilicum Oil, Corylus Avellana Seed Oil, Juglans Regia Seed Oil, Oenothera Biennis Oil

Soru: Saçlarımda seyrelme var saç çıkmasına ve dökülmemesine yardımcı oluyor mu???
Cevap: Dökülmesini engellemeye yardımcı , hızlı uzamasına destek olur

Soru: Merhaba ürün gluten içeriyormu?
Cevap: Merhaba efendim tamamen doğal yağlardan oluşan içeriğimiz hızlı saç uzatma ve yeni saç oluşumuna yardımcı olacak şekilde ayarlanmıştır içerisinde Parfüm ve Paraben BULUNMAMAKTADIR. İçerisinde ki başlıca yağlar : İncir çekirdeği yağı , avokado yağı, jojoba yağı, biberiye yağı , portakal yağı, fesleğen yağı, kayısı yağı, at kuyruğu özü , buğday yağı, pirinç kepeği yağı, üzüm çekirdeği yağı, aloe vera yağı, kereviz yağı, çuha çiçeği yağı, bitkisel keratin, soya yağı. İçerik bilgisi : Caprylic / Capric Triglyceride, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Ficus Carica Seed, Oryza Sativa Bran Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Persea Gratissima Oil, Glycine Soja Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, VitisVinifera Leaf Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Apium Graveolens Leaf Oil, Ocimum Basilicum Oil, Corylus Avellana Seed Oil, Juglans Regia Seed Oil, Oenothera Biennis Oil

Soru: Merhaba saçta bekletmek gerekiyor mu yoksa duştan çıkınca nemli saç diplerine sürüp devam edebilir miyiz
Cevap: merhaba bu yağı duş öncesi saça komple sürüp bekletiyorsunz bikaç saat - tercihen 1 gece sonrasında şampuanla yıkıyorsunuz

Soru: bu serum kaşa da sürülürmü
Cevap: Sürenler var efendim

Soru: saçım yıprandı ve uzamasını istiyorum ne kadar sürece uzar ve ise yarar mi
Cevap: 3 lü setimize bakmanızı öneririz efendim

Soru: Benim hipertroidim var zehirli guatrm yani saç çıkarır mı yinede
Cevap: Merhaba doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz efendim

Mucize Biberiye Saç Serum Hızlı Saç Uzatma Ve Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Formül Detaylı Resimler

Mucize Biberiye Saç Serum Hızlı Saç Uzatma Ve Yeni Saç Oluşumunu Destekleyen Formül En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü