Mucizevi Yağ 10 Etki 1 Arada Saç Güzelleştirici Sprey Serum 150ml Bu Ürünü Almalı Mı ?

Mehtap

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
490
0
0
Mucizevi Yağ 10 Etki 1 Arada Saç Güzelleştirici Sprey Serum 150ml Ürün Alınmaya Değer Mi?
Mucizevi Yağ 10 Etki 1 Arada Saç Güzelleştirici Sprey Serum 150ml Güncel Fiyatı 124.95 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Mucizevi Yağ 10 Etki 1 Arada Saç Güzelleştirici Sprey Serum 150ml Kullanıcılar Memnun Mu?

Mucizevi Yağ 10 Etki 1 Arada Saç Güzelleştirici Sprey Serum 150ml Hakkında yaklaşık 7100 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Mucizevi Yağ 10 Etki 1 Arada Saç Güzelleştirici Sprey Serum 150ml Ürün Özellikleri

Mucizevi Yağ 10 Etki 1 Arada Saç Güzelleştirici Sprey Serum 150ml Ürününün Satıcısı, Elseve Mucizevi Yağ 10 Etki 1 Arada Saç Güzelleştirici Sprey Serum 150ml ürününü 124.95 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Mucizevi Yağ 10 Etki 1 Arada Saç Güzelleştirici Sprey Serum 150ml Kullanıcı Değerlendirmeleri
124.95 Tl ye satışta olan Mucizevi Yağ 10 Etki 1 Arada Saç Güzelleştirici Sprey Serum 150ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7100 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: O kadar saç yağı saç serumu saç kremi kullandım ama bundan iyisini görmedim kesinlikle stok yapicam ve ömür boyu kullanacağım bir ürün mükemmel yanında az kalır böyle bir şey yok
İsim: Z** Ç**
Tarih: 04 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Telli Kozmetik

Yorum: stokladığım bir ürün kokusu efsane
İsim: s** i**
Tarih: 14 Mart 2024
Satıcı: L'Oreal

Yorum: Saçlarımı yatıştıran tek yağ bittikçe stok yapıyorum
İsim: B** K** Ş**
Tarih: 26 Ekim 2023

Yorum: Tesettürlü biri olarak saçlarımı mükemmel şekilde beslediğini ve patlattığını fark ettim. Hemen stokladım.
İsim: T** G**
Tarih: 10 Mart 2024
Satıcı: Happy Center

Yorum: kokusu çok güzelll saçımı yumuşacık yaptı indirime girdikçe stokluyorum harikaa🧡🧡🧡
İsim: c** S** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Temmuz 2023

Yorum: kokusu muhteşem stok yapmayı düşünüyorum
İsim: Aylin H.
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: Stok yaptımm saçlarım yumuşacık oldu
İsim: **** ****
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: Saç elektriklenmesini yok ediyor kokusu cok güzel tam stok yapılmalık bir ürün
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: Alıp stok yapmalık bir ürün harika kokuyor ve inanılmaz besliyor saçları kesinlikle alın 💖
İsim: M** A**
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: Cok superler stok yapdim
İsim: T** A**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: Gerçekten mucizevi. Zaten iyi bir fiyata almıştım burdan, inince 2 tane daha aldım. Saçlarımın bakımsız görünümü vardı ve çok kuruydu, tarayınca da hep kırılırdı. Her gün kullanıyorum, kokusu güzel, saçlarımı da tam istediğim gibi yaptı, yağlandırmıyor. Bir işe yararmı diye düşünüyordum, aldım - Muhteşem!!! yıllardır bu ürünü arıyormuşum. teşekkürDevamını Oku
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: 2. Kez alıyorum stok yapılması gereken bir ürün . Müthiş
İsim: M** S**
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: Ürünü ilk defa kullanıyorum saçları tane tane tapıyor üstelik çok güzel bir kokusuda var 2 yaşındaki kızım içinde kullanıyorum çok beğendim stoklayacağım
İsim: Fadime S.
Tarih: 14 Eylül 2023

Yorum: Stok yaptığım bittikçe aldığım bir ürün kokusuna bayılıyorum
İsim: M** m** K**
Tarih: 08 Aralık 2023

Yorum: Kokusu çok güzel bol bol stoklamaya düşünüyorum
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: devamli stok yapdigim davamli kullandigim urun
İsim: X** M**
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: stok yapmak için almıştım muhteşem
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: Çok muhteşem bi ürün alıp stok yaptım fazladan
İsim: n** m**
Tarih: 09 Mart 2024

Yorum: BA-YIL-DIMM bu fiyata bu muhteşemlik.. tam stok yapmalık iki tane almıştım korkarak fakat miss kokusu yumuşacık hissi yeterli..
İsim: İrem n. E.
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: harika etkili bir ürün.ölü saç uçlarımı bile nemlendirdi kuförüm ve ben tavsiye ediyoruz teşekkürler 👍🤗
İsim: G** E**
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: Stok yapıyoruz resmen kızımla kokusu harika
İsim: B** T**
Tarih: 15 Ekim 2023

Yorum: Deneyip yorum yapmak istedim öncelikle ürün çok güzel kokuyor 10 yıldızı bile hak ediyor tüm günü bırakın ertesi gün bile kokusu gitmiyor 👌🏻 sarı işlem görmüş ve yıpranmış uzun bir saçım var zor taranıyor ve kopuyor ürün o kadar güzel ki anında saç açılıyor ve yumuşatıyor kabarıklığı alıyor fön suyu yerine de rahatça kullanılır. Elinizdeki bütünDevamını Oku
Tarih: 27 Temmuz 2023

Yorum: Alın aldırın hatta stok yapın saçım yumuşacık oldu koku ise efsaneee
İsim: İ** Ö**
Tarih: 04 Eylül 2023

Yorum: Stok net stok yapın çok güzel ürün
İsim: Burcu Ş.
Tarih: 26 Kasım 2023

Yorum: İlk kullanımda bile yumuşacık yaptı saçlarımı ertesi gün duş aldığımda krem kullanmama gerek kalmadı😍annem kolay kolay bi ürünü beğenmez bayıldık resmen herkese anlatıp duruyor saçlarımı yumuşacık yaptı diye🥳kesinlikle alın kızlar özellikle işlem görmüş saçları o adını vermeyeceğim pahalı markaların kremleri gibi yumuşacık yapıyor
İsim: S** M**
Tarih: 30 Temmuz 2023

Yorum: saçlarımı sarıya boyatiktan sonra baya yıpranma oldu hiç saçımı açamıyordum. bu ürün sayesinde kolay tarama yumuşaklık kırılmayı önleme parlak ve en önemlisi saçlarımda uzama oldu.
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: iyi ki almışım dediğim bı ürün . saçımı ipek gibi yapıyor kokusu harika 😍
İsim: e** d**
Tarih: 09 Temmuz 2023

Yorum: çok memnunum kokusu falan aşırı güzel tam stok yapmalık
İsim: D** E**
Tarih: 13 Eylül 2023

Yorum: Kokusu aşırı iyiii 🤤 Duştan sonra sıkıp tarıyorum tüm gün kalıyor kokusu ve herkes soruyor ne kullanıyosun diye 🥹 Yumuşacık yapıp çok güzel açıyor saçları. 2. şişemdeyimm
İsim: E** K**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: kokusu çok hoş kolay tarama sağlıyor ve saçınızın o kabarık ve tülerik görünümünü kesinlike alıyor ben memnun kaldım valla duştan sonra nemli saça uygulayın sonrasında hep saçınız mis koksun☺
İsim: A** k** V**
Tarih: 20 Temmuz 2023

Mucizevi Yağ 10 Etki 1 Arada Saç Güzelleştirici Sprey Serum 150ml Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: kaç yaşa uygundur
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz; ilgili üründe herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Teşekkür ederiz

Soru: Salam ürün yağ formunda mıdır? Sprey sıvı mı?
Cevap: Merhabalar, Ürünümüz sprey formunda bir saç serumudur ve sıvı bir yapıya sahiptir. Yağ formunda değil, sprey şeklinde uygulanabilen bir üründür. Teşekkür ederiz.

Soru: hangi kargo
Cevap: merhaba trendyol expres efendim

Soru: Kullanırken elime sıkıpta mı yedirmekiyim yoksa direk saçlarıma mı sıksam faydalı olur
Cevap: Merhaba Değerli üyemiz; Islak veya kuru saça uygulayın. Parmaklarınızı veya bir fırçayı kullanarak uzunlukları tarayın. Göz ile temasından kaçının. Teşekkür ederiz.

Soru: durulancakmı
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz;İlgili ürün durulama gerektirmez.Teşekkürler.

Soru: Onarıcı mı yoksa sürekli kullanım mı gerektirir
Cevap: Merhabalar, L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ 10 Etki 1 Arada Saç Güzelleştirici Sprey Serum, saçınıza anında onarıcı ve koruyucu bakım sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ürünün etkilerini görmek için düzenli kullanım önerilir. Saçlarınıza besleyici bakım ve kırılma karşıtı koruma sağlayarak, yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Ayrıca, kolay kontrol, tarama ve şekillendirme imkanı sunar. Isıya karşı koruma ve elektriklenme karşıtı etkileri de içerir. Saçınızın ihtiyaçlarına göre ister günlük ister ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda kullanabilirsiniz. Ancak, sürekli kullanım saçınızın daha beslenmiş ve sağlıklı görünmesine yardımcı olacaktır. Teşekkür ederiz.

Soru: Ürün nasıl kullanılıyor
Cevap: Merhabalar, Mucizevi Yağ 10 Etki 1 Arada Saç Güzelleştirici Sprey Serum'u kullanmak için, ıslak veya kuru saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Ürünü saçınıza sıkın ve parmaklarınızı veya bir fırçayı kullanarak saçınızın uzunlukları boyunca yedirin. Saçınızın her yerine eşit miktarda dağılmasını sağlamak için tarayın. Göz ile temasından kaçınmayı unutmayın. Bu basit adımlarla saçlarınızın daha beslenmiş, parlak ve kolay şekillendirilebilir hale gelmesine yardımcı olabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba, bu ürünü saç şekillendiricisi sürmeden önce mi yoksa sonra mı uygulamalıyım?
Cevap: Merhaba, üründen ayrı olarak şekillendirici kullanıyorsanız ürünü kullandıktan sonra şekillendirici kullanabilirsiniz. Burada belirtilenler tavsiye niteliğindedir, bağlayıcılığı bulunmamaktadır.

Soru: Sprey mi yağ mı krem şeklinde mi bu
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz;Sprey şeklindedir.Teşekkürler.

Soru: ##########################
Cevap: merhabalar sizlere nasıl yardımcı olabilirim ?

Soru: üzerinde 8.özellikte ısı koruyucu diyor ama ısı koruyucu yok demiaainiz neden
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, ilgili ürünün 230°C'ye kadar ısı koruması vardır. Teşekkürler.

Soru: salam ...saca nasil uyqulanir??
Cevap: Merhabalar, İlgili ürünü ister ıslak ister kuru saçınıza uygulayabilirsiniz. Uygulama için ürünü saç uçlarına ve boyuna eşit şekilde dağıtarak parmaklarınızla veya bir fırça yardımıyla saçınızı tarayabilirsiniz. Gözle temasından kaçınmayı unutmayın. Teşekkür ederiz.

Soru: merhaba sürdükten sonra maşa yapsak olur mu
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz;Yapabilirsiniz fakat ısı koruyucu özelliği bulunmamaktadır.Teşekkürler

Soru: Merhaba. Ben saç bakım yağından kullanıyorum duştan sonra, üzerine yani ardiyca bundan da kullana bilirmiyim acaba?
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz;Kullanım sağlayabilirsiniz.Teşekkürler.

Soru: içeriğini paylaşır mısınız
Cevap: Merhaba, ürün ve ürün içeriğiyle ilgili detaylı bilgiyi ürün görsellerinde bulabilirsiniz.

Soru: merhaba hangi yağlar var içinde
Cevap: Merhaba, ürünle ilgili detaylı bilgiyi ürün görsellerinde bulabilirsiniz.

Soru: saçı şekillendiriyor mu?
Cevap: Merhabalar, Evet, ilgili ürün saçların daha kolay şekillendirilmesine yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Ürün, saçların kolay tarama ve düzleştirme özelliği sayesinde şekillendirilmesini kolaylaştırır ve aynı zamanda saçlara yumuşaklık ve parlaklık da kazandırır. Kullanımı da oldukça pratiktir; ıslak veya kuru saça uygulayabilir ve ardından saçlarınızı istediğiniz şekle getirebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: diplere uygulanır mı
Cevap: Merhaba evet diplerden başlayarak masaj yaparak uygulanır

Soru: hamile için uygun mu ?
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, hassas bir konu olduğu için öneride bulunamamaktayız. Dilerseniz doktorunuza danışarak kullanım sağlayabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba durulanıyor mu
Cevap: Merhabalar, ilgili ürün durulama gerektirmemektedir. Teşekkür ederiz.

Mucizevi Yağ 10 Etki 1 Arada Saç Güzelleştirici Sprey Serum 150ml Ürün Görselleri

Mucizevi Yağ 10 Etki 1 Arada Saç Güzelleştirici Sprey Serum 150ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü