Mühür Logo Gri Deri Cüzdan 091242-25765 Fiyatına Göre Alınır Mı ?

9 Ağu 2023
264
0
0
Mühür Logo Gri Deri Cüzdan 091242-25765 Alınmaya Değer Mi?
Mühür Logo Gri Deri Cüzdan 091242-25765 Mevcut Fiyatı 999.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Mühür Logo Gri Deri Cüzdan 091242-25765 Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Mühür Logo Gri Deri Cüzdan 091242-25765 Hakkında yaklaşık 92 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Mühür Logo Gri Deri Cüzdan 091242-25765 Ürün Açıklaması

Mühür Logo Gri Deri Cüzdan 091242-25765 Ürününün Satıcısı, Mavi Mühür Logo Gri Deri Cüzdan 091242-25765 ürününü 999.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Mühür Logo Gri Deri Cüzdan 091242-25765 Ürün Hakkındaki Yorumlar
999.99 Tl ye satışta olan Mühür Logo Gri Deri Cüzdan 091242-25765 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
92 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: abime aldım çok beğendi
İsim: İ** S**
Tarih: 06 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Mavi

Yorum: Kardeşime aldım beğendi
İsim: S** O**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Eşim için aldım çok beğendi
İsim: **** ****
Tarih: 24 Ekim 2021

Yorum: Ürünün kalitesi iyi. Yumuşak bir dokusu var ve küçük tam istediğim boyda. Rengi de çok güzel. Paketleme ve özellikle de kargonun gelme hızı çok çok iyi. Teşekkürler MAVİ, teşekkürler Trendyolexprest...💐
İsim: B** Ç**
Tarih: 26 Mart 2022

Yorum: Hediye aldım çok beğenildi dokusu rengi çok güzel
İsim: N** T**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım çok kaliteli bi ürün gerçekten severek kullanıyor.
İsim: H** S** Y**
Tarih: 20 Haziran 2022

Yorum: Cüzdan geldi çok beğendim kısa sürede elime ulaştı hediye aldım boyutu çok büyük değil rengi de siyaha yakın gri gibi değil tavsiye ederim tek sorun poşette göndermişler keşke kutuda gelseydi
İsim: S** B**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: Derisi yumuşacık tavsiye ederim
İsim: S** K**
Tarih: 03 Nisan 2022

Yorum: Çok güzel kibar, sevgilim çok beğendi
İsim: G** K**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım Çok güzel lakin keske paketlemesi daha özenli olsa teşekkürler
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: sevgilime aldım begenerek kullaniyor
İsim: s** e**
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: Sevgilim için aldım çok beğendi🖤Derisi yumuşacık ve kullanışlı bi cüzdan sadece rengi fotoğraftaki gibi değil.Siyaha yakın bir renk daha koyu.
İsim: E** A**
Tarih: 06 Kasım 2021

Yorum: çok güzel bir cüzdan kaba olmadığı için rahatlıkla kullanılır. rengi yeşil -gri
Tarih: 24 Eylül 2021

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım beğendi ❤ gayet güzel bir ürün, kargo da hızlıydı 1 günde ulaştı elimize yalnız ürün gri değil baya baya siyah bilginiz olsun
İsim: Z** K**
Tarih: 30 Ekim 2021

Yorum: Sevgilin için almıştım ebatı küçük ama çok şık
Tarih: 10 Haziran 2022

Yorum: Çok iyi kulanışlı ve kaliteli
İsim: Y** İ**
Tarih: 21 Nisan 2022

Yorum: Sevgilime aldım çok beğendi
İsim: T** Ö**
Tarih: 06 Kasım 2023

Yorum: erkek arkadaşıma hediye olarak aldım. dokusu çokk kaliteli ve kibar.
İsim: Z** S** B**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: hala kullaniyorum çok güzel
İsim: R** Ö**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: Mükemmel bir cüzdan
İsim: s** c** k**
Tarih: 24 Aralık 2022

Yorum: Küçük cüzdan arayanlar için mükemmel.
Tarih: 23 Mayıs 2022

Yorum: Ürün kalitesi harika, yumuşacık deri, tereddüt etmeden tavsiye edilebilir🌸
Tarih: 22 Eylül 2023

Yorum: Süper sevkiyat
İsim: M** Y**
Tarih: 11 Aralık 2022

Yorum: Sevgilime aldım beğendii
İsim: T** s** Ş**
Tarih: 29 Eylül 2023

Yorum: Cüzdan çok iyi ve kibar. Yumuşak. Cepte kaba durmuyor asla.
İsim: Rabia E.
Tarih: 07 Ağustos 2022

Yorum: mükemmel gayet kullanışlı
İsim: A** K**
Tarih: 15 Mart 2022

Yorum: Kibar yumuşak gayet iyi
İsim: Mesut Y.
Tarih: 01 Eylül 2023

Yorum: Çok güzel hakiki deri
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: Kaliteli bir cüzdan
İsim: T** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Kasım 2022

Yorum: Sevgilime hediye etmek için aldım. İnceliğini, dış görünümünü ve kartlık yerlerini çok beğendim. Yalnız karton kutu içinde geldi onun yerine poşet ya da paket içinde olsaydı daha güzel olurdu...
İsim: İ** Ş**
Tarih: 08 Haziran 2024

Mühür Logo Gri Deri Cüzdan 091242-25765 Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Merhaba para bölümüne 200lük banknot sığıyor mu ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün En 9 cm x Boy 10,5 cm x Derinlik 1 cm' dir. Saygılarımızla.

Soru: Sadece kartlık olarak mı kullanılıyor ?
Cevap: Değerli Müşterimiz İlgili ürünü kartlık olarak kullanabilirsiniz. Saygılaırmızla

Soru: Şuan ilanda olan ürünün rengi nedir ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Ürün görselde gözüktüğü gibi Gri olup çekimlerden dolayı ton farklılığı yaşanabilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba. Cüzdanı kutuyla mi gönderiyorsunuz ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünler kutusuz gönderilmektedir. Saygılarımızla,

Soru: ne zaman indirime girecek?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Mavi, dönemsel olarak indirime girmekte ve kampanya düzenlemekte olup bu indirim ve kampanya zamanları önceden bilinememektedir. Saygılarımızla.

Soru: merhaba ürün gerçek deri mi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün %100 Deri' dir. Saygılarımızla.

Soru: kağıt para koyma yeri varmı
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün Mavi nin Aksesuar Koleksiyonundan Gri Deri Cüzdan. Ürün Özellikleri, 4 Adet Kart Bölmesi Var, 3 Cep Kağıt Para Cebi Var, 1 Adet Fotoğraf Bölmesi Var. Materiel:%100 Deri Season:21ILK0 Gender:Erkek Saygılarımızla.

Soru: marhaba iyi günler gözüken kartlık yerlerinden baska para koyma yeri var mi ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Ürün özellikleri aşağıdaki gibidir. Saygılarımızla. Mavi nin Aksesuar Koleksiyonundan Gri Deri Cüzdan. Ürün Özellikleri, 4 Adet Kart Bölmesi Var, 3 Cep Kağıt Para Cebi Var, 1 Adet Fotoğraf Bölmesi Var. Smart %100 Deri En 8,5 cm x Boy 10,5 cm x Derinlik 2 cm Gri

Soru: ürünleriniz ne zaman indirime giriyor
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Mavi, dönemsel olarak indirime girmekte ve kampanya düzenlemekte olup bu indirim ve kampanya zamanları önceden bilinememektedir. Saygılarımızla,

Soru: Ürünün rengi nedir acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Ürün görselde gözüktüğü gibi olup çekimlerden dolayı ton farklılığı yaşanabilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: İade değişim süresi nedir? Bir de mağazada değişim yapabilir miyim?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Trendyol üzerinden satın alınan ürünlerin değişim işlemleri sadece Mavi mağazalarından yapıldığını bilmenizi isteriz. Dilerseniz faturanızla birlikte 30 gün içerisinde mağazalarımıza sadece değişim talebiyle başvurabilirsiniz. Ürün inceleme ve değişim kararları mağazalarımız tarafından yapılmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: üste para koyma yeri varmı
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün özellikleri aşağıdaki gibidir. Saygılarımızla. Mavi nin Aksesuar Koleksiyonundan Gri Deri Cüzdan. Ürün Özellikleri, Astarlı, 3 Adet Kart Bölmesi Var, 1 Adet Kağıt Para Cebi Var, 1 Adet Fotoğraf Bölmesi Var, 2 Adet Cebi Var.

Soru: Cüzdan boyutunu söyler misiniz? şimdiden teşekkürler.
Cevap: Değerli Müşterimiz, Ürün ölçüleri En 8,5 cm x Boy 10,5 cm x Derinlik 2 cm dir. Saygılarımızla,

Soru: Merhaba ürünü hediye paketi ve notla gönderebilir misiniz ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Trendyol üzerinden alınan ürünlere hediye paketi ve notu eklenememektedir. Saygılarımızla.

Soru: kartlık mı cüzdan mı?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Ürün özellikleri aşağıdaki gibidir; Mavi nin Aksesuar Koleksiyonundan Gri Deri Cüzdan. Ürün Özellikleri, 4 Adet Kart Bölmesi Var, 3 Cep Kağıt Para Cebi Var, 1 Adet Fotoğraf Bölmesi Var. Smart %100 Deri En 8,5 cm x Boy 10,5 cm x Derinlik 2 cm Gri Saygılarımızla.

Soru: Ürünü hediye olarak satın aldım. Hediye paketi koyarsanız sevinirim iyi günler.
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Trendyol üzerinden alınan ürünlere hediye paketi ve notu eklenememektedir. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba içi gözüken yere kimlik kartı koyduğumuzda kimliğin tamamı gözüküyor mu yoksa yarısı mı gözüküyor köşelerden
Cevap: Değerli Müşterimiz, Ürün özellikleri aşağıdaki gibidir; Mavi nin Aksesuar Koleksiyonundan Gri Deri Cüzdan. Ürün Özellikleri, 4 Adet Kart Bölmesi Var, 3 Cep Kağıt Para Cebi Var, 1 Adet Fotoğraf Bölmesi Var. Smart %100 Deri En 8,5 cm x Boy 10,5 cm x Derinlik 2 cm Gri Saygılarımızla.

Soru: ürünün kahve rengini almak istiyorum ama stoğ da değil ne zaman gelir acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şu anda mevcut stoklardan yararlanabilirsiniz. Stok/ürün güncellemesi belirli aralıklarla sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Aralıklarla Trendyol 'u ziyaret etmenizi öneririz. Saygılarımızla.

Soru: Hediye paketi yapıyor musunuz?

Soru: Cüzdanın siyah rengi ve mı?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şu anda mevcut stoklardan yararlanabilirsiniz. Stok/ürün güncellemesi belirli aralıklarla sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Aralıklarla Trendyol 'u ziyaret etmenizi öneririz. Saygılarımızla.

Mühür Logo Gri Deri Cüzdan 091242-25765 Ürün Görselleri

Mühür Logo Gri Deri Cüzdan 091242-25765 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü